Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-28 19:43:02

LOGOUT.hu

Realme GT 2 Pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nézzétek meg mennyi lesz a tudásban nagyban megegyező OnePlus 10 PRO. Így fussunk neki annak, drága e. De nézzük meg mellé a Xiaomit, a Samsungot vagy az Oppo-t. Almát kár, ők aoha nem voltak olcsók. Most értük be őket.

(#102) pusszycat válasza Kolondrum (#101) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ennyi [link] :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#103) Kolondrum válasza pusszycat (#102) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tudom onnan jöttem.

(#104) Donki Hóte válasza Kolondrum (#101) üzenetére


Donki Hóte
veterán

mennyi lesz a tudásban nagyban megegyező OnePlus 10 PRO.

Azért az barokkos túlzás, hogy tudásban nagyban megegyezik a két telefon (O+ tud vezetéknélküli töltést, 3D lekerekítésű kijelzője van, jobb a kamerarendszere), de abban egyetértünk, hogy a tudásbeli különbség valóban nem indokol ekkora árkülönbséget.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#105) bostone válasza Donki Hóte (#104) üzenetére


bostone
addikt

A lekerekített kijelző inkább hátrány, mint előny.
Akinek először eszébe jutott, annak kellet volna egy jó nagy seggberúgás, hogy ne ötleteljen többé baromságokon.

(#106) Kolondrum válasza Donki Hóte (#104) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát nekem pont azt mondod amit nem keresek egy telben, nem kell illetve hátrány.

(#107) Donki Hóte válasza bostone (#105) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem nagyon tudok olyan androidos csúcstelefont, amelyiknek nem 3D lekerekítésű kijelzője van. Olyan ez, mint az autóknál a metál festés, sokaknak nem kell, mert ha beleülsz, akkor pont te nem látod, de a csúcsmodellek mégis mindig metál fényben pompáznak.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#108) Elit3Zotya válasza Donki Hóte (#107) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nekem nagyon tetszik a lekerekített kijelző, sokkal szebb a telefon tőle (sokkal sokkal.!!), és az új gesztus vezérlésnél is jobb ezt használni. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#109) worxland válasza Donki Hóte (#107) üzenetére


worxland
addikt

A metál fényezés nem azért kell, mert flancos, hanem mert kevésbé fakul és kopik, mint a sima.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#110) worxland válasza Elit3Zotya (#108) üzenetére


worxland
addikt

Ízlések és pofonok, nekem se jön be a lekerekített kijelző.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#111) bostone válasza Donki Hóte (#107) üzenetére


bostone
addikt

Ez egy olyan betegség, amit lassan ki kellene gyomlálni.

1. Semmi plusz szolgáltatás nem érhető el.
2. Sérülékenyebb.
3. Vétlen érintések.
4. Fölöslegesen drágítja.
5. Fólia.

Tényleg baromi jól néz ki, de nagyjából ennyi.

(#112) pusszycat válasza bostone (#111) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha tokban van nincs véletlen érintés S9+ nekem nem volt egy se. Az üvegfolia, hát igen az nekem valami plexi inkább, jó volt egy darabig de valahogy alá ment egy kis kosz, nem tudom h sikerült neki. Tényleg szép, modern. De elvagyok a simával is ha vékony a káva csak akkor. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#113) VWati


VWati
csendes tag

Kíváncsi leszek a mobilra... Olvasgatom amiket írtok, nem tudom. Nekem megtetszett. Semmi bajom a 1,5 éves F2 pro-val, de szerettem volna már újabbat..... Vártam a Poco-ra hátha lesz valami hasonló, de egyenlőre abból nincs opció. Akkoriban szerintem ár-érték arányban az F2pro volt hasonlóan jó vétel. Engem mondjuk ami nincs, (lekerekitett kijelző, vezeték nélküli töltés, IP védelem) pont nem érdekelnek. 11T pro volt a kezemben, azt szerettem volna de olyan semmilyen.... Ha a tablet elmegy, 250-ért ez jó vétel. :) Legalábbis remélem hogy nem bánom meg..... :)

(#114) Elit3Zotya válasza bostone (#111) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

1. Nekem jobb érzés használni full kijelző vezérlés módban.
2. Jobban néz ki, de hogy annyival, hogy rendesen FrédiBéninek hat a sima kijelzős mellette:DDD
3. Nekem nincsennek véletlen érintések sem, erre szoftveresen van már megoldása minden gyártónak kb.
A többivel egyetértek. :)

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#115) pusszycat válasza Elit3Zotya (#114) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fólia van rajta? Ha igen milyen. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#116) Elit3Zotya válasza pusszycat (#115) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

