Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-28 19:43:02

LOGOUT.hu

Realme GT 2 Pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) pècsimunkás válasza Gomez1984 (#296) üzenetére


pècsimunkás
addikt

:R Neked is köszi, és mindenkinek :R !

Az autóm bluetooth- ja is ki van nullázva :) .
Egyszerűen érthetetlen az egész.
Volt, hogy úgy használtam az autót, hogy egyik telefonról beszéltem, a màsik meg GPS vagy zene, vagy mindkettő volt.
Közben már nyomtam egy resetet, kíváncsi leszek, mi lesz reggel az autóval, ha megyek melózni.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#302) Mike81 válasza Kolondrum (#263) üzenetére


Mike81
senior tag

Ha szabad megjegyeznem azt a lencsevédőt fel se ragd. Én is rendeltem a OnePlus 8T-re és nem lehetett vele éjjeli vakus fotókat készíteni, mert bekavart a vakunak. Használhatatlan képek készültek. Végül vettem hátlapra skint ès ahhoz járt külön lencsevédő is.

(#303) Kolondrum válasza Mike81 (#302) üzenetére


Kolondrum
félisten

A jelenséget ismerem, tény, hogy volt telefon ahol nem nyert, de itt nem okoz semmi problémát.

(#304) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Öcsém kamionját sem látja a telefon.
Van esetleg valakinek ötlete valami kütyü, amit lát a telefon is, 3s az autó is? Valami közvetítő

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#305) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Valószínűleg a Toyota túl régi Bluetooth verziója lesz a ludas.
A Toyota fórmban írták, hogy 3.xx a verzió.
Mondjuk az autóm 5 êves, tehát nem túl öreg. Öcsém kamionja is 2-3 éve csak. Na mindegy... Ez van...

Ha kütyüvel kapcsolatban van valakinek ötlete, amit elöbb kérdeztem, akkor ne tartsa vissza az infót :D

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#306) Gomez1984 válasza pècsimunkás (#304) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Én minden probléma nélkül rálőttem a SEAT leonra.

(#307) bostone válasza pècsimunkás (#305) üzenetére


bostone
addikt

Szerintem FM Transmitter, amire gondolsz.
Egy Xiaomi RoidMi-t használok erre a célra, viszont minden egyes autóban változik a minősége.
Teljesen tiszta, stúdió minőségű podcast műsort vagy zenét képes produkálni, de más autóban kissé zajos vagy nagyon zajos módon közvetíti az adást.

(#308) Mike81 válasza Kolondrum (#303) üzenetére


Mike81
senior tag

Akkor nem szóltam :))

(#309) pècsimunkás válasza bostone (#307) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszönöm, erre rá keresek majd.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#310) Mike81


Mike81
senior tag

Amúgy azt lehet tudni hogy az esetleges garanciás javítások hol történek? Mivel a Oneplus testvér modelje ezért lehetséges hogy a Realme is Lengyelben javíttat? Gondolkodóba ejtett ez a telefon hogy megvegyem :DDD Agyaltam még az S21 pluson is mert kupon meg minden akcióval kb 270-ből lenne meg az is. Szóval mostegy a dillemázas :DDD

(#311) Gomez1984 válasza Mike81 (#310) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Én szokásos Wayteq magyarországos garpapírt kaptam mellé amit a xiaomihoz is adnak.
3 év.

(#312) Mike81 válasza Gomez1984 (#311) üzenetére


Mike81
senior tag

Mondjuk velük nem volt még tapasztalatom. Azt tudom hogy az OP szervízről nagyon jó vélemények vannak. De ha a Wayteq is jó hírű akkor az is 1 pozitívum :))

(#313) novinyul válasza Mike81 (#310) üzenetére


novinyul
veterán

Hazai szerviz a TMX!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#314) Mike81 válasza novinyul (#313) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi az infót

(#315) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Vélemény? Ez így jó?
[kép] [kép] [kép]

(#316) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Kezdetnek nem rossz. WhatsApp vidóbeszélgetés volt sok. És még 32% van, amibe lehetne még bőven képernyő idő.

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#317) Kolondrum válasza pècsimunkás (#316) üzenetére


Kolondrum
félisten

LTE+ meg a nagy R mi a fene?

(#318) novinyul válasza Kolondrum (#317) üzenetére


novinyul
veterán

Roming nem lehet? :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#319) pècsimunkás válasza novinyul (#318) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Roaming :K

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#320) Kolondrum válasza novinyul (#318) üzenetére


Kolondrum
félisten

:DDD Nyert!

Töltés 5V 2A-el: Első olyan telefonom ami nem tölt, csak stagnál ha közben nyomkodom is. De enélkül is 30% / óra jó esetben. :C Persze 2M-es kábellel a 10W-ból, 7 jön át.

(#321) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Yettel: "Kedves Ügyfelünk! Hibàs csatlakozàsi kìsérletet érzékeltünk készülékéröl, ezért elküldjük a helyes beàllìtàsokat készülékére. Yettel (Infò: 1220)"
[kép]
Beinstallálva. Azon túl, hogy Yettel a neve nem Telenor, mások részben a beállítások. Nem értek hozzá.
VoLTE megy [kép] (nálam ennyit tud a net).

