Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) LLKobe


LLKobe
veterán

Btw, sima note 11-re várható frissebb android? Most 11 a legújabb.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#252) wihay válasza Victoryus (#248) üzenetére


wihay
tag

Rendben akkor, igazából keresetem a megoldást de köszönöm a megerősítést :D

Nálam a Redmi 8A-n is gyenge volt a MIUI előfordult, hogy az SD kártyán törölte a videókat,képeket - tehát volt akkor is probléma..

(#253) bloggiold válasza LLKobe (#251) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Várható, lesz Android főverzió és MIUI frissítés is.

https://fontecone.blog.hu/

(#254) eboostr válasza Satus (#249) üzenetére


eboostr
aktív tag

+ LLKobe

Végül is ez is gyári, offisál nem?

(#255) Satus válasza eboostr (#254) üzenetére


Satus
tag

Igen

(#256) Victoryus válasza Satus (#157) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Használod? Mennyire vált be eddig? Úgy látom frissülget. Hívásrögzítés megy normálisan? Van mindenhol térerő? Aksi idő?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#257) FeRkE


FeRkE
őstag

Van esetleg vkinek linkje bootloader nyitashoz Note 11-en? Gondolom nem kulonbozik nagyban a folyamat a Poco F2 Pro-nal levotol, de gondoltam megkerdem, hatha :) xiaomi.eu stable-t tervezek hasznalni ezen is, az F2 Pro-n bevalt.

(#258) Satus válasza Victoryus (#256) üzenetére


Satus
tag

Tartalék telefonnak lett megtartva. Akkuidőt nem tudok mondani. Bootloader fel lett oldva , ráraktam a xiaomi.eu-t, minden működik rendesen . Miui tárcsázó van , rögzít rendesen, nem hangszóróból hanem adatfolyamból (natív). Az aod -nak van nem csak 10 másodperces állítási lehetősége is . A renszer elég gyors , a gyárival is az volt. Páromnak gondoltam , de nem kellett neki. Azt mondta , a Redmi 9T-je jobb képet készít és nagyobb az akksija , nem beszélve a költözés macerájáról. :)

(#259) Satus válasza FeRkE (#257) üzenetére


Satus
tag

Szia.
TWRP még nincs , én nem találtam. Konkrétan mihez szeretnél linket ?

(#260) Victoryus válasza FeRkE (#257) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

[en.miui.com/unlock] Ez a bootloader nyitó link.Ha jól értelmezem, akkor mivel nincs twrp, fastboot módban lehet feltelepíteni pc-ről a xiaomi.eu romokat. Az androidfilehost-on azt írja, hogy 36-an töltötték le eddig a legújabb eu romot. Az még nem olyan sok felhasználó.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#261) FeRkE válasza Victoryus (#260) üzenetére


FeRkE
őstag

Ah ne mar, nem tetszik ez az uj "trend" hogy nem lehet TWRP-t hasznalni, pont emiatt meg a Poco F2 Pro-t se upgradeltem :F Koszi az infot, hetvegen nekiesek. Lehet az eggyel regeebbit teszem fel akkor, fo a biztonsag :D

(#262) Victoryus válasza FeRkE (#261) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Telepítés leírása

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#263) FeRkE válasza Victoryus (#262) üzenetére


FeRkE
őstag

koszi szepen, nekialltam, egy het varakozas :)

(#264) ironbed válasza Victoryus (#256) üzenetére


ironbed
aktív tag

Ez az én első napom én tesztje.
Soha ilyen brutál képernyő időm meg nem volt.
A Poco M3-am (aminél ugyanezt leírtam ) 8:30 perc SOT-t tudott egy teljes reggeltől estig intenzív teszttel.
Ez azt is felülmúlta :D 10:33 SOT!!!

