Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#380) Juhaszatti válasza Noukoum (#372) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Tényleg ne szűkítsük le ezt a dolgot a Google appjaira vagy szolgáltatásaira, mert ha valakit komolyan érdekel ez a telefon, és azért olvas bele a kommentekbe, annak ez megtévesztő lehet.

Én azért követem a témát mert érdekel, rengeteg Huawei/Honor telefon megfordult már a családban, jelenleg is van, és ha én valószínűleg nem is, más vehet nálunk a jövőben is. Körülbelül 1,5 hónapja néztem rá utoljára az AppGallery kínálatára, ma újra, mert tudom hogy folyamatosan bővül. Azokkal hasonlítom össze amik éppen a telefonomon vannak.
41 olyan alkalmazás van jelenleg a telefonomon ami nem a Google cucca, vagy nem gyártóspecifikus alkalmazás, azokat nyilván meg sem néztem a Huawei boltjában. A 41 alkalmazásomból 14 található meg az AppGalleryben, tehát kétharmaduk, kb 66% hiányzik. És mint mondtam, az olyan dolgokat mint az Android Auto, a Drive, vagy a Google Classroom, nem is számoltam, ezeken kívül hiányzik ennyi.
Persze, van amire lehetne találni alternatívát, a képszerkesztőkre például biztosan. De a konkrét játékokra már nehezebb, és subnet kalkulátorból sem találtam egyet sem (tudom, nagyon rétegigény, a Play Store szerint 100E+ letöltésnél jár amit én használok). Azt is tudom hogy sokminden megoldható böngészőből (netbank, taxi alkalmazás, webshop pl), vagy APK telepítéssel. De akkor megint ott tartunk hogy kompromisszumokat kötünk, az átlag APK-kal pedig nem foglalkozik.
Szurkolok hogy ez a bővülés felgyorsuljon, mert tisztában vagyok vele hogy rengetegen elégedetten használnák a Huawei telefonjait, ha ez a dolog rendeződne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.