Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) janos1988


janos1988
addikt

Amugy milyen vicces mar, hogy ilyen ph addkitesek meg ostagok itt benaznak :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#702) tuskooo válasza janos1988 (#701) üzenetére


tuskooo
addikt

Jah, te meg a két értelmetlen hsz-szel :) Egyébként ahogy Parci is írta korábban, kicsit zűrösek most a dolgok, nem csoda sztem. :U

(#703) Bencey66 válasza janos1988 (#701) üzenetére


Bencey66
csendes tag

persze janos1988... értelmes vagy.. én általában nem szoktam csalni és nem is fogok.
azért kérdeztem mert megyünk nyaeralni és h mire számíthatok. :K ezt birom itt Ph!-n kérdezel valamit és egyből lerohanják az embert :(((

Uppsz ez ment Pü ben is :D

[ Szerkesztve ]

(#704) Bubu79 válasza pisti (#699) üzenetére


Bubu79
addikt

"Végigolvastad azt a mondatot (nem úgy tűnik...), vagy csak megláttad a "lázban égtem" részt és arra reagáltál?"

Lássuk csak ezt írtam:

"Válaszoltam a kérdésekre, kicsit kutakodtam, kicsit nézelődtem - egyáltalán nem biztos, hogy mindenre jól válaszoltam, de közben legalább kicsit tájékozódtam.
"

Erre ezt írtad te:

"Engem egyáltalán nem hoz annyira lázba a Coolermaster mint márka, hogy annak külön örüljek, hogy tájékozódtam kicsit." - minő meglepő, ezek után írtam azt, amit...

Lol-ozhatsz nyugodtan, sőt akár ezt is beírhatod ROTFSTCLMAAOBPO, azzal sem igazán tudsz meghatni.

Ez akkor is csak egy játék, amit a szervezők szája íze szerint fog mindenki játszani, mert Ők adják a lehetőséget.

Ha figyelmesen olvastál azt is láthattad, hogy a sopánkodásnak sok értelme nincs, amit akarnak úgyis javítanak, amit meg nem, az úgyis úgy marad - ennyi.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#705) bnss válasza Parci (#506) üzenetére


bnss
veterán

Rendben, lesz, ami lesz, én szeretettel fogadom. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#706) z0lcs1


z0lcs1
csendes tag

Én is kiváncsi vagyok a 2-es kérdés válaszára
Mert hát ha többször elolvasom elbizonytalanodom
Érdekes ez. Pedig azért reggeltem most, hogy nyerjek :C
mert eddig csak olvastam

[ Szerkesztve ]

(#707) pisti válasza Bubu79 (#704) üzenetére


pisti
őstag

Inkább hagyjuk, nem vitatkozok olyannal, aki csak néhány szót képes értelmezni egy egész mondatból.

(#708) Bubu79 válasza pisti (#707) üzenetére


Bubu79
addikt

Hűha...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#709) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Láttam már volt téma a 7-es kérdés. Én is jelezném, hogy megtaláltam az általatok helyesnek vélt válasz forrását, de találtam mást is, ezrét holnapig várok hátha valaki rendberakja a kérdést.

(#710) Timyyy


Timyyy
őstag

Micsoda kérdés-dömping lett hirtelenjében :)
Remélem most nem szúrom el a válaszokat... bár ez a 2. tényleg elég necces lesz, de talán abban is biztos vagyok. (Vagy mégsem? :D )
Nahszóval sok szerencsét mindenkinek, de akkor is én akarok nyerni! ;]

(#711) skylaner válasza k.t.a. (#709) üzenetére


skylaner
senior tag

Nem fogják.
Parci:
Nincs mit helyretenni rajta, nem tudunk hozzáfűzni semmit.

(#712) Shkiz0 válasza Parci (#697) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

mennyi kérdés lesz még és meddig lehet megválaszolni?
mert péntek-szombat-vasárnap lehet nem leszek netközelbe a Becup miatt és nem akarok lecsúszni a dolgokról :)

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#713) HummeRC


HummeRC
senior tag

Srácok, gondolkodjatok már egy kicsit! Nem olyan nehéz ez szerintem. Meg egyébként is "csak egy játék", hogy ne unatkozzunk így nyáron. Persze, ki ne szeretne nyerni valamit...

