Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-28 19:43:02

LOGOUT.hu

Realme GT 2 Pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Nálam két Google fiók is be van állítva, és frissítettem a13-ra is, de a fizetés továbbra is jól működik mind curve és wise virtuális kártyával egyaránt.

(#1452) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Melyik akkumulátoros applikáció pontos ami ingyenes és mutatja hány %-os ?

(#1453) huliganboy


huliganboy
addikt

Jó reggelt!

Ma reggelre az eddig gyári launcherrel beállított elrendezések,gyári állapotra álltak. Csak az asztal és az app draw..

Majd 5 perc nyomkodás után, villant egyet és vissza jött a általam megszokott és formázott felület..

Ebből tényleg teljes gyalulás lesz és kezdem előröl...

(#1454) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

A gyártói garanciás Realme GT 2 Pro telefonnak melyik a gyári szervize? A WayteQ vagy a Telemax?

Úgy hallottam, hogy ha valaki a BestByte-nál veszi, annál a jótállás a WayteQ-hez szól, aki pedig a realmestores.hu honlapon rendeli meg, annál a Telemaxhoz szól a garancia. Ez igaz? És aki a Lurdyban lévő Realme boltban veszi meg a telót, ott mi a helyzet?

(#1455) novinyul válasza Wallenberg (#1454) üzenetére


novinyul
veterán

Röviden:TMX(sajnos :( ) de ez van, ezt kell szeretni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1456) dredjudge84


dredjudge84
őstag

De jó hogy én az alzánál vettem. Közöm nem lesz a szutyok tmx-hez.

(#1457) Szilágyi84 válasza Szilágyi84 (#1452) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Erre valaki esetleg?

(#1458) pècsimunkás válasza Szilágyi84 (#1457) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Mièrt kell ez? Mièrt nem jó a gyári?
Vagy az akkumulátor állapotára gondolsz, hogy mutassa , hány százalékaos?

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1459) Szilágyi84 válasza pècsimunkás (#1458) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Igen az érdekelne , hogy mostanra fél év után milyen hányas az akkumulátor.

(#1460) dredjudge84 válasza Szilágyi84 (#1459) üzenetére


dredjudge84
őstag

Accubattery

(#1461) huliganboy válasza huliganboy (#1447) üzenetére


huliganboy
addikt

Hát srácok teljesen legyalultam a telefont, gyári recoveryböl... De az NFC fizetés továbbra sem megy..
Elsőre Cless hiba 3 helyszínen is..
Másodjára ma használja a chipet hiba üzenet..

A telefonon semmi nem ugrik fel, korábban felugrottt a kártya
Fel van oldva a telefon.
Minden engedély minden programnak meg van adva.
Volt hogy a wallet vagy a curve alkalmazás is meg. nyitottam fizetés előtt.
Kártya eltávolítás és vissza rakva a waaletba.
Curve alkalmazás törölve majd újra rakva, közben cash üritve.

Nagyon bosszantó ez most nekem.. :W

(#1462) huliganboy válasza huliganboy (#1461) üzenetére


huliganboy
addikt

Ugyan ez a kártya Xiaomi MI8 pro és Xiaomi mi 9 lite esetén tökéletesen megy, most teszteltem..

:W

Gt 2 pro most nem támogatott kártyát írt a pennyben..

[ Szerkesztve ]

(#1463) Forest48 válasza huliganboy (#1447) üzenetére


Forest48
aktív tag

Nekem pont a 12-vel nem ment a fizetés. Budapest bank appal korábban xiaomin semmi gondom nem volt, itt meg hetente, néha naponta újra kellett digitalizálnom a kártyát. Utána ment, aztán újra nem. Ahogy megjött az update nekem ez megjavult, ami fura. Amúgy korábban azzal szívtam be, hogy update után nem ment, de kiderült h az app nem támogatta az új rendszert még (ez még a xiaomin).

(#1464) Forest48


Forest48
aktív tag

Más is küzd olyan hibával h autóra kapcsolódva bizonyos emberek magukat hallják csak vissza ha felhívnak?
Kicsit olyan, mintha a yettelhez is kapcsolódna, mert a telekomos kártyámmal szoktam ilyenkor újrahívni és úgy már jó.
Lehet ezzel kezdeni valamit?

(#1465) huliganboy válasza Forest48 (#1463) üzenetére


huliganboy
addikt

A curve és a Realmi GT2 pro is a Google támogatott listáján van... Bújom a fórumokat, de semmi érdemleges. Ettől féltem, hogy Xiaomi után ennek nem lesz nagy felhasználói bázisa és a támogatottsága is kisebb...
Alap dolgok baszakodnak (Bluetooth, NFC), ez nekem kicsit ellenszenves, miközben a telefon maga nagyon tetszik.

