Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-28 19:43:02

LOGOUT.hu

Realme GT 2 Pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) ferob válasza dredjudge84 (#750) üzenetére


ferob
Topikgazda

Akkor bizony jobb, ha valaki olyat is megkérdezel erről, akinek el is hiszed, hogy így van, mert fogyasztó csak természetes személy lehet, ez benne van a Ptk.-ban, és a kötelező jótállás, a termékszavatosság, valamint a szavatossági jogok csak a fogyasztókat illetik meg.
Ajánlott megnézni a Ptk. (2013. évi V. törvény), konkrétan a 8:1. § (1) bekezdés 3. pontját (fogyasztó fogalma), valamint a fogyasztóvédelmi törvényt (1997. évi CLV. törvény), itt is konkrétan a 2. § a) pontját, továbbá a 45/2014. (II. 26. Kormányrendeletet, ami a fogyasztó és vállalkozás közötti szerződések részletes szabályairól szól.
Ezekből következik, hogy egy jogi személy, mint pl. egy cég nem tud fogyasztó lenni, mivel ekkor vállalkozások között jön létre szerződés, ami nem minősül fogyasztói szerződésnek, így csak egy szűkebb, 1 éves szavatossági jogot lehet érvényesíteni, kivéve ha az eladó külön szerződésben kifejezetten vállalja a jótállást.

(#752) magicbox válasza dredjudge84 (#750) üzenetére


magicbox
senior tag

Közben látom, hogy felettem leírták :)

Sajnos nem átverés, Roppant egyszerű a megfejtés: a jótállás a fogyasztónak jár, egy cég vagy vállalkozó meg nem fogyasztó, így a sávos jótállás nem vonatkozik rá.

Bővebben

Szóval pld. én magamnak vettem pc alkatrészeket bővítésre, de cégesen vásároltam, 1 év jótállást kaptam, utána magánemberként vásárolva, egyből sávos jótállásom lett. Szóval erre már odafigyelek. De egy cégnek nincs 14 napos elállási joga se, mint a fogyasztónak netes rendelés esetén.

Én egy szervizt üzemeltetek, és az a vicc, hogy az ügyfelet kell megkérni, hogy egy necces alkatrészt ő rendeljen meg, meg rengetegszer nem megfelelőt küldtek már nekünk, minket szívatnak (pld. laptop kijelző, és elutasították a cserét mert leszedtük róla a védőfóliát, csak jelzem, hogy rajta levő fóliával nem lehet beépíteni, utángyártott volt, hiába volt jó, a laptop nem ette meg, az ügyfélnek meg simán cserélik, vagy visszaadják a pénzt, mert bármilyen indokkal visszaküldheti.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#753) avlisz80 válasza magicbox (#749) üzenetére


avlisz80
tag

Passzolom..
KB így van minden ahogy írtad...
Sose volt ilyen gondom egy teloval sem nem értem miért kell most ilyeneket állítgatni hogy jó legyen...
Felbasz csak... :W

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#754) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Hát nem tudom. Én az emagon vettem cégre egy honor telot, ott azt írták 12 hó a gari, viszont a tmx simán befogadta javításra a második évben is. Az emagon keresztül már nem lehetett gariztatni. Fura egy helyzet ez. Kb olyan fura, mint hogy az akkumulátorra egy év a garancia, tehát ha már a második évben van gondod vele pl a laptopodban, akkor az már nem lesz garanciás történet.

(#755) magicbox válasza avlisz80 (#753) üzenetére


magicbox
senior tag

De legalább megy... Android 12 hülyeség, nekem pld a messenger jó volt és egy másik alkalmazásnál kellett ugyanezt végig játszanom.

