Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-28 19:43:02

LOGOUT.hu

Realme GT 2 Pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Baldvin2000 válasza sonye (#1000) üzenetére


Baldvin2000
csendes tag

Hívás alatt is tudod használni az adatforgalmat. Tegyük fel nincs wifire kapcsolódva a telefon és játék közbe jön egy bejövő hívás, akkor felveszed és nem szakad meg az internet kapcsolat míg telefonálsz és ki se lép a folyamatban lévő meccsből. :DD

Ez eléggé kényes opció számomra, rendkívül hálás lennék ha valaki találna rá megoldást.

(#1002) novinyul válasza Baldvin2000 (#1001) üzenetére


novinyul
veterán

Voda kártyával megy a Volte :) Digi kártyával is mennie kellene. Utoljára a GT 5G volt problémás Volte téren.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1003) mldigital


mldigital
tag

Telekomnál van adat kapcsolat hívás közben.

Samsung Galaxy S23 plusz Telekom

(#1004) Kolondrum válasza novinyul (#1002) üzenetére


Kolondrum
félisten

Yettelel is megy.

(#1005) ferob válasza sonye (#1000) üzenetére


ferob
Topikgazda

Működik Telekom hálózaton a VoLTE és a VoWiFi is.
Minden ilyen szolgáltatás bekapcsolása után érdemes újraindítani a készüléket.

(#1006) ferob válasza Baldvin2000 (#1001) üzenetére


ferob
Topikgazda

A megfelelő profil hiánya miatt egyelőre nem fog működni Digi hálózaton a készülékkel a VoLTE és a VoWiFi, de ez előzőleg említésre került a topikban általam is.

Ezért, ha Digi hálózaton (MCC: 216, MNC: 03) szeretnéd használni ezeket, vagy akár más is, akkor érdemes minél többen jelezni ezt a Realme support e-mail címén (service.eu@realme.com), leírva a problémát, hogy előbb lépjenek a dolog érdekében.

(#1007) Baldvin2000


Baldvin2000
csendes tag

Bocsi, első kommentemnél rosszul raktam fel a képet.
Szóval magát az opciót nem engedi hogy bepipálhassam. Megpróbáltam tárcsázóba beírni a *#*#4636#*#* meg a *#*#86583#*#* de egyikkel se dobta elő a menüt amit ilyenkor szokás.

[ Szerkesztve ]

(#1008) novinyul válasza Baldvin2000 (#1007) üzenetére


novinyul
veterán

Digi jelenleg nem támogatott. A GT 5G-re adtak ki csak szoftvert a Volte miatt(tesztelés alatt van)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1009) Baldvin2000 válasza novinyul (#1008) üzenetére


Baldvin2000
csendes tag

Na ezt sajnálattal hallom. :O

[ Szerkesztve ]

(#1010) novinyul válasza Baldvin2000 (#1009) üzenetére


novinyul
veterán

Persze lett küldve nekik mail a problémáról, de most hogy a Digi új tulajhoz került, még nehezebb lesz a megoldás.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1011) Hompi01


Hompi01
tag

Sziasztok 2 dolog amit tapasztaltam.

1. Vibernél nem tudom beállítani hogy számokat jelezzen értesítésként a kis piros pontban csak azt hogy van vagy piros pont vagy nincs

2. Nem mindig jelzi az értesítéseket hanggal


Ti tapasztalatok ilyet ?

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#1012) Baldvin2000


Baldvin2000
csendes tag

Valaki tudja esetleg miért nem lehet bekapcsolni azt a wallet icont és hogy milyen célt szolgál [kép]

[ Szerkesztve ]

(#1013) Exquisito válasza Baldvin2000 (#1012) üzenetére


Exquisito
csendes tag

Nem alapértelmezett fizetési alkalmazás. Ha arra álltítom akkor szines lesz és rábökve feldobja a kártyát.

(#1014) Baldvin2000 válasza Exquisito (#1013) üzenetére


Baldvin2000
csendes tag

Már megvan, csak amíg a google payhez nem adtam hozzá a kártyám addig semmilyen opciót nem dobott fel ha ráböktem.

(#1015) worxland


worxland
addikt

Eddig nem láttam említve: csillagos mód a fényképeknél. 4 perces expozíció, igen jó képeket lehet lőni.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1016) novinyul válasza worxland (#1015) üzenetére


novinyul
veterán

Na ezt nem is néztem :) Eddig a Meizu nálam a csúcstartó a maga 7 percével.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1017) coolrider


coolrider
tag

Sziasztok.
Ennek a wifi bővitőnek van gyakorlati haszna?

