Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Parci válasza Enton (#400) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tudom még, h h lesznek a kérdések, de hétfő délig lehet ikszelni. hétfőn már biztosan nem lesz új kérdés, ezt megígérhetem. reményeim szerint vasárnap is a nap első felében.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#402) CSorBA válasza TazLeacher (#398) üzenetére


CSorBA
őstag

szerk.: áhh, inkább csak ennyi: egyetértek veled.

[ Szerkesztve ]

(#403) gyiku


gyiku
nagyúr

az 5. kerdesre a valaszlehetosegek mik mar? lol. azt hittem komoly lesz ez a nyeremenyjatek is, legalabb annyira, mint az elozo volt... :(

hüllő

(#404) ByB


ByB
addikt

Most őszintén, ennek így mi értelme van? Ha az 5. kérdésre megmondom, hogy az alábbi alternatíva - "ecpec, kimehecc, leülhecc, egyes" - nem valószínű, hogy a helyes válasz, akkor kizártok?

Tényleg nagyon jó, hogy vannak ilyen nyereményjátékok, még akkor is, ha csak arról szól az egész, hogy a résztvevők alaposan átnézzék a szponzorok honlapjait! De nincs bennetek annyi kreativitás, hogy normális, akár még gondolkodást is igénylő kérdéseket tegyetek fel? :F

ui.: Kérlek ne az legyen a válasz, hogy ezt viccnek szántátok! :(

(#405) DarkByte válasza ByB (#404) üzenetére


DarkByte
addikt

Huh, most néztem én is, az 5.-ik övön aluli tényleg. :Y Szerencsére a 2.-ik kérdésben még megvan a rizikó faktor. :U

[ Szerkesztve ]

(#406) PeppErKorN


PeppErKorN
tag

Grat az 5-hez, szerzett néhány vidám percet. :R

--K--N--R--

(#407) rudi válasza ByB (#404) üzenetére


rudi
nagyúr

Így legalább nem köt bele a sok önjelölt nyelvész :)

Te meg addig önszorgalomból rakj nekem össze egy minél több ESA-t átmogató Cooler Master komponenses konfigot, és írd meg, hogy milyen a legerősebb VGA-s felállás (legyen mérvadó a 3Dmark06 pontszám az aktuális driverekkel), amit Cooler Master vizesblokkal (csak blokk, nem kompakt rendszer) bele tudok rakni. Ja, és nézd meg még lécci, hogy adnak-e a vízhez piros Cooler Master hűtőfolyadékot. Ha minimum olyan jót összehozol mint amilyenre én gondolok (nem csalok, felírtam egy papirosra), akkor hétfőn megemelem előtted a virtuális kalapomat ;)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#408) ByB válasza rudi (#407) üzenetére


ByB
addikt

Nem kell ahhoz önjelölt nyelvésznek lenni, hogy belekössön az ember ebbe a kérdésbe: "Hogy hívják a Cooler Master leghosszabb CPU-hűtőjét?" - mi van??? Millió tulajdonságot írhattatok volna: légszállítás, tömeg... Erre jöttök a hosszúsággal! Szélesség, mélység, magasság?

Ami pedig önszorgalmas kérdésed illeti, erre legalább már azt tudom mondani, hogy vicces! De remélem te is érzed, hogy van a kettő között átmenet... ;)

(#409) Zozzant válasza ByB (#408) üzenetére


Zozzant
addikt

Nem vágod mi az hogy hossz? -1 a kalapban.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#410) Démon23


Démon23
csendes tag

Érdekes viták alakultak ki itt a válaszok körül. Remélem tényleg nincs túlkomplikálva, és a jó válaszokat jelöltem meg.

Egyébként köszönöm a lehetőséget, reménykedek egy nyereményben. :D

(#411) John_Doe


John_Doe
senior tag

Javasolni szeretném hogy a következő játék fődíja egy Hello Kitty-s egérpad legyen. Kíváncsi vagyok ott hányan fognak a kérdések jelentésén vitatkozni. Mindamellett fenntartom a véleményem hogy ha már nem egyértelmű egy kérdés akkor legalább utána valaki ismerje el hogy nem volt egyértelmű, elnézést úgy gondoltuk hogy...

