Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) skylaner


skylaner
senior tag

Mivel így szól a versenykiírás:
A kérdésekre a válaszok az interneten (híreink és cikkeink szövegében, az Expert Computer Kft. és a Cooler Master weblapján, Google kereséssel, stb.) megtalálhatók.

Mivel első számú helyen a PH oldalát írják így én a 2. kérdésre a PH-n található infók szerint válaszoltam. Ahol a meghatározott termékekhez meghatározott számú interfész van írva, ami továbbá a képeken is egyértelműen látszik.
A Vagyos dolgot azonban továbbra sem értem...

Ezután ha rossz lesz a válasz, az elég érdekes lesz (nekem) hisz a PH-s írás szerint csak egy jó válasz létezik.

(#252) DarkByte


DarkByte
addikt

Én most módosítottam a logikai vagynak megfelelően a dolgot, de ha nem lesz jó a válaszom... akkor nem fogok nyerni :U Ez csak egy játék... véresen komolyan. ;]

[ Szerkesztve ]

(#253) Ricco_hun válasza skylaner (#251) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Teljesen egyetértek veled. Én is a PH-s teszt alapján válaszoltam meg a kérdést. Ha mégsem jó a válaszom a 2. kérdésre az csak PH-t minősíti. :K

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#254) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

gyerekek, feladom. háromszoros diff. egyenletek helyett gondolkodjon mindenki egyszerűen, ennyit tudok segíteni. a válaszok amúgy módosíthatóak a forduló végéig..

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#255) jerry311


jerry311
nagyúr

Legfeljebb hány ventilátor szerelhető a passzívan is üzemképes Hyper Z600 CPU-hűtőre?

Ez jó kérdés, tetszik.
Attól függ mekkora ventit és hogyan. :DDD
Én pl ötöt simán rá tudnék szerelni, mert ugye a hatodik oldalon a proci van. De ha felére csökkentem a ventik méretét, akkor minden szabad oldalra elfér 4-szer annyi, ez már 20 venti! :DDD Biztos hűtene ezerrel. :DDD
Szóval kérem a helyes válaszok közé felvenni a "maximum 20" értéket is. :DDD

(#256) DarkByte válasza jerry311 (#255) üzenetére


DarkByte
addikt

Tesómmal is pont ezen nevettünk hogy attól függ milyen ventilátorról van szó, mert Mobile Rack Cooler -ből rá lehet aggatni egy párat, nem feltétlen csak az elejére és hátuljára. ;] Viszont itt hála az égnek egyértelmű hogy 12cm -es hűtőkről van szó. :U

[ Szerkesztve ]

(#257) v.tom


v.tom
őstag

Szerencsére az új kérdés nem volt túl bonyolult. Remélem nem is rontottam el.

(#258) jerry311 válasza v.tom (#257) üzenetére


jerry311
nagyúr

Az előző sem volt bonyolult, csak sokan elbénázták, mert nem ismerik a számokat és a gyártó weblapját.

(#259) Ricco_hun válasza Parci (#254) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

De ne ilyen szavakkal dobálózz már kedves házigazda, mint diff. egyenletek, meghogy gondolkodj egyszerűen. Inkább azt mondd meg, hogy most melyek a "valós" információk, a PH-s tesztben szereplő termékeké (X Craft 250, 360) vagy a Cooler Master oldalán lévőké. Mert a kettő igenis eltér. De gondolom a kérdésre csak egy helyes választ fogadtok el. Akkor meg valamit kéne lépni, mert így az is azt hiszi, hogy jól válaszolt, aki a PH-s tesztet nézi, meg az is jónak gondolja válaszát aki csak a CM oldalát böngészi.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#260) Gerisz


Gerisz
addikt

De egyébként tényleg itt mindenki kiéli magát!
Örülni kellene, hogy ingyé szerencsével ilyen cuccokhoz hozzá lehet jutni
Mondjuk én még sose nyertem de itt az ideje
Ricco_hun: ezt osztom, mert azért ha nem is nyerek de a pontosan válaszolók közé jó lenne bekerülni
nem úgy mint legutóbb :B

[ Szerkesztve ]

(#261) tuskooo válasza Parci (#254) üzenetére


tuskooo
addikt

Nem veszed észre, hogy nem ez a gond? :U Elégszer leírtuk pedig már...

(#262) skylaner válasza Ricco_hun (#259) üzenetére


skylaner
senior tag

Ez az. Pedig csak egy modell számot kellene mondani. Tiszta is lenne minden.

Pl.

Hány USB csatlakozást kínál a Gigabyte P35-DS4 alaplap ? /csak a Back Panel-t nézve/
Ja h nincs megadva a pontos modell szám? rev 1.0, rev 1.1,rev 2.0, rev 2.1 ??
Akkor most 4 vagy 8 ?? Melyik modellt kell nézni ?