Arra figyelj még, hogy az alkalmazásengedélynél is kapcsold ki az "engedélytörlés és tárhelyfelszabadítás" pontot, különben, ha ritkán használsz egy alkalmazást, akkor adhatsz meg neki újra minden engedélyt, ha nem használod egy darabig, ami szintén nem vicces. Kicsit túltolta ezt az engedélykezelést a Google.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#756) magicbox válasza dredjudge84 (#754) üzenetére


magicbox
senior tag

Ez nem fura volt, hanem inkább szerencse :) . Az emag tipikusan lenyelte a gyártói jótállást (ami jó eséllyel 2 év volt) mivel neki törvényileg előírva csak 12 hónapot kötelező adnia, de a tmx meg viszont betartotta, mert gondolom a honor hivatalos márkaszervize.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#757) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Ja még annyit mondanék, hogy egyszer megkérdeztem egy boltban (már nem tudom hogy hol) egy laptop esetében, hogy miért van az, hogy ha cégre veszem, akkor csak egy év a garancia, és azt a választ kaptam, hogy azért mert akkor jobban használatba van véve a termék, és így csak egy évet vállalnak rá a gyártók. Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy ha a boltban is hülyeséget mondanak, akkor nem kell rajta csodálkozni ha a fogyasztó is el van tévedve. Én mindig letudtam garanciáztatni mindent egy év után is. Igaz kicsit erélyes meg kellett lenni de érdekes módon mindig megoldódott a gond.

(#758) dredjudge84 válasza magicbox (#756) üzenetére


dredjudge84
őstag

Ezzel azt akarod mondani, hogy ha mondjuk a gyártó valamire három évet ad, de cégként veszed és csak egyet kapsz a boltba, Alakkor a maradék kettőt a márkaszervizben lehet érvényesíteni? Vagy ez lutri és szerencse kell hozzá?

(#759) avlisz80 válasza magicbox (#755) üzenetére


avlisz80
tag

Köszönöm.. :R

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#760) magicbox válasza dredjudge84 (#758) üzenetére


magicbox
senior tag

Annyira nem mondtak hülyeséget, mert ha cégként én veszek 5 laptopot, az biztos, hogy jóval nagyobb terhelést kap, mint egy átlag usernél. Emlékeim szerint is valami ilyesmi indoklás volt anno, hogy cégeknél miért más a jótállás.

Igen, szerintem szerencséd volt csak, mert a számlán, ha cég volt feltüntetve, akkor a szerviz teljesen jogszerűen pattinthatta volna vissza a javítást. Minden kereskedő trükközik, de a fogyasztók se jobbak a 14 napos visszaküldéssel. Akik így tesztelnek telefonokat, tévéket és a többi.

Volt olyan webáruházas ismerősöm, aki speciális modding dolgokkal foglakozott, amit csak külföldről lehet beszerezni. Az nem vicces, hogy berendel valaki egy speciális vízhűtést, amit csak Németországból lehet hozatni, az usernek nem tetszik, nem tudja betenni, vagy bármi és visszadobja. A kereskedő egy ennyire specifikus termékkel mit csináljon? Várjon akár éveket, hogy valaki elvigye?

Különben azt tapasztalom szervizként, hogy ha gariztatnod kell, akkor bajban vagy. Laptopoknál pld. horror ami megy, halál lazán lesz@rják a 30 napot, meg külföldre küldik a nagyobb cégek, simán várhatsz hónapokat, telefonálgathatsz, de senkit nem érdekel. Az emag/edigital-tól a 90 nap alapból megvan. Szerintem szándékosan. Hátha feladod. Rohangálhatsz a békéltető testülethez, nincs jogkövetkezménye a döntésüknek. Fogyasztóvédelem megszűnt a hagyományos értelemben. Egy dologban bízhatsz, hogy normális forgalmazótól vásároltál és normális a szervizháttér.

Én sem vagyok boldog, hogy a telefont az Alzától vettem, 36 hó jótállást kaptam (mert ugye 300e volt), de a magyar realme meg közölte velem, hogy az Alza nem hivatalos viszonteladó, így nem ők javítják majd (tmx-el), hanem oldja meg az Alza (ami gondolom Szlovákia lesz).

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#761) dredjudge84 válasza magicbox (#760) üzenetére


dredjudge84
őstag

Én is alzanal vettem, és nekem is mondták hogy nem a Telemax hivatalos szervíz. De én ennek kifejezetten örülök is. Anno galaxy s4-el hónapokat ment a vergődés, és a harmadik alkalom után a Samsung szólt nekik, hogy most már jó lenne csereutalványt kiállítani. Az volt a baja a telefonnak hogy a random módon újraindult és soha senki nem ért el mert mindig a PIN kód kérő ablakba megakadt. Ők állandóan tesztelték de mindig azt mondták hogy náluk jó. Aztán amikor szóltam a Samsung ügyfélszolgálatnak, hogy rohadtul nem jó akkor ők kértek egy teljes kivizsgálást, és hirtelen kiderült hogy hát tényleg nem jó. De amúgy is hallani róluk más történetet meg a homár blog (fogyvéd blog) is tele volt velük anno panasszal. Arra is emlékszem hogy volt idő hogy kvázi szinte semmilyen módon nem lehetett őket elérni mert nem volt telefonszámuk se. Most jelenleg nem tudom mi a helyzet de gondolom a minőség sokat nem javult.

