Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-28 19:43:02

LOGOUT.hu

Realme GT 2 Pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) pècsimunkás válasza dredjudge84 (#1249) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ha megjön az öcsém este, ès nem felejtem el, kipróbálom mit mutat.

Más tèma... Az arcfelismerés annyira jó, hogy öcsèmnèl nem nyílik. Eddig mindegyik telefon simán nyílott nála. 2 èvvel fiatalabb, tehát nem vagyunk ikrek.
Valamelyik nap együtt voltunk dokinál, az asszisztensnő elvesztette a fonalat. Össze vissza beszèlt, az öcsèmmel összekevert engem :D .
Időpontokat, gondokat, mindent :D .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1252) novinyul válasza dredjudge84 (#1235) üzenetére


novinyul
veterán


5-6 óra SOT mindig meg van. 4G hálózaton, folyamatos GPS, Bluetooth kapcsolat(GTR2e óra, Sennheiser Presence füles) 2 óra telefonálás, folyamatos net, zene hallgatás és fényképezés. Na már most, ha ez nem elég jó érték, akkor tényleg nem tudom hogy mi a jó :F Volt nálam egy Doogee V10 8000mAh akkumulátorral, na az tudott HD+ kijelző mellett 8-10 óra SOT-t(Dimensity 700 5G procival) Akkor a GT2 Pro QHD+ kijelzővel(adaptív 120Hz mellett) Snapi Gen1 procival és 5000mAh akkumulátorral teljesen rendben van ez az érték.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1253) pècsimunkás válasza dredjudge84 (#1249) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Öcsémnèl nem nyílik a telefon, próbálta több ujjal is.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1254) dredjudge84 válasza novinyul (#1252) üzenetére


dredjudge84
őstag

Nekem a honor 20 pro ennél sokkal többet tudott. Fő hogy neked megfelel.

(#1255) novinyul válasza dredjudge84 (#1254) üzenetére


novinyul
veterán

Úgy kb. 2 órával(4G hálózaton, wifi-n +2-3 óra volt) nekem is 20Pro. A Oneplus 9Pro 4-5 órát tud csak, de inkább a 4 a jellemző, viszont minden esetben kibírják estig. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1256) dredjudge84 válasza novinyul (#1255) üzenetére


dredjudge84
őstag

Nálam ott meg volt bőven a másfél napos üzemidő, ugyanezekkel a szokásokkal mint ennél a telefonál. Ezt meg egy nap kétszer töltöm.

(#1257) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Vettem egy GT2 PRo-t de olyan probléma van, hogy a Telenor SIM kártyámat véletlenszerűen eldobja és csak akkor jön vissza ha wifire felmegyek... mi lehet a gondy, hogyan leeht megcsinálni? Vagy gyári hibás és vigyem vissza? :O

Legújabb ROMot feltettem, ami azt hittem hogy már jó lesz, de most megint eldobta ...

(#1258) novinyul válasza Darth_Revan (#1257) üzenetére


novinyul
veterán

Csak telenor kártyával csinálja? Ezt jó lenne ha meg tudnád próbálni, lehet kártya hiba is. De rosszabb esetben kifogtál egy hibás darabot. De ilyen hiba még nem fordult elő, legalább is ilyen hibával nem érkezett vissza telefon.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1259) Darth_Revan válasza novinyul (#1258) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Szia! Megtorolgettem és áttettem a sim2-be. Meglátjuk mit szól hozzá.

(#1260) ferob


ferob
Topikgazda

A stabil Android 13 az RMX3301_11_C.08 verzióval fog érkezni, és az alábbiak változtak a frissítéssel.


(#1261) ata007 válasza ferob (#1260) üzenetére


ata007
tag

👍

Kb datumot tudsz mikor kuldik ki OTA-n?

(#1262) ferob válasza ata007 (#1261) üzenetére


ferob
Topikgazda

Jövő hónap eleje, de ebben a régióban két héten belül szinte mindenkinek elérhető lesz.

(#1263) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Ti is tapasztaltok throttling problémát?

Ebben a Youtube-os tesztben több mint 20 perc CPU stress teszt után is 280 GIPS a teljesítmény:

Nálam viszont ugyanezen teszt alatt 6-10 perc után már leesik 250-255 GIPS-re a CPU teljesítménye. Ez Antutu alatt kb -80.000 pontot jelent.
Maga a telefon még csak éppen, hogy langyos, nem értem miért throttlingol már. Az előző telefonom, egy XIaomi Mi9T Pro eléggé fel tud a teszt végére forrósodni, de akkor se throttlingol semmit és 3 után sincs semmi baja ...

Futtattam 3DMark wildlife stress tesztet is, 64% stabilitást mutatott, kb 20 FPS-t vesztett a teszt végére. 3DMark alatt ugyan már melegebb volt, de az se volt vészes.

