Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bkiky01


bkiky01
senior tag

Google nélkül ennyiért.. Azért a kamera acélosnak tűnik..

(#2) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Van valami érv, hogy miért ezt válassza valaki az S20 Ultra helyett? :(

(#3) andor80


andor80
senior tag

Eddig védtem a hüvelyt.395 SZÁNALMAS hülyék...3 hónap és 220 alatt lesz...s20 uétra helyett bármi mástmarkcsiha...

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#4) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hát nem csöppent el a nyálam..... :N

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#5) akooos válasza MarkCsiha461 (#2) üzenetére


akooos
veterán

Nem nézted véletlenül a bemutatót? Hát kint volt, hogy BEST, FASTEST, MOST POWERFUL, BIGGEST. Ezért.

Ja és HEY CELIA :D

[ Szerkesztve ]

(#6) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Hitelre mehet most , 5% a THM ;]

(#7) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Érdekes felbontás, de tetszik... Kicsit nagyobb a Full HD-nál, ami miatt élesebb kép lesz, de azért még nem QHD, hogy lezabálja az akksit és a hardvert, így magasabb képfrissítést is jobban fogják szeretni a kicsit hardverigényesebb appok... Bevezethetnék máshol is ezt, értelmetlen a QHD, a Full HD meg ksiebb kör ikonoknál már látszik.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#8) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Remélem lesz pofára esés, de az összes mobilgyártónak. Nagyon elszálltak az árak. S20at sem veszik és képesek ennyiért kiadni. Pénzéhes f@szok... :W

(#9) Pjotr


Pjotr
senior tag

P30 helyett P40 semmi értelme. Főleg ennyiért.

(#10) this is life válasza MarkCsiha461 (#2) üzenetére


this is life
Ármester

Nincs rajta gms 😁 ,éppen lehet ez is opció a vásárlásnál .
Amúgy pedig semmilyen ész érv nem szól amellett , hogy ennyi pénzt kifizessen az ember egy mobilért (gyártótól függetlenül) . Irdatlan árak lettek az elmúlt 2 év alatt :O .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#11) prolad


prolad
őstag

Azta mekkora lyuk. Kár érte, ez a lekerekített dizájn jól nézne ki.

(#12) MarkCsiha461 válasza this is life (#10) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Hát az ember gondolná, hogy megpróbálják majd olcsóbban adni a P40 szériát, erre behelyezik az S20 széria mellé :O :W

(#13) Ádám16


Ádám16
addikt

Fő érv ellene:
-HMS only
-ára
Kisebbek:
-3.5 jack nincs
-undorító előlapi kamerarendszer. Ez legalább “FaceID”-t tud, vagy olyan kamu, mint az elődje?

Ennyiért simán vennék Samsungot, de leginkább Sony Xperia 1 II-t. Utóbbi még szép is amellett, hogy van jack csati, és kb ugyanazt hozza, mint a P40 Pro. Még a neve is szar lett, bár a Sony-é se lett semmi.

Továbbra is állítom M20P tulajként: ettől 2020-ban sem feltétlen kell jobb, főleg nem 3x-os áron. És még Youtube is van :) .

(#14) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Brutál drága lett.

300Kért GMSel érdekelne... Ennyiért GMS nélkül kizárt. A jackot kár lespórolták, az előlapi kivágás itt is csúnya. Kameránál kiváncsi vagyok jó minőségben, bitrátával végre szép lesz e a 4K@60? Az YY szenort nem tudom mért eröltetik főszenzorbál egyértelműen nem nyerő. De azért a tesztekre kiváncsi leszek, mégha HMSel tuti nem vétel akkor is.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#15) jUUh


jUUh
addikt

Szvsz ez a HMS nem életszerű. Tech2-s Laci csinál róla bemutatósorozatot, de egészen őszintén, annak ellenére hogy általában piszkálom a telefont (recovery, custom rom, kernel stb), azért nem vennék olyan telefont ahol a Google keretrendszerhez is csak félmegoldások vannak. Ha vannak. Ráadásul azt is érzem, hogy hiába hardveresen jók a telefonok, drágák.

Samsung Galaxy S23+

(#16) INGJOKE válasza WhiteWalker (#6) üzenetére


INGJOKE
veterán

0,9+5% lehet most a legalacsonyabb hitel...

Más

Ez az előlapi szörny (kamera kúp, vagy mi) igen ocsmány lett. :DDD :DDD :DDD

(#17) joey04


joey04
titán

400, nincs gms és még kamrában sem üt akkorát mint vártuk: [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) jacis


jacis
nagyúr

Félve írom le mert az öreg Intruder figyel és banol ha rosszat írok és izgatja a közösséget... de ez az ár szerintem irreális ezért a telefonért. Ha lenne hozzá GMS akkor már más a helyzet de jelenleg nem versenyképes a teló (szerintem).

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) aelod válasza andor80 (#3) üzenetére


aelod
veterán

Nézd más telefon is drága. Mégis megveszik. Huawi-re mindent lehet mondani csak azt nem, hogy hülyék...

nem kevesebb, mint 395 ezer forinton indít hazánkban, amiből nyilván az 5G modem is kiveszi a részét

Na meg az a 256-os belső tároló is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#21) andor80 válasza aelod (#19) üzenetére


andor80
senior tag

vették eddig google és értelmes árazással itt most egyik sincