Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-28 19:43:02

LOGOUT.hu

Realme GT 2 Pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) magicbox válasza Kolondrum (#700) üzenetére


magicbox
senior tag

Jól néz ki 🙂 Sokan voltak? Jól sikerült?

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#702) Kolondrum válasza magicbox (#701) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az előtte lévő hogy is hívjam, reggelin, beszélgetős részén ahol ilyen ember voltak min Tech2, Ph stb, ott is jó volt. Kaja, pia, dekor jó hangulat, aztán lent a 11-es nyitás előtt beengedtek minket körbenézni, a kinti fejesekkel váltott pár szót a Bog és körei (jó értelemben mondom), végig nyomkodtuk a watch 2 pro-t a Realme 9 összest, kint volt a 4K tv a porszívó, a laptop ami egyébként nagyon durván bejött. Mi utána mentünk mert program volt és vidékről jöttünk, a megnyitót meg láttátok. Nagyon hosszú sor állt, ha jól rémlik az első sorban állók 7:30-tól álltak ott és kaptak islert, hogy kibírják azt a kis időt 11-ig.
Kaptunk kis ajándék táskát, van sapka, füles, kulcstartó, toll, kistáska miegymás. Jó volt nah. Nekem új volt az egész szitu.
Ha az volt a cél, hogy jól érezzük magunkat, akkor sikerült. :R

[ Szerkesztve ]

(#703) magicbox válasza Kolondrum (#702) üzenetére


magicbox
senior tag

Örülök 🙂 Szívesen olvasok ezekről a dolgokról, de az ilyen típusú sorban állás nem az én esetem. Gondolom úgy is lesz még több beszámoló a tech újságíróktól.

Lányomnak nézegetek kisebb realme telefonokat, csak itt is xiamoi effektus van. Narzo, 9, és még sorolhatnám. Oppo-Realme-OnePlus modellek össze-vissza átnevezve, átbrandelve. Ember legyen aki ezen kiigazodik. De a lényeg, hogy keresek neki egy erős középkategóriás realme-t. 8/128, amoled, 6,5, ujjlenyomat a kijelzőben, A12, 3.0 UI ami fontos. Illetve kis csajos játékok, Toca Bonga, Minecraft, hasonlók szépen fussanak, kamera lényegtelen. Esetleg ötletek? :R

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#704) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

A gyári visszaállítás után, első gond kipipálva: a hangerő teljesen normális lett, zenehallgatás közben.
Nagyon faszán, ès nagyon hangosan szól.

Az autóhoz csatlakozás majd hétfőn lesz kipróbálva,
Az NFC- vel fizetés meg majd valamikor.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#705) magicbox válasza pècsimunkás (#704) üzenetére


magicbox
senior tag

Akkor pici nyugalom

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#706) pècsimunkás válasza magicbox (#705) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Igen. Már csak a 2 téma...

Ha az autóhoz továbbra sem fog csatlakozni, keresek valami FM transmittert, ha más nem lesz.

Az NFC- re leszek jobban kíváncsi.
Ma sem tudtam fizetni. Valami olyasmit írt ki, hogy "A kereskedő nem támogatja ezt a fizetési módot, válasszak másik fizetési módot" Ráadásul Rewe- ben volt, meg is lepődtem, mert úgy emlékeztem, hogy ott tudok fizetni.
Elcsiptem amit kiírt, utánna vissza rakott a telefon a digitális bankkártyámhoz.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#707) magicbox válasza pècsimunkás (#706) üzenetére


magicbox
senior tag

Aux bemenet nincs a kocsin? Sokkal jobb hangminőséget biztosítana egy normális aptx-es DAC. Persze szvsz.

NFC-t azóta még több helyen használtam. Sehol se volt gond. De ismétlem gPay-t használok.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#708) pècsimunkás válasza magicbox (#707) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Van AUX az autóban, csak nem szeretem, ha lóg a kábel- meg ez igazából eszembe sem jutott :) .

NFC- nél legközelebb kipróbálom a gPay- t. Megint.
1x már próbaltam, de nem engedte digitalizálni a kártyát.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#709) magicbox válasza pècsimunkás (#708) üzenetére


magicbox
senior tag

Nekem ez van.

[link]

Gyönyörűen szól, erős, normális hangerővel. Aptx HD, amit támogat a telefon. Kell neki egy USB betáp és az aux bementre dugod. Nálam nem látszik kábel, mert minden egy helyen van az aprótartó előtt. Kia Ceed. Annyi, hogy telefonálásnál a telefon mikrofonját kell használnod. Nekem a hangminőség volt a prioritás. A Kia-ban meg fejegységet cserélni horror, a kocsiba való FM Transmitter-ek meg hangzásban borzalmasak. Persze lehet, hogy azóta van normális. Passz.