Lehet valahol emelni ezen a throttling határon? A GT Módnak azt hittem pont az a lényege, hogy elengedje a gyeplőt és inkább a teljesítményt részesítse előnybe azoknak akiket nem zavar ha a telefon felülete melegebb lesz, viszont kb semmit sem ér, max annyit, hogy nem 5 perc múlva veszi le a teljesítményt Snapdragon 888+ szintre, hanem 10 perc múlva.

VOlt ilyen probléma a korábbi OS-ben is vagy csak a legújabb, A.21 hozta ezt és ezért jobb az eredmény a 6 hónappal ezelőtt készült videóban?

Mert ez alapból ilyen, akkor így elég gáz :( Főleg, hogy a Realme a Kernelt sem teszi nyilvánossá mint más gyártó, hogy jobban optimizált OS-t lehessen rá készíteni.

Más: Mióta megtöröltem és áttettem a SIm2-be a kártyát nem veszítette el azt. Remélem a Realme az új frissítésben már azt is engedélyezni fogja, hogy "média némítása" gomb

[ Szerkesztve ]

(#1264) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#1263) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Már nem enged szerkeszteni, azt akartam írni, hogy jó lenne ha lenne média némítása gomb a csendes módban is, nem csak a ne zavarj módban. Xiaomi-nál hozzászoktam, hogy van ott is :(

(#1265) sonye válasza Darth_Revan (#1263) üzenetére


sonye
senior tag

Mi az a GIPS?

(#1266) Darth_Revan válasza sonye (#1265) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Giga-Instructions per Second

A CPU throttling test ezzel jelöli a CPU feldolgozó sebességet / teljesitmenyt.

(#1267) dredjudge84 válasza Darth_Revan (#1263) üzenetére


dredjudge84
őstag

És ha nem tesztet futtatsz a telón, hanem használod, akkor zavaróan lassul, vagy csak a tudat zavar, hogy lassul?

(#1268) novinyul válasza dredjudge84 (#1267) üzenetére


novinyul
veterán

Napi felhasználásban konkrétan semmit nem veszel észre belőle. De még játék futtatása közben is simán rendben van. Most a Neo 3 van nálam, valami kegyetlen gyors tud lenni a telefon. Nagyon jó lett a Dimensity 8100, semmi melegedés, pörög mint a meszes.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1269) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Yettelesek, akinek el el dobja a netet, látszólag van net de nincs és ki kell venni rep.gépbe vissza és egy ideig lesz net: Meg van a megoldás. :R

(#1270) mldigital


mldigital
tag

Android 13 tölthető.

Samsung Galaxy S23 plusz Telekom

(#1271) Darth_Revan válasza mldigital (#1270) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nálam még semmi.

(#1272) worxland válasza Darth_Revan (#1271) üzenetére


worxland
addikt

ditto

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1273) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Néhány napja nincs gyorstöltésem Qc3-al. 10W a max. Azt hittem kábel, de máshol is olvastam már ezt. Itthon mindket PRO így viselkedik. Másnak is? 6 rongyos LCD kijelzős kábel halt meg egyik napról a másikra.

(#1274) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem kábel hiba, telefon oldalon van gond, minden más jó.

(#1275) Jonny99


Jonny99
tag

Sziasztok, próbálta már valaki az XDA-ra felrakott linkeken keresztül letölteni/frissiteni 13-ra a telefont. Leszedtem az EU verziót hogy majd felrakom helyi telepítéssel, viszont mielőtt neki állok inkább kérdezek hátha valakinek van tapasztalata működik-e megfelelően? :DD
Köszi,
Üdv,
J

(#1276) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Droid 13 ide vagy oda a töltés hiba maradt. Pf

[ Szerkesztve ]

(#1277) pècsimunkás válasza Kolondrum (#1276) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Vidd vissza, vagy küld vissza őket.
Ha csak az egyik telefon lenne rossz, akkor meg lehetne próbálni, hogy fogkefèvel finoman megpucoogatni a csatlakozót, de így jó eséllyel mindkét telefon rossz.
Úgy látszik, nem neked szánták a GT2 pro-t.

Szerk: a gyári 65wattos kábellel sem tölt rendesen?

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1278) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Már nálam is megjelent az Android 13 frissítés :C

(#1279) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hát nem tudom, én feltettem az Android 13-at, de maga a menü simább volt az előző OS-en, mintha Vsync-el lenne valami baja...

(#1280) Kolondrum válasza pècsimunkás (#1277) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mit takarítsak ki amikor új kora óta szilikon dugó van bennük? Költői. Marad a PD, ott tölt rendesen.

Nem töltök 65w-al. Max 18. Élő sem vettem még a gyári cuccokat, a kábelt sem. Eddig ment a 18W qc3-al, egy pár napja már nem,. Egyik telefonon sem. Nem kábel bajos, mert idegen telefonnal jó.

