Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-28 19:43:02

LOGOUT.hu

Realme GT 2 Pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) ferob válasza petike2014 (#499) üzenetére


ferob
Topikgazda

Az értesítésekkel kapcsolatban valószínűleg akkor tapasztalod ezt, amikor a csendes értesítési csatornát használja az alkalmazás adott értesítés kategóriája.
Ezt minden alkalmazás esetében tudod állítani az alábbi elérési úton.
Beállítások > Alkalmazások > Alkalmazáskezelés > [Alkalmazás neve] > Értesítések kezelése > Kategóriák > [Kategória neve] > Beállítás csendesként > Ki

A hívások azonosítása és a spam szűrése csak akkor működik, ha a tárcsázó be van állítva ehhez alapértelmezett alkalmazásként, az alábbi útvonalon.
Beállítások > Alkalmazások > Alapértelmezett alkalmazások > Hívóazonosító és spamszűrő > Telefon

A kézmozdulatokkal történő navigáció esetében van opció a véletlen érintések megakadályozására, de ezen is sokat javítottak az utolsó frissítéssel.
Esetleg adott esetben még a készüléken levő tok magasabb pereme is megnehezítheti, hogy az ember mindig a legszéléről tudja indítani a kézmozdulatot.

A képernyő-frissítési frekvencia kapcsán nyomon tudod követni az épp aktuális állapotot, ha a fejlesztői beállításokban bekapcsolod a Frissítési gyakoriság opciót, így a képernyő bal felső sarkában levő szám jelzi azt.
Viszont bizonyos alkalmazások nem feltétlen támogatják a nagyobb képfrissítést, még a Magas opció beállítása esetén sem, de ha kifejezetten rendellenes akadozást tapasztalsz, akkor azt érdemes hibajegyet nyitva jelenteni, feltéve ha más készüléken, azonos képernyő-frissítési frekvenciát használva megfelelően működik.

A Természetes tónusú kijelző és a Szemkímélés opcióra továbbra is csak az előzőekben említetteket lehet mondani, így az előbbi hidegebb és melegebb irányba is tudja befolyásolni a képernyő színhőmérsékletét, míg az utóbbi csak melegebb irányba változtat rajta.

(#502) petike2014 válasza ferob (#501) üzenetére


petike2014
aktív tag

Hello. A spam szűrő így volt beállítva ahogy írtad. Az értesítéseket kipróbálom, lehet benne valami amit mondasz, bár teljesen szembe megy minden logikával (nekem). A kijelzőt értem. A kijelző frissítés pedig reprodukálható, ami másik két telefonon 15 ből 15 120hz abból GT2-n 9 120hz,6 60hz...

(#503) ferob válasza petike2014 (#502) üzenetére


ferob
Topikgazda

Ha szeretnéd, hogy bármelyik alkalmazás 120 Hz-es képernyő-frissítési frekvenciával működjön, függetlenül bármitől, akkor van rá megoldás, de nem feltétlen ajánlott.
Ha valaki ezt később olvassa és esetleg nem tudja, hogy pontosan mit is csinál ezzel, az inkább ne kezdjen bele, mert egy felmerülő hiba esetén, az a készülék teljes alaphelyzetbe állításával lesz csak orvosolható.

Először a képernyő-frissítési frekvenciát a beállításokban a Magas opció kiválasztásával 120 Hz-re kell állítani, majd szükséges a készülékre telepíteni a Play Áruházból egy a telefon beállításait módosítani képes alkalmazást (pl.: SetEdit) és az alábbiakat kell újként felvenni a megfelelő értékkel.

peak_refresh_rate 1
min_refresh_rate 1
user_refresh_rate 1

Ezt követően újra kell indítani a készüléket és érdemes bekapcsolni a fejlesztői beállításokban a Frissítési gyakoriság opciót, hogy ellenőrizni lehessen, hogy mindegyik alkalmazásnál megjelenik a 120 Hz a képernyő bal felső sarkában.
Ha elsőre nem úgy tűnik, akkor érdemes elmozdítani minimum és maximum irányba is a fényerő csúszkát, mert ennek függvényében is változtatja a készülék.
Így pl. akár a gyári Kamera alkalmazás, vagy a Nova launcher esetében is látható a változás.

(#504) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Napi érdekesség: Van ez a kis kihúzható gyorsmenü oldalról. Sötétben vegyétek fel a kijelző fényerőt majd húzzátok ki a menüt. Lejjebb esik a fényerő. Alig észrevehetően.

[ Szerkesztve ]

(#505) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok!