Egyébként is miért kell mindíg boncolni a Házigazdák idegeit, hogy utána azt is megbánják, hogy játékot szerveztek nekünk? Nem maguknak, hisz nem is vehetnek részt benne, hanem nekünk. Erre mit kapnak viszonzásul pár figyelmetlen és kötözködő embertől? Folyamatos kritikát. Ha túl könnyűek a kérdések akkor az a baj. Ha pedig nem adja a google első helyen a választ és picit gondolkodni is kell hozzá, akkor meg az a baj, hogy túl nehéz. Hát igen, van akinek soha semmi nem elég jó. Én örülök, hogy egyáltalán van játék. :C :R

Tessék már abba hagyni ezt: :O :O

Egy gondolat a hetedik kérdésen vitatkozókhoz: Ki tudja, hogy észak-amerikában hány voltos az elektromos hálózat? Akinek ezek után még mindig nem világos, azzal szívesen elbeszélgetek erről a játék lezárulta után.

(#714) csimav válasza HummeRC (#713) üzenetére


csimav
senior tag

Egyetértek veled.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#715) Str8 sk8r válasza Shkiz0 (#712) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...bocs hogy idetolakszom a válszszal,csak segíteni próbálok...a kérdésekről már probálták kérdezni Parcit,de csak annyit mondott,hogy majd meglátjuk...
...hogy meddig lehet szavazni az meg ki van írva:
"Nagy Cooler Master nyereményjáték
A forduló kérdéseire 2008-08-12 12:00 – 2008-08-18 12:00 között lehet válaszolni."

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#716) ssolitude


ssolitude
őstag

Mi a f... köze van az amerikai villamos hálózatnak az egészhez??? :W :W :W

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#717) Kombat válasza ssolitude (#716) üzenetére


Kombat
őstag

A legerősebb táp max teljesítményéhez elég sok!

(#718) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Oh shit! Ez benne van, h valaki rosszul válaszol. Ez egy játék és akkor nem lenne az, ha mindenkinek jó válaszokat leheten csak adnia...
Én se vagyok 100%ig biztos benne, de nem nyivákolok itt emiatt:D
Beteszel egy választ és majd meglátod, h jó e! Azt ennyi szerintem... :P

(#719) ssolitude válasza Kombat (#717) üzenetére


ssolitude
őstag

Amennyiben? Homályosíts már fel légyszíves, mert valamiről lemaradtam.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#720) Kombat válasza ssolitude (#719) üzenetére


Kombat
őstag

Pontos technikai hátterét nem ismerem a dolognak, de:
A kinti hálózat ugye 115V-os szemben a hazai 230V-al!
Namármost ezek a mocsok tápok (és más elektronikai cikkek is) olyan alkatrészekből épülnek fel, melyek magasabb hálózati fesz mellett, jobb hatásfokkal, nagyobb teljesítménnyel tudnak működni!

Az viszont számomra is érdekes, hogy pl. a CM német oldalán (ahol, ha jól tudom szintén 230V van) is ugyanaz az adat szerepel, mint az amerikain!
Ennek viszont szerintem az az oka, hogy szépen lemásolták az amerikai oldalról az adatokat a pontossággal nem foglalkoztak!

[ Szerkesztve ]

(#721) BandiHUN válasza Str8 sk8r (#715) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez a záródátum nem a legjobb....mert sokan,pl.én sem tudok a munkahelyen nethez jutni,remélem nem találnak ki olyat,hogy holnp még kérdés legyen,ez nagyon az irodai munkával megáldottak felé tolná az esélyeket!lenne legalább holnap este8 vagy ilyesmi a zárás... :((

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#722) ssolitude válasza Kombat (#720) üzenetére


ssolitude
őstag

"A kinti hálózat ugye 115V-os szemben a hazai 230V-al!"
Ez perpillanat marhára nem hatja meg a CM tápokat, mivel az Input Voltage mindegyik tápnál auto range, 90V-264V-ig. Akkor mi is van?