(#322) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hát ez nagyon jó! [kép] Miui alatt az osztottat sem támogatta.

(#323) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Na a mai teszt eredménye 8 és fél óra SOT max fényerő mellett filmet streamelve és még 15 százalék van hátra. Ez egész baráti.

(#324) Gomez1984 válasza dredjudge84 (#323) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Felbontás és frissítés?

(#325) Kolondrum válasza dredjudge84 (#323) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nálad a 8 óra miből tevődik össze?

(#326) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Amiből írtam, online filmnézés. Felbontás és frissítés dinamikuson van.

(#327) Predike


Predike
csendes tag

Hello, most költöztem át a GT2 Pro-ra. Google accountom rendben, volt egy softverfrissités az rendben lement. Újra is inditottam utána akartam frissiten a Progikat a Play Storeba, de csak homokora van mindegyik appnál nem akar letöltödni, vagy max csak 9x%ig és leáll ott hibaüzivel... Kikapcs, bekapcs. Nem segit. Budapesten vagyok, Szal sima Hungary, Wifi.

Mi lehet a bibi ? Valakinek volt/van hasonló ?
Neten is kering 1-2 ilyen error comment de megoldás nemnagyon látok... :W

[ Szerkesztve ]

(#328) Predike válasza Predike (#327) üzenetére


Predike
csendes tag

Közbe egyessével megnéztem és pár app frissült, pl. Facebook. De kb. 20 meg nem, és Van ami nemis települ egyáltalán. pl. a Viber. :O

(#329) Kolondrum válasza Predike (#328) üzenetére


Kolondrum
félisten

Neked úgy van beállítva, hogy mindent autómat felrak? Na én ezt jó régen befejeztem mivel voltak vele gondok. Mindent egyesével magam rakok fel. Semmiféle visszaállítás funkció nincs. Max annyi, hogy felhőből egy egy app letöltheti az adatiait. Fuelio, viber, előbbi manuálisan. Talán ennyi is. Google account meg nálam úgy szokás (babona), hogy régi telefon és új egyszerre él. Majd ha martkb minden fent van a régiből fogom és eltávolítom, sőt azt a telefont leveszem a megbízható telefonok közül. Így még nem volt vita.

Nekem egyébként a Blitzwolf app furcsa. Az eszközlista sorrend nem variálható, hiába mentem, mentés után minden beáll a gyári sorrendre, azaz ahogy poco-n volt, csakhogy körben lett új eszköz és az előre került, ami nem szerencsés.

[ Szerkesztve ]

(#330) Kolondrum válasza dredjudge84 (#326) üzenetére


Kolondrum
félisten

Biztos van valami más faktor is. Amikor Lillafüreden nyaraltam akkor látványosan jobban ment a poco-m. Több mint 24 óra után töltöttem szintén úgy mint szoktam, olyan 30-90% között, ott jöttem rá mennyire nem mind 1 a hálózat. Otthon Házban 40-44%, udvaron, utcában 30%. Jobbra nem tudom fogni.

(#331) Predike válasza Kolondrum (#329) üzenetére


Predike
csendes tag

Nem tükröztem semmit, és közbe megvotl a gyári reset is.
Előről kezdve megvadva google accountomat. A sima gyári fenntlévő appok nem frissülnek, és sokat nemis tudok ujjonnan telepiteni. Töröltem a Play áruhaznak a Cash-et is, volt egy ilyen tanács neten, de nem segitett. Nemértem milehet a gond... :((

(#332) Predike válasza Predike (#331) üzenetére


Predike
csendes tag

Közbe megprobáltam 5g Wifin, de semmi változás.
Utána megprobáltam a frissitést és új progik telepitését csak Mobiladattal és azzal meg MŰKÖDIK! Hát ez jó hir, de akkor se értem hogy mi lehet itt a bibi.... :F

[ Szerkesztve ]

(#333) FishSpine válasza Predike (#332) üzenetére


FishSpine
csendes tag

Nézd meg a play store-od verzió számát ha nem 29.8.23-21 akkor addig nem megy a wifi-s app update. Magától fog frissülni gyárilg 27 valamivel jön ki.

| Realme GT2 Pro 256GB |

(#334) Predike válasza FishSpine (#333) üzenetére


Predike
csendes tag

Hmmm lehet ez a bibi akkor mert jahh valami 27xxx a verzió.
De nemlehet ezt force-olni hogy frissüljön ? Most minden flement Mobiladatról, de semmi változás még mindig 27xx

(#335) FishSpine válasza Predike (#334) üzenetére


FishSpine
csendes tag

Annyit tudsz tenni hogy menj át mobil adatra , nyomj rá a play store build szamárrá akkor kiírja hogy frissítésbe van. Tedd le az asztalra és hagy ot egy fél órát , utána magától beáll.