Shal'kek nem'ron!

(#412) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Ájájáj az 5. kérdés nem jó!

2. ecpec, kimehecc, leülhecc, egyes -- ec pecc én kettőnek venném tehát az már öt tulajdonság na és a hejesírás...
Tudom húzzak el a... :DDD :DDD :DDD

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#413) azbest válasza ByB (#404) üzenetére


azbest
félisten

Elgurult a pirula szegény szervezőknél... a meleg hőmérséklet és a felforrt hűtővizű fórumozóknak hála :DDD

Mondjuk a nehezebb kérdéseket jobban szeretem én is :P
Volt már olyan játék, ahol nem volt annyi helyes válasz, mint ahány nyeremény ;] (kisebb nyereményeket az egyet hibázók közt akkor is kisorsolták, szal korrekt volt ;) )

(#414) LonGleY válasza ByB (#408) üzenetére


LonGleY
veterán

Az adott CPU hűtők attributumai közül a legnagyobbik, távolságot meghatározóra voltak kíváncsiak. A "távolság" centiméterben viccesen hangzik, így lesz belőle "hossz". Akkor meg már miért ne így kérdeznének rá?! Ne fárassz...

(#415) G4ga


G4ga
őstag

kérdés:

lehet én vagyok béna, de az Expert Computer Kft honlapján én semmi infót nem találok a termékekröl ... egy két hejen ott van info jel, de az eddigi, kérdésekben szerepelt termékekröl semmi... lehet tényleg én vagyok a béna, ha igy van valaki villágositson fel hogy találok infót!

THX!

Mod: még az árakat se találom... pedig a webshopot nézem! :)

[ Szerkesztve ]

(#416) LonGleY válasza G4ga (#415) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem tudom, hogy miért erőlteted azt az oldalt, valszínűleg nem kisker, ennyi. Általában a külföldi termékek magyar oldallinkjei csak arra jók, hogy legyenek, a forgalmazói oldalakkal az élen nagyrészt szemétkupacok.

[ Szerkesztve ]

(#417) skylaner válasza G4ga (#415) üzenetére


skylaner
senior tag

Hát igen, komoly egy oldal :)
Első kérdésnél én is felnéztem rá,aztán ott is hagytam.
Pl .ebből is sokat meglehet tudni:

GIGABYTE s775 GA-EP35-DS3
Gyártó: GIGABYTE
Leírás:

CPU támogatás:
Chipset:
RAM kezelés:
Kártyabővítés:
VGA:
Csatlakozások:
LAN:
AUDIO:
Forma:
Extrák:
[link]
Komoly infok :)

(#418) jerry311


jerry311
nagyúr

Nem kéne az XCraft-os PH! cikket javítani végre? Eltelt már több mint egy nap mióta kiderült a hiba és még mindig ugyanazt a butaságot írja a cikk.

(#419) G4ga válasza LonGleY (#416) üzenetére


G4ga
őstag

nem eröltetni akarom azt az oldalt! - gondolom ök a játék támógatói!

A kiirás úgy szól informálódni itt és itt lehet!
Ha támogatok valamit, szvsz nem csak a nézetség miatt szálok bele a dologba hanem megprobálok tényleges infót is közölni!

az meg tényleg csak hab a tortán hogy az árak sincsenek feltüntetve! :)

(#420) PowerBuldog válasza jerry311 (#418) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Miért javítanák? Már 1 éves az a cikk... :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#421) DeltaPower


DeltaPower
őstag

na, a legutóbbi kérdés elég nehéz lett :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#422) TazLeacher válasza LonGleY (#414) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezt ugye te sem gondolod komolyan, hogy adott CPU hűtők attributumai közül a legnagyobbik. Ez mióta a hosszúság fogalma? Ha ez megint csak igaz (lenne), akkor itt egy-két ember szépen bedőlt, hiszen legtöbbször a CPU hűtő legnagyobb paramétere a magassága. Magyarul ha meg van adva a magasság, szélesség, és a hossz (mint lentebb írták pl. Zalmanéknál), akkor most ott a hossz a hossz, amit ők hossznak vesznek, vagy az általad leírt legnagyobb paraméter, vagyis a magasság a hossz? Vagy hol ennyi, hol annyi? Mert, ha a te gondolatmenetedet követem, akkor az általuk megadott hossz az nem hossz, viszont az általuk megadott magasság az a hossz. Ennek akkor aztán sok értelme van. Akkor megint ott tartunk, hogy BOCS, NEM ERRE GONDOLTUNK, NEM NYERTÉL!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#423) LonGleY válasza TazLeacher (#422) üzenetére


