Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) zsborbas


zsborbas
aktív tag

Megérkezett a házikóm :D

Először megijedtem tőle hogy mekkora a doboza, aztán összeszedtem minden bátorságomat és kibontottam. Maga a házikó is szép méretes, de a szállítás közbeni védelmet nem bízzák a véletlenre, jól becsomagolják. Még nem bontottam ki teljesen (a nylonból még nem szedtem ki) de ezt már most sem lehet másképp jellemezni: gyönyörű! (A valóságban sokkal szebb mint a fotókon)

Mégegyszer köszönöm mindenkinek aki közreműködött a nyereményjáték összehozásában, az Expert-nek a felajánlott nyereményekért és Eszterencsnek a kitartó segédkezéséért, hogy megkapjam az értesítést valamint hogy eljusson hozzám a nyereményem!

Köszönöm!
:)) :)) :))

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#1902) zsborbas válasza Uchimata (#1897) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Nem volt véletlenül a táp 220-as kapcsolója félig kapcsolt állásban? Mostanában a gyártóknak szokásuk így szállítani a tápokat. Sajnos ebből már volt több ismerősnek problémája (volt akinek a táp nem élte túl az 'akciót'). Azóta mindenkinek felhívom a figyelmét erre az apróságra.

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#1903) old gray válasza csigi (#1899) üzenetére


old gray
addikt

localhost már megkapta az egérpadot, és nem az amit linkeltél, mert csak egy-oldalas. De nem is ez: [link]

Szóval passzolom, hogy pontosan milyen pad lehet. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1904) eastsider válasza old gray (#1903) üzenetére


eastsider
nagyúr

nem valami röpi cucc?

van ilyen is

[ Szerkesztve ]

(#1905) csigi válasza old gray (#1903) üzenetére


csigi
addikt

A fene, sajnálom hogy nem olyan... node majd meglátjuk, lehet akár jobb is! :U

Ha már megkapta valaki, akár ma megjöhet a többieknek is. Feltételezem nem 25X mentek el a postára.

nofene

(#1906) eastsider válasza csigi (#1905) üzenetére


eastsider
nagyúr

Nekem ma nem jött meg

(#1907) csigi válasza eastsider (#1906) üzenetére


csigi
addikt

Nekem sem, marad hétfőre.

nofene

(#1908) eastsider válasza localhost (#1896) üzenetére


eastsider
nagyúr

pü akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#1909) localhost válasza eastsider (#1904) üzenetére


localhost
Közösségépítő

1904-es hozzászólás linkje!
IGEN, ILYEN,!!!!!

Már nekem is vannak foróim hamarosan idelinkelem, még ma este.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1910) localhost


localhost
Közösségépítő

hátoldala, alumíniumszínű, négy műgumi csúszásgátlóval

Előlapja érdesítve, mérete kb 22/22 cm = természetes fényben

Ugyanaz vakuval

vannak foróim azok FOTÓK akartak lenni és lettek is! :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1911) eastsider válasza localhost (#1910) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi, akkor tényleg olyan....

hogy csúszik rajta a zegér?

(#1912) localhost


localhost
Közösségépítő

HOVÁ GONDOLSZ! :O

Még nem mertem illetni a felületét neki egérrel...! A polcomon áll díszként! :P

Ezen topic 39-es hozzászólása.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1913) csigi válasza localhost (#1912) üzenetére


csigi
addikt

Hát ha megjön nekem is, én kapásból befújom prontóval, aztán úsgyi megy rá a Copperhead. ;]

nofene

(#1914) localhost válasza csigi (#1913) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én nekiigértem ÖregSzürkének :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1915) csigi válasza localhost (#1914) üzenetére


csigi
addikt

Az más. Akkor valóban ne koptasd el. :K

Fura, de nekem még mindig nem jött meg, tán mégsem egyszerre postázták az összeset?
Node türelem, rózsát terem...

nofene

(#1916) Trub


Trub
tag

Nah megkaptam a mail-t, válaszoltam, írták, hogy küldik. Ez 2 hete... És még mindig nem jött meg :S akkor most mi van.. Már az egérpadot is megkapták :O

(#1917) eastsider válasza csigi (#1915) üzenetére


eastsider
nagyúr

Localhost nem postán kapta, hanem bement érte^^

(#1918) localhost válasza eastsider (#1917) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Így igaz!
Nem megérkezett, hanem magam mentem el érte, mondván, hogy a PH! kb. 50 méterre van attól a buszmegállótól, ahol nap mint nap leszállok a buszról hazafelé. :-)