(#265) ironbed válasza ironbed (#264) üzenetére


ironbed
aktív tag

És pluszban megint sikerült egy hasonló akciós telefon szerezni. A Goboo után a GShopper is ki lett próbálva. Akcióban 58 ezer forintért nem csak a telefon, hanem egy Redmi Watch 2 Lite is járt. Több mint elégedett vagyok :DD
Most már csak egy jó GCam portot/beállítást kell találni.

(#266) Victoryus válasza ironbed (#264) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Ez tényleg szép! Nekem a Lenovo P780 bírta ennyi ideig.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#267) LLKobe válasza ironbed (#265) üzenetére


LLKobe
veterán

Elmesélné valaki mi ez a Gcam és miért jó?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#268) Victoryus válasza LLKobe (#267) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Google camera, ami a Pixeleken van. Elvileg jobban ki lehet használni vele a kamera adottságait.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#269) ironbed válasza LLKobe (#267) üzenetére


ironbed
aktív tag

Ahogy Victoryus mondta: jobb a kép feldolgozás.
Sötétben sokkal jobb képeket csinál illetve én használtam az Astrophotography módot.

(#270) LLKobe válasza ironbed (#269) üzenetére


LLKobe
veterán

Azóta fel is tettem, köszi :)

Arra esetleg van mód gyári FW esetén hogy a nem használt gyári alkalmazásokat kigyakjam? Gyári kamera, galéria, xiaomi-s szemetek ilyesmiket, hogy ne fussanak háttérbe?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#271) wihay válasza LLKobe (#270) üzenetére


wihay
tag

Letörölni ott a Xiaomi adb/fastboot tools, ha neked müködik akkor rendben mert nagyon hasznos program.

Plusz ha jól láttam, akkor magyar fejlesztő írta a szoftvert! )

(#272) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Ennek örömére kipróbáltam ezt a verziót is: GCAMGO_2.12.422_SHAMIM_V5.apk Ez se jó,. makró csak fekete -feher, panoráma életlen.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#273) ironbed válasza Victoryus (#272) üzenetére


ironbed
aktív tag

Ha ez nem lenne ismerős: [https://www.celsoazevedo.com/sitemap/]

(#274) Victoryus válasza ironbed (#273) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha ír valaki egy kamera appot Android Studio-ban, az tud-e annyit, mint a Gcam, hiszen ugyanazokat a beépített camera2 osztályokat használja a Gcam is ha jól gondolom. Egész jól használható tutorialok vannak hozzá. pl. A gyári kamera, meg a Gcam miért nem vált át automatikusan makró kamerára, ha a téma 20 centinél közelebb van? Ezekben a telefonokban van elvileg távolság mérés is nem? Adná magát a lehetőség, nem kéne manuálisan váltogatni a kamerák/módok közt. A 2mp-es makró kamera még mindig jobb képet csinál közelről, mint a fő kamera... bár 2mp lótúró a mai világban.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#275) zordi


zordi
tag

(#276) zordi


zordi
tag

Na este kicsit teszteltem, sokadik gcam után ugy nez ki meg találtam ami jó. A gyári éjszakai kamera és a gcamos éjszakai. Lat calaki különbséget? :)) :DD :C

(#277) zordi


zordi
tag

Nappalit még nem hasonlítottam össze, valszeg ott ekkora eltérés nem lesz.

(#278) LLKobe válasza zordi (#276) üzenetére


LLKobe
veterán

Adsz egy linket hogy melyiket tetted fel?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#279) eboostr válasza zordi (#276) üzenetére


eboostr
aktív tag

Nem semmi :Y
Rootolni kell hozzá? Vagy csak simán csomagtelepítővel felrakod?

[ Szerkesztve ]

(#280) zordi válasza LLKobe (#278) üzenetére


zordi
tag

Visszaolvasod, itt linkelte be valaki onnan mazsolasztam. Felraktam vagy 10 de a legutolsó a jó nem mentettem el sajnos. Bsg/valami 8.4.300 legújabb vagy valami ilyesmi. Ha megtalalom felrakom.

