Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) skylaner válasza PowerBuldog (#649) üzenetére


skylaner
senior tag

Nem beszélve arról h saját nyerési esélyüket csökkentik.....Ennyire hülye és buta senki sem lehet... :W Én is elnézést kérek de erre nincs jobb szó...

[ Szerkesztve ]

(#652) Bencey66 válasza skylaner (#651) üzenetére


Bencey66
csendes tag

Hát igen. de ha valaki elolvasta a nyereményjáték oldalán lévő szabályzatot akkor:

Amit tilos:

* Több azonosítóval játszani – ha valaki ezzel próbálkozik, azonnal kizárjuk minden fordulóból!
* A fórumban másokat szándékosan félrevezetni, vagy épp egy kérdésre a választ megmondani.
* A rendszert, a házigazdákat és a játékosokat bármilyen módon akadályozni.
* Fals / nem élő email cím használata. Ilyen esetben az esetleges nyeremény átadása sem garantált.

a 2. pont azt írja h nem szabad. de itt már olyat is segítettek h jó helyen jársz csak a Max-ot
nézd és ott a jó válasz.

szal ezzel télleg csak a nyerési esélyüket csökkentik. na de mindegy ők tudják :D

[ Szerkesztve ]

(#653) Norb0


Norb0
tag

Gyerekek, azt hittem dobok egy hátast mikor megtaláltam a megoldást :DD :C :Y
Akkor most már tudom hogy nem ezen fogom elbukni :))

(#654) John_Doe


John_Doe
senior tag

Jellemző! Valamit nyerni lehet mindenkinek elkezd csillogni a szeme hogy ENYÉM ENYÉM! De a buktató még mindig ott van hogy nem jó értéket talál meg. Különben meg legyen ahogy ti akarjátok és Parci törölje a hszem.

További jó játékot!

Shal'kek nem'ron!

(#655) PowerBuldog válasza John_Doe (#654) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Értem! Tehát b@sszon mindenki a szabályokra? Ezt akartad mondani? :U
Jah, mellesleg lehet segíteni másoknak, de arra ott van a PÜ! ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#656) ltz400


ltz400
csendes tag

Ajjjj fejezzétek már be.Ez csak egy játék!Nem kellett volna semmit beszélni róla, csak felteszik a kérdést és lesz ami lesz.Nem megbeszélni.

(#657) John_Doe válasza PowerBuldog (#655) üzenetére


John_Doe
senior tag

Nem! Nem érted! De nem is akarod érteni. Mondtam hogy elismerem hogy hibáztam.

Shal'kek nem'ron!

(#658) skylaner válasza John_Doe (#654) üzenetére


skylaner
senior tag

Nem értelek.Akkor te miért játszol? Nem a nyereményért ?
Ha lehet valamit nyerni akkor természetes h aki részt vesz az nyerni is szeretne, nem csak azért játszik mert nincs jobb dolga (szerintem) .

[ Szerkesztve ]

(#659) John_Doe


John_Doe
senior tag

Igazatok van én vagyok a hülye.

Shal'kek nem'ron!

(#660) VladimirR válasza skylaner (#658) üzenetére


VladimirR
nagyúr

szerintem egymas furkalasara celzott, s hogy az a legfontosabb, arra fordit mindenki energiat, nem a valaszok keresesere, ami - lassuk be - valoban gusztustalan

(#661) hakos1987


hakos1987
őstag

ez alapján azt hiszem vígan járna a kizárás Skizz -nek: [link]

ha ezért nem zárják ki, akkor már az is belefér, hogy vki beírja az össze általa vélt választ!! :(((

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#662) Bencey66 válasza hakos1987 (#661) üzenetére


Bencey66
csendes tag

Hát ez már ultra LOL :DDD

(#663) Skizz válasza hakos1987 (#661) üzenetére


Skizz
addikt

A regi szep emlekek felidezesevel te pont ugyanugy felrevezetheted a jatekosokat es/vagy, ha nem is megmondod, de linkeled a "megoldast". Ergo, nem az igazsagerzeted serult, hanem egyszeruen csak nem csipazol es itt egy nagyszeru alkalom, hogy kifejezd amit irantam erzel. :U Ha az elobbi tortent volna, akkor linkelted volna a felgyulemlett szennyest a mod. topikba, igy viszont enyhen szolva lejaratod magad.

modoff

[ Szerkesztve ]

(#664) gyiku


gyiku
nagyúr

kovetkezo jatekohoz nem kene kulon topikot inditani, nem is lenne semmi gond. :K

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#665) copin


copin
őstag

Help!