Igaz ez sem nehéz kérdés, nem is kell hozzá a másodfokú inhomogén diff egyenlet megoldása próba fgv módszer ismerete, csak egy egyszerű modell szám..............

(#263) Skodry válasza Bubu79 (#173) üzenetére


Skodry
aktív tag

Oké ott a pont!!!

Ezen az oldalon nem játszottam még! Máson igen és hát elég furák a dologok, de itt KORREKT!!!

"Ha ez a nap nem a barátod volt, akkor valószínűleg a tanárod volt!"

(#264) poffsoft válasza tildy (#229) üzenetére


poffsoft
addikt

na már megint elbizonytalanodtam :)9
most akkor OR , XOR vagy AOR, eseteg NOR???

( Parci: a PARCIális difegyenlet nekem nagyon bejött!!! :)) Amúgy meg takeiteasy, szvsz )

[ Szerkesztve ]

(#265) Borgi


Borgi
aktív tag

[OFF] Ez nagyon jó a CM oldalán az user manual 3 nyelven van: magyar, olasz és valami kinai jellegü :)

a másik pdf persze angol :)[/OFF]
üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#266) Jim Tonic válasza Parci (#254) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Parci, nézz fel a kedvünkért a Cooler Master weboldalára, pls.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#267) CSZSG


CSZSG
csendes tag

Lehet, hogy be kellene rakni egy + kérdést.
Gondolom az a jó válasz ami a Ph-s tesztben szerepelt, na én nem azt választottam.
Nem is érdekel már a nyereményjáték.

(#268) tuskooo válasza CSZSG (#267) üzenetére


tuskooo
addikt

Még átírhatod.

(#269) CSZSG


CSZSG
csendes tag

Jól látom, hogy van a válaszok között mostmár ezis és azis is?

(#270) G4ga


G4ga
őstag

Érdekes!
látom elég komoly "vita" alakult ki a második kédéssel kapcsolatban!
a lényeg: hogy miért dontöttem csak a x válasz mellet:

CM és a komputeres oldal is csak egy fajtára jelöli mindkettöt! CM a 360 fent sincs!
Ijenkor mi a teendö? Modositani illik a válaszon? - elvem azt diktálja hogy ne tegyem. bennem van hogy semijen teszten nem tudok modositani az életbe :) - viszont a játékot se akarom elbukni!

ui: Király a játék! köszönöm a lehetöséget!

Mod: nem akartam félre vezetni senkit :)

[ Szerkesztve ]

(#271) Winner_hun válasza G4ga (#270) üzenetére


Winner_hun
félisten

A lehetőség adott. A többi a te dolgod.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#272) tuskooo válasza G4ga (#270) üzenetére


tuskooo
addikt

Ne problémázz ezen, ha úgy érzed, akkor változtass :)

(#273) LonGleY válasza tothbe (#224) üzenetére


LonGleY
veterán

A hivatalos oldal alapján az X Craft 250-nek két különböző típusa is van, az egyik ezt támogatja, a másik meg azt. Tehát ily módon ha csak erre típusra (nem pedig modellre) szűkítjük a lehetőségeket, akkor is mindkettőt támogathatja. És akkor a 360-asról még nem esett szó, ami csak színesítheti a kört, de a válaszok további variációinak hiányában nem is érdekel. :]

[ Szerkesztve ]

(#274) skylaner


skylaner
senior tag

A válaszokba történt egy kis módosítás. Nézzétek meg!

(#275) LonGleY válasza skylaner (#274) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen, ez a változás alátámasztja azt, amit írtam. Szóval most már rendben van a kérdés. :]

(#276) Chosen


Chosen
addikt

Ha akkor válaszoltam a 2.fordulóra amikor kijötta harmadik akkor még "versenyben" vagyok?

(#277) LonGleY válasza Chosen (#276) üzenetére


LonGleY
veterán

Egyértelmű, mivel még arra is van lehetőséged, hogy utólag megváltoztasd a tipped...

(#278) Ndruu válasza G4ga (#270) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha a királyt is pontos j-vel írtad volna, kigyulladt volna a monitorom (meg a hajam is).
MOD: :)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#279) skylaner válasza Ndruu (#278) üzenetére


skylaner
senior tag

még nézni is rossz, nemhogy leírni. :)
Ijenkor..semijen.. :Y

[ Szerkesztve ]

(#280) tuskooo válasza skylaner (#274) üzenetére


tuskooo
addikt

Mi? Én nem látok semmi változást :(

(#281) LonGleY válasza tuskooo (#280) üzenetére


LonGleY
veterán

Bekerült egy vessző - ha jól emlékszem - az és helyett.

(#282) G4ga válasza Ndruu (#278) üzenetére


G4ga
őstag

Sry!

azt mindenkinek irom :) -1 karakter a j :)
Tényleg sry!