Hogy mondják ezt: közel a tűzhöz? :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1919) csigi válasza eastsider (#1917) üzenetére


csigi
addikt

Jah kérem, úgy könnyű... Hol is van fizikailag a PH! ?

nofene

(#1920) localhost válasza csigi (#1919) üzenetére


localhost
Közösségépítő

#1918 és ez talán segít összehozni

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1921) csigi válasza localhost (#1920) üzenetére


csigi
addikt

Aha, köszi.

nofene

(#1923) eastsider


eastsider
nagyúr

Valakinek megérkezett már a pad? :)

(#1924) csigi válasza eastsider (#1923) üzenetére


csigi
addikt

Nekem nem. :(

nofene

(#1925) old gray


old gray
addikt

Uhh, nagyon-nagyon csúszós a pad! Igaz én high sens-en játszok az egy szem játékkal ami fent van a gépemen (UT3). Eddig szövet-padot használtam, nagyon jól pozicionálható volt a mozgás, de ezen überbrutál. Kicsit meglököm az egeret és végigcsúszik magától a padon. Igaz a Razer Kraitom is eleve csúszós cucc. Az a baj, hogy nincs kedvem más érzékenységet beállítani és megszokni, így hétköznapi használatra marad, gamre pedig szövetpad. Jah és szerintem a felülete miatt elkoptatja az egerek talpát egy idő után.

Alkeszoknak és remegő kezű idegbetegeknek nem ajánlott.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1926) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nekem még mindig nem jött meg az egérpadom... :O

Mennyi ennek az átfutási ideje? :F
Szegény kis Logitech G5-ösömet megbiztattam hogy kényelmes alapot kap, erre sehol sincsen még... :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1927) Frenky89


Frenky89
őstag

Ma reggel megérkezett az egérpadom. :R

(#1928) kircipeti válasza Frenky89 (#1927) üzenetére


kircipeti
senior tag

Nekem is.

(#1929) eastsider válasza kircipeti (#1928) üzenetére


eastsider
nagyúr

Nekem is!
nagyon durván csúszik rajta az MX :DD

(#1930) Shkiz0 válasza eastsider (#1929) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

nekem is :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1931) eastsider


eastsider
nagyúr

(#1932) Calogero


Calogero
addikt

Hozzám is megérkezett a pad.....
Még egyszer köszönöm szépen :C

(#1933) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Én is megkaptam az egérpadomat, köszi szépen. :R

A Logitech G5-nek semmi baja nincs vele, szépen megy, egyáltalán nem csúszik olyan zavaróan, sőt, inkább olyan precíziós érzése van. Legalábbis egy sima mezei egérpad után, ami tükör radiál volt ehhez képest. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1934) csigi


csigi
addikt

Nekem is megjött az egérpad. :C
Még nyúzom egy kicsit, de első ránézésre nekem nem volt elég "csúszós", így alávetettem a szokásos Pronto kezelésnek. Így egész tűrhető, még barátkozunk egymással.

:R A PH!-nak pedig köszönöm szépen a játékot és a nyereményt is! :R

nofene

(#1935) old gray válasza csigi (#1934) üzenetére


old gray
addikt

"nekem nem volt elég "csúszós""

:Y

Ez a pad nem csúszós? Most vagy én vagyok béna, vagy ti nagyon precízek, de a szövetpad után nekem ez megszokhatatlan. Meglököm az egeret és magától lecsúszik a padról, nagy rántásoknál nem tudom kordában tartani az irányítást. Pedig nem a leggagyibb egeret használom. Lehet túl nagy a sensitivity, de nem akarom lejjebb venni, így szoktam meg a lövést UT3-ban. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1936) -Jackson- válasza Vistaboy (#1926) üzenetére


-Jackson-
őstag

még nekem sincs itt...:(

jah látom közben már a tied megvan :)

[ Szerkesztve ]

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#1937) csigi válasza old gray (#1935) üzenetére


csigi
addikt

Hát ez szokás kérdése... én valóban úgy szeretem, hogy ha megpöccintem a rágcsálót, akkor tovasiklik a padon.
Játékok alatt meg pláne nem tudunk kitérni a jól megszokott beállításokból, érzékenységből. Különben megbénulunk.

nofene

(#1938) Cleinor


Cleinor
tag

Én is nagyon szépen köszönöm az egérpadot!

Hát magához az asztal felületéhez képest sokkal jobban csúszik :D

Nekem tetszik, még szoknunk kell egymást, eddig csak messziről figyelt, de most befogtam huzamosabb használatra :)

Mx610-em kifejezetten szereti :R

Köszönöm PH!

(U.i.: És legalább mostmár kibérelt helye van az asztalomom a rágcsálónak :) )

[ Szerkesztve ]

"Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.