Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) gyga


gyga
senior tag

há én hülye vok így reggeltájt, nem értem, hogy hosszú? fellőrle vagy lellőrfel? vagy keresztbekasul? vagy mivan?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#302) RoyalFlush válasza Garold (#288) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Én is azt kerestem a válaszok között, de nincs ott .. :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#304) jerry311


jerry311
nagyúr

Na ennyit PH!-s nyereményjátékról. Van aki nem tudja megkülönböztetni az X Craft 250-et a 250 Lite-tól és ráerőlteti a hülyeségét a szervezőkre. Van aki nem tud értelmes kérdést feltenni... :U

Miért van olyan érzésem, hogy már az is ,egvan, hogy ki mit nyert és a játék csak fedősztori? Egy jófajta komédia, némi drámával a fórumban... :F

(#305) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Na ez a kérdés most nálam is kiverte a biztosítékot. Kifejezetten gyári hűtővel kell érteni, vagy az esetleges bővítés után? Így most vagy egyik , vagy másik a jó megoldás. Az egyik önmagában hosszabb mint az összes többi. Van amelyiket meg lehet bővíteni, és akkor az lenne a leghosszabb.... :U
Remélem nem lőttem le a válaszokat, ha igen akkor törölje egy mod.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#306) Ragadozó válasza Garold (#288) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Szerintem is rosszul van feltéve a kérdés, hiszen a leghosszabb nem szerepel...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#307) E-Maxx válasza PowerBuldog (#305) üzenetére


E-Maxx
tag

Ennyire nem lehettek szerencsétlenek, nem vagy ha egyszer majd fogom a hegesztőt, és a legkisebbre ráhegesztek 4m öntött vasat, hanem ami alapból a leghosszabb.Ez pedig olyan egyértelmű....
Eddig az összes kérdés jó volt, csak a sok szerencsétlen nem tud gondolkozni.... :(

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#308) vancha2


vancha2
aktív tag

Minden PH! nyereményjátékban mindig van egy-két kérdés ami nem egyértelmű. Mellesleg olyat hogy hosszúság, mondjuk egy kötélnél szoktak használni... :(((

(#309) PowerBuldog válasza E-Maxx (#307) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ha te erre a kérdésre egyértelműen meg tudod mondani, hogy X a helyes, akkor gratulálok. Én csak tippelni tudtam, mert nem tudom, hogy hogy értelmezhető a kérdés. Mellesleg a CM leghosszabb hűtője tényleg nem szerepel a felsorolásban.
Valahogy így kéne:
Hogy hívják a Cooler Master leghosszabb CPU-hűtőjét az alábbiak közül?

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#310) Eagle16


Eagle16
addikt

Én azt jelöltem meg válasznak, amelyik az egyik irányban a leghosszabb :U (tehát vagy mélységében vagy szélességében hosszabb mint a többi) Ebből csak egy van.

MOD: Áh, mégsem. Most nézem hogy kettő adat pont megegyezik :D

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#311) Dudu67


Dudu67
tag

Lehet, hogy láma vagyok, de van a kiírásban egy mondat:

"Minden kérdésnél előre megadott alternatívák közül kell majd kiválasztani az egyetlen helyes választ."

SZERK:Az is tény, hogy a leghosszabb (legmagasabb) szerintem se szerepel

[ Szerkesztve ]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#312) stevve válasza E-Maxx (#307) üzenetére


stevve
nagyúr

Ki lehet golyózni a választ, nem kell szerencsétlenezni... nem ez a vita tárgya. Inkább olvass figyelmesen és válszolj csendben a kérdésre. :((

(#313) RoyalFlush válasza E-Maxx (#307) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Különböző a véleményünk, de mindegy ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#314) vbbb


vbbb
őstag

Szerintem alapba melyik a leghosszabb...nem kell túlbonyolítani a kérdést. :)

(#315) DeusHun válasza Garold (#288) üzenetére


DeusHun
őstag

Szerintem sincs, de lehet csak elgépelés miatt.

Rainforest Alliance Certified signature

(#317) Kombat


Kombat
őstag

Na én inkább megvárom az estét a válaszadással. Addigra hátha pontosítva lesz...
Pedig egy minimáliS változtatással még jó is lenne! :U

(#318) DeusHun


DeusHun
őstag

A VÁLASZOK MÓDOSÍTVA! Most nézze meg mindenki ;)

[ Szerkesztve ]

Rainforest Alliance Certified signature

(#319) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Mindenkitől szori, nem kicsit babráltuk el ezt a kérdést :(:(:(:(:(:(:(
:W :W :W :W :W :W

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#320) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Na, így már OK. De módosítanom nem kellett hál' az égnek. :) ;]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#321) Parci válasza jerry311 (#304) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Nemtom, miért van olyan érzésed - de nem így van. Természetesen.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#322) elmoraan (r) válasza Parci (#319) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Semmi gond, a lényeg, hogy a végén legyenek jók, úgyis addig lehet módosítani a válaszokat. :K
Így legalább mindenki tudni fogja a különbséget. :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#323) jerry311 válasza Parci (#321) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nyilván nem így van, de az embert néha magával ragadják mindenféle buta gondolatok és nem eresztik. Főleg, ha olyan kérdéseket lát, amire belső info nélkül csak tippelni tud.