A gPay nálam pld. az OTP-s kártyát nem engedi. Curve, Ersre, UniCredit jó.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#710) pècsimunkás válasza magicbox (#709) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi mindent :R

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#711) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok új tulajként érdekelne, hogy a gyári töltője ugyebár 30 perc alatt feltölti ,de nagyon meleg lesz tőle a telefon és a töltője is. Van egy Lidlben vásárolt 20 W-os töltőm, azzal merjek próbálkozni vagy inkább ne ? Nekem jó lenne lassú kb 1-1,5 órás kiméletes töltés az aksi védelme miatt inkább kibírom .

(#712) magicbox válasza Szilágyi84 (#711) üzenetére


magicbox
senior tag

Ez kb. a gyorstöltők megjelenése óta hitvita. Nekem volt gyorstöltővel Huawei Mate 8-9-10-20, OnePlus 7t-8t, most a Realme. Nekem sose volt gondom, hogy gyorstöltővel töltöm őket és mindet jó akkumulátorral adtam el. De ha téged megnyugtat, akkor használj lidl-es töltőt. Szerintem az aksivezérlő elektronikák elég fejlettek, hogy a gyorstöltővel és aksival ne legyen gond, illetve amikor kell, vissza is fogja.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#713) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Hogy lehet beállítani , hogy feloldásnál arc felismerés nélkül ujjlenyomatot kérve ne kelljen jobb oldalt a bekapcsoló gombot először megnyomni és utána az ujjat ? Vagyis csak ujjlenyomat felodás beállítás kellene nekem ,de nem találom. Vagy ezen nem lehetséges ?

(#714) magicbox válasza Szilágyi84 (#713) üzenetére


magicbox
senior tag

Be kapcsolod a dupla koppot ébresztésre vagy/még beállítod, hogy felemelésre kapcsolja be a kijelzőt.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#715) Szilágyi84 válasza magicbox (#714) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Köszi ,de akkor pl az asztalon pihenve rányomnám az ujjamat nem lehet feoldani ? A régi megszokás hiánya.

(#716) pècsimunkás válasza Szilágyi84 (#715) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Dehogynem lehet feloldani.
Nagyon jó,, pontos, gyors az ujjlenyomat olvasó.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#717) magicbox válasza pècsimunkás (#716) üzenetére


magicbox
senior tag

+1 Tényleg nagyon jó. OnePlus 8T után felüdülés. Ez az első olyan kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó, amivel tényleg elégedett vagyok.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#718) Szilágyi84 válasza pècsimunkás (#716) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Igen,de hogy ? Lezárva alvó módban csak ujjlenyomatot nyomva ? Amúgy tényleg pontos és gyors!

[ Szerkesztve ]

(#719) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Értesítésnek hiába állítom be a perem kivilágítást ami két oldalt világítana mégse jelez Messenger üzenetnél . Ezzel vajon mi lehet vagy mit kéne még és hol engedélyezni ,hogy müködjön ?

(#720) magicbox válasza Szilágyi84 (#718) üzenetére


magicbox
senior tag

Huh... Keresd meg a dupla koppos feloldást. Kapcsold be. Tedd le az asztalra. Koppints duplán, a kijelző felébred, az ujadat ráteszed :))

A oldalsáv felvillanás emlékeim szerint, nem minden alkalmazásnál megy. Illetve annyira rövid ideig tart, hogy sokra nem mész vele. Inkább design mint hasznos. Helyette az állandó AOD bekapcsolása ajánlott, hogy lásd, ha jött értesítésed.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#721) Kolondrum válasza Szilágyi84 (#711) üzenetére


Kolondrum
félisten

A töltés téma nem ennyire egyszerű, nem csak wattok vannak ott. Inkább úgy mondom a Qc3 18W-al is fűti csak nem annyira. Azzal kb 45perc a két értelmes vége között a töltés.

(#722) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Hiába állítok bármit értesítsnek mégse jelez se email se Messenger. Kikapcsolnám ,hogy talán újraindítás után már oké ,de azt hogyan?

(#723) stingy2 válasza magicbox (#720) üzenetére


stingy2
senior tag

Úgy nem megy, hogy csak ráteszem az ujjam az olvasóra? Előtte kopogtatni kell a képernyőt is? Mert az úgy 'ölég gáz..