LonGleY
veterán

"a legnagyobbik, távolságot meghatározóra voltak kíváncsiak"

Te tudsz magyarul, ember? Idiot

[ Szerkesztve ]

(#424) jerry311 válasza PowerBuldog (#420) üzenetére


jerry311
nagyúr

Azért mert marhaság van benne és van rá vonatkozó kérdés a jelenlegi játékban.
Ergo aki a PH! alapján oldja meg az nem ugyanazt a válasz ikszeli mint aki a gyártó weblapja alapján. Szerintem elvárható lenne egy színvonalas hardver portáltól, hogy javítsa a cikkeit ha kiderül, nem fedik a valóságot.

(#425) G4ga


G4ga
őstag

megtaláltam a lehetöséget az árak megtekintéséhez!

mondjuk ha negyker is vagyok, akkor is tartom magam a lentebb leirtakhoz az oldallal kapcs.! ha támogatok valamit igenis 100% oda teszem magam!

(#426) Parci válasza ByB (#404) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Bence, van, akinek semmi sem jó. :(
és bakker, igen, viccnek szántuk, de mint írtam, van, akinek semmi sem jó.
csináljon nektek játékot, akinek hét anyja van.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#427) G4ga válasza Parci (#426) üzenetére


G4ga
őstag

szerintem rendbe volt a kérdés! :) még akkor is ha vicc volt!
most fordult elö, hogy 100% megtaláltam mindent! elsö komoly siker élményem a kérdésekkel kapcs!

látom lett új kérdés! - ne adjátok fel!

mod: aki meg ezeket nem értékeli annak nincs humora! nekem a citromospalacsinta is bejön! lehet azt jelölöm be :) - csak a vicc kedvéért :)

[ Szerkesztve ]

(#428) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

az új kérdést Bence miatt kaptátok, őt üssétek, ha fáj...! :):):)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#429) sgergi válasza Parci (#426) üzenetére


sgergi
veterán

Dehogyisnem, örülök/ünk, hogy van nyereményjárék, jó móka, próbára teszi az embert, és ha nem nyer semmit, akkor sincs semmi, mert játék nélkül biztosan nem nyert volna. Így viszont van esélyünk nyerni, ami nagyon jó dolog, és remélem nem ez lesz az utolsó nyereményjáték. Sajnos mindig vannak olyan emberek, akik semmivel nincsenek megelégedve. :( Nem kell velük foglalkozni, arra gondoljatok mennyi embernek okoztok örömet a játékkal. :)

(#430) PowerBuldog válasza jerry311 (#424) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Akkor nézd meg a képeket is. Azt ott tesztelt eszközök fedik a valóságot (és nincs elírás sem), és a X Craft 250-nek van olyan verziója... :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#431) thomboy


thomboy
tag

Utolsó két kérdésért egy hatalmas :C meg egy :R
:DD

| Trance 4ever |

(#432) PowerBuldog válasza Parci (#428) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ez egyszerű volt, és félreérthetetlen! :R

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#433) Dj Sügi válasza Parci (#428) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Semmi... :)

[ Szerkesztve ]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#434) gyga válasza Parci (#426) üzenetére


gyga
senior tag

áh ne foglakozatok velük, kötekedő emberek mindig is voltak/lesznek, jó ez igy estére mókás kérdések ye jót nevettem, bahh meleg off venti on

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#435) Csia-Lia


Csia-Lia
újonc

Ez nagyon jó!
Remélem nyerek valamit! :)

(#436) Kombat válasza PowerBuldog (#430) üzenetére


Kombat
őstag

Nézd meg a CM oldalán is, hogy a síma Xcraft 250 mit támogat és a PH tesztben (szerintem hibásan megjelölt) Xcraft 250 mit támogat? :U

Ez az utolsó kérdés jó! :K
A citromos palacsinta nem is lehet rossz, lehet egyszer kipróbálom, viszont a helyes válaszra rá kellett keresnem, mert nem tudtam! :B

Ez a jó! Kicsit vicces, kicsit komoly!