(#281) zordi válasza eboostr (#279) üzenetére


zordi
tag

Semmi letöltöd az apk-t letelepíted és kész. Lassabb a gyarinal de jibb kepeket lő. Neztem a nappalit az is jobb szerintem, ha kicsit gyengebb a feny meg főleg.

(#282) zordi


zordi
tag

(#283) zordi


zordi
tag

Minden képnél a sötétebb a gyári. A kutyunál nincs lenyeges különbség

(#284) zordi


zordi
tag

(#285) zordi


zordi
tag

Utolsó két kép iphone 11

(#286) LLKobe válasza zordi (#285) üzenetére


LLKobe
veterán

Szupi. Esetleg ha időd engedi túrd már elő melyiket használod, hogy a többieknek ne kelljen fél napot keresgélni. Köszi :)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#287) eboostr válasza zordi (#281) üzenetére


eboostr
aktív tag

Aham, esetleg "Alkalmazásadatok" írhatja a verzió t, vagy ha appon belül "névjegy" stb.

(#288) zordi


zordi
tag

(#289) zordi


zordi
tag

(#290) zordi


zordi
tag

J

(#291) zordi


zordi
tag

Tegnapi saját kamerája, csak alap minden, gcam meg nem volt, az ég szép kék lettt. :C

(#292) LLKobe válasza zordi (#288) üzenetére


LLKobe
veterán

Én is pont ezt használom, itt a LINK hozzá.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#293) zordi válasza LLKobe (#292) üzenetére


zordi
tag

Csak kiprobáltam, a lanyomnak lett volna de nagy neki úgyhogy elmegy a háztól. De én kellemeset csalódtam benne szerint ezért az ár ért jó telefon es azért ha a kameraval foglalkozik az ember elég jó lehet. Ebből is látni hardverrel semmi baj, kamera softver nem kiforrott. Lehet direkt gyanítom.

(#294) Victoryus válasza LLKobe (#292) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Gcam-ben hol van a makró? Egyedül azt hiányolom csak.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#295) LLKobe válasza Victoryus (#294) üzenetére


LLKobe
veterán

Énse találtam meg.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#296) zordi válasza LLKobe (#295) üzenetére


zordi
tag

Mert nincs

(#297) ironbed válasza Victoryus (#274) üzenetére


ironbed
aktív tag

A Google Camera a Pixelekre készül. Amit azok tudnak annál többet nem nagyon fog tudni a portolás után. Ha azokban nincs makró kamera kezelés, akkor a portolt változatban sem nagyon lesz

(#298) ironbed válasza zordi (#285) üzenetére


ironbed
aktív tag

Köszi a kimerítő tesztet zordi!
Én is terveztem feltenni pár összehasonlítást, de nem volt időm.
Nekem most az MGC_8.400_A10_V3 van fent.
Az általam megadott oldalon [https://www.celsoazevedo.com/sitemap/] vannak régebbi verziók is. Az éjszakai csillagfotókhoz a 7.4-es verziót ajánlották régen

(#299) vampeare válasza LLKobe (#292) üzenetére


vampeare
csendes tag

hmm feltettem ezt a verziót, és hát a sötétben az éjszakai móddal varázsolt képek minősége tényleg elképesztő.... viszont nekem a gcam baromi lassú volt, a menüben mászkálás nagyon szaggat stb, ráadásul ma a kamerát le is dobta (a gyári alkalmazásról, de egyéb pl QR-kód olvasó alkalmazásról se tudtam elérni a kamerát), így ez nekem komoly NOK. még akkor is, ha ez frissebb, mint a legutolsó stabilnak mondott verzió.

[ Szerkesztve ]

(#300) bizonytalan


bizonytalan
tag

Sziasztok, égen-földön nem találok Redmi Note 11-re flip tokot. Hálás lennék, ha valaki megdobna egy jó tippel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.