A táp mellé írt teljesítményt kérdezik, vagy kell még valamit számolni (utolsó kérdés természetesen)? Totál kezdő vagyok.

(#666) Skizz válasza copin (#665) üzenetére


Skizz
addikt

Elobbi.

gyiku: Akkor meg mindegyik hazigazdi es mod megkapna pu.-ben a kerdeseket. ;)

(#667) LonGleY válasza Skizz (#663) üzenetére


LonGleY
veterán

De arra minden bizonnyal - jogosan - nem válaszolnának. Mi a tökért linkelsz / linkeltek egyáltalán? :]

[ Szerkesztve ]

(#668) gyiku válasza copin (#665) üzenetére


gyiku
nagyúr

Mekkora maximális teljesítményű a Cooler Master legerősebb tápja?

olvasd el megegyszer.

hüllő

(#669) copin


copin
őstag

Áh igen. A kulcsszó a maximális! :R Köszi

Mission Accomplished :D

Az első kérdésre válaszoltam, a többit mellőztem mostanáig. Kb. fél óra alatt megvolt. :o

[ Szerkesztve ]

(#670) Equitem válasza copin (#665) üzenetére


Equitem
tag

Nem a táp mellé írtat kérdezik, általában van egy másik adat, h max output capacity. Arra kérdez.

jó játékot!

(#671) werttzui válasza Equitem (#670) üzenetére


werttzui
őstag

Csak ilyen válasz nincs mert a legnagyobb táp maximuma nincs a válaszok között :)

PENTAX

(#672) PowerBuldog válasza werttzui (#671) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ott van az, csak nézz jobban körül! ;) :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#673) tuskooo válasza werttzui (#671) üzenetére


tuskooo
addikt

Ugye a global oldalon nézed?

(#674) werttzui válasza tuskooo (#673) üzenetére


werttzui
őstag

Több oldalt megnéztem de mindenhol ua

PENTAX

(#675) tuskooo válasza werttzui (#674) üzenetére


tuskooo
addikt

Akkor nem jót nézel :F

(#676) Huma


Huma
addikt

A házigazdák eltűntek? Jó lenne már helyretenni ezt a 7-es kérdést.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#677) werttzui válasza tuskooo (#675) üzenetére


werttzui
őstag

Mindent nézek de lassan feladom :DDD

PENTAX

(#678) Bubu79 válasza werttzui (#677) üzenetére


Bubu79
addikt

Az ördög megint a részletekben bújik meg - miért vártok tök potya kérdéseket?

Mindenre meg lehet találni a választ, csak utána kell kicsit bámulni...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#679) TheReMiXeR válasza Skizz (#594) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

bázzz óvastad a kérdést? :W

(#680) hakos1987 válasza Skizz (#663) üzenetére


hakos1987
őstag

hát ez vicc... most még én leszek a rossz, hogy linkeltem, miközben megszegted az alapvető szabályokat, tetszik vagy sem!! Jó lenne inkább visszafognod magad, mert itt korántsem személyeskedésről van szó, hanem arról, hogy itt a szabályok csak vannak, de se nem tartják be őket, és be sem tartatják!
Röhejes amiket itt egyesek művelnek.... pl. a sok huzavona az egyértelmű kérdéseken....

ez a LoL, nem az, hogy meguntam a sok f***ságot!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#681) Str8 sk8r válasza copin (#669) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én is végigtóltam a kérdéseket gyorsba...és most...mikor nyerek :F ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#682) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Egy kis érdekesség: az előző nyereményjátékban 5 kérdés volt. 758-an válaszolták meg mind az 5 kérdést. Ebből 480-an adtak csupa helyes választ, ugye ők kerültek a képzeletbeli kalapba a sorsolásra.
Kíváncsi leszek majd ennek a játéknak a statisztikájára. (szerintem bőven lesznek olyan emberkék is, akik itt bőszen hírdetik, hogy megtalálták a helyes választ, a végén meg majd koppannak - remélem én nem koppanok :B )

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#683) pisti válasza Bubu79 (#678) üzenetére


pisti
őstag

Nem arról van szó, hogy azt várják az emberek, hanem hogy ez az érdeke a játékot szervezőknek, így lesz a lehető legnagyobb a célközönség.

