Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) DeusHun válasza kiskegyed (#497) üzenetére


DeusHun
őstag

Eddig azért sírt mindenki mert nehéz, most meg mert könnyű. Tipikus magyar mentalitás. Sose jó ami van.

Rainforest Alliance Certified signature

(#502) Skizz


Skizz
addikt

Ááá, Ugandai Cerkófmajom-barátok Pártja :W :DD Ez ment aláírásba. Üdvözletem :D

(#503) dave93 válasza DeusHun (#501) üzenetére


dave93
őstag

Igaz :( Magyarok mindig csak sírnak...mások minden ünnepnél ünnepelnek is, isznak, buliznak, mi meg csak emlékezünk, sírunk...Valami vidámság is jöhetne :U

(#504) Parci válasza Genius007 (#481) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Persze, én fogom sütni neked a szerkesztőségben :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#505) szatocs


szatocs
őstag

Nagyon jó utolsó 2 kérdés:D Tetszett egy két válaszlehetőség:D

Parci - Milyen módon lesz kisorsolva a sok cucc, most is az első pár ember nyer? Múltkor nagyon az elejéről volt a sok nyertes:)

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#506) Parci válasza bnss (#484) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ki tudja...? :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#507) skylaner válasza szatocs (#505) üzenetére


skylaner
senior tag

Egyértelmű.A szerkesztőségben lévő Ugandai Cerkófmajom fogja a papírcetlikre felírt neveket kihúzni, majd jutalmul banán helyett megeszi az utolsó citromos palacsintát :)

[ Szerkesztve ]

(#508) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Parci legalább reagálnál valamit erre?

Nem akarom azon az egy kérdésen elbukni az egészet.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#509) szatocs válasza skylaner (#507) üzenetére


szatocs
őstag

Ez volt az egyik lehetőség, amire gondoltam:D

=== Szatocs ===

(#510) tuskooo válasza DeusHun (#501) üzenetére


tuskooo
addikt

Nem azért, mert hogy nehéz, hanem mert nem egyértelmű :P

(#511) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

"Milyen típusú merevlemezeket támogat a Cooler Master XCraft 250 és az XCraft 360 közül legalább az egyik?"

Hát most már tényleg lehet, hogy én vagyok a hülye, de így még értelmetlenebb lett a kérdés.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#512) Vistaboy válasza dave93 (#500) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ne csodálkozz.

Az "Atomprecízek kedvéért" vannak ezek a kérdések. :P

MOD: Tényleg, jut eszembe: Akkor Parci ígéretének megfelelően már Hétfőn ne legyen kérdés délelőtt, ugyanis pont nappalos leszek, így nem fogok tudni rá válaszolni! Előre is thx. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#513) tuskooo válasza Ricco_hun (#511) üzenetére


tuskooo
addikt

Megnézed mind2-t, hogy mit/miket támogat, és a válaszba belekerül az összes, amit csak találtál.

(#514) skylaner


skylaner
senior tag

Ez már vicc. Írjuk már át az összes kérdést....Most miért kellet átírni a kérdést, múltkor lett módosítva a válaszok bőven elég volt annyi.
Mind1.Lesz@@om, marad úgy ahogy az elején megjelöltem....

[ Szerkesztve ]

(#515) KMT válasza DeusHun (#501) üzenetére


KMT
addikt

Senki sem sírt azért, mert nehéz. Csak azért mert nem egyértelmű. Ez az utolsó kettő most tényleg viccesen könnyű volt, nem is kellett hozzá keresgélni sem. Nyugodtan lehetnek nehezebb kérdések, de azok legyenek egyértelműek.

(#511) Ricco_hun:
Pont ugyanazt jelenti, mint a "logikai vagy"-os magyarázat. Ha már az egyik támogatja, akkor jó a válasz.

(#516) Joci?? válasza Vistaboy (#512) üzenetére


Joci??
senior tag

am bocsánat! de nem biztos hogy egy ember kedvéért átírják a forgatókönyvet!

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#517) ffodi


ffodi
veterán

Sziasztok!