[ Szerkesztve ]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#723) D1Rect válasza BandiHUN (#721) üzenetére


D1Rect
félisten

Sztem már nem lesz.(TIPP) Viszont reggel indulás előtt még meg tudod nézni max.

(#724) BandiHUN válasza D1Rect (#723) üzenetére


BandiHUN
veterán

sajna 6tól fél3-ig melózok :O nem hinném,ha holnaprra szánnának valamit,hogy valaki felrakná fél6ig...mondjuk ennyi lehetne kedvesség a PH részéről,hogy mondják meg,mennyi a kérdés:D egy CM egérpad nem jönne rosszul... :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#725) Zozzant válasza BandiHUN (#724) üzenetére


Zozzant
addikt

Parci közölte már, hogy hétfő délelőtt kérdés nem lesz.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#726) D1Rect válasza BandiHUN (#724) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor ebédszünetben megnézed netcaféból? :)

Mod:az előttem szóló megfejtette a talányt.

[ Szerkesztve ]

(#727) Kombat válasza ssolitude (#722) üzenetére


Kombat
őstag

Az van, hogy az auto range 90V-264V-ig csak arra vonatkozik, hogy magától "felismeri", hogy milyen hálózati feszt kap és annak megfelelően működik 115V-ra vagy 230V-ra "kapcsolva" magát!
Régen ezt a táp hátulján található kis piros tolókapcsolóval lehetett beállítani (115V/230V).

(#728) BandiHUN válasza Zozzant (#725) üzenetére


BandiHUN
veterán

:R
ha valaki még kétségekkel jönne,megtaláltam az ominózus hsz-t

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#729) Bencey66


Bencey66
csendes tag

"reményeim szerint vasárnap is a nap első felében."

szóval a 8. kérdésnek hamarosan jönnie kell ;] :P

(#730) Kombat


Kombat
őstag

Remélem lesz még kérdés. Jáccani akarok! :)

(#731) eziskamu válasza Kombat (#727) üzenetére


eziskamu
addikt

Szerintem meg pont arra, hogy 90 volttol 264V -ig garantáltan megy, ha 47 és 63 Hz között van az áram frekije, és az áramforrás képes elegendő kraftot adni a tápnak. Ezek a tápok marhára nem olyanok, mint a régi trafós fali dugaszok. Processzor vezérelt kapcsolóüzemű tápok aktív pfc-vel (egybeessen a max áramfelvétel a feszcsúcsokkal vagy mi, de lehet hülyeséget írok) amit szintén proci vezérel, na nem egy core2, hanem valami 1 chippes egyszerűbb vezérlő, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#732) Rifleman10


Rifleman10
csendes tag

Szerintem nem lesz már 8.-ik kérdés :(

(#733) Bencey66


Bencey66
csendes tag

Biztos most keresik a "nagy" 8. kérdést. ami olyan nehéz lesz h senki se tudja megválaszolni :P.. am hogy lesz a sorsolás. ? vagy ha valaki nyer valamit. akkor majd választhat ? :D (még nem vettem részt nyereményjátékon) :)

(#734) k.t.a. válasza skylaner (#711) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Köszi!

(#735) John_Doe válasza Bencey66 (#733) üzenetére


John_Doe
senior tag

Ilyen kérdésre gondolsz. :)
Hogy hívják a Cooler Master első processzor hűtőjét tervező mérnökcsapat vezetőjének második macskájának az anyját?

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#736) Kombat válasza eziskamu (#731) üzenetére


Kombat
őstag

És? :F

A tápegységek alapvetően 115V-ra vagy 230V-ra vannak tervezve, ezeken üzemelnek!
90-264V tartományra az esetleges hálózati feszingadozás miatt van szükség, tehát ha nem pont 115V-t vagy 230V-t ad a hálózat!
Ettől függetlenül még befolyásolja a táp hatásfokát a hálózati fesz!

Ja és nincs a mai tápokban sem processzor! Ahoz azért még messze vagyunk, hogy egy "egyszerű" vezérlő elektronikát processzonak nevezzünk!