(#762) magicbox válasza dredjudge84 (#761) üzenetére


magicbox
senior tag

Állítólag javult, őszintén, nem tudom. Előbb, utóbb meg lesz Alzás jótállásos ügyintézés, kiderül. Persze, remélem nem velünk :))

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#763) qltsar válasza magicbox (#762) üzenetére


qltsar
addikt

Itt lehet mazsolázni a TMX-es visszajelzésekből: [link]

@dredjudge84: Köszi az infot, így lehet, hogy az Alzánál fogom majd egyszer megvenni, ha így esik a döntés!

@ferob: erről esetleg van információd? [link]

:R

Sajnos a nyitónapi akciónál több dolog is visszatartott, hogy ne vegyem meg a készüléket a Lurdyban:
- 14 napon belüli visszaküldés lehetősége
- 1 év garancia mínusz 2 Ft-on :W (249 990Ft-ért árulták a készüléket, és a 3 év garancia 250.001 Ft-tól érvényes)

A TMX szerviz, és néhány szoftveres issue csak hab a tortán, de remélhetőleg orvosolhatóak, így még a továbbiakban is szemezem készülékkel :)!

(#764) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Bluetooth továbbra sem működik az autóval.
El is engedem ezt a témát.
Holnapután kipróbálom az NFC- t, akkor megyek legközelebb boltba. Direkt olyanba megyek, ahol eddig nem működött.
Kíváncsi leszek, mi lesz a gyári visszaállítás után.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#765) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Csak hogy írjak jót: GT2 PRO + Suzuki Scross (az új) kiválóan működik.

(#766) ferob válasza qltsar (#698) üzenetére


ferob
Topikgazda

Ugyanúgy fog működni az adaptív képernyőfrissítés, ahogy előtte.

(#767) avlisz80 válasza qltsar (#763) üzenetére


avlisz80
tag

36hó garival adták... :K

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#768) Szilágyi84 válasza avlisz80 (#767) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Te megtartod vagy nem tudsz kibékülni vele ? Én az aksival nem igazán vagyok kibékülve főleg, hogy 5000 és erre mondták tesztekben,hogy jóval többet bír mint a mostani csúcsok . Reménykedtem 2 napba ,de rendesen használva ezt is naponta kell , bár nem tudom fog e javulni vagy változni az aksija használattól bejáratodva mivel még csak egyszer töltöttem .

(#769) avlisz80 válasza Szilágyi84 (#768) üzenetére


avlisz80
tag

A kocsival ha nem kommunikálna az nekem nagyon fájó pont lenne...
A többi szo-szo bár a vaku tényleg gáz részemről,és hogy állandóan kikapcsolja a kamera vakut azt sem értem miért,hiába állítom automatara! :F Az üzemidő sem zavar mert évek óta hiába mondják hogy majd ez,eztfigyeljétek mennyit bír...
Mégse bírja nálam 2 napig egy telefon se ahogy én használom...
Szóval egyenlőre marad,de a fél karomat nem adnám azért érte... :D

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#770) pècsimunkás válasza Szilágyi84 (#768) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem 2 nap, 5-7 óra SoT.
Az elég jó szerintem. Nem is voltam még így, mióta nem nyomógombos telefont használok.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#771) qltsar válasza avlisz80 (#767) üzenetére


qltsar
addikt

Elnézést, valahol félrement az információ :U!

@ferob: Köszönöm! Vissza lehet állítani az alap értékekre FR nélkül (Illetve mik az alap értékek, ezt lehet tudni?)? OTA update után ismételni kell a lépéseket? :R

(#772) Szilágyi84 válasza pècsimunkás (#770) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ez a Sot hol található pontosan? Az akkumulátorban van % és idő kijelzés a grafikon alatt ,de hogy pontosan mennyi összesen a használat ideje töltéstől töltésig ?