(#1018) pècsimunkás válasza worxland (#1015) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Néztem már, de 1-2 perc után mindig abbahagytam a fényképezést a szúnyogok miatt :D .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1019) worxland válasza pècsimunkás (#1018) üzenetére


worxland
addikt

Ott kell hagyni valami vízszintes felületen és visszamenni érte. :)

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1020) Baldvin2000


Baldvin2000
csendes tag

Más is van akinek az értesítés reklámszalag (notification banner) nem jelenik meg? Nekem egyedül az sms üzeneteknél hozza fel, más appoknál mint gmail twitter facebook csak a fenti értesítés sávba jelenik meg a kis ikon.

(#1021) pècsimunkás válasza worxland (#1019) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Gondoltam erre is, de valahogy ez elmaradt.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1022) f.lorand


f.lorand
senior tag

Nálam továbbra sincs megoldás a bluetooth - autókihangosító problémára. A baj, hogy ssemmi rendszert nem találok benne, mikor megy el. Teljesen jól működik, aztán egyszer csak csak én hallom, de a túloldal nem. Jó telefon, de ha ezt nem tudom ezzel az autóval megoldani, akkor gondban leszek :(

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#1023) pècsimunkás válasza f.lorand (#1022) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Csak telefonhívásra használod a kihangosítást, vagy Viber, Messenger, WhatsApp, stb kihangosításra is?

Azért kérdeztem, mert nekem volt olyan néhányszor az elmúlt 5,5 èvben, ha valamelyik fenti alkalmazásról váltottam a másikra, vagy èppen a WhatsApp hívást nem vették fel, akkor valamiért megszűnt a kihangosítás. OP3, Samsung A50, tehát nem telefon függő volt. Ezek után a telefon sem volt kihangosítva.

Viszont telefonnal sosem történt ilyen- talán Messengerrel sem. Mármint, ha csak ezeket használtam. A Viberrel ès a WhatsApp - al többször is. Nem sokszor, de azért előfordult.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1024) mldigital


mldigital
tag

Frissítés A. 18

Samsung Galaxy S23 plusz Telekom

(#1025) novinyul válasza mldigital (#1024) üzenetére


novinyul
veterán

Na nekem még nem dobta fel. Van benne valami javítás, vagy csak security patch?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1026) Baldvin2000 válasza ferob (#995) üzenetére


Baldvin2000
csendes tag

Hali, bocsi nem siettetni szeretnélek, de mikorra várható a leírásod, hogy hogyan lehet megváltoztatni a rendszer betűtípusát? Nekem is fontos lenne :D

(#1027) f.lorand válasza pècsimunkás (#1023) üzenetére


f.lorand
senior tag

Köszönöm a hozzászólásod! Csak teló. Sokszor működik, de időnként a túloldal nem hall engem és csak magát hallja. Ha akkor újraindítom a telefont, egy ideig jó, aztán megint nem.

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#1028) Baldvin2000


Baldvin2000
csendes tag

Esetleg van más aki tapasztalt olyat, hogy a messenger üzenetekről nem érkezik értesítés, csak miután megnyitod az appot?

(#1029) ferob válasza Baldvin2000 (#1028) üzenetére


ferob
Topikgazda

Az alábbi két beállítás engedélyezésével a háttérben fog futni az alkalmazás, így valós időben láthatod az értesítéseket is.

Beállítások > Alkalmazások > Automatikus indítás > Messenger > Be

Beállítások > Alkalmazások > Alkalmazáskezelés > Messenger > Akkumulátorhasználat > Háttérben végzett tevékenység engedélyezése > Be

[ Szerkesztve ]

(#1030) novinyul válasza Baldvin2000 (#1028) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam ok. De ahogy ferob írta az legyen megcsinálva.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1031) Baldvin2000


Baldvin2000
csendes tag

Próbáltam ezzel a 2 funkcióval bekapcsolva is tesztelni, de így is fenn állt a probléma. Már odaáig fajult a dolog, hogy redditen írtam egy posztot erről (https://www.reddit.com/r/Realme/comments/whtabv/messenger_notification_not_showing_up/) és jött egy olyan válasz, hogy töröljem az athena package bloat-t, ezt megis tettem adb-vel de még ezek után se volt jó. Ma újratelepítettem, most üzemel rendesen az előző kommentekben említett opciók bekapcsolása nélkül is. Örülnék ha így maradna.

[ Szerkesztve ]

(#1032) dredjudge84 válasza Baldvin2000 (#1028) üzenetére


dredjudge84
őstag

Igen. De ez nem a teló hibája. Nálam egy honor 20 pro-n is előfordul. A Messenger a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#1033) Baldvin2000 válasza dredjudge84 (#1032) üzenetére


Baldvin2000
csendes tag

Az ezelőtti telefonom egy Oneplus 8t-n amit másfél évig használtam sose fordult még elő, hogy beléptem volna a messengerbe és akkor dobálja fel az értesítéseket. Persze ettől függetlenül lehetséges hogy más eszközöknél is előfordul ez a jelenség amit tapasztaltam és hogy a messenger van szerencsétlenül összerakva.

(#1034) dredjudge84 válasza Baldvin2000 (#1033) üzenetére


dredjudge84
őstag

Tesóm Huawei p10 telóján szintén ez van sokszor.

(#1035) pècsimunkás válasza Baldvin2000 (#1033) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Lakatold le, az talán segít.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1036) Baldvin2000


Baldvin2000
csendes tag

Jelenleg továbbra se tapasztalom a notification delay-t. Hihetetlen hogy egy hard reset megoldotta. Arra tudnék gondolni, hogy reset előtt valamit nagyon elállíthattam a telefonon.

(#1037) novinyul


novinyul
veterán

Érkezett az A18 szoftver frissítés :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1038) Kolondrum válasza novinyul (#1037) üzenetére


Kolondrum
félisten

Change log valakinél? Nekem is most jött.

(#1039) ata007 válasza Kolondrum (#1038) üzenetére


ata007
tag

(#1040) worxland válasza ata007 (#1039) üzenetére


worxland
addikt

Allow more apps to run in the background: végre ki lesz használva a 12 giga...

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1041) ferob válasza ferob (#995) üzenetére


ferob
Topikgazda

A készüléken a betűtípus megváltoztatásához először telepíteni kell a Realme Témaáruház alkalmazását, ami ebben a régióban nincs telepítve alapértelmezetten a készülékekre, majd ezt követően lehet megváltoztatni a betűtípust, de emellett még háttérképeket, élő háttérképeket és témákat is le lehet tölteni, valamint használni azokat.
Ez az alkalmazás a Beállítások > Tesztreszabások menüpontot is bővíti pár beállítási lehetőséggel, valamint ugyanitt lehet visszaállítani a gyári betűtípust is.

[ Szerkesztve ]

(#1042) sonye válasza ferob (#1041) üzenetére


sonye
senior tag

De jóóó! Köszi a téma appot! :R :R :R

(#1043) Kolondrum válasza ferob (#1041) üzenetére


Kolondrum
félisten

A dokumentum nem elérhető. :(

(#1045) Baldvin2000


Baldvin2000
csendes tag

Esetleg van más is aki használ vpn alapú hirdetés blokkolót?
Én adguard-ot használok és olyan problémám van vele, hogy az értesítések között állandóan ott van az android rendszer által odarögzített vpn bekapcsolva értesítés, amivel még nem is lenne baj, de néha amikor rányomok az értesítések törlése X-re, azzal együtt kitörli a vpn értesítést is, amit elvileg nem is lehetne, mert a rendszer nem engedi, hogy eltűnjön, amíg bevan kapcsolva. Amikor ez bekövetkezik a chromeba az oldalak többségét nem képes betölteni és az adguard is annyira becrashel, hogy újrakell indítanom a telefont, hogy ismét magához térjen.

(#1046) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Rettentő furcsa dolgog történet. Csináltam egy képet, de még készült a kép többször nyomtam a vissza gombot. Ezzel nem lenne baj, de lett... Maradandó. A kép beragadt a telefonba. A galériában ott van kicsiben, de ha bele akarok nézni tölti és semmilyen gomb nem aktív. Ha visszalépek kijelölöm, majd törlés, azt írja a kép megnyitása folyamatban, nem törölhető. Hát mondom ehhh. Reset után a kép magától eltűnt, DE a kamerát ha megnyitom, akkor a bal sarokban látom a képet. Hiába fényképezek több képet, ahogy azokat törlöm előbb utóbb újra látható ahogy visszatörlöm a képeket. Ötlet?
Ott leragad a kis kép annál a képnél, amikor rábökök az jön be ami előtte készült a visszatörlésig. Szóval beragadt legalább a kiskép... Bonyolult.

Megoldás: kamera app minden alapra az alk kezelőben. Nulláról indul mint hard reset után. :Y

[ Szerkesztve ]

(#1047) Andris_2


Andris_2
aktív tag

Sziasztok!
Valaki az árukeresőn azt írta, hogy a Gt2 Pro-ra Revolutot nem lehet telepíteni biztonsági problémák miatt.
Ez igaz lehet? :F

(#1048) dredjudge84 válasza Andris_2 (#1047) üzenetére


dredjudge84
őstag

Nem igaz! Nekem fenn van és működik.

(#1049) sonye válasza dredjudge84 (#1048) üzenetére


sonye
senior tag

Hú de jó, hogy téma lett. Épp újra kellett azonosítani magamat. El is felejtettem. :R :R

Nekem is megy a revolut app.

(#1050) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Aki írta az egy nagy balfék lehetett. Ok, az app frissitésekkel tényleg voltak gondok, de már megszűnt, kijavították őket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.