Mondjuk a válaszokat ezzel együtt sem lenne szabad itt kitárgyalni, meg persze egyértelműen kéne feltenni a kérdéseket.

(#684) pisti válasza Str8 sk8r (#681) üzenetére


pisti
őstag

Ha szerencsénk van semmikor. ;)

(#685) Bubu79 válasza pisti (#683) üzenetére


Bubu79
addikt

Játék.

Nem olyan kérdésekkel, amiket egy idomított csimpánz is kilogikázhatna, mert ez nem egy kereskedelmi TV csatorna, ahol az a cél, hogy minnél több droid telefonáljon, hogy dőljön a lé.

A nyereményért meg kell dolgozni kicsit - már ez is baj?

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#686) werttzui


werttzui
őstag

Na egyik oldalon ilyen a másikon olyan a válasz el van írva de rendesen ez így tényleg becsapós és idegesítő keresgetés rossz honlap infók ... :(

PENTAX

(#687) pisti válasza Bubu79 (#685) üzenetére


pisti
őstag

Játék, egy szponzorral, aki azért ad nyereményeket a játékhoz, mert lát kellő "méretű" reklámlehetőséget a játékban, ahhoz pedig az kell, hogy minél több ember részt vegyen benne.

A lényeg ugyanaz mint egy keredkedelmi TV csatornánál persze más nagyságrendben, meg szinteken.

Nem baj, hogy meg kell dolgozni érte, sőt ez nagyon is része az egésznek, hiszen pont ezt, akarja elérni a szponzor. Konkrétan, hogy a honlapját bújják minél többen a válaszok után kutatva, közbe pedig megismerve a termékeiket.
Ettől függetlenül persze a kérdéseket egyértelműen kell megadni, úgy korrekt véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

(#688) dave93


dave93
őstag

Moderátort keresek topicban baromság lenne kérni ide egy Télapót vagy egy házigazdát? :)

(#689) Bubu79 válasza pisti (#687) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha tök egyértelmű kérdések lennének szerinted megnézné bárki is a szponzor lapját?

Eszébe jutna böngészgetni a válasz reményében és megnézegetni a többi terméket is, ha már ott van?
Mert a dolog elsődleges célja ez - megismertetni a gyártó cég egyéb termékeit is minnél szélesebb körrel, ahogyan írtad is.

Persze volt egy-két necces kérdés, aminél jobb lett volna, ha kicsit utanéznek a lehetséges megtalálható válaszoknak a kérdést feltevők, de könyörgöm ez csak egy játék - nem kell véresen komolyan venni, a nyerés esélye is viszonylag kicsi - figyelembe véve az eddigi játékokban látható részvételt.

Válaszoltam a kérdésekre, kicsit kutakodtam, kicsit nézelődtem - egyáltalán nem biztos, hogy mindenre jól válaszoltam, de közben legalább kicsit tájékozódtam.
Ha nyerek, örülni fogok, de ha nem, az sem katasztrófa, mert csak játék...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#690) sNORh válasza Str8 sk8r (#681) üzenetére


sNORh
addikt

a te procidra ugysem jó az a hűtő, meg a vízsem.. :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#691) tuskooo válasza Bubu79 (#689) üzenetére


tuskooo
addikt

Reklám szempontból elég ciki, hogy össze-vissza írnak minden hülyeséget a saját oldalukon :U

(#692) Bubu79 válasza tuskooo (#691) üzenetére


Bubu79
addikt

Reklamálj náluk...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#693) tuskooo válasza Bubu79 (#692) üzenetére


tuskooo
addikt

Nem érdekel ez annyira engem, csak megjegyeztem :)

(#694) pisti válasza Bubu79 (#689) üzenetére


pisti
őstag

Te kevered az egyértelmű jelentését itt.
Ha egy jó válasz van egy kérdésre, akkor egyértelműen kell feltenni a kérdést, persze csak akkor ha korrekt módon akarja csinálni valaki. Egy értelmű, azaz nem lehet félreértelmezni, egy azaz egy értelme van.

Te pedig már ezzel a szlenges jelentésével jösz nekem, hogy "tök egyértelmű", azaz egyszerű, túl egyszerű valami. Ennek köze nincs ahhoz amit én írtam.