(#773) ferob válasza Szilágyi84 (#772) üzenetére


ferob
Topikgazda

A SoT az a Screen on Time rövidítése, lejjebb megtalálhatod bekarikázva a képen, de konkrétan a kijelző használatának idejét jelenti, amit a beállítások alatt az akkumulátor menüpontban megtalálhatsz jobb felül a Képernyő be elnevezés alatt, míg bal felül az utolsó teljes feltöltés óta eltelt időt láthatod a Használat az utolsó teljes feltöltés óta felirat alatt, de fontos megjegyezni, hogy ha valaki csak rátölt, akkor ez nem nullázódik, csak a teljes feltöltéstől mutatja az eltelt időt.

(#774) ferob válasza qltsar (#771) üzenetére


ferob
Topikgazda

A peak_refresh_rate alapból létezik és a beállításokon múlik, hogy mi az értéke, de az Automatikus kiválasztásra visszaállítva a képernyő-frissítési frekvenciát, megváltoztatja magának a rendszer, míg a másik kettő nem létezik alapból, így azokat el lehet később távolítani.
A frissítés meglévő beállításokat általában nem érint, valamint a gyári beállítások visszaállítása pedig arra vonatkozik inkább, ha valaki valamit elállít vagy bármilyen probléma történik, akkor úgy a legcélszerűbb orvosolni.

(#775) Szilágyi84 válasza ferob (#773) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Oké ez megvan köszi ,de akkor ezt visszamenőleg nem lehet nézni vagyis,ha tudni szeretném akkor töltés előtt kell nézni. Eddig a régivel nem foglalkoztam nem néztem mennyit bír ,de most már kíváncsi vagyok ez adatilag mennyi az a 1, 1,5, 2 nap időben.

[ Szerkesztve ]

(#776) ferob válasza Szilágyi84 (#775) üzenetére


ferob
Topikgazda

Ha ezekkel az adatokkal kapcsolatban érdekelnek az előzmények, akkor erre a Play Áruházban vannak alkalmazások, amik rögzítik, és így később vissza tudod azokat nézni.

(#777) pècsimunkás válasza Szilágyi84 (#768) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Amit mondtam: [kép]
Lehet mondani, hogy rendszeresen így megy.
Este 10- től, reggel 5- ig, 100%-ról 99%- ig merül pl :)

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#778) Szilágyi84 válasza pècsimunkás (#777) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Nekem most ennyi lett

(#779) pècsimunkás válasza Szilágyi84 (#778) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Jó ez :K

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#780) Szilágyi84 válasza pècsimunkás (#779) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Jaja alakulgat főleg ha még átnézem mi fut feleslegesen a háttérben . Amit még észrevettem , hogy csak az első töltés volt forró számomra ijesztő a következő már csak elfogadhatóan normális meleg.

(#781) avlisz80 válasza Szilágyi84 (#780) üzenetére


avlisz80
tag

Csak ne dobjuk ki akkor komám 😁
Lőttem egy éjszakai képet szinte 0 fény mellett...
Nekem asszem megfelel... :C

[ Szerkesztve ]

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#782) pècsimunkás válasza avlisz80 (#781) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Hagytad automata èjszakai módban?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#783) avlisz80 válasza pècsimunkás (#782) üzenetére


avlisz80
tag

Alul a kamera menübe amit oldalra csúsztatsz ott az Éjszakai módba...
OP 8T Ilyenre nem volt képes...
És azzal olyan bajom is volt hogy nappal egy kis oldalról beszűrődő fény úgy összezavarta hogy csak na...
Ez hál istennek nem olyan :R

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#784) pècsimunkás válasza avlisz80 (#783) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ha bekapcsolom sötétben a kamerát, egyből kiírja, hogy : èjszaka. De, gondolom ha oda húzod, amit mondtál, az is ugyanaz. Erre gondoltam végülis.
Tehát nem állítgattál semmit.
Nagyon jó a kamera egyébként :)

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#785) Szilágyi84 válasza avlisz80 (#783) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Nézd meg a mikroszkópot mit tud . Határozottan teljesen jó !