Próbálkozom, én is hátha nyerek valamit, egy táp mondjuk most nagyon jól jönne úgy se nyertem eddig még semmit.... :DDD
De mint ahogy azt már többen is említettétek van két kérdés ami számomra nem egyértelmű. Ilyen 4. és a 2. A negyediknél én hagyatkoztam a gyártó által megnevezett dimenziókra, de most hogy a második kérdés át lett fogalmazva így számomra, meg érthetetlenebb. Legalább az egyik.......remélem itt csak konkrétan a két termékre vonatkozik a kérdés, a butított verzsönök remélem nem tartoznak bele, akkor viszont egyértelmű, de akkor nem értem minek az hogy legalább az egyik? :F Na mindegy majdcsak lesz valami........Az 5. 6. kérdésen én is jót derültem..... :DD

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#518) G4ga


G4ga
őstag

bakker! komolyan lépjünk már túl ezen az XCraft-os témán!
a teszt egyértelmüen leirtam hogy mijen verziókhoz jó!
és megnéztem a cm oldalát is ott is egyértelmü!
ez egy játék, legyen már benne valami kihivás! ne várjuk már el, hogy a kezünkbe adják a megoldást! a lottón se mondják meg, hogy a x számokat játszd meg!
a folyamatos módositás gondolom az agyukra megy a szervezőknek is! szerintem a tegnapi verziója a kérdésnek is hibátlan volt! a maival meg pont azt értük el, hogy két megoldás is jó lehet! úgyan is ha azt kérdezik hogy legalább az egyik mejik jó akkor x válasz is jó! viszont ha maradt volna a tegnapi akkor pedig y válasz is!

ha lehet egy javaslatom, persze ez csak egy javaslat! probáljátok úgy feltenni a kérdést:

Milyen típusú merevlemezeket támogat a Cooler Master XCraft 250 és az XCraft 360 eddigi megjelent tipusai? - is igy mindenki megérti :)

amugy tényleg le a kalappal elötettek! én biztos megörültem volna!

(#519) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Mekkora maximális teljesítményű a Cooler Master legerősebb tápja?

A válasz lehetőségek közül egyik sincs fent a CM oldalán. Ha 50W-ot hozzáadnánk az egyik válaszhoz akkor már viszont jó lenne. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#520) ffodi válasza PowerBuldog (#519) üzenetére


ffodi
veterán

Szerintem egyértelműen fennt van a válasz.......nézd meg jobban az adatokat....

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#521) G4ga válasza PowerBuldog (#519) üzenetére


G4ga
őstag

ez viszont jógos! ugyan ezt tapasztalom :)

(#522) Typhoon47


Typhoon47
őstag

A kérdések még mindig könnyűek :B

"Education is important but big biceps are importanter"

(#523) Trub


Trub
tag

Nah lenne 1 kérdésem. A tápoknál van 1 olyan tulajdonság, hogy "Output Capacity", meg 1 olyan, hogy "Max. Output Capacity". :F Mit jelent az 1ik és mit jelent a másik ?

[ Szerkesztve ]

(#524) PowerBuldog válasza Trub (#523) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A max amit még ki bír sajtolni magából a cucc, de nem bírja sokáig tartani azt a teljesítményt.

Végre egy tényleg "igazi" kérdés. :)

G4ga: Visszaszívom, megvan a jó válasz.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#525) G4ga válasza Trub (#523) üzenetére


G4ga
őstag

a max capacity -re kérdeznek rá!

(#526) KMT válasza Trub (#523) üzenetére


KMT
addikt

Mit jelent a max?! Hát nem is tudom. :U :DDD
Mintha a kérdésben is szerepelne.

(#527) G4ga válasza PowerBuldog (#524) üzenetére


G4ga
őstag

jógos én is ezt mondom! SRY

(#528) Dead_slow válasza PowerBuldog (#519) üzenetére


Dead_slow
tag

Hali!
Én is pont emiatt akartam írni, hogy most én vagyok a hülye vagy ti írtátok el :) ??

(#529) tuskooo


tuskooo
addikt

Nem akarok nagyon kötekedni, sztem megtaláltam a választ, amire gondoltatok, viszont a cooler master oldalán van olyan, ami erősebb ennél :U

(#530) sparx


sparx
tag

Ez a 7.kérdés már majdnem szivatós volt..

(#531) Draut_HeV


Draut_HeV
tag

Az biztos, hogy ami az oldalukon kint van, azok közül a legerősebb táp max teljesítménye egyik válaszlehetőségnek sem felel meg.

"Magyar ütőérre magyar vámpírt."

(#532) PowerBuldog válasza Dead_slow (#528) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ha a max output-ot nézi az ember, akkor ott van a helyes megfejtés, szóval semmi gond a kérdéssel, se a válasszal!

