Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) gyiku válasza Skizz (#98) üzenetére


gyiku
nagyúr

az is a "tobbi" kategoria ...

hüllő

(#102) SOAD19


SOAD19
addikt

Köszi a játékot! :R

Ez a 3. nyereményjáték amin játszok. Az 1.-nél nem volt jó mindegyik válaszom, a 2.-nál jó volt mind, csak nem húztak ki. Ha a tendenciát nézem, akkor most nyernem kell vmit! :C :D
(talán egy ház vagy táp jól jönne, már van egy Hyper212-es hűtőm, ezért hűtő nem köl :( )

Sok sikert Minenkinek! :K

(#103) csimav


csimav
senior tag

Remélem nyerek vmit:D :K

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#104) matrix23


matrix23
tag

Ez könnyen ment. ;]

(#105) SmiGa


SmiGa
újonc

Hajrá, győzzön a jobbik :) :C

(#106) zuchy


zuchy
őstag

Élljen a nyereményjáték!!! Jó hogy ilyen is van a Prohardver! oldalán. :C :DD :DDD

PC-STYLE.hu

(#107) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Az erő velem van (legalábbis azt mondta) :C

"Education is important but big biceps are importanter"

(#108) feka007


feka007
nagyúr

Az a vízhűtés bizony jól jönne a B3-as Q6600-ra :K De a házat és a tápot is szívesen megnyerném :C

(#109) Bordoi


Bordoi
őstag

Az első három közül én is szívesen megnyerném az egyiket.
Szurkolok is magamnak. :DDD

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#110) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Há' de má' itten van a második kérdés is! :)

Harrrr!!!!

(#111) Shkiz0 válasza Ndruu (#110) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

...amit már meg is válaszoltam :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#112) macikos


macikos
addikt

A nyeremények közül semmi nem kéne, kivéve az egérpadot :) A mostani egérpadom már 7 éves és kicsit már megviselt :D

(#113) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Örömmel látom, hogy végre nem csak MP3-lejátszót és baseball sapit lehet nyerni... :P

Részemről a tápnak örülnék a legjobban, de akármit is sikerül nyerni, nem leszek szomorú. (Igaz, eddig még egy játékon sem nyertem semmit. :O )

Na majd most! :C

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#114) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

kiváncsi vagyok a lite verziókat is kell -e nézni, vagy csak azokat ahol pont csak ennyi a név :)

...csak én vagyok helikopter?

(#115) gulupeti válasza Sethdobaloah (#114) üzenetére


gulupeti
senior tag

Na igen, ezen én is gondolkodtam :F Itt mindig ilyen kacifántos kérdések vannak... :)

(#116) vahu válasza VIBO (#44) üzenetére


vahu
csendes tag

hejesirás??? :F

Há nem tudtad,hogy a jalylylylyly -t igy kell irni? :DDD :DDD

A Privit hamarabb észreveszem!Csak ird le,hogy miröl van szó:)Telefonon azonnal.... Nem szeretek levelezni.....:-)

(#117) DarkByte


DarkByte
addikt

Eddig elég egyszerűek a kérdések. Csak azt nem tudom eldönteni hogy szerencsére, vagy sajnos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#118) Uchimata válasza DarkByte (#117) üzenetére


Uchimata
tag

Ehh, nekem nem annyira tiszta a második. Nem akarok kavarni, mint ahogy az előző kérdésnél tették azt egyesek, de itt most nekem pontosításra van szükségem. Ugyanis nem mindegy, hogy a kérdést hogy kell érteni:

1. Milyen interfészt támogat mindegyik, vagyis a lehetőségek kereszthalmazát kell nézni?

vagy

2. Mit támogatnak összesen, vagyis az uniójukat kell nézni?

Ha direkt szopatós a kérdés, és gyenge az elmém, esetleg szándékos random faktorral dolgoznak a kérdés kedves írói, akkor nem várok más választ, csak hogy ez van, és csendben elsunnyogok, de ha nem ez volt a cél, akkor kérném pontosítani. Köszi.

Amúgy nyereményjáték rula! (köszi ph!)

[ Szerkesztve ]

(#119) v.tom


v.tom
őstag

Én a Cooler Master oldalán nem is találtam X Craft 360-as típust, csak X Craft 350-eset. Nem egy kis elírásról van szó esetleg?

(#120) Uchimata válasza v.tom (#119) üzenetére


Uchimata
tag

Pedig ott van, nézz csak körbe jobban. (CoolerMaster/Global)

(#121) v.tom válasza Uchimata (#120) üzenetére


v.tom
őstag

:R Ezzel minden probléma meg is oldódott. :W

(#122) gyiku válasza v.tom (#119) üzenetére


gyiku
nagyúr

pedig ott van az is :K

hüllő

(#123) Enton


Enton
addikt

Csak ugy kiváncsiságból:

Ezen egérpad lenne a nyeremény:
CM egérpad

Mást így nagyon hirtelen nem találtam. :D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#124) BITBOYS


BITBOYS
addikt

stipstop a számítógépház :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#125) nike_


nike_
addikt

Szerintem erre a kérdésre egyértelmű a válasz :K :)

(#126) sNORh válasza nike_ (#125) üzenetére


sNORh
addikt

igen sztem is :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#127) Lasi válasza sNORh (#126) üzenetére


Lasi
tag

A jelenlegi technika állása szerint értelmetlen lenne régi interfészek használatára fejleszteni. Gondolom ez teszi annyira egyértelművé. :K

[ Szerkesztve ]

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#128) syberia válasza SmiGa (#105) üzenetére


syberia
veterán

hehe, én is nekik drukkolok! ;] :C

https://howbad.info/

(#129) KMT


KMT
addikt

Amennyiben a 250-be beletartozik a 250 lite is... akkor gondok vannak. :U

(#130) skylaner válasza KMT (#129) üzenetére


skylaner
senior tag

A Sima 250-ből is 12 féle van..Melyiket kell nézni mert egyáltalán nem mind1 ?

