Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) TazLeacher válasza PowerBuldog (#347) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nagy tévedés. A 3D-s objektumoknak szélessége, magassága, és mélysége van. Azaz a H és a W stimmel, de az L helyett D betű van...sajnos(?) ez így van. Legalább ne akard megmagyarázni, ha nem tudod helyesen... :W

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#352) Zozzant válasza TazLeacher (#351) üzenetére


Zozzant
addikt

Tudasd ezt pl a Zalman-al is:) "Dimensions 121(L) x 121(W) x 67(H) mm" CNPS7500-Cu LED

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#353) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nekem ez az utolsó kérdés túl nyakatekert.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#355) ssolitude


ssolitude
őstag

A legkülönbözőbb termékeknél a legkülönbözőbb módon(magasság, mélység, vastagság, hosszúság,stb...) adják meg, a legkülönbözőbb sorrendben. És a sorrend nagyon nem mindegy(a CM egyértelművé teszi), ebben az esetben!

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#356) gyiku válasza TazLeacher (#351) üzenetére


gyiku
nagyúr

sun-nak [link] intezem a direktszallitasat, es bizony Length Width es Height :K

hüllő

(#357) ssolitude


ssolitude
őstag

Wacom Colorelli SZxMxV
HP Scanjet SZxHxM
IBM Thinkpad Szé x ma x mé

...és még lehetne sorolni...

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#359) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Kezdem egy mértan órán érezni magam. :P

Egyébként lassan ez az egész nyereményjáték a Lottó-hoz kezd hasonlítani. :F

Rossz ómen, még egyszer sem nyertem a Lottón, még 2-est sem. :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#360) Rayyy


Rayyy
senior tag

Nekem az external hdd-s kérdés még mindig para. A többi az egyszerű volt.

Minden a legnagyobb render!

(#362) skylaner


skylaner
senior tag

Csak most néztem meg a 4. kérdést(a korábbi válasz lehetőségeket nem láttam) de szerintem ez egy egyértelmű kérdés. Ezt pont tudtam keresés nélkül is.
És ehhez sem kell diff egyenlet, sőt több változós fgv-ket sem kell illeszteni a hütőkre és ebből kettős integrálással kiszámítani a térfogatukat amiből majd a hosszúságot kell kikalkulálni.

Remélen nem fog kiderülni h nagy a pofám és az a helyes válasz amit bejelöltem :)

(#363) Kombat válasza skylaner (#362) üzenetére


Kombat
őstag

Eredetileg nem volt benne a helyes válasz!

(#364) tothbe válasza Kombat (#363) üzenetére


tothbe
addikt

benne volt az, hidd el, csak túl sokat olvastál, elég lett volna kevesebbet is és akkor megtalálod. ;)

By(e) Tothbe

(#367) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Emberek!!

Tessék szépen megnyugodni, ez csak egy játék!
Nem lesz senki kizárva, de most már tényleg fejezzétek be a helyes válaszra való utalásokat is! Miért nem lehet legalább egyszer valamit megérteni és elfogadni. Arról nem is beszélve a saját esélyeit is (és persze a többiekét is) csökkenti az, aki másokat rávezet a helyes megoldásra. Ráadásul butaság is, mert így elveszti az egész a varázsát és az izgalmakat is.

A "necces" hozzászólásokat töröltem.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#368) hakos1987


hakos1987
őstag

nem tom mi volt abban a segítség, lehet én wok hülye, de én még akkor rákerestem, és sztem korántsem a megoldást dobta ki...

mod: arra az egy soros idézőjeles angol szövegre gondoltam, ami törölve lett..

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#369) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Tényleg nem akarok kötözködni (nem tudom mi volt reggel, én azokat a válaszlehetőségeket nem láttam), de a két darab i-betű az megfelel a 2-es számnak, vagy a II-jelölésnek?

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#370) Met válasza Ricco_hun (#369) üzenetére


Met
nagyúr

meg

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#371) janos1988


janos1988
addikt

Pedig eleg egyertelmuek a valaszok, nemtudom egyesek miert bonyolitjak tul :(

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#372) janos1988 válasza Rayyy (#360) üzenetére


janos1988
addikt

Szerintem az is egyertelmu... :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#373) kagyula


kagyula
aktív tag

Láttam reggel a válaszokat, ugyan ezek a lehetőségek voltak, csak a 'Geminii' -t 'Gemini s' -nek írták.

Amii inkább érdekes: Most a többii kérdésen is lehet módosítanii? :F
Mert a gép elfogadja ha más válszt jelölök meg a korábbii kérdéseknél. Vagy eddig is lehetett módosítanii, csak nekem nem tűnt fel?