Van egy olyan problèmám, hogy nem tudok kèpeket feltölteni a telefonról a Mega felhőbe. Ha valaki használja a Mega- t, megnèznè, hogy megy- e a feltöltés?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#506) pècsimunkás válasza pècsimunkás (#505) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Találtam egy megoldást: átrakom a képeket a Samsung A50- re, vagy a Poco M3- ra, ès onnan feltöltöm a kèpeket :U .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#507) pècsimunkás válasza pècsimunkás (#506) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Elbeszèlgetek magamban :D ...
Telefont újra indítottam, Megat töröltem, majd vissza raktam, most ok lett.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#508) laci laci válasza pècsimunkás (#507) üzenetére


laci laci
addikt

Várj, segítek.Próbáld meg törölni az app-ot,hátha valami beragadt..🤝😉

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#509) pècsimunkás válasza laci laci (#508) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszönöm :R

:D

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#510) laci laci


laci laci
addikt

Ma megjött az enyém is,este bontás,vigyorgás,happy... :C

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#511) pècsimunkás válasza laci laci (#510) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Milyen színűt rendeltèl? Mèg a tabletes akciós telefon?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#512) laci laci válasza pècsimunkás (#511) üzenetére


laci laci
addikt

Sajna már nem volt.Emag és zöld

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#513) pècsimunkás válasza laci laci (#512) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszönöm a választ.
Zöldet szerettem volna, de egy hónapot kellett volna vàrni rá, úgyhogy vettem egy feketét.
Nem lett volna èletbevágóan fontos, de nem volt kedvem várni :) .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#514) laci laci válasza pècsimunkás (#513) üzenetére


laci laci
addikt

eMAG,tegnap kora délután rendeltem.Ma reggel hozták is..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#515) richies


richies
senior tag

Németben meg felkuszott az ára... Mi folyik itt Gyöngyösön? ;]

Rozsomak of Power

(#516) pècsimunkás válasza richies (#515) üzenetére


pècsimunkás
addikt

705 euró az alza.de- n. Az nem igazán kúszott fel kategória.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#517) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Gyári töltősök! Mennyire meleg az akku ezzel töltve?
18W-al belenyal a 43-ba ha olyan a szitu. Sőt 10w-al is langyos.

(#518) nagyatti1


nagyatti1
csendes tag

Sziasztok.Nem tudok külső forrásból appot telepíteni(konkréten Huawei health).
Azért kéne frissebb mert a play áruházban található nem ismeri fel az új eszközt,frissíteni pedig nem engedi magát.Engedélyeztem az ismeretlen forrást(apk mirror),de így sem engedi a telepítést.Van erre valami megoldás?

(#519) nagyatti1 válasza nagyatti1 (#518) üzenetére


nagyatti1
csendes tag

Tárgytalan.Rendszervisszaállítás megoldotta.

(#520) magicbox


magicbox
senior tag

Sziasztok! Tervben van egy GT2 Pro vásárlása. O+ 8T-t fog váltani. Telekomos kártyával Volte fog működni? Vowifi? Köszönöm!

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#521) Donki Hóte válasza pècsimunkás (#513) üzenetére


Donki Hóte
veterán

ALZA-n vetted a feketét?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#522) pècsimunkás válasza Donki Hóte (#521) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Saturn, Nèmetország.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#523) Kolondrum válasza magicbox (#520) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát mi most laktunk be egy pro-t és Telekom kari mellett lett még wowifi gomb is, de nem tudom az a része megy e. Az fix, hogy aktív hívás mellett nem vált át 3G-re és megy a net, ergo sztem megy a VoLTE (?). Szolgáltatói oldalon is engedélyezve van a VoLTE. Ez így ebben a formában igaz ahogy írom.

[ Szerkesztve ]

(#524) magicbox válasza Kolondrum (#523) üzenetére


magicbox
senior tag

Köszönöm. Ez jó hír. Abból amit leírtál, biztos hogy megy a volte 🙂 A vowifi kevésbé érdekel. Arra kíváncsi vagyok, hogy a play áruházas hiszti nálam is lesz-e. Egy normális tp-link archer c2300 van itthon és a munkahelyemen is.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#525) Kolondrum válasza magicbox (#524) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mi is meglepődtünk ezen, de úgy megy ahogy vártuk. VoLTE logo nincs az akku mellett. Bár nekem se yettellel, után ott is megy.

(#526) laci laci


laci laci
addikt

Nekem egy kicsit fura a kijelző.Hogy,vagy hol találok hozzá instrukciókat?Olyan nem amoled..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#527) Kolondrum válasza laci laci (#526) üzenetére


Kolondrum
félisten

Pedig az. Ráadásul LTPO2-es. A legjobbak egyike. Mi vele a bajod?