(#786) avlisz80 válasza pècsimunkás (#784) üzenetére


avlisz80
tag

A helyzet az hogy én úgy veszem észre ha áthúzom éjszakai módra jobb kép készül mint amikor "fénykép" módba van és ki írja hogy éjszakai... :F

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#787) avlisz80 válasza Szilágyi84 (#785) üzenetére


avlisz80
tag

Jaja épp Note 20 Ultrás kollégámnak mutattam hogy esztfigyeed... 😁

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#788) Szilágyi84 válasza avlisz80 (#787) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ja iPhone nagyon bereklámozott makroja után párom is csak nézte ,hogy hoppá ilyet ennyi pénzért, csak már este lefekvés előtt néztük összehasonlítva ,de holnap jobban megnézzük több egyforma képekkel.

(#789) Szilágyi84 válasza avlisz80 (#786) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Most megnéztem igen valóban mivel rájavít miután kész a kép picit várni kell a sima képek egyből kész ahogy sikerült.

(#790) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sikerült fizetni ma a Rewe- ben NFC- vel, szombaton nem ment, ezért mentem oda, a gyári visszaállítás után.
De...
Be volt kapcsolva az NFC, fel volt oldva a kijelző, mégis elkérte a behúzó kódomat. Igazából ez így lassú, ès problémás.
Ráadásul ennél a telefonnal nem lehet eltüntetni a vonalakat- legalábbis nem találtam meg, hogyan lehetne, ès elég látványosan látszik, mikor húzom. Nem túl biztonságos így :N

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#791) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Fizetés vs. OTP simple. Hibátlan.

Csak, hogy ilyen is legyen. A navi melletti fűtés vízszont meg maradt, ilyen 42 fokos akku alatt nem marad, klima nélkül. Klímával semmi baja.

(#792) magicbox válasza pècsimunkás (#790) üzenetére


magicbox
senior tag

Most már én is nagyon sok helyen fizettem, de mindenhol ok. Gpay. Ez a lassan behúzod a kódodat nem is értem mi nfc-n :F

Azt érzem 2 hét után, hogy ez egy "unalmas" telefon. Minden normálisan működik, gyors. Semmi gondom nincs lekopogom. Most volt időm fotózni is, az én igényeimnek teljesen jó. Benne vagyunk (a telefon) az A13 bétában, remélem ez a végeredményen is látszódni fog.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#793) pècsimunkás válasza magicbox (#792) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Pedig így volt!
Èn sem èrtem :U !
Ennyi erővel kártya èrintès, esetleg pin kód- amit mèg tudok takarni is...

A gPay, nem engedi a kártyám digitalizálni, lehet mondtam is.

Na mindegy...
Ez van!
Autót nem cserèlek, az 100! A többi...???
Így jártam!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#794) magicbox válasza pècsimunkás (#793) üzenetére


magicbox
senior tag

Igen, tényleg mondtad. Nincs szerencséd a kártya-autó kombóval :U Főleg marha idegesítő lehet így, hogy másoknál meg működik.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#795) pècsimunkás válasza magicbox (#794) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Főleg, hogy jó eséllyel nem csesztem el semmit, mert ha valamit rosszul csináltam volna, akkor sehol sem tudtam volna fizetni vele.

Igazából èn voltam az ökör, hogy amikor nem csatlakozott az autóhoz, nem küldtem vissza rögtön.

Na mindegy...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#796) ata007 válasza pècsimunkás (#795) üzenetére


ata007
tag

Megkerdezhetem milyen autorol van szo? Evjarat? Nem emlekszem, hogy irtad volna, vagy csak nem emlekszem ra ...

(#797) pècsimunkás válasza ata007 (#796) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Írtam, régebben, de nem èrdekes :)
2016- os Toyota Auris 1,2t.

Öcsém 2-3 èves Mercedes kamionjával sem lehetett összehozni a telefont.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#798) ata007 válasza pècsimunkás (#797) üzenetére


ata007
tag

Toyotaink nincsennek, de Merci, VW, Skoda, Renault, Mitsubishi igen. Kiprobalom. Hatha kiderul valami ...

(#799) pècsimunkás válasza ata007 (#798) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszönöm :R

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#800) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Eddig repülőgép üzemmódban a Bt is kikapcsolt, egy ideje nem. Elnyomtam valamit vagy frissítés hozta?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.