Legyen minden, sokszor.

(#374) Dj Sügi válasza kagyula (#373) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Eddig is lehetett módosítani a válaszon!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#375) tope válasza kagyula (#373) üzenetére


tope
addikt

A játék végéig tudod az összes válaszodat módosítani (kb 3-4 játék óta így van)

(#376) skylaner válasza kagyula (#373) üzenetére


skylaner
senior tag

Csak a játék leírást kellene elolvasni..
"Döntésed a forduló végéig még módosíthatod, tehát nem kell aggódni, ha véletlenül rossz helyre kattintasz. A forduló végén minden kérdésnél az utoljára megadott válaszod számít."

(#377) kagyula


kagyula
aktív tag

Köszi a válaszokat, akkor ezek szerint már jó régen játszottam :)
Azt hiszem akkor baseballsapkát, kulcstartót lehetett nyerni. Nem hasztalan a szponzorok erőlködése.

Legyen minden, sokszor.

(#378) Trub


Trub
tag

Én szemre megmondom, hogy melyik a leghosszabb. Nem kell parázni! :D

(#379) kagyula válasza skylaner (#376) üzenetére


kagyula
aktív tag

Aki mindig mindent elolvas, sikeres ember már nem lehet. ;)

Ha már mindenki kukacos akkor hagy én is:

És a ’forduló’ fogalma hol van definiálva? Minden egyes kérdés egy forduló, vagy ez a CM-es játék egy forduló? (Kérdésem költői, nem válaszoljatok)

Köszönöm, leülök, egyest otthon aláíratom.

Legyen minden, sokszor.

(#380) Gerisz


Gerisz
addikt

Öcsém itt van mellettem a másik gépen. Ő ha beregisztrál és játszik nem "b@sznak" meg?
Mert akkor inkább ne reggeljen? (routerrel vagyunk) Az ugye nem számít több nick-nek, még ha az én gépemről ír, piacol vagy jelen esetben játszik?

[ Szerkesztve ]

(#381) Rifleman10 válasza Gerisz (#380) üzenetére


Rifleman10
csendes tag

nekem is igy van de megmondtam öcsémnek hogy ne játszon :DDD
de aztán annál tovább nem tudom az szabályos-e ha külön gépről más nickel de egyazon router alól...

(#382) skylaner válasza kagyula (#379) üzenetére


skylaner
senior tag

Hagyjad már ezt a homár-blogos sikeres ember dumát.
Nem tudom miért osztod itt az észt, ha az ember részt vesz egy játékban akkor általában az az első, hogy elolvassa a játékszabályokat, a feltételeket.De látom te nem tartozol ebbe a körbe....

Ha ebből neked nem derül ki h egy forduló nem a kérdésekre vonatkozik.....akkor nyugodtan beírhatsz magadnak még egy egyest.
"Adott forduló végén a nyerteseket azok közül sorsoljuk ki, akik a forduló összes kérdésére hibátlan választ adtak. "

Tehát vannak a fordulók(a különböző nyeremény játékok) és azokon belül pedig a kérdések.

[ Szerkesztve ]

(#383) kagyula válasza skylaner (#382) üzenetére


kagyula
aktív tag

:R Isten vagy!

Nem kértem választ, nem tudsz olvasni?

Legyen minden, sokszor.

(#384) Gerisz válasza Rifleman10 (#381) üzenetére


Gerisz
addikt

Biztonság kedvéért megkérdem a Modikat is

(#385) hakos1987


hakos1987
őstag

valaki pls árulja el, hogy mikor lesz az uccsó kérdés, vagy hogy hány kérdés lesz!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#386) skylaner válasza Gerisz (#384) üzenetére


skylaner
senior tag

Majd írd le h mit válaszoltak, mert ez engem is érdekelne.
Kösz!

hakos1987:

Általában 5 kérdés szokott lenni, mivel kedden kezdődött a játék így lehet h szombaton is lesz kérdés, de vasárnap és hétfőn már nem szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#387) sgergi válasza hakos1987 (#385) üzenetére


sgergi
veterán

Az elmúlt időszakban úgy volt, hogy a határidő előtti napon rakták fel az utolsó kérdést, így most valószínűleg vasárnap lesz az utolsó kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#388) Rifleman10 válasza Gerisz (#384) üzenetére


Rifleman10
csendes tag

Akkor majd értesíts itt a fórumon mert látom másokat is érdekel.