Ha érdekel a tápegységek működése, ajánlom a tápokról alaposan mélyvizes topikot! ;)

Ha valami nem így van, nyugodtan ordítson le egy hozzáértő!

(#737) tuskooo válasza Bencey66 (#733) üzenetére


tuskooo
addikt

Nem lesz már 8. kérdés, aki várja, az még nem nagyon játszott (ez nem rád vonatkozik, mert te írtad, hogy még nem :D ). Nyugi, nem te választhatsz, jó is lenne.

(#738) l4ci


l4ci
senior tag

A 7. kérdés nem egyértelmű. A kérdező itt például mit ért maximális teljesítmény alatt?
1. maximális névleges teljesítményt vagy
2. maximális leadott teljesítményt vagy
3. maximális felvett teljesítményt?
A három lehetséges kérdésre három különböző válasz adható, és az adatok sem egyérteműek, mert más adat szerepel a prohardver oldalon és más a 80plus.org-on, ahol tényleg lemérték a tápok teljesítmény/hatásfok értékeit.

(#739) m4rc!


m4rc!
őstag

Hali modik!
A 7. kérdéssel van némi gubanc, többet nem akarok írni róla...mer túl sokat mondanék vele.. ;)
mod.: nézzétek meg a CM honlapján a tápokat!

[ Szerkesztve ]

We are analog players in a digital world

(#740) m4rc! válasza l4ci (#738) üzenetére


m4rc!
őstag

Gondolom a Max. Output Capacity-re gondoltak :D (ami pontosan így szerepel a CM wblapján..).

We are analog players in a digital world

(#741) Rifleman10


Rifleman10
csendes tag

A cooler master oldalán a Global(English)-en más adatokat ad mint a Europe(English)-en... :(

(#742) John_Doe


John_Doe
senior tag

Könyörgöm nézzétek meg a válasz lehetőségeket is és ami egybevág azt jelöljétek be. Ha nem lesz jó a válasz akkor meg lehet menni a barikádokra és skandálni hogy mindenki monnyon le...

Shal'kek nem'ron!

(#743) janos1988 válasza Bencey66 (#703) üzenetére


janos1988
addikt

Latom a smilet figyelmen kivul hagytad... ;)

Uppsz ez ment Pü ben is :D

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#744) janos1988 válasza tuskooo (#702) üzenetére


janos1988
addikt

Majd a vegen megnezzuk, hogy mindre helyesen valaszoltam-e, es igazol-e engem :)

De ha ott leszek, akkor varom a bocsanat keresed. ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#745) Bencey66 válasza janos1988 (#743) üzenetére


Bencey66
csendes tag

Hahaha de én télleg véletlen küldtem PÜ. ben. Na mindegy :D hát igen a smile az befigyel ;)
De a Pü ben írhattad volna. h Uppssz ez ment hsz. be is :D

Legyen már holnap.!!! :D remélem nyerek :C :U

[ Szerkesztve ]

(#746) janos1988 válasza Bencey66 (#745) üzenetére


janos1988
addikt

Amugy meg jo nyaralast. :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#747) Bencey66 válasza janos1988 (#746) üzenetére


Bencey66
csendes tag

Thx :) Megyünk balcsira. csak elöbb nyerni akarok. ;] :P nekem mindegy h mit mert mindegyik jó cuccos :K

(#748) janos1988 válasza Bencey66 (#747) üzenetére


janos1988
addikt

Haz vagy tapegyseg "stipi-stopi" (ahogy a reklamban) :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#749) tuskooo válasza janos1988 (#744) üzenetére


tuskooo
addikt

Hehe, olyan nem lesz :) Mind1, mit mondasz, akkor is volt zűr a játék körül.

(#750) Bencey66 válasza janos1988 (#748) üzenetére


Bencey66
csendes tag

Hehe :) Jaja nekem is jól jönne a ház vagy a tápegység. de a víz se rossz. sőt a hűtők se jönnének rosszul :D

Kéne csinálnia a Ph!-nak egy nagy Ati vagy Geforce-os nyereményjátékot. ;) az ütős lenne.
:K :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.