INTJ

(#724) Szilágyi84 válasza stingy2 (#723) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Az igen vagy esetleg felemeled, vagy 2 kopp +1 ujjlenyomat

[ Szerkesztve ]

(#725) Linkin1994 válasza stingy2 (#723) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Optikai szenszor az összesnél így működik.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#726) magicbox válasza stingy2 (#723) üzenetére


magicbox
senior tag

Legalább egyszer meg kell érinteni és utána rátenni az ujjad. És igen, mindegyik így működik.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#727) magicbox válasza Szilágyi84 (#722) üzenetére


magicbox
senior tag

Az értesítéseket az alkalmazást megkeresve az alkalmazásinformációnál tudod testreszabni. Illetve beállíthatsz neki egyedi hangot és a többi. Milyen telefonod volt régen és milyen android verzióval?

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#728) stingy2 válasza magicbox (#726) üzenetére


stingy2
senior tag

'nanemásrácok...dehogy működik így az összes :) Egyszerűen kikapcsolt kijelzőnél ráteszem az ujjam a szenzorra és felold mindenféle előzetes bűvészkedés (kopogtatás, emelgetés nélkül).

INTJ

(#729) pècsimunkás válasza stingy2 (#723) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Dehogynem megy :K ! Sima ügy :) !
Csak pont el kell találni. Pár nap, ès tudod hol van.

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#730) magicbox válasza stingy2 (#728) üzenetére


magicbox
senior tag

:)) Jogos. Ha a teljesen sötét kijelzőn halál pontosan odsteszed az ujjad és hagyod rajta, akkor felold.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#731) pècsimunkás válasza Szilágyi84 (#719) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nézd meg a fórumtársunk által ajánlott appot: [link]
Tökéletes, ès nagyon testre lehet szabni!

Ennél viszont valóban dupla kopp, ès ujjlenyomat vagy arcfelismerèssel fog nyílni a kijelző, ha van valami èrtesítèsed. De ennyi. Szeretem ez nem probléma.
Nagyon jó kis alkalmazás. Meg is vettem mindjárt a Pro- t.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#732) avlisz80


avlisz80
tag

Sziasztok!!!
Tegnapi sorbanállás után lettem új tulaj!Első benyomások jók de még a régi OnePlus 8t használom!
Első dolog ami feltűnt a vaku fényereje borzasztó gyenge,és a zseblámpa kb fele erősségű mint a 8t nem!10 évvel ezelőtti honor 6 erősebb volt nem is értem ezt hogy gondolták!A másik dolog a kamera vaku hiába állítom automatára, állandóan vaku ki állapotban lesz utána!Újra át állítom automatára de újra vissza áll vaku ki módra!Este ez bosszantó mivel minden egyes alkalommal be kell kapcsolni a vakut!Ami persze még gyatra is... 🤔
Másnál?

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#733) pècsimunkás válasza avlisz80 (#732) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Zseblámpa fénye borzasztó gyenge :D

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#734) magicbox válasza avlisz80 (#732) üzenetére


magicbox
senior tag

Most próbálgattam. Nálam automata beállításon marad a vaku a 📸 bezárás/kilövés után is.

8T-m volt, én ekkora különbséget nem éreztem a vaku/zseblámpa fényében, pontosabban, ha nem írod, akkor nem tudnám, hogy van. Gyanítom többet használtad mint én

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#735) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Ma jött egy frissítés ami megoldotta a gondjaimat és mostmár pl egyből müködik az ujjlenyomat feloldás egyszer hozzáérve és az AOD értesítések is jönnek egyből.😀
Viszont hogyan lehet kikapcsolni ? Se nagyon hosszan se hangerő+bekapcsoló gomb ,mert az kijelzőképet csinál .

(#736) avlisz80 válasza magicbox (#734) üzenetére


avlisz80
tag

Hát pedig elkeserít rendesen 2022 ben ilyen fényerejű vaku egy ilyen telefonba!A zseblámpa OK nem használom de hogy a vaku ilyen gyenge legyen!Egyik kezembe ez másikba a 8t és kb fele akkora fény... :F

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#737) Szilágyi84 válasza avlisz80 (#732) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Szia
Nem veled beszélgettem véletlenül a sorban előttem állva mint nagy pecás és OnePlus 8t tulajként ?

