Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nullpoint


nullpoint
senior tag

Felnyitod, szükséges szélességű terpeszben állva nekitolatsz a felhajtott ülőkének, majd lelógatod a csövet, és elvégzed a folyadékleeresztést.

Tető ilyen módon a dolgod végeztéig nyitott állapotban marad, ülve sem kell pisilned, az ülőke is maradhat, és a tartály is bekaphatja amiért nem engedi hátrahajolni rendesen a fedelet.

Mit szólsz?

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#2) szakatsa


szakatsa
csendes tag

Mágnes!

(#3) nullpoint


nullpoint
senior tag

Rágógumi!

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#4) wody21


wody21
tag

Még életemben nem pisslantottam otthon állva, így nem értem a problémát... Mi a gond az ülve vizeléssel?

(#5) totron válasza wody21 (#4) üzenetére


totron
addikt

Önmagában semmi, elméletben. Nők jutnak eszembe, kik otthonról nulla kompromisszumkészséget hoztak, majd valamilyen rejtélyes oksorozatból kifolyólag felnőtté nyilvánítódnak, amit párkapcsolatba fejlődéssel is súlyosbítanak, szóval az említett hiányt kiválóan ellensúlyozzák sárkányossággal, egyfajta univerzális megoldókulcsként. Mintpéldául a férfit - akire amúgy fel akarnának nézni - behódoltatják, hogy márpedig te ülvepisálsz. Éskész. Persze. Azon felül nincs mindig az ember leülős hangulatban. Azon felül 2: ha gondod van, nem jó az immunológiád, 5x is meggondolod mikor ülsz le a bacitanyába, szar közé (kellően fertőtlenített csészét értve ez alatt, nem mindenkinek elég). Tehát akadnak ellenérvek.

(#6) batyuska100


batyuska100
senior tag

Tépőzár!

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Szög.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#8) mephi666 válasza wody21 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

ülve lehet a legjobbakat elmélkedni :D meg higiénia szempontjából is szerintem jobb, ha nem 1méterről megy a sugár a csészébe, ami után verődik-porlasztódik-száll minden irányba

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) kemotox válasza wody21 (#4) üzenetére


kemotox
addikt

Ha nem mikropéniszed lenne, értenéd :DDD :DDD :DDD
Amúgy viccen kívül, kényelmetlen, fura, főleg ha nem otthon vagy. Oda ér a dolog ahova mások dolga is ért... :Y

(#10) hokuszla


hokuszla
aktív tag

tépőzár, mágnes

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#11) Eastman


Eastman
őstag

2,5 millió megtekintéshez egy kicsit több tartalomra lesz szükség. :D :DDD

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) N€T0X|N válasza wody21 (#4) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Még életemben nem pisslantottam otthon állva

Amióta magamnak tisztítom, én se. Nincs ebben semmi.

Sent from my keyBoard

(#13) #90088192


#90088192
törölt tag

Én nem szeretek ülve, mert a csésze képes a seggemre visszaveretni :DDD
Tudom, a nyomás szabályzó szelep is lehet finomabb állásban, de nem szeretek 2 percig a budin ülni ha nem muszáj, van nekem jobb dolgom is :C

(#14) kemotox válasza D1Rect (#7) üzenetére


kemotox
addikt

Mármint az ülőkébe, vagy az ivargerendába? :Y Végülis megoldás a problémára ez is, az is...

(#15) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Rosszul lett megcsinálva a tartály és a csésze távolsága...túl rövid a tartály lefolyó csöve...így mikor fel van nyitva az ülőke, akkor az lehet nincs függőlegesben se, -> vízimérték
Ha nincs tényleg függőlegesben és nem dől hátra akkor így jártál, mágnes tépőzár 2 oldaló ragasztó, kiékelés alul...

Nem csak a pössentékor gond, bármit mondjuk femosó vizet ki akarod önteni, nem tudod, mert lehajlik.

Esetleg a rugó erő nagyon erős, nagy és ez okozza a gondot...

(#16) angyalpc2 válasza Eastman (#11) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

hú bazz ezt 1x2-er megnéztem
vajon 2,5 milliós nézéshez hány tonna trutyira van szükség :D

(#17) nemlehet


nemlehet
őstag

Szerintem sincs benne semmi, de ha egy felnőtt papíron egészséges férfi nem tud úgy vizelni hogy utána ne kelljen takarítani akkor ott azért súlyos bajok vannak.

És itt most nem nektek akarok beszólni vagy ilyesmi...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#18) D1Rect válasza kemotox (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Nyilván az ülőke, most nem élvezkedésről van szó.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#19) Eastman válasza angyalpc2 (#16) üzenetére


Eastman
őstag

Sz@rból várat, így. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#20) FattyDove válasza nemlehet (#17) üzenetére


FattyDove
őstag

"de ha egy felnőtt papíron egészséges férfi nem tud úgy vizelni hogy utána ne kelljen takarítani akkor ott azért súlyos bajok vannak."

Vagy éppen csak érvényesülnek a fizika szabályai. Egyszerűsítve, fröcsögés.

(#21) UnA válasza totron (#5) üzenetére


UnA
Korrektor

Akkor ez nálad lázadás. Nálam kényelmi dolog. :)

(#22) totron válasza UnA (#21) üzenetére


totron
addikt

A 2. pont inkább..