Xiaomi esetén voltak legalább alternatív FW-k, itt ez így egy csapda, még úgy is hogy nem sima felhasználó vagyok. Hát akkor egy sima felhasználó mit szóljon?

A szervíz ezzel tud vajon valamit kezdeni? Vagy reklamáljam meg cserére?

#1464Forest48

Folyamatosan hasonló hibákat produkál nálam is.. Hol viszhang, hol elkezd minőségben annyira vissza romlani, hogy nem hallanak (ez kb. minden 5-10 percenél hosszabb beszélgetésnél megfigyelhető) , hol a hívás pillanatában nem is hallanak... Mindegy hogy yettel vagy telekom!

Két autóban tudtam tesztelni eddiig, mindenhol ugyan az a probléma.. Peugeot és Skoda! :(((

[ Szerkesztve ]

(#1466) Forest48 válasza huliganboy (#1465) üzenetére


Forest48
aktív tag

Nekem opelban többnyire hibátlan, néha futok csak bele hibába. VW-ben 10-ből 10szer szar a yettel, telekom működik.
Visszatérünk a régi szép időkbe és kernelt fogunk cserélgetni? 😃
Most hogy mondod tényleg előfordult már h hosszú beszélgetésnél leromlott a minőség konkrétan érthetetlen szintre.
Akkor ez nem egyedi hiba.
Bluetooth driver hiba lehet?

(#1467) huliganboy


huliganboy
addikt

Valahogy vissza lehet menni Droid 12-re?

Köszönöm

(#1468) ferob válasza huliganboy (#1467) üzenetére


ferob
Topikgazda

Nem lehetetlen a régebbi verzió visszaállítása, ha valaki tudja, hogy mit csinál.
Privátban elküldtem a mikéntjét.

(#1469) Syri00n


Syri00n
csendes tag

Sziasztok, telefon vásárlás előtt állok, először a Xiaomi 12T Pro-val szemeztem nagyon, viszont a teszt alatti fórumon belinkelte a GT2 Pro-t és nagyon megtetszett, főleg mivel jóval nagyobb felbontású a kijelzője.
Nem tudom hogy jó helyen kérdezem-e de hátha, melyiket ajánlanátok inkább ha a kamera nem számít, de az akksi és a processzor annál inkább? Nyilván a kijelző nem kérdés hogy mérföldekkel jobb ebben, de az itt lévő hozzászólásokat olvasva most kicsit elbizonytalanodtam. Mennyire gyakoriak az NFC, Bluetooth hibák, mobilnet eldobálás, telefonhívás minőség bajok? Illetve az Android 13 mennyivel rontotta, esetleg javította a telefont?
Előre is köszönöm mindenkinek!

(#1470) novinyul válasza Syri00n (#1469) üzenetére


novinyul
veterán

Akkumulátor hozza az egynapos szintet, proci is rendben van, nem melegedett nálam. Ahogy Bluetooth és hálózati problémák sem voltak. Hibák inkább egyedi esetekben fordulnak elő, ár-érték arányban kiváló választás lehet.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1471) Torony 1. válasza huliganboy (#1467) üzenetére


Torony 1.
tag

szia.
https://www.rmupdate.com/2022/12/12/how-to-rollback-from-realme-ui-4-0-android-13-to-realme-ui-3-0-android-12/#google_vignette

[ Szerkesztve ]

(#1472) ferob válasza Torony 1. (#1471) üzenetére


ferob
Topikgazda

Ezzel bár próbálkozni lehet, de nem érdemes, mivel az indiai régiós készülékekhez készült, így nem fog működni.
Ha valaki ezt utólag olvassa, akkor sincs nagy baj, mivel nem fog lefutni és nem történik semmi végzetes a készülékkel.

(#1473) dredjudge84 válasza Torony 1. (#1471) üzenetére


dredjudge84
őstag

Van realme ui 4?

(#1474) sonye


sonye
senior tag

Help! SOS!

Valamiért ha rádugom gépre a telefont. Plütty és ennyi.
Eddig ki lehetett választani mit szeretnék.
Ez eltűnt.

Valakinek van ötlete, hogy mi a megoldás?

(#1475) ferob válasza dredjudge84 (#1473) üzenetére


ferob
Topikgazda

Kínában már megérkezett a frissítés hozzá, de alapvetően az Android 13-mal már a Realme UI új verzióját használja az, aki felrakta a frissítést, mert szinte minden új funkció belekerült az új főverzióba.
Nemsokára ebben a régióban is elérhető lesz az utolsó frissítés, amivel már 4.0 lesz a verzió.