Pont ez a baj a kérdések feltételénél is, pontosan, nagyon pontosan tisztában kell lenni a szavak, kifejezések jelentésével, márpedig ez sokszor nem is olyan "tök egyértelmű" dolog az emberi írott nyelvekben. Ezért is kell nagyon odafigyelni a megfogalmazásnál.

Egyébként úgy gondolom, hogy a honlapon való kis kutatás után egyértelműnek kell lennie, hogy melyik a jó válasz, ha jól volt megfogalmazva a kérdés.

Minden ilyen játékban kicsi a nyerés esélye, de nem ezt kell éreztetni az emberekkel, hanem hogy ez egy korrekt nyereményjáték, amiben nem azon fog múlni, hogy bekerül-e egyáltalán a sorsolásba, hogy korrekten voltak-e megfogalmazva a kérdések.
Engem egyáltalán nem hoz annyira lázba a Coolermaster mint márka, hogy annak külön örüljek, hogy tájékozódtam kicsit. Főleg, hogy sok kérdés egyáltalán nem átlagtermékekre fókuszál, amik esetleg érdekelnének is...

"Ha nyerek, örülni fogok, de ha nem, az sem katasztrófa, mert csak játék..."
Nyilván minden normális ember így áll hozzá, de jó lenne akkor ha a nyerés vagy nem nyerés tényleg csak rajtam múlna és nem azon, hogy a szervezők mennyire veszik komolyan az egészet, nem mintha ezzel most akkora problémák lennének, de azért volt 1-2 problémásabb kérdés már. Ezekre meg ha felhívják a figyelmet azzal nincs semmi probléma, sőt ez is volt legalább részben a célja ezen topik indításának.

[ Szerkesztve ]

(#695) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Újra átnéztem a kérdésre a válaszokat és a 2. kérdésnél egyszerűen elakadtam. Tudom velem van a probléma de úgy tűnik nem tudom értelmezni a kérdést.
Valaki segítene? :B

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#696) Bubu79 válasza pisti (#694) üzenetére


Bubu79
addikt

"Ha egy jó válasz van egy kérdésre, akkor egyértelműen kell feltenni a kérdést, persze csak akkor ha korrekt módon akarja csinálni valaki. Egy értelmű, azaz nem lehet félreértelmezni, egy azaz egy értelme van." - Khömm: "Persze volt egy-két necces kérdés, aminél jobb lett volna, ha kicsit utanéznek a lehetséges megtalálható válaszoknak a kérdést feltevők" - mit mondjak még?

"Engem egyáltalán nem hoz annyira lázba a Coolermaster mint márka, hogy annak külön örüljek, hogy tájékozódtam kicsit." - igazad van, tényleg azt írtam, hogy lázban égtem azért, hogy kutakodhassak, mi több még most is ujjongok és hálát adok a játék szervezőinek, hogy megtehettem...

"de azért volt 1-2 problémásabb kérdés már. Ezekre meg ha felhívják a figyelmet azzal nincs semmi probléma, sőt ez is volt legalább részben a célja ezen topik indításának." - látod ebben egyetértünk, csak lassan mást sem lehet olvasni a topikban, csak sopánkodást, hogy vazze, így nem nyerhetek...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#697) Parci válasza Huma (#676) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Nincs mit helyretenni rajta, nem tudunk hozzáfűzni semmit. Aki viszont itt konzultálja meg a válaszokat, kizáratik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#698) Bencey66 válasza Parci (#697) üzenetére


Bencey66
csendes tag

Hello

hány kérdés lesz még. elvileg még 1 ? :U

(#699) pisti válasza Bubu79 (#696) üzenetére


pisti
őstag

igazad van, tényleg azt írtam, hogy lázban égtem azért, hogy kutakodhassak, mi több még most is ujjongok és hálát adok a játék szervezőinek, hogy megtehettem...
Mert én azt írtam...
Lol.
Végigolvastad azt a mondatot (nem úgy tűnik...), vagy csak megláttad a "lázban égtem" részt és arra reagáltál? Nagyon komoly főleg, ezzel az aláírással...

Ha sopánkodnak az emberek hát sopánkodnak, nem tiltja a szabályzat tudomásom szerint, legfeljebb nem olvasod végig ezen kommenteket.

[ Szerkesztve ]

(#700) janos1988 válasza Bencey66 (#698) üzenetére


janos1988
addikt

Miert? Regisztralni akarsz meg parat?:)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.