S22 ultra van jelenleg és azon van egy UV fólia, telón a tok és így tökéletesen kezelhető számomra, az ív megmaradt és így nekem tökéletes a kezelése.
De minden eddiginél bevált ez a kombó.(oneplus 9 pro, Mi 11 Ultra stb.) :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#117) worxland válasza VWati (#113) üzenetére


worxland
addikt

Mondjuk nagyon szereti mindenki emlegetni az IP védelmet, csak az a kérdés, hogy miért is van rá szükségük? Mert ahogy már többen mondták, van róla jópár videó, hogy a Realme-t is belerakták tízcentis vízbe fél-egy percig, és semmi baja nem lett. Ha csak a klotyóba/kádba ejtéstől félted a mobilod, akkor itt sincs mitől tartani IP67/8 nélkül sem. Úszni meg nem sokan visznek mobilt.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#118) pusszycat válasza Elit3Zotya (#116) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

UV fóliát még nem raktam fel, mert félek h a ragasztó befolyik a hangszóróba, de az ultrahangos feloldáshoz csak az a jó.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#119) Elit3Zotya válasza pusszycat (#118) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Hát igen az könnyen megesik, én leszoktam azt is ragasztani előtte és minden más nyílást is.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#120) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Ami hiányolja az ip-t, annak mondom hogy pl a xiaomi 12 pro se kapott semmilyet se!

(#121) bostone válasza Elit3Zotya (#114) üzenetére


bostone
addikt

Valóban egy nagyon látványos optikai tuning, számomra annyi haszna volt, mint egy kombájnnak a fővárosban.

(#122) novinyul válasza bostone (#121) üzenetére


novinyul
veterán

Ízlések és pofonok :) Nekem egyikkel sincs bajom, de persze ha törik akkor bizony a hajlított kijelző brutál drága. A telefon meg bár nem lett hibátlan(BBK nem akar házon belül konkurenciát), de ár-érték arányban az egyik legjobb választás jelenleg. Mikor kibontottuk a GT2 Pro-t és próbáltam, hát bizony nem szívesen adtam vissza. De ha már tesztre a 9Pro Plus-t kértem :B Eddig ez a telefon egy nagy pozitív meglepetés.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#123) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Szerintem ennyi elég a mindennapokban fő szenzornak. IMX686-ról jottem. Ez a 766 sem rossz. OIS-al meg végképp. [Felhő]

(#124) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[kép]

Jönnek szépen. Van mit ;)

(#125) worxland


worxland
addikt

Mondjuk pont a security patch maradt február 5-i

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#126) h4h01 válasza dredjudge84 (#120) üzenetére


h4h01
senior tag

Ellenben kapott egy 450 ezres árcédulát! Mikor megnéztem Tech2 Laci videóját majdnem lefordultam a székről..Azért ehhez már nagy pofa kell.
Amúgy meg sok mindenben jóval gyengébb a GT 2 prónál..Így már megint más egy picit a leányzó fekvése..

(#127) Donki Hóte válasza h4h01 (#126) üzenetére


Donki Hóte
veterán

450 eFt ? Azaz négyszázötven ezer Ft :Y

Na menjenek a .....

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#128) h4h01 válasza Donki Hóte (#127) üzenetére


h4h01
senior tag

Jól értetted, igen! :(

[ Szerkesztve ]

(#129) Kolondrum válasza h4h01 (#128) üzenetére


Kolondrum
félisten

Más világ van.

(#130) novinyul válasza Donki Hóte (#127) üzenetére


novinyul
veterán

Ezért írtam hogy a GT2 Pro ehhez képest kifejezetten jó áron lett bevezetve(pláne előrendelés esetén) Szerettem a Xiaomi telefonokat, de ilyen áron már egyáltalán nem versenyképesek itthon. Remélem hogy a Realme nem lesz Xiaomi és megtartja ezt a remek ár-érték arányt.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#131) pusszycat válasza novinyul (#130) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Megtartja ameddig tart a beetetés időszak. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#132) novinyul válasza pusszycat (#131) üzenetére


novinyul
veterán

Itt a BBK miatt más a helyzet :) Szerintem inkább az Oppo lesz behozva a flagship kategóriába itthon is. Na meg szintén jelen vannak a Oneplus telefonokkal is. Nem fogják felhúzni arra a szintre a Realme-t, minden márkájuknak meg van a maguk helye a piacokon.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#133) h4h01 válasza novinyul (#132) üzenetére


h4h01
senior tag

Teszt elején azért jól le van vezetve ez a módszer..Batman-ből idézve "Vagy meghalsz hősként, vagy megéred, hogy bűnözővé válsz". Jelenleg a realme a hős státuszban van, aztán jövőre jön a pro mellé egy Alpha-Omega-Ultra-Supreme edition bőven 400 felett..Hosszú távon valszeg nem lenne túl nyereséges nekik, hogy ennyivel a konkurensek alá menjenek árban..Mondjuk más kérdés hogy BBK esetében minek 3 közel egyforma szintre felhozni ezeket a márkákat.., de ha megnézünk egy VW konszernt, sok különbség nincs árban egy VW meg egy Skoda között sem..Az Oppo az meg marad az Audi..

(#134) #16377600 válasza h4h01 (#126) üzenetére


#16377600
törölt tag

Jó,jó, de itt nincs ajándék kávédaráló........................ ;]

[ Szerkesztve ]

(#135) ghiottone válasza #16377600 (#134) üzenetére


ghiottone
nagyúr

meg NDK-s levehető ajtós turmixgép és óra :DDD

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#136) dredjudge84 válasza h4h01 (#126) üzenetére


dredjudge84
őstag

Én nem hinném hogy ez olyan nagy hátrány.