[ Szerkesztve ]

(#437) skylaner válasza Kombat (#436) üzenetére


skylaner
senior tag

Nem hibás a PH-s teszt.

[ Szerkesztve ]

(#438) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Lényegtelen dolog a játék szempontjából, meg egyéni szoc. probléma, de elmesélem ennek a hétnek egy részét, csak hogy lássátok, miként lehet, hogy esetleg egy kérdés nem olyan jó, vagy elnézünk valamit, vagy ilyesmi.

Először is, a nyereményjáték adminja még nincs kész, az adatbázisban kell turkálni. Az adatbázist és a teljes kódot Panther írta és használja, ez az első motor, ami nem az enyém. Ennek megfelelően kínai minden. Panther a héten külföldön van szabin, a játékot így nekem kellett feltöltenem egy teljesen idegen kódba, hiba nélkül. Azt sem tudtam, h fiú vagyok-e vagy lány.

A héten derült ki, hogy mára kell csinálnunk 100+ oldalnyi dokumentációt (mindegy, hogy mihez, nem volt opció nem megcsinálni). Eszter, a PH! "mindenese" 3 hét szabin van, milliárd dolgot intézünk helyette.

A lakásom szétázott pár hete, napi torna a biztosítókkal. A kocsim természetesen a MÁV-nál volt biztosítva, azt is el kellett intézni. Anyámnak felmondtak a munkahelyén, elég nagy gáz van. És még kb. 10 hasonló volumenű dolog, egy részük nem is publikus infó.

Szóval, igen, lehet, hogy bárgyú némelyik kérdés, igen, az is lehet, hogy benézünk valamit, vagy nem koherens az internet a válaszok tekintetében és mindenki monnyon le. De emberek vagyunk, bakker, majd beszartunk ezen a héten így is, kollektíve.

Úgyhogy csak annyit kérek mindenkitől, hogy egy picit legyen má' megértőbb, türelmesebb. Igyekszünk. Tudom, ezen a szinten már polírozott gyémántként kéne brillíroznunk... ez van, megtesszük, amit adott helyzetben tudunk.

No, játsszunk inkább. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#439) Kombat válasza skylaner (#437) üzenetére


Kombat
őstag

Akkor a CM oldalán adnak meg helytelen adatokat? :U

Parci: Nem lehetne a második kérdést törölni és újat adni, mert zavar támadt az erőben! :B

(#440) skylaner válasza Kombat (#439) üzenetére


skylaner
senior tag

A CM oldalán is helyes adatok szerepelnek.

(#441) Kombat válasza skylaner (#440) üzenetére


Kombat
őstag

Jó, akkor nem szóltam, bár szerintem pontos típusszámmal egyértelműsíteni lehetne!

(#442) ByB válasza Parci (#426) üzenetére


ByB
addikt

Nagyon köszönöm a 6. kérdést, elégedett vagyok vele, ha még valahogy a nevemet is belecsempésztétek volna...! :D Iszonyat hetem volt - link - ezek után megszűnt mára a humorérzékem. SORRY

De mint ahogy megírtam már, többek nevében köszönjük ezeket a játékokat és azt is, hogy elviselitek az építő és kevésbé építő kritikákat.

Kívánok sok anyát a továbbiakban is... :)

Tisztelettel és üdvözlettel:

Bence

(#443) gyiku


gyiku
nagyúr

6 kerdes valaszaihoz is gratula... :(

most olvastam parcit. ertem en, de akkor is :(

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#444) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A játék jó (már az is, hogy van). Hiba mindenhol van. Csak azt nem értem, hogyha a játék készítői (Parci és a többiek) elismerik, hogy hibáztak, akkor miért erősködnek itt egyesek, hogy márpedig az úgy volt jó. :W

Én már a szerencsére bízom magam... :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#445) localhost


localhost
Közösségépítő

DIGITÁLIS KINYILATKOZÁSOM:

Már elég régóta vagyok itt, elég sokszor próbáltam szerencsét, másszor neki se futottam, bele sem vágtam a játékokba...