(#528) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Jól értem hogy onnan lehet tudni, hogy van volte, hogy ha telefonálok, közben akkor is van mobilnet?

(#529) Kolondrum válasza dredjudge84 (#528) üzenetére


Kolondrum
félisten

Közben 4G-n van. Aktív hívás közben speedtest.

Legalábbis én így tudom.

(#530) magicbox válasza dredjudge84 (#528) üzenetére


magicbox
senior tag

Egyrészt igen. Illetve sokkal jobb hangminőség és gyorsabb kapcsolás.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#531) laci laci válasza Kolondrum (#527) üzenetére


laci laci
addikt

Nekem egy kicsit élettelen,nem telt.Megpróbálom valahogyan felskálázni.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#532) ata007 válasza dredjudge84 (#528) üzenetére


ata007
tag

Nekem kijelzi, Voda Ro, Digi Ro.

(#533) Kolondrum válasza ata007 (#532) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ja és HD hívást ír ki, de egyébként hallani is a különbséget. (A másik fél sem árt ha VoLTE képes).

Laci laci! Nekem nem tűnik fel, hogy baj lenne vele, ritka szép kijelző. Talán a felbontás nincs maxon?

[ Szerkesztve ]

(#534) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Na hát teszteltem. Hívás közben van net. Viszont nekem fenn nincs volte logó, valamint sokszor nagyon lassan tárcsázik a telefon. H20P ebben jobb volt.

(#535) Hompi01


Hompi01
tag

Sziasztok hamarosan nekem is megjön a telefon. Azt olvastam külföldi fórumon, hogy játék közben "csak" 60 Hz-en működik a képernyő. Ez igaz lehet ?

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#536) Kolondrum válasza Hompi01 (#535) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sztem játék függő. Amivel párom játszik annál 30-60Hz.

(#537) Hompi01


Hompi01
tag

Végülis nem releváns annyira mert keveset játszom. Már nagyon kíváncsi vagyok a telefonra.

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#538) Sn00k


Sn00k
veterán

Sziasztok,

Tokot, fóliát adnak gyárilag hozzá?

3njoy the Lif3

(#539) Kolondrum válasza Sn00k (#538) üzenetére


Kolondrum
félisten

Igen. :R

(#540) magicbox válasza Kolondrum (#539) üzenetére


magicbox
senior tag

A tok milyen minőségű, színű? Az unboxing videókon nem jön át. Esetleg egy fotót fel tudsz tenni? Tokot alig lehet találni. Főleg, hogy nekem Spigen kellene, de az még nincs.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#541) Hompi01


Hompi01
tag

Sziasztok megjött a telefon nagyon tetszik. 2 kérdésem lenne az egyik a szelfi kamerának elvileg a külső "káváját" átlehet állítani hogy kijelzőként funkcionáljon. Továbbá esetleg a hangszóró esetében lehet állítani valami hangszínt vagy hogy egy kicsit több mély legyen ? Köszönöm előre is.

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#542) Kolondrum válasza Hompi01 (#541) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szia. A másodikra: [kép]

(#543) ajapi


ajapi
tag

beltéri fényképekkel van valakinek tapasztalata? Vélemények?
köszönöm

(#544) pècsimunkás válasza ajapi (#543) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Jók :K

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#545) Hompi01 válasza Kolondrum (#542) üzenetére


Hompi01
tag

Köszönöm. Illetve most azt tapasztalom hogy hiába kapcsolom be a helymeghatározást nem is jelzi ki és nem is működik. Most frissítettem a telót de azt követően sem működik. Mi lehet a gond?

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#546) worxland válasza pècsimunkás (#544) üzenetére


worxland
addikt

+1

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#547) piocasember


piocasember
tag

Május végén nyit az első Realme üzlet a Lurdyban. 249.000 lesz a készülék ára a nyitónapon. 80 darab lesz, ha jól látom. Gondolom két nappal korábban kell érkezni sátorral és élelemmel, hogy esély legyen a vételre.

(#548) blueye válasza piocasember (#547) üzenetére


blueye
veterán

Azert az nem biztos hogy olyan sokan kifizetnek egyben ennyit egy telefonert - sokan elvbol sem, ezert veszik szolgaltatonal. Meglatjuk.

(#549) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Plusz ez nem egy iPhone vagy Samsung. Szerintem nem fogják tömegek megrohanni a boltot.

(#550) brainticket válasza blueye (#548) üzenetére


brainticket
aktív tag

volt már olcsóbb is pl a német mediamarktban 619 euróért, nem tudom megéri-e a nyitónapi macera.
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.