(#1476) ferob válasza sonye (#1474) üzenetére


ferob
Topikgazda

Próbáld másik USB porttal vagy másik kábellel, mert mindkettővel előfordulhat probléma, továbbá először olyan számítógépen próbáld, ahol eddig működött, de ha ott nem megy, akkor egy másikon, hogy ki lehessen zárni, mivel van a probléma.
Ellenőrizd, hogy a készülék portjában nincs semmilyen szennyeződés vagy esetleg folyadék.

Ettől függetlenül a Beállítások > További beállítások > Fejlesztői beállítások > USB-beállítás kiválasztása menüpont alatt van lehetőséged kényszerítetten beállítani a kívánt alapértelmezett működést.
A fejlesztői beállításokat a Beállítások > Információ az eszközről > Verzió > Buildszám hétszeri megnyomásával lehet megjeleníteni.

[ Szerkesztve ]

(#1477) novinyul válasza ferob (#1475) üzenetére


novinyul
veterán

Amúgy érdekes hogy a Neo 3 is mikor megkapta az Android 13-t, akkor a 4.0 verziót írta a frissítés. Aztán mikor felkerült akkor meg 3.0-t :F Igaz sokat reszeltek rajta, csak meglepett hogy ez még sem a 4.0

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1478) ferob válasza novinyul (#1477) üzenetére


ferob
Topikgazda

Merőben új funkciók vagy meghatározó vizuális változások nem várhatóak akkor sem, mikor már a 4.0-t fogja kiírni a készülék, de lépj be például egy GT 2 Pro telefonon a szoftverfrissítés menübe, ahol a Realme UI logó hullámzik, már ott is a 4.0-t írja a rendszer.

Az új frissítés a novemberi biztonsági frissítési szintet, valamint rendszerstabilitási, folytonossági, és egyéb hibák javítását fogja tartalmazni.
Így pl. az ujjlenyomat olvasóval, a készülék feloldásával, a képernyő fényerejével, az automatikus fényerővel, a zárképernyővel, és egyes kamera funkciókkal kapcsolatban.

(#1479) sonye válasza ferob (#1476) üzenetére


sonye
senior tag

Kábele a gyári, gép ugyanaz.

Ezeket az USB beállításokat meg sajnos nem is találom még keresővel sem. :((

(#1480) ferob válasza sonye (#1479) üzenetére


ferob
Topikgazda

Ahogy írtam, próbáld meg másik porttal, kábellel, géppel, így ilyen sorrendben.

Az említett beállítást csak a hozzászólásomban leírt módon fogod tudni elérni.

(#1481) huliganboy válasza ferob (#1468) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Köszönöm, sikeresen vissza is raktam a droid 12-t. DE most meg nem tudok telepíteni apk fájlokat. Ez kezd nekem a komédia kategóriába tartozni...

Frissítettem az A21-re azzal se engedi az apk- telepítést.. "Hiba! Az alkamazás nincs telepítve!" Bármelyik alkalmazásból is próbálom! :W

(#1482) ferob válasza huliganboy (#1481) üzenetére


ferob
Topikgazda

Engedélyezve van a telepítés külső forrásból?
Az adott alkalmazás engedélyei rendben vannak?
Ha netán az előzőleg a készüléken levő 13 alól mentettél le alkalmazásokat, akkor próbáld meg, hogy valamelyik áruházból letöltesz egy másik ingyenes apk-t, majd azt telepíted.

(#1483) huliganboy válasza ferob (#1482) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Igen engedélyezve van!
Természetesen az adott alkalmazás minden engedélye meg van (files google, saját fájlkezelő, chrome stb.)
Tiszta telepítés volt! Nem szoktam mentéseketvissza állítani!

Elkezdtem belakni, de csak nyomtam egy recovery format datát... most települ az apk... :U :F

Elkezdem ismét ötödjére is belakni... A21 van most fent! Ha ezzel sem megy holnap az NFC fizetés és a bluetooth akkro megy vissza!

Köszönöm a sok segítséget! :R

szerk: Egyik verzióba sem megy a play autümatikus alkalmazás frissítés! :(

[ Szerkesztve ]

(#1484) Syri00n válasza novinyul (#1470) üzenetére


Syri00n
csendes tag

Van valami érdemi különbség a sima és a Gen 1+ -os proci között? Nyilván itt 2K a kijelző de ha mondjuk csak full HD-ben használja az ember van látható eltérés?