(#738) avlisz80 válasza Szilágyi84 (#737) üzenetére


avlisz80
tag

Yesss 😁

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#739) Szilágyi84 válasza avlisz80 (#738) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Na szeva !😁 Tegnap este átköltöztem ,de nem volt idegbaj mentes procedúra 🤣 aztán ma jött az első frissítés és megoldotta a bajokat .

(#740) avlisz80 válasza Szilágyi84 (#739) üzenetére


avlisz80
tag

Az úgy ahogy ment...
Most full fényerőn tesztelem egymás mellett a kettőt😁
Eddig "CSAK" a vaku ami igazán bosszant,az előbb néztem a kocsival össze párosodik bluetooth hál istennek az jó!Az se működne nálam nem biztos hogy maradna!Mk4 mondeo működik ha valakit érdekel...

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#741) dredjudge84 válasza Szilágyi84 (#735) üzenetére


dredjudge84
őstag

Hangerő fel+bekapcs gomb hosszan.

(#742) magicbox válasza dredjudge84 (#741) üzenetére


magicbox
senior tag

Én szoftveres gombot használok. Mivel tényleg könnyű "rosszul nyomni" . Illetve feleslegesen nem nyomogatom a fizikai gombokat, régi rossz tapasztalat... [link]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#743) magicbox válasza avlisz80 (#740) üzenetére


magicbox
senior tag

Mivel üzletben vetted így nincs elállási jogod. Maximum, ha jó fejek veled. Azért mert neked nem tetszik a vaku fényereje vagy egyéb, az nem jogosít semmire, pláne nem pénz visszaadásra. Mióta van a 14 napos elállás mindenképpen célszerűbb online vásárolni, jah és lehetőleg nem cégesen, mert akkor pld. 3 év jótállás helyett kapsz 1-et.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#744) pècsimunkás válasza magicbox (#742) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Húúú... Nagyon jó kis app :K . Èn sem szeretek gombokat nyomkodni :) .
Már töltöttem is le :D

A Samsungnál, ha lehúztam az èrtesítèsi sávot, volt egy szoftveres kikapcs, újraindítás "gomb". Kerestem itt is, ès a linked után, már töltöttem is le :R

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#745) magicbox válasza pècsimunkás (#744) üzenetére


magicbox
senior tag

Szívesen... 🙂 Jogosultságokat add meg neki.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#746) avlisz80 válasza magicbox (#743) üzenetére


avlisz80
tag

Ezekkel tisztába vagyok!
Marketplace 😁
De azért ott nem tartok 😉
De bosszantó,hogy tesztekben nem esik ilyenről szó...

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#747) magicbox válasza avlisz80 (#746) üzenetére


magicbox
senior tag

Hááát... A vaku dolog fel se merült a fórumban, míg te nem írtad 🙂 Telefon teszteken meg az éjszakai fotózást tesztelik nem a vakut. Illetve azok a fotók ahová kell vaku, mert annyira nincs semmi fény, minden telefonon kihívásokkal küzdenek. Persze szvsz.

Nekem most a "legnagyobb" problémám a telefonnal, hogy nem tetszik a blur hatás amikor pld. egy könyvtárat nyitok meg :)) Pixeles picit. Csak, hogy mondjak valami vicceset 🙂. Nem, nem fogok launcher-t cserélni ez miatt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#748) avlisz80


avlisz80
tag

Na most hogy bele tettem a kártyát még egy érdekesség!Vagy én nyomkodtam el valamit vagy nem tudom de csak egy apró rezzenés jelzi pl egy messenger üzenetet :F
Elvileg minden hang értesítés be van kapcsolva...

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#749) magicbox válasza avlisz80 (#748) üzenetére


magicbox
senior tag

Messenger ikont tartsd lenyomva, ott válaszd az alkalmazásinformációt, értesítések kezelése, ott hang (illetve minden legyen engedélyezve), utána nyisd meg a messengert, az alkalmazásban meg az értesítési hangot ellenőrizd, hogy nincs-e kikapcsolva. Illetve a chat buborékokhoz engedélyezni kell azt is, hogy más alkalmazások felett megjelenhessen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#750) dredjudge84 válasza magicbox (#742) üzenetére


dredjudge84
őstag

Azért így hogy két gombot kell egyszerre lemyomni a kikapcsoláshoz, szerintem ezt nem lehet véletlenül se kivitelezni.

A céges vásárlás esetén meg ha ilyet lenyomnak valaki torkán, hogy csak egy év a gari, az meg is érdemli. Ez egy nagy átverés és valaki bedől neki, valaki meg nem, mert ilyen jogszabály nem létezik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.