(#23) vicces válasza FattyDove (#20) üzenetére


vicces
addikt

Én is inkább leülök itthon, mert magas is vagyok a wc meg alacsonyan van és akárhogy irányitom csak kifröcsög. Azt meg nem bírom elviselni, hogy csupa húgy a wc körül, még ha nem is vagy alig látszik.
Az asszony még nem tudja, mert biztos kiröhögne.
De legalább tisztaság van. :DDD :C

Nyilvános helyen meg kiélem magam.. szigorúan állva. Néha még le sem öblitem a klotyót ;]

[ Szerkesztve ]

:)

(#24) totron válasza vicces (#23) üzenetére


totron
addikt

Ez a hozzáállás magyarázhatja a közvécék állapotát? Igeen.

(#25) Depression


Depression
veterán

Pisilj a csapba, problem solved. ;]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#26) ncc1701 válasza nemlehet (#17) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez fizika, fröcsög össze-vissza. Itthon szigorúan leülök. És nem, nem ér a cerka sehová, mert az is ismeri a fizikát, és lefele céloz a locsoló cső vége a gravitáció végett. :)

(#27) Depression válasza ncc1701 (#26) üzenetére


Depression
veterán

Nálad talán, nálam nem, nem egyszer jött ki a "padka" alatt, mert nem nyomtam le.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#29) batyuska100 válasza VIPowER (#28) üzenetére


batyuska100
senior tag

Ne fokozzuk tovább..
Itt ülök és olvasgatom a hszeket és én szégyellem magam.

Állva végzem a dolgom.

(#31) Depression válasza #89309696 (#30) üzenetére


Depression
veterán

Mert még gyerek vagy, elmúlik az is ;]

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#34) #90088192 válasza Depression (#31) üzenetére


#90088192
törölt tag

Onnan fogja felismerni a megváltozott helyzetet, hogy a derekába érkezik a merevedés ;]

(#35) ncc1701 válasza FattyDove (#32) üzenetére


ncc1701
veterán

Abszolút egyetértek. Nem hinném, h nagyobb férfi lennék attól, h körbe fröcskölöm a budit. Amit mellesleg én takarítok itthon. :)

(#37) D1Rect válasza VIPowER (#28) üzenetére


D1Rect
félisten

Én kizárólag állva pisálok, ha bemutatkozom valakinek amíg mondja a nevét le is húgyozom a lába szárát, csak, hogy tudja igazi férfivel van dolga.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#38) 8th válasza VIPowER (#28) üzenetére


8th
addikt

Hallod, én még a szaráshoz sem ülök le!

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#39) Elf


Elf
aktív tag

Mágnessel oldanám meg.
Minden rendes prohardveres háztartásban van vinyó mágnes így kézenfekvő a megoldás. :-)

(#40) kemotox válasza VIPowER (#28) üzenetére


kemotox
addikt

Már nem azért, de egy igazi férfi belepisál abba a ruhába, amiben éppen van.
Nagyon elkeserítenek az ilyen puhány kisfiúk, hová lett a világ :(

(#41) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fel kellett törölgetnem pár hsz-t, csak óvatosan a tesztoszteronnal.

(#43) totron válasza 8th (#38) üzenetére


totron
addikt

De még csak meg sem állsz. :D

(#44) DeFranco


DeFranco
nagyúr

legolcsóbb megoldás ha lecseréled az ülőkét olyanra aminek a forgáspontját előrébb lehet hangolni. ha ez nem, akkor azzal próbálkozhatsz hogy egy pár mágneskorongot ragasztasz a két oldalra.

kicsit kell alakítani a wc-n nálunk, és mivel szűk a hely ezért én is aktívan gondolkodom hogy hogy lehetne ezt a helyzetet elkerülni.

(#45) 8th válasza totron (#43) üzenetére


8th
addikt

Nem ám, kirázom a gatya szárán. Férfi vagyok!! ;]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#46) Kerienn


Kerienn
csendes tag

Olvasgatom a hozzászólásokat és behugyozok a röhögéstől. 🤣

(#47) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Állva végzem a dolgom"
Át kell alakíttatni ilyenre és probléma letudva. :DD

[ Szerkesztve ]

(#48) bkercso


bkercso
nagyúr

Az ülőke tengelyére tekerj teflonszalagot, hogy szoruljon, amikor betolod a helyére. És persze vegyél könnyű ülőkét, hogy megtartsa a tengely súrlódása - bár ez a vékonysága miatt kényelmetlen lehet. (Ha a tartályt nem akarod feljebb tenni.)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#49) D1Rect válasza Kerienn (#46) üzenetére


D1Rect
félisten

Remélem állva.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#50) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Átállíthatnád klikkelhetőre Yt videót..

Egyébként egy öntapadós akasztót ragasztani a tetejére (alul) amin egy nehezebb csavaranya van belógatva a wc mögé. Az generál akkora forgatóerőt felnyitott állapotban hogy nem csukódik le..

[ Szerkesztve ]

(#51) Narxis


Narxis
nagyúr

Ezt a sok ülve hugyozót...aszittem csak poén de úgy látszik nem. :O

Thanos was right.

(#52) nullpoint


nullpoint
senior tag

Rolls Frakció megénekelte már régen a Fejezetek egy iskolás gyermek naplójából- című dalban:

"Állva pisilek
És ülve kakálok"

:DD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.