(#1485) pècsimunkás válasza huliganboy (#1483) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Persze, küld csak vissza.
Nem èr meg ennyi idegeskedést.
Èn megszoktam, hogy olyan az NFC amilyen, töröltem a digitális kártyákat.

A bluetooth eleinte nálam sem volt tökéletes - nem akart csatlakozni az autómhoz, de más autóhoz sem.
Aztán egy gyári visszaállítás, meg egy nagyobb frissítési csomag megoldotta. Azóta teljesen rendben van, minden ok vele :) .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1486) Napfénysüti válasza pècsimunkás (#1485) üzenetére

Épp egy pár napja próbáltam a bluetooth csatlakozást az autós kihangosítómhoz és nekem elég simán összejött (gyári Suzuki rendszerrel).
Viszont hosszabb hívásom nem volt még, így a hangminőségről nem tudok nyilatkozni. Olvastam hogy többeknél ilyen esetben leromlott egy idő után.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1487) Darth_Revan válasza ferob (#1478) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ezt hol látod?
Van valami patch notes hozzá?

Remélem beigert 4.0 újdonságokat elhozza az új frissítés, mert eddig csak felületi frissítésnek tűnik.

Ezt ígéri az UI4.0-nak:

Ebből kb mindennek az ellentéte van Android 12-höz képest. Mérhetően kisebb teljesítmény és magasban hőmérséklet.

(#1488) sonye válasza ferob (#1480) üzenetére


sonye
senior tag

Rápróbáltam munkahelyemen is.
más gép, más kábel. plütty tölt és semmim egyéb

(#1489) pècsimunkás válasza Napfénysüti (#1486) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Tökéletes már egy jó ideje nálam is, csak eleinte volt gond.
De, már nincs :)

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1490) huliganboy


huliganboy
addikt

Helyzetjelentés:

Visszazérve Android 12re NFC fizetés tökéletes!!!

Bluetooth egyelőre nem 100as.. Még tesztelem..

(#1491) sonye


sonye
senior tag

PC-s kapcsolat probléma mgoldva.

A probléma, hogy 13-ra frissítés után az usb kapcsolat csak töltésre állt át.
Fejlesztőknek kell lenni, és akkor ott be lehet állítani, hogy mi legyen.

(#1494) ferob


ferob
Topikgazda

Az alábbi változott az RMX3301_11_C.11 frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#1495) Darth_Revan válasza ferob (#1494) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nálam még nem elérhető, de aki feltette az azt mondja, hogy az UI simább lett.

(#1496) DonJoee


DonJoee
tag

Nálam az "Infomáció az eszközről"-részben, kék mezőben azt írja ki, hogy realme UI 3.0.
Ha rábökök, akkor jön egy másik képernyő, ahol azt írja ki, hogy realme UI 4.0 | Android 13, naprakész verzió (C.08).
Vicces... :DDD

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#1497) Darth_Revan válasza DonJoee (#1496) üzenetére


Darth_Revan
veterán

4.0 még nem jelent meg GT2 Pro-ra, csak az UI-t kapta meg, valójában 3.0 van fent. Még nincs infó arról, hogy mikor jön az igazi 4.0 GT2 Pro telefonra. 4.0 egyelőre csak Realme 10 Pro-ra jelent meg (gyárilag az van telepítve).

Más:
C.11 további újdonsága, hogy már nem 7 gb a max virtuális ram ami beállítható, hanem 8 gb.

[ Szerkesztve ]

(#1498) dredjudge84 válasza Darth_Revan (#1497) üzenetére


dredjudge84
őstag

Ez kicsit zavaros. Maga a ui ami 3.0 vagy 4.0 nem? Realme ui.

(#1499) Darth_Revan válasza dredjudge84 (#1498) üzenetére


Darth_Revan
veterán

C.08 és C.11 mondhatni 3.0 és 4.0 közötti hibrid. Az UI-t és néhány funkciót tartalmaz, de a motorhaz alatti optimizaciot nem...elvileg...de igen, elég zavaros. Realme hivatalosan azt mondta ami most van GT2 Pro-ra az meg nem igazi 4.0.

(#1500) ferob válasza Darth_Revan (#1499) üzenetére


ferob
Topikgazda

Az általad említett dolgok ellentmondásokat tartalmaznak és több helyen inkább az elképzeléseden alapszik, a változások listája fentebb megtekinthető, viszont a RAM kibővítése nem az általad említett 8, hanem maximálisan 12 GB-tal lehetséges, értelemszerűen azon múlik, hogy ki melyik típusú készülékkel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.