[ Szerkesztve ]

(#324) Ragadozó válasza Parci (#321) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Most már jó lett :R

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#325) zrubi válasza Parci (#319) üzenetére


zrubi
senior tag

Így legalább mindenki végignézte a cég kínálatát rendesen ;)

zrubi.hu

(#326) ssolitude


ssolitude
őstag

Látom nagy az öröm. A "leghosszabb" kifejezést használni, egy CPU-hűtőnél akkor is értelmetlen.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#327) old gray válasza Parci (#319) üzenetére


old gray
addikt

A nyereményjáték célja, hogy a nyeremények gyártóját népszerűsítsétek. Természetes, hogy olyan kérdéseket próbáltok feltenni ami a CM cuccok alaposabb megismerését követeli, muszáj megnézni a CM site-ot, informálódni, stb. De pont ellenkező hatást fogtok elérni. Az agyban beindul a feedback ha az itt játszó (és a nem egyértelmű kérdések miatt kételkedő) játékos CM termék vásárlására adná a fejét, beugrik tudat alatt a nyereményjátékkal kapcsolatos sz@rkavarás és inkább más márkát fog preferálni.

Jelen esetben tényleg b@lfaszok voltatok, sorry ezt le kellett írnom. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#328) juliabrilke válasza zrubi (#325) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem fejből tudom már a paramétereit a hűtök felének. :DDD Nem kis időt tököltem el a válasszal. :)

(#329) dave93 válasza ssolitude (#326) üzenetére


dave93
őstag

:K szerintem is :U

(#330) elfelejtette válasza ssolitude (#326) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nem biztos. Csak meg kell adni, hogy merröl nézve a leghosszabb. Mert egy másik irányból nézve ugyanaz a méret szélesség lesz.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#331) gyga


gyga
senior tag

na igy már érthetőbb.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#332) ssolitude válasza elfelejtette (#330) üzenetére


ssolitude
őstag

Pontosan. Meg is adja a CM, bár arra már nem tér ki, hogy ahol két érték van, ott melyik micsoda(két ilyen cooler is van a válaszlehetőségekben).

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#333) robyeger


robyeger
addikt

18.-án is lesz egy új kérdés? Így összesen 7db kérdés lesz, jól számoltam? mert hétfőn nem leszek net közelében, így pont lemaradok? :((
Azt tetszik, hogy végre fődíjként nem sapkákat, pólókat, zene kütyüket meg egyéb ökörségeket sorsoltok!

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#334) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Eddig sem ez volt a jellemző a nyereményjátékokra. Legkésőbb szombatra már meg lesz szerintem az összes kérdés.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#335) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ebben az új kérdésben ezek a CM hűtők elég ratyik.
:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#336) dave93


dave93
őstag

Ez az a kérdés ami szerintem már kicsit nehezebb :K

(#337) D1Rect


D1Rect
félisten

Amúgy értem én: minden 2. kérdés ilyen "trükkös". :))

Mod: F*szságot írtam mert a menyasszonyom folyamatosan duruzsol a fülembe és nem bírok figyelni

[ Szerkesztve ]

(#338) szatocs


szatocs
őstag

Leghosszabb alatt én azt értem, hogy a legnagyobb értékkel rendelkező hűtő, bármelyik irányban. Néhán hűtőnél honnan mondod meg, hogy melyik melyik, ha forgatni lehet a lapon?

Nyereményjátékkal kapcsolatban meg: remélem most nem csak a név szerinti első 10 fog nyerni:D Múltkor szinte csak az elejéről volt nyertes. Ha megint így lesz, csak a nyereményjátékra csinálok legközelebb egy aaaaaaa-betűs reget.:)

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#339) Rifleman10


Rifleman10
csendes tag

Mókás volt az a zárójeles figyelmeztetés :D
Én pont ugy értem hogy amikor megoldottam akkora rakták be a változást :DDD

(#340) Khan13 válasza LonGleY (#284) üzenetére


Khan13
senior tag

Igen második, köszi. Fel sem tűnt hogy elírtam... Amúgy nekem ezek közül a nyeremények közül néhány olyan mintha többmilliós termék lenne : )

(#342) DeltaPower


DeltaPower
őstag

tényleg kicsit szerencsétlenül lett feltéve a kérdés.
mondjuk aki ezek közül nem találja meg a "leghosszabbat", hááááát... :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#343) elfelejtette válasza Dilikutya (#335) üzenetére


elfelejtette
veterán

Gondolom azok kevésbé fogynak, és így akarják növelni az eladási mutatókat.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#344) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Grat, ismét az új kérdésrt! :C

Sosem hallottam, hogy CPU hűtőnél szerepelt volna a hossz, mint méret. Lehet magas, széles, lehet az átmérője x, de hosszú?

Komolyan. :W

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#345) sNORh


sNORh
addikt

nembaj attol függetlenül sztem egyértelmű a kérdés..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#346) TazLeacher válasza sNORh (#345) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A kérdés mindig egyértelmű. Általában a válasszal szokott lenni a probléma... :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#347) PowerBuldog válasza TazLeacher (#344) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Egy 3d-s objektumnak van hosszúsága, szélessége és magassága. A gyártó is így ad meg értékeket. (LxHxW nemfeltétlen ebben a sorrendben)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#348) Zozzant válasza ssolitude (#332) üzenetére


Zozzant
addikt

Mindig L W H sorban

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#349) tothbe válasza D1Rect (#337) üzenetére


tothbe
addikt

Azt mifelénk nem duruzsolásnak szokták hivni és semmi köze a füledhez. :P

Az utolsó post-os segítséged meg fölösleges, mondhatni szabályszegő volt, hiszen pont az a lényege, hogy mindenki rájöjjön mit/hol/hogyan talál meg. :(

By(e) Tothbe

(#350) tothbe válasza Parci (#319) üzenetére


tothbe
addikt

Sebaj Parci, azért igy is kitalálhattuk, mit akartatok kérdezni, mint elötte. Amúgy köszi a javítást a 2-ben.

viszont hogy is van az a fórumszabályzat az arcocskák számát illetöen? :DDD

By(e) Tothbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.