| Realme GT2 Pro 256GB |

(#336) Predike válasza FishSpine (#335) üzenetére


Predike
csendes tag

Köszi, igen végül sikerült ezt elérni, valószinűleg mobil adattal, mostmár 29xxx és aztirja hogy naprakész. Viszont mivel minden frissult mobil adaton az nemtudom már csekkolni, De rámentem uj appként a Viberre és nem települt ugyancsak Wifin, kikapcs bekapcs, ugyanugy semmi. A másik Futós, Adidas appom is ugyanez, nem települ Wifin. Átváltottam Mobiladatra és úgy meg települ... Mekkora szopo ez... :O Még valami ötlet vagy Fucked up van nekem kb... :F

(#337) FishSpine válasza Predike (#336) üzenetére


FishSpine
csendes tag

Még egy router restartot csinál, és egy kicsit ez után is várni kell mert dolgozik a teló valamit a hátérbe, egy idő után megindul majd wifin is pöcre.

| Realme GT2 Pro 256GB |

(#338) Kolondrum válasza Predike (#336) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hidd el nekem, láttam ilyet. Minden jó de mégsem. Csak egy eszköz nem eszi meg a wifit. Kiderült, hogy router hiba. Ki tudja talán nálad is. Sztem nem telefon hiba.

[ Szerkesztve ]

(#339) Predike válasza Kolondrum (#338) üzenetére


Predike
csendes tag

Nyomtam egy teló resetet megint és Hát ezt is megértük, szomszéd Wifijével, minden frissült és települt összes progi egyből. bár még a Play Store nem frissült de gondolom ezis fog hamarosan. Nemértem milehet én wifimmel mert aztis ki be kapcsoltam már. És net van, meg volt ami frissült és települt app, csak van ami nem.... Homály, de a lényeg hogy igen most űgytünik jó.

Majd a wifit manuálisan lecsekkolom PCn kersztül és jahh csinálok valami resetet rajta.
Meglátjuk mi történik majd utána. :))

Köszi a helpet. :C

(#340) Kolondrum válasza Predike (#339) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ugye bakker senki nem hitt el nekem akkor. Router csere lett a vége. Kapott resetet a router, nem nyert, mindent kapott, új fw-vel ment egy ideig, de végül csere lett. Netgear WNDR3700v2 volt a neve.

(#341) Vityak


Vityak
tag

Az Akkumulátor->Speciális beállítások->Alkalmazás gyorsfagyasztása almenübe nekem nem lép be. Bejön a töltés, majd egyből visszadob. Másnak is van ilyen problémája?
Ha nem, akkor nekem mi lehet a megoldás, hogy működésre bírjam? :F

(#342) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Hát srácok ez még mindig idegesítő hiba, hogy az alapértelmezett webkinkek megnyitását nem lehet kitörölni és ha böngészőbe nyitok mondjuk egy aliexpresst, akkor átdob a natív alkalmazásra. Nekem ez az egy kínom van, és nincs rá megoldás.

(#343) mldigital válasza Vityak (#341) üzenetére


mldigital
tag

Igen nálam is van ilyen,majd egyszercsak belép.

Samsung Galaxy S23 plusz Telekom

(#344) Vityak válasza mldigital (#343) üzenetére


Vityak
tag

Remélem. De annyiból megnyugtat, hogy akkor nem az én telefonommal van a probléma... :(
Viszont nekem sehogy sem lép be.

[ Szerkesztve ]

(#345) Kolondrum válasza dredjudge84 (#342) üzenetére


Kolondrum
félisten

Érdekes, én meg ennek örülök, végére így működik.

Vityak! [kép]

[ Szerkesztve ]

(#346) Vityak válasza Kolondrum (#345) üzenetére


Vityak
tag

Ez nagyszerű, csak nekem nem jön be... :O

(#347) pècsimunkás válasza Kolondrum (#345) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Perpill így állok:
Reggelig már kibírja, aztán a melohelyen az első szünetig meg feltöltöm.
Vagy a második szünetig, ami délben lesz :D .

Amúgy írtam a Realme- nak, a Bluetooth probléma miatt. Válaszoltak is, utánna fognak nézni, hogy mit lehet tenni. Remélem meg lehet oldani...

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#348) Kolondrum válasza pècsimunkás (#347) üzenetére


Kolondrum
félisten

Álom. :C

Hova lehet írni?

(#349) pècsimunkás válasza Kolondrum (#348) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Messengeren írtam a magyar supportnak

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#350) Predike válasza Kolondrum (#340) üzenetére


Predike
csendes tag

Kicsit mókoltam a routerrel de resetelni nemakarom, de sajnos továbbra se müxik minden onnan a play Storeban. Viszont másik routerről meg megy. De az én WiFimmel a másik teló ugyanugy jól frissül és a nettel sincs gond. Szóval azért eléggé bosszantó dehát ezvan. Mivel pont költözök el ebben a hónapban ezért mostmár igyhagyom. Viszont remélem az új helyen jó lesz azzal a Wifivel a dolog...ha igen akkor jók vagyunk. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.