(#389) DroneZ


DroneZ
aktív tag

lehet lama kérdés, de a perforált részeknél konkrétan mire céloz a kérdés? tudom mi az a perforáció, de akkor sem értem... :U

az illesztésekre gondol vagy mire, nem értem... korán van még nekem :B

(#390) TazLeacher válasza DroneZ (#389) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez a kérdés (bár sejetm mire vonatkozik) kb. annyira egyértelmá, mint bármelyik. Hiszen abban a házban van perforáció:
-oldalt
-tetején
-elején (amit ki kell venni, ha írót rakunk be
-hátul (a hátsó ventik mögött)

És persze ezek nem egy színűek...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#391) DroneZ válasza TazLeacher (#390) üzenetére


DroneZ
aktív tag

köszönöm, akkor ebben az esetben jó választ adtam remélem :P

(#392) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Ez a router mögül dolog engem is érdekelne, mert az öcsém is szeretne játszani, de ugye a kimenő IP egy és ugyanaz.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#393) Abri


Abri
aktív tag

Úgy várom már mi lesz a vége.
Az előzőbe bekerültem, de nem nyertem :O , jó lenne ha nyernék, még az egérpadnak is nagyon örülnék. :DD

(#394) nap válasza TazLeacher (#390) üzenetére


nap
addikt

Az alját és a belsejét kihagytad... :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#395) leviske válasza TazLeacher (#390) üzenetére


leviske
veterán

Lehet, hogy hülyeséget írok, de ebben a változatban egy, vagy több perforáció van, ami különbözik az eredeti kiadástól? :F

MOD: színben...

[ Szerkesztve ]

(#396) Gerisz


Gerisz
addikt

No akit érdekel a válasz az NEM volt!
Tehát lehet, hogy öcséd, hugod, nővéred, bátyád is játszon!
A lényeg, hogy ne csalj azzal, hogy Te (mindenkire) regisztrálsz több nick-el!
Az a szabálytalan! Ha kiderül szankció illeti!
Sok sikert!
Jah és emiatt több esélyed legyen! Ezt ne!
Ne kreálj áll hugit, bratyót, öcsit, nővérkét, ikertesót! mert az szabálytalan!
Emiatt kizárás lehet a játékból és a PH!-ról is!!

[ Szerkesztve ]

(#397) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Na most néztem, hogy a hűtők mindenféle procit befogadnak, csak a Socket 478-at nem... :DDD Nem baj, a házra és az egérpadokra még pályázhatok. :DD

(#398) TazLeacher válasza leviske (#395) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Elvileg egy, de sajnos egyik ház sem volt még a tulajdonomban, nem, hogy egyszerre a kettő. Igen, feltételezhető, hogy arra a perforációra gondolnak, ami más, mint az eredetibe, de a kérdés akkor sem egyértelmű. Ennyi erővel az is lehetett volna a kérdés, hogy milyen színű a ház. Na, még arra kíváncsi lettem volna. Mert ott is előjöhettett volna az, hogy arra gondoltak, amiben az eredetitől különbözik...vagy az alapszínére gondoltak?

És tartom továbbra is a mai kérdéssel való ellenszenvem, miszerint a CM nem használja a termékeinél a hosszúságot (az egyik hűtő leírásában szerepel a ventillátor mérete, melyben "magasság, szélesség, mélység" szerepel). Nekem a hosszúságról autómatice annak a dolognak a leghosszabb oldala jut eszemb. Pl. egy polcról megkérdezik, hogy milyen hosszú, akkor én azt mondom, hogy 2 m. Pedig az nem a hossza, hanem a szélessége. Ha azt vesszük alapul, ami itt többen is írtak (vagyis a hossz=mélység), akkor egy polc 2 m széles, 40 cm hosszú, és 4 cm magas. Tehát egyre inkább kezd átmenni RTL klubbos feelingbe:
"mondj egy 3 betűs szót, ami H-val kezdődik!"
"-Ház"
"Mi sajnos nem erre gondolutnk, NEM NYERTÉL!"

Lehet egy játék nehéz. Azzal nincs bajom. Sőt! Szerintem sokkal jobb lenne, ha mondjuk nem 4500 ember közül sorsolnának, hanem 70. De ne attól legyen egy játék nehéz, hogy az 1+1=?-et úgy tesszük fel, hogy ahány tesvérem van nekem azt összeadom a Béla ismerőseinek egyharmincadával, akkor megkapom az eredményt. Lehet, hogy a válasz mindkét esetben 2, csak nem mindegy a kérdés...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#399) Rifleman10 válasza Gerisz (#396) üzenetére


Rifleman10
csendes tag

Értem! :D
Kösz hogy utánajártál! :C

(#400) Enton


Enton
addikt

Hétfőn reggel lehet még ikszelni ha lesz uj kérdés?vayg nem is lesz több kérdés? vagy lesz holnap holnapután meg hétfőn is még egy? :DDD

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.