[ Szerkesztve ]

(#131) Skizz válasza Enton (#123) üzenetére


Skizz
addikt

Ez nekem pont jól jönne. Túl durva a fa a lézernek. :DD

(#133) Parci válasza Uchimata (#132) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mielőtt kitör a nagy prohardverfórumos világháború, totálisan egyértelműsítettük a kérdést.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#134) Lasi válasza Uchimata (#132) üzenetére


Lasi
tag

Az elöttem szólóktól kérdezd. Én csak beledumáltam :)

[ Szerkesztve ]

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#135) Lasi válasza Parci (#133) üzenetére


Lasi
tag

"atomprecízek kedvéért:" Ez nagyon jó lett! :C :R

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#136) Ricco_hun válasza Parci (#133) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Ezzel a logikai VAGY dologgal aztán marhára egyértelművé tettétek. Még jobban elbizonytalanított. :O Miért nem szerepelhet csak egy termék a kérdésben, miért kell itt "és"-ezni meg "vagy"-ozni. Egy termék, egy helyes válasz.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#137) KMT válasza Parci (#133) üzenetére


KMT
addikt

Ez esetben #132-t nem kellene törölni? :U

(#138) hakos1987


hakos1987
őstag

nah, ez a vagyozás tett bizonytalanná... mostmár totál nem értem a kérdést... biztos hülye wok :F

mod: most akkor mki tisztánlátás kedvéért: milyen csatoló van mind2 típuson is, vagy az egyiken és másikon külön-külön??

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#139) Zozzant


Zozzant
addikt

Na most találjuk ki melyik ÉS a logikai VAGY :C

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#140) szatocs


szatocs
őstag

Akkor mindegy, hogy melyik, de ha valamelyiket is tudja akármelyik, akkor az helyesnek vehető, ha jól értelmezem.

Jól megaszontam:D

=== Szatocs ===

(#141) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

A logikai VAGY a bináris rnedszerben: (a bemenet 0 vagy 1) a VAGY kapcsolat kimenete 1, ha legalább az egyik érték 1. Tehát csak akkor nem 1-es, ha mindkét érték 0.

0 - 0--------0

0 - 1--------1

1 - 0--------1

1 - 1--------1

Most ez miért is teszi egyértelművé a kérdést? :F

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#142) Enton


Enton
addikt

Nyomni kéne még egy "x" válaszlehetőséget a többi közé azoknak, akik nagyon precízek illetve sokat kételkednek az érthetőségen.
És akkor nem lenne ennyi probléma hanem ők az "x"-et választhatnák. ;]

Kicsit túlbonyolítják ezt a dolgot, mi lenne ha csak simán örülnénk hogy lehet nyeri megint??? :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#143) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

A logikai VAGY művelet eredménye akkor igaz, ha legalább az egyik bemenő logikai állítás logikai értéke igaz.

|  A    |    B   |   A+B=C |
├───────┼────────┼─────────┤
| Igaz  |  Igaz  |   Igaz  |
| Igaz  |  Hamis |   Igaz  |
| Hamis |  Igaz  |   Igaz  |
| Hamis |  Hamis | Hamis |

Harrrr!!!!

(#144) Uchimata válasza szatocs (#140) üzenetére


Uchimata
tag

:D :D :D :D
Ez nagyon jó :))

(#145) skylaner


skylaner
senior tag

Logikai Vagy:

0 | 0 = 0
0 | 1 = 1
1 | 0 = 1
1 | 1 = 1

(#146) v.tom


v.tom
őstag

Most szerintem egyértelmű lett a kérdés, csak jó helyen kell keresni. Nem sok variálás lehet ha utánanéztek az X Craft 360- nak és az X Craft 250 -nek. Nekem sem jött össze elsőre. De egyszerű.

(#147) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Azért nem teszi egyértelművé ez a "logikai VAGY"-os dolog a kérdést, mert köze nincs a kérdéshez. Mi a bemenet? Az XCraft 250 meg a 360? És akkor mi lesz a kimenet? XCraft 610 vagy mi? Az a baj, hogy a logikai VAGY kapcsolat sémája nem ültethető rá a kérdésre. Mert: (direkt hülyeséget írok) ha mind2 USB akkor a válasz USB, de ha már az egyik valami más, akkor most melyik? Értem?

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#148) skylaner válasza v.tom (#146) üzenetére


skylaner
senior tag

Nem tom. Én 12 féle 250-st találtam és nem mind1 h melyiket nézi az ember.

RX-250-@2WN-@P ,RX-250-S@W2-G@,RX-250-@TSN-@@ ............

/@--- nehogy gond legyen belőle /

(#149) DarkByte


DarkByte
addikt

Uhh, beindult a betonkeverő rendesen. :DDD Én már nem módosítgatok. Nem volna normális ha ez a kérdés ennyire meg lenne bonyolítva. ;)

(#150) skylaner válasza Ricco_hun (#147) üzenetére


skylaner
senior tag

Valahogy így:

Az egyik USB a másik DVI-D akkor VAGY-olva : DVI-USB lesz a megfelelő csatoló felület :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.