(#137) janes1976


janes1976
őstag

A sima Gt2 mennyi lesz vajon? :F

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#138) Kolondrum válasza janes1976 (#137) üzenetére


Kolondrum
félisten

200k most

(#139) ghiottone válasza janes1976 (#137) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Spanyol amazonról 170 körül megvan: [link] és 3 év garit is adnak rá.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#140) Luck Dragon válasza Donki Hóte (#127) üzenetére

Drágább mint egy IPhone 13 Pro Max… hát ezt is megértük , hol van már Mi6 korszaka és annak árképzése ….. régi szép idők ?! :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#141) oxide83


oxide83
aktív tag

Itt az is felháborító hogy a sima GT2 itton 200 ezer, és ami a legfrusztrálóbb hogy ezért az összegért egy műanyag/papír házas telefont kapsz ami minőségre a béka segge alatt van. 3 éve már 130-150 ezerért tudtál venni alumínium házas telefont (Pl. Honor 20 pro) ami azért minőségi volt, ahogy befogtad a kezedbe a "hideg" keretes telefont. Most minden műanyag 350-400 ezer alatt és ettől hupililát hányok, mert jól van, drágulnak a telefonok, de cserébe lószart se kapsz, inkább elvesznek az értékéből, de még az sincs hogy egy bizonyos szintet tartanának. Ha valaki szeretne magának egy telefont ami külsőre is minőségi és nem csak a belcsín számít, nah azzal csesztek ki a legjobban.

(#142) joey04 válasza dredjudge84 (#120) üzenetére


joey04
titán

és? :F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#143) janes1976 válasza oxide83 (#141) üzenetére


janes1976
őstag

+1 :(((

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#144) Kolondrum válasza oxide83 (#141) üzenetére


Kolondrum
félisten

:F Úristen. A hátlap műanyag mivolta baj? Tényező? Tokban nem mind 1?

(#145) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Ez a teló most a "bestbuy", de kb ott van árban, mint egy galaxy S22 amiben sokminden benne van, ami ebből kimaradt. De az iphone 13 is nagyon közel van.
De ha hajlandóak vagyunk előző gen' procival szerelt telót vásárolni, akkor vannak jobb vételek. Oneplus 9 pro, Pixel6, esetleg Mi11 ultra tradingshenhenről.
Nyilván mindenkinek más a fontos, de pl nekem az értelmes tele lencse többet számít, mint az idei proci.

(#146) #16377600 válasza bigmasterg (#145) üzenetére


#16377600
törölt tag

Igen,egyetértek. :K Az általad soroltakat mind jobb ajánlatnak tartom..:)

(#147) novinyul válasza bigmasterg (#145) üzenetére


novinyul
veterán

Ez nem a flagship telefon a BBK részéről, amúgy a 2*zoom minden további nélkül elérhető minőség romlás nélkül. Ennél nagyobb zoom kamera házon belül a Oneplus 9Pro és Oppo, Vivo szériában van. Viszont üzemidőben, prociban, töltési sebességben(ok, nincs vezeték nélküli töltés, de kapja az ember a 65W töltő fejet)jobb az S22-l a GT2Pro. IP védelem pedig hát olyan 22 csapdája.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#148) realist válasza ghiottone (#139) üzenetére


realist
őstag

A 3 év garanciát hol írja? nem találom :U
650eur a pro jónak tűnik. Év vége felé remélem még lejjebb megy :D

(#149) ghiottone válasza realist (#148) üzenetére


ghiottone
nagyúr

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#150) h4h01 válasza bigmasterg (#145) üzenetére


h4h01
senior tag

Hát úgy nagyon egyikkel sem értek egyet..S22 kb 55 ezer forinttal drágább, ellenben ahogy te fogalmaztál "sokminden benne van ami a GT2 próból kimaradt" ..a híresen pazar exynos chip, a fos üzemidő, mellette 5 éves huawei telókat idéző töltéssel ámde töltő nélkül. Számomra a samsung felülete is egy kalapkaki a BBK-s szoftverhez képest..Van benne plusz egy IP-vel kezdődő sor a specifikációnál, egy zoom kamera, meg üveg hátlap..el lehet gondolkozni..

Pixel6, Mi11 ultra nincsenek forgalmazva itthon, nem is értem minek hoztad fel..OP 9 pro meg hivatalos oldalon 950 euró, jelenleg (350e), sufni boltban 260-270 ért megveszed..egy zoom kamerát, meg 10 ezer Ft pénzt nyertél, meg egy rosszul sikerült, jobban fogyasztó chip-et és -1 év támogatást..

Sose rendelnék elő semmit, de itt úgy néz ki az csinálta jól, aki ezt a cuccot tablettel együtt előrendelte..Mondjuk az is pacsi a BBK-nak hogy nem béta, félkész szoftveres állapotban dobja ki a cuccot..khm Ugye kedves samsung? :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.