[ Szerkesztve ]

(#1281) magicbox válasza Darth_Revan (#1279) üzenetére


magicbox
senior tag

Pontosabban milyen menüre gondolsz? Én most tettem fel (másnak is letöltötte a háttérben?, mert egy restart és kb. 2 perc elég volt neki, hogy már a friss rendszer induljon). Nálam eddig rendben van, de mondjuk Microsoft Launcher-t használok nem a gyárit.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1282) pècsimunkás válasza Darth_Revan (#1279) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Fluid, gördülèkeny minden nálam. Semmi akadás.

Viszont nem találtam a Shadow- Reflective órát.
Kíváncsi vagyok milyen lehet.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1283) ata007 válasza Kolondrum (#1280) üzenetére


ata007
tag

Nem erne meg megis kiprobalni? Sok mindenre feny derulne.

(#1284) dredjudge84 válasza ata007 (#1283) üzenetére


dredjudge84
őstag

Dehát mit próbáljon ki? Szoftveres a gond, nem hardveres. Legalábbis szerinte.

(#1285) pècsimunkás válasza dredjudge84 (#1284) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Egy próbát csak megèrt volna szerintem is a gyári töltő.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1286) Kolondrum válasza pècsimunkás (#1285) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ránézek. :R

Már: Ez mi a tököm? [kép]

(#1287) IzomeN válasza ferob (#1041) üzenetére


IzomeN
csendes tag

Szia, letöltöttem a linked alapján a témákat, viszont az ikonszettet nem változtatja a témákkal együtt automatikusan, már mindenhol kerestem, de nem tudom milyen beállításnál lehet a hiba. Tudnál segíteni ebben esetleg?
köszönöm

(#1288) ferob válasza IzomeN (#1287) üzenetére


ferob
Topikgazda

Mivel nem mindegyik téma támogatja teljeskörűen a legfrissebb rendszert, ezért először állítsd vissza az alapértelmezett témát, majd csak külön az ikonokat változtasd meg és utána a téma többi elemét, úgy sikerülni fog.
Az alábbi képen láthatod, hogy működik Android 13 alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#1289) Kolondrum válasza pècsimunkás (#1285) üzenetére


Kolondrum
félisten

Gyári kábel, ugreen rövid, Xiaomi gyári: megy a gyors. Lehetne mondani h a csoda szuper lcd kijelzős kábel halt meg, de az sem igaz, mivel egy Xiaomi telefon tölt gyorsan a nem gyári qc3-as töltőfejjel amivel kb 1 hete még a realme is ment. Fene sem érti.

(#1290) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Droid 13: Eddig semmi hiba, Nagyon gyors. Néhány appnál nagyon tettenérhető.
Üzemidő: Én már szinte mindig 5G-n tudok lógni. Nagyon szívja az akkut. Ezért 4G-ben húztam meg a határt. Egyébként ezen a szinten talán egy picit javult volna a dolog.

Még csak nálam jelent meg a droid 13.

(#1291) dredjudge84 válasza Kolondrum (#1290) üzenetére


dredjudge84
őstag

Irigyellek, hogy nálad van 5g. Ezek szerint olyan tarifacsomagod van, ami engedi használni az 5g hálózatot.

[ Szerkesztve ]

(#1292) Kolondrum válasza dredjudge84 (#1291) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezer éves sim, telnor hello data.

(#1293) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Szintén zenész, nekem is ősrégi Telenor hello data és megy alapból 5g. Még is lepődtem hogy Szombathely mellett egy kis faluban is mért az 5g 210 mbit-et.

Más: meglepően tapasztaltam hogy a Realme az Android 13-ban beintett a Youtube-nak. YouTube alkalmazásban a lejátszás csak akkor folytatódik a háttérben, kikapcsolt kijelző mellett ha előfizetsz YouTube premiumra. A Realme viszont beépített alkalmazást ami ezt kijatsza és a háttérben, kikapcsolt kijelző mellett is folytatja a lejátszást, éhez mindössze rá kell menni az oldalsó menüben a lejátszás a háttérben gombra :C

Így kikapcsolt kijelző mellett is megy gond nélkül YouTube Prémium nélkül is .

Ha már volt Android 12 alatt is akkor sorry, nekem most okozott meglepetést :DDD

(#1294) coolrider


coolrider
tag

Vajon miert van kint az ebresztőora ikonja amikor nem allitottam be semmilyen ebresztest?
Tudja valaki?

(#1295) pècsimunkás válasza coolrider (#1294) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Indítsd újra a telefont esetleg - ha eddig nem tetted meg.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#1296) coolrider válasza pècsimunkás (#1295) üzenetére


coolrider
tag

Eltunt.
Koszonom.

(#1297) coolrider


coolrider
tag

Mar megint elojott..
:W

(#1298) sonye válasza coolrider (#1294) üzenetére


sonye
senior tag

Köszi a tippet!

És megy 12 alatt is.
De a reklámokat nem ússzuk meg akkor sem, cserébe megy a zene 😃

(#1299) coolrider válasza sonye (#1298) üzenetére


coolrider
tag

Ezt a kommented nem ertem..

(#1300) pècsimunkás válasza sonye (#1298) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Szerintem a 1293- ra szeretett volna válaszolni.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.