DE EKKORA RINYÁLÁST, mint ami most van még nem láttam, máskor többnyire könnyed stílusban zajlik a játék, de ez most micsoda? Most megfőtt az agyatok???

ELÉG legyen a siránkozásból wazze!

Játék, ismétlem játék ez és a játékot játszani kell.

Piha!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#446) LonGleY válasza TazLeacher (#444) üzenetére


LonGleY
veterán

Egy órája még te is kötekedtél (eszeveszett baromsággal oltogattál engem is), most viszont megtértél? Örülök neki...

Amúgy tényleg gatyarohasztó a hőség, még sötétben sem lehet nyugton az ember, a cserepek még sugározzák a nappal magukba szívott áldást. Úgy, mint ahogy itt szerintem mindenki... talán reggelre megnyugszik a tömeg.. :]

[ Szerkesztve ]

(#447) TazLeacher válasza LonGleY (#423) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Miiután privit is küldtél nekem, magyarázd már el nekem légyszíves, hogy miről beszélsz?

Így, hogy melléraktad a "távolságot meghatározóra voltak kíváncsiak" részt, semmi nem változott.

Akkor segítek.

Egy számítógépasztal (azért írom ezt, mert ilyet már biztos láttál) lábától (a földhöz közelebbi végétől, hogy nehogy beleköss) az asztal lapjáig mért távolság, az asztal magassága

Egy számítógépasztal hosszabb élének két sarkának egymáshoz mért távolsága az asztal szélessége.

A rövidebb él két sarkának egymáshoz mért távolsága pedig az asztal mélysége.

Szóval, most, hogy így megtanultunk magyarul, és rájöttél, hogy a hosszmértékek (igen, ez a neve, ma is tanultunk újat! :C ) nagyon-nagyon régóta két pont egymáshoz mért távolságának lemérésére szolgálnak, rájöhetsz, hogy egy 3D-s alakzat minden mérete távolság alapú, (vagyis 2 pont egymáshoz mért távolságát mutatja meg) nem csak a leghosszabb, mint ahogy Te azt gondoltad.

Feltételezem, az alábbi idézett részben a vastagon szedett az aláírásod. (Mondjuk azon sokat gondolkodtam, hogy miért írja valaki alá egy harmadik néven. - Ne gondolkozz! Az első az igazi neved, a második a nicked...

Te tudsz magyarul, ember? Idiot

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#448) G4ga válasza Kombat (#436) üzenetére


G4ga
őstag

elöször nekem is a palacsintán akadt meg a szemem! aztán miután megtalálktam a hejes választ! tovább olvastam! a majmos viszi a pálmát! mega vicces!

ui:

Le a kalappal elöted Paci! - tiszteletre méltó dolog, hogy ennyi magánéleti probléma melett munkára is tudsz összpontositani! vannak emberek akinek ez nem megy! úgyhogy csak igy tovább, és várom a kérdéseket! - a kisebb hibák miatt meg ne aggódj, emberek vagyunk és a hibáinkból tanulunk!

(#449) TazLeacher válasza LonGleY (#446) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sajnos megint félreértettél... :O

Pont olyanokról volt szó, mint Te. Akik megpróbálják megmagyarázni, hogy az márpedig jó, amikor még a Modik is elismerik, hogy nem teljesen világos, Te akkor is állítod, hogy márpedig világos.

Az, hogy tetszik, hogy van játék, és örülök neki, annak semmi köze a ahhoz, hogy a kérdések egyértelműek vagy sem... :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#450) Zozzant válasza TazLeacher (#447) üzenetére


Zozzant
addikt

Az én asztalomnak hossza van (ahol ülök) és szélessége (a falig) na meg magassága (a monitor talpáig), de ez az én íróasztalom:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.