(#283) Khan13


Khan13
senior tag

Az első és harmadik kérdés egyértelmű és könnyű. A harmadik kérdésben a két termék egyértelmű mivel nem lite verzió van kérve (na persze ha nem számít hogy XCraft vagy X Craft). Innentől ha a coolermaster oldalát nézzük elég alaposan akkor is x a nyerő, ha a ph!-s tesztet akkor is x... Gondolom mivel nem konkrét típust adtak meg (rev1.0 vagy rev2.3 stb), így azok unióját kell venni. Remélem nem nézem be :D
Természetesen köszönet a játékért! Remélem ezen legalább a helyes megfejtők listájára felkerülök : )

LonGleY: én is így emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#284) LonGleY válasza Khan13 (#283) üzenetére


LonGleY
veterán

Mármint a második kérdésben szereplő két terméket vesézed, ha már pontosak akarunk lenni. :] Amúgy nem abszurd ez az egész téma egy kicsit? Most elgondolkoztatott, hogy mit is firtatunk tulajdonképp... mintha többmilliós termékekre pályáznánk. :]

[ Szerkesztve ]

(#285) bricsiriz


bricsiriz
csendes tag

Le kell cserélnem a konfigom?Megköveznek,ha a 366-os gépem a vanta videókarival beleteszem a megnyert házba? :DD

(#286) Draut_HeV


Draut_HeV
tag

"Hogy hívják a Cooler Master leghosszabb CPU-hűtőjét?"
Érdekes... nem igazán tudom eldönteni, hogy egy CPU-hűtőnek melyik oldala a hossza.
Van neki szélessége, magassága és mélysége. Ezek közül melyik? :Y

"Magyar ütőérre magyar vámpírt."

(#287) LonGleY válasza Draut_HeV (#286) üzenetére


LonGleY
veterán

Az, amelyikbe kevésbé tudsz belekötni! :]

(#288) Garold


Garold
senior tag

"Hogy hívják a Cooler Master leghosszabb CPU-hűtőjét?"

Lehet hogy nekem van még nagyon reggel, de szerintem a leghosszabb benne sincs a listában :F
a nevét inkább nem írnám de a dimenziói: 175 x 124.6 x 81.5 mm

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#289) Shkiz0 válasza Garold (#288) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én nemtudom mit szed aki a kérdéseket írja de kellene nekem is belőle. :B
Én nemtudom hogy lehet ilyen lehetettlen kérdéseket feltenni. Nem is a kérdéssel van bajom hanem a fogalmazással, és azt hiszem nem én leszek az egyettlen.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#290) Garold


Garold
senior tag

A legnagyobb ott van a Cooler Mater oldalán az első oszlopban a 7. lefelé.
Nevet inkább nem írok, mert még a végén rámszólnak...
És az az idegesítő hogy a válaszok között tényleg NINCS ott a legnagyobb!
A felsorolt válaszok alapján ki tudom választani a megadottak közzül legnagyobbat, de nem ez volt a kérdés...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#291) ByB


ByB
addikt

"Hogy hívják a Cooler Master leghosszabb CPU-hűtőjét?"

- HxSZxM - ez az elfogadott sorrend?
- Vagy teljesen mindegy, a leghosszabb dimenzió számít?
- Vagy a leghosszabb nevű? ;]

[ Szerkesztve ]

(#292) Đ@n! válasza Garold (#290) üzenetére


Đ@n!
tag

mingyá jönnek az emberek "örüljünk neki h van nyereményjáték" de ha nem lehet rendes kérdést feltenni nincsen értelme a nyereményjátéknak.. :U Nah mind1 azért tippelgetek azt vegy bejön vagy nem :B

skillZ#Oc Team

(#293) elfelejtette válasza Garold (#288) üzenetére


elfelejtette
veterán

Igazad van. Az általad említett hütö szélességben is, és hosszúságban is nagyobb, mint a válaszban felsorolt 5 hütö.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#294) Shkiz0 válasza ByB (#291) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

igen ez lenne de láttam már más sorrendben is.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#295) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Én mostantól "Józan Paraszti Ésszel" állok a kérdésekhez. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#296) elfelejtette válasza Vistaboy (#295) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ajaj. Te tudsz valamit, amit mi nem! (Talán a választ is?)

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#297) Vistaboy válasza elfelejtette (#296) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem itt mindenki tudja a választ, egészen addig, amíg véget nem ér a játék, és kiteszik a helyes "megfejtéseket". :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#298) CSZSG válasza Vistaboy (#295) üzenetére


CSZSG
csendes tag

A józan paraszti és azt diktálja, hogy a válaszokban említett hűtőket kell megnézni.

(#300) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

valaki megsúghatná hogy az x y z tengelyek közül melyikre gondolnak mint hossz?
(tekintve, hogy mindegyik tengely irányában van nagyobb a nem felsorolt hűtők között)

...csak én vagyok helikopter?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.