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#533) Studi22


Studi22
aktív tag

Na most az uccsó kérdésnél van egy kis bibim.Van egy válasz lehetöség ph-s hírben viszon CM oldalán van nagyobb is ami meg nincs lehetséges válaszok között.Mi a helyes?

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#534) skylaner


skylaner
senior tag

Mekkora maximális teljesítményű a Cooler Master legerősebb tápja?

A legerősebb táp maximális teljesítménye nincs a válaszok között. A CM oldala szerint.
Van egy táp aminek a maximális teljesítménye megtalálható a válaszok között de nem az a legerősebb CM táp...

(#535) Draut_HeV válasza skylaner (#534) üzenetére


Draut_HeV
tag

Pontosan. Kérjük a házigazdákat, hogy vizsgálják felül a válaszlehetőségeket! :R

[ Szerkesztve ]

"Magyar ütőérre magyar vámpírt."

(#536) sNORh


sNORh
addikt

most énaludtam át 3 napot vagy tényleg 3kérdés van egyszerre? :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#537) KMT válasza skylaner (#534) üzenetére


KMT
addikt

Mit értünk legerősebb tápon akkor? :U

(#538) ffodi


ffodi
veterán

Mondjuk az igaz hogy a CM global oldalán és az amerikai oldalon más adat van..........

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#539) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Az a baj, hogy a CM európai és globális (GLOBAL) oldalán is más-más adatok szerepelnek. :U (én személy szerint mindig globalt nézem)

ffodi: megelőztél. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#540) Skizz válasza KMT (#537) üzenetére


Skizz
addikt

Azt, amelyik a legnagyobb "pmpo"-val rendelkezik. Ezért hülye a kérdés, mert az értelemszerűen a névleges teljesítményre kérdez rá, a válaszoknál pedig pmpo értéket kell megadni. Ennyi.

(#541) KMT válasza Skizz (#540) üzenetére


KMT
addikt

Jaa, értem. Azt hittem azt, amelyik a legnehezebben törik össze.

:))

mod: azt tényleg tisztázhatnánk, hogy global, vagy eurós oldal adatai alapján...
Vicces ez a CM.

[ Szerkesztve ]

(#542) tuskooo


tuskooo
addikt

Hát, gondolom mind1, melyik oldal a forrás, a kérdés az, hogy melyik a legerősebb, nem, hogy melyik a legerősebb itt és ott fellelhető :) Én is várom a hivatalos álláspontot :U

(#543) PowerBuldog válasza tuskooo (#542) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem mind1, mert a szó legszorosabb értelmében vett legerősebb táp nincs is felsorolva. Viszont a max outputja igen. ;)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#544) Skizz válasza tuskooo (#542) üzenetére


Skizz
addikt

De én várom az egyik szervező hozzászólását a dolgokhoz. :U

/a következő ilyenért kizárunk a játékból, ez a válaszom. Parci/

[ Módosította: Parci ]

(#545) skylaner


skylaner
senior tag

Ez tényleg jó :)
Más adat szerepel a legerősebb táp maximális teljesítménye mellett az Európai és az Amerikai oldalon....

Skizz : Ezt azért így konkrétan nem kellett volna...

[ Szerkesztve ]

(#546) tuskooo válasza Skizz (#544) üzenetére


tuskooo
addikt

Lehet, hogy itt nem stimmel vmi, de az 1250-es tápnál nálam a max. capacity nem annyi :U De többet nem mondok, mer az már gáz lenne.
skylaner: jajó, akkor most kb wtf van? :D

[ Szerkesztve ]

(#547) dave93


dave93
őstag

Remélem nem megint egy baki :U

(#548) ^Boss


^Boss
őstag

eddig 3 kerdes volt felreertheto, 2 0szint.. eddig valahogy nem ezt szoktam meg a jatekoknal. na mindegy, az utolso kerdesben valami pontositast kernek, vagy javitast a valaszokat illetoen :R

(#549) szatocs


szatocs
őstag

Ne csináljátok már... Oda van írva, hogy maximális... Gondolom akkor azt kell nézni is.

Szerk: Még is csak csináljátok, mert akkor nincs is a jó megoldás itt:D

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#550) ^Boss válasza szatocs (#549) üzenetére


^Boss
őstag

sehogysincs megoldas sajnos, ez a para

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.