Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-28 19:43:02

LOGOUT.hu

Realme GT 2 Pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) pècsimunkás válasza charg (#950) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ahol akciós, ott vedd meg. 300-al nyitott.
De volt, hogy Németországban 630 euróért tablettel ès órával együtt adták.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#952) Cranberries válasza charg (#950) üzenetére


Cranberries
aktív tag

A realme YouTube csatornáján Legendd mindig az Emag-ot és a Media Markt-ot említi meg, ebből gondolom, hogy ők hivatalos viszonteladók.

[ Szerkesztve ]

(#953) sonye


sonye
senior tag

Sziasztok!

Pénteken vettem egy szép zöld Gt2 pro-t.
Lenyűgöző, hogy miket tud.
4 éves Mate 10 pro-m váltotta, ami a mai napig megy, csak már előjöttek szoftveres dolgok, amik miatt váltottam.

220voltban vettem és 3 és garanciát ad rá.

Remélem 3 évig menni fog.

(#954) richies


richies
senior tag

Ez az utód?

https://nl.hardware.info/nieuws/82109/realme-gt2-explorer-master-wordt-eerste-smartphone-met-lpddr5x-ram

Rozsomak of Power

(#955) richies válasza sonye (#953) üzenetére


richies
senior tag

Mivel tud többet? :)

Rozsomak of Power

(#956) novinyul válasza richies (#954) üzenetére


novinyul
veterán

Nem az utód :N A GT Master Explorer folytatása, ami sajnos nálunk nem jelent meg.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#957) richies válasza novinyul (#956) üzenetére


richies
senior tag

eu ban kapható lesz majd előreláthatólag?

Rozsomak of Power

(#958) novinyul válasza richies (#957) üzenetére


novinyul
veterán

Jelenleg nincs tervben a forgalmazás. De persze ez változhat bármikor.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#959) blueye válasza novinyul (#958) üzenetére


blueye
veterán

Sajnos sok minden változott ld. Oppo 😢

(#960) richies válasza novinyul (#958) üzenetére


richies
senior tag

China only lett, úgy néz ki.

GT3 Pro mikorra várható?
2 pro jan 4 én lett bejelentve. De már felgyorsultak ezek a kiadások.

Rozsomak of Power

(#961) novinyul válasza richies (#960) üzenetére


novinyul
veterán

Ahogy várható volt, nem hoznak a GT2 Pro nyakára egy másik telefont. GT3 még híre sincs :N

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#962) sonye válasza richies (#960) üzenetére


sonye
senior tag

Remélhetőleg a Realme okosabb lesz a sziamiaunál. A sok telefonjukkal érték el azt, hogy nem vettem. Mert oké, legyen választék, de nem lesz normális szoftveres támogatása a sok telefonnak.

Bízom benne, hogy a Realme rendesen küldi a frissítéseket és nem nyírják ki a kamerát, mint a hülyevej.

(#963) richies válasza sonye (#962) üzenetére


richies
senior tag

P20pro rol vaktanék, de jo lenne egy max 160mm es telo. Dc dimming, erős rezgés fontos lenne, ezert hezitalok...

Rozsomak of Power

(#964) richies válasza novinyul (#961) üzenetére


richies
senior tag

GT3 van mar ;]

Rozsomak of Power

(#965) sonye válasza richies (#963) üzenetére


sonye
senior tag

Sokat hezitláltam én is. Szomorú, de csak felfele kúszik az ára mindegyik telefonnak.
P20pro után a GT2 pro brutál lenne neked is.

(#966) novinyul válasza richies (#964) üzenetére


novinyul
veterán

Még megjelenés előtt :) De még semmi sem biztos.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#967) richies válasza novinyul (#966) üzenetére


richies
senior tag

GT 3 Neo ra gondoltam

Rozsomak of Power

(#968) worxland válasza richies (#967) üzenetére


worxland
addikt

Az nem GT 3 Neo, hanem GT Neo 3, más kategória, mint a GT. Galaxy A22-t sem keverjük össze az S22-vel, ugyebár.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#969) mldigital


mldigital
tag

Talán ti jobban ismeritek a Realme készülékeit. Első sorban filmek nézésére szeretnék sztereó, gyors töltésű telefont. Melyik ajánlott szerintetek.

Samsung Galaxy S23 plusz Telekom

(#970) novinyul válasza mldigital (#969) üzenetére


novinyul
veterán

Realme 9i, GT Master, 9Pro+ esetleg :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#971) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Érdekes dolog történt. Ma reggel 6:30. Éppen gépeltem , hogy mennyire jó kis telefon ez, nincs újraindulás. Ebben a pillanatban indult újra. Először miótaeg van.
Ebben a melegben s töltés halá. 18W-al 46 fokos az akku úgy h nem nyúlok hozzá csak a kanapén pihen. Hűtőben lehet tölteni. True story.
Tudom rossz, feleségemé is akkor. :DD

[ Szerkesztve ]

(#972) novinyul válasza Kolondrum (#971) üzenetére


novinyul
veterán

Ennyi talán belefér :) Nekem a Oneplus 9Pro adta fel a harcot a melegben, inkább örülök neki hogy eddig ilyen jól bírták :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#973) f.lorand


f.lorand
senior tag

Sziasztok!

Látom volt már kérdés a bluetooth autókihangosítás, de pont erre a jelenségre nem találtam választ. Ha volt, akkor sorry, csak kérlek legyetek kedvesek behivatkozni az adott hozzászólást.

Nálam működik a bluetooth kihangosítás, ha én kezdeményezem a hívást. Amennyiben viszont fogadom, én hallom a telefonálót, ő viszont nem hall engem. Találkozott valaki ilyennel?

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#974) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Sziasztok. Mivel már van tapasztalat megkérdezem, hogy szenvedek a poco f3 - al mert a távolság érzékelője sajnos nem szuperál, hivásokat indít, lapokat nyit meg a zsebemben. Meg amikor telefonálok akkor is magától kapcsolat, kihangosit. Ez mennyire van jelen ennél a telefonnál. Tervezem hogy veszek egyet és csak ez az ami visszatart. :)

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#975) ferob válasza Zsozsoka 74 (#974) üzenetére


ferob
Topikgazda

Ezek többnyire azért fordulnak elő, mert nem jó szögben tartod a készüléket a füledhez az érzékelő helyzetéhez képest.
A zsebedben pedig szinte bármelyik készülék tud produkálni hasonlót, ezért kell használni valamilyen feloldókódot/mintát.

(#976) novinyul válasza Zsozsoka 74 (#974) üzenetére


novinyul
veterán

Ott virtuális a közelség érzékelő, itt nem :) Használtam az F3-t is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#977) ferob válasza f.lorand (#973) üzenetére


ferob
Topikgazda

Akár gyári bluetooth képes autós fejegységgel is képes produkálni a készülék, hogy bejövő hívás esetén a másik fél nem hallja, amit az ember mond, vagy éppen csak saját magát hallja vissza a hívó, ez sajnos nem egy új dolog és már én is találkoztam vele.

Milyen típusú fejegységgel és milyen évjáratú autóval tapasztalod a problémát?

Esetleg, ha más is hajlandó kipróbálni a saját autójával, hogy nála kifejezetten bejövő hívás esetén ez jól működik-e, akkor írja meg a tapasztalatait.

[ Szerkesztve ]

(#978) f.lorand válasza ferob (#977) üzenetére


f.lorand
senior tag

Nálam csak ezzel a telefonnal jelentkezik, 5 éves BMW. Van esetleg rá valami megoldás?

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#979) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Ferob, novinyul köszi a választ.
Infóm nincs róla de remélem az Aod nemcsak 10 mp - es hanem folyamatos is lehet akár..?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#980) ata007 válasza Zsozsoka 74 (#979) üzenetére


ata007
tag

Folyamatos. Beallithatod, hogy kikapcsoljon ejszakara, ha akarod, de reggel a beallitott idopontban ujra bekapcsol.

[ Szerkesztve ]

(#981) Zsozsoka 74 válasza ata007 (#980) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Még olyat nem találatam, hogyan (mert a menüben nem láttam rá lehetőséget) vagy honnan lehet hozzá jó minőségű élő háttérképeket :)

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#982) ata007 válasza Zsozsoka 74 (#981) üzenetére


ata007
tag

AOD van. Elo hatterkep az mas mese. Az is van egyebkent.


(#983) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Most találtam meg :D : rendszerbeállítások-->bekapcsoló gomb--> főkapcsoló menü :Y

De, már mindegy, alkalmazással kiváltottam a power gombot.

Csak, gondoltam leírom, hátha más mèg nem találta meg, ès a power+ hang fel- t nyom kikapcsoláshoz, vagy újraindításhoz.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#984) Zsozsoka 74 válasza ata007 (#982) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Letölthetők hozzá esetleg akár más appból még élő háttérképek, Aod variációk? :)

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#985) ferob válasza pècsimunkás (#983) üzenetére


ferob
Topikgazda

Sőt, ha átállítja valaki, hogy ne a hangerő növelése és a bekapcsoló gomb együttes lenyomására jelenjen meg a főkapcsoló menü, akkor ezen gombkombinációra automatikusan beállításra kerül a rezgő mód aktiválása.

(#986) novinyul válasza Zsozsoka 74 (#984) üzenetére


novinyul
veterán

Élő háttérkép biztosan, AOD szerintem csak ami a telefonba van, bár szerkeszthető is :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#987) ferob válasza Zsozsoka 74 (#984) üzenetére


ferob
Topikgazda

Az AOD teljesen személyre szabható, így akár egyéni képeket, mintákat, formákat és szöveget is beállíthatsz a megjelenítendő információk testreszabásával együtt, valamint állítható a szín, a méret és az elrendezés is.
Emelett elérhető a rendszer által biztosított 15 féle digitális óra, 10 analóg óra, és 4 féle statikus, valamint 6 féle mozgó kép.

(#988) pècsimunkás válasza ferob (#985) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Na, már ezt is tudom :) .
Mondjuk èn szinte mindig rezgőn vagyok, de ha már ez így megy, lehet legközelebb így rakom rezgőre majd ha valami miatt adok a telefonra hangot :) .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#989) ferob válasza pècsimunkás (#988) üzenetére


ferob
Topikgazda

Zárképernyőről is működik, így nem szükséges feloldani a készüléket, mint az értesítési sávos módszernél, ha annak az elérése lezárt készüléknél ki van kapcsolva.
Azt érdemes szem előtt tartani, hogy mivel így sima gombnyomásra elérhetővé válik a főkapcsoló menü, ezért esetleg könnyebben tud véletlenül a telefon kikapcsolódni, vagy újraindulni, ezért nem véletlenül állította be a gyártó ennek a menünek az alapértelmezett elérését gombkombinációra.

(#990) pardi80


pardi80
csendes tag

Sziasztok!
Másfél hónapja használom a Gt 2 Prot. Egy Asus Rog Phone 5 volt elötte, 1 évig használtam azt is és teljesítményben nem nagyon lehet panaszom az Asus után,hozza azt a szintet is a Realme. Egy univerzális Blitzwolf hűtőt használok hozzá játékok közben,így hüs marad a telefon is.
De lenne 1 kérdésem:
Mindent a magam ízlésére tudtam szabni,kivétel a betűtípust. Csak a Roboto lehetőséget ajánlja fel,nem tudom megváltoztatni a betűtípust,nincs más lehetőség.
Erre van valakinek bármilyen ötlete?
Előre is köszönöm a segítséget!

Pali

(#991) novinyul válasza pardi80 (#990) üzenetére


novinyul
veterán

Most néztem, de nálam is csak ez van :F Pedig mint ha lett volna más betű típus is, de aztán lehet hogy keverem már :B

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#992) pardi80


pardi80
csendes tag

Hátha van rá valakinek valamilyen megoldása. Kizárt,hogy egy ilyen telefonon ne lehessen betűtípust váltani. Bár az is igaz,hogy a nejem Realme 8 telefonjánál is csak a Roboto van,nem lehet váltani.

Pali

(#993) worxland válasza pardi80 (#992) üzenetére


worxland
addikt

Angolra váltasz, akkor van real choice is. Visszaváltasz magyarra és eltűnik. Youtube-on van video, ahol van more gomb, ahol le lehet szedni mást is, de az nálam sincs.
[link]

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#994) pardi80 válasza worxland (#993) üzenetére


pardi80
csendes tag

Ha visszaváltasz angolról magyarra,akkor a letöltött betűtípus is elvész,illetve ugyanúgy nem ad lehetőséget rá,hogy kiválaszd?
Videót láttam már sokat,de ilyet még,ahol a roboton kívül nincs más lehetőség,ilyet még egy videóban sem.

Pali

(#995) ferob válasza pardi80 (#994) üzenetére


ferob
Topikgazda

Van rá egyszerűbb, és bonyolultabb megoldás is, hogy meg lehessen változtatni a rendszer betűtípusát, ehhez holnap majd készítek egy leírást.

(#996) pardi80 válasza ferob (#995) üzenetére


pardi80
csendes tag

Azt nagyon megköszönném 🙂👍🤝

Pali

(#997) worxland válasza pardi80 (#994) üzenetére


worxland
addikt

" az nálam sincs."

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#998) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem ide

[ Szerkesztve ]

(#999) Baldvin2000


Baldvin2000
csendes tag

Üdv mindenki!
Mai nap folyamán megvettem a készüléket, de van egy aggasztó problémám ezzel kapcsolatban. A volte opciót valamiért nem engedi bekapcsolni. Egy digi-s kártya van benne, amivel előző telefonjaimban engedte a volte opciót.

(#1000) sonye válasza Baldvin2000 (#999) üzenetére


sonye
senior tag

Telekom kártyán se megy a volte.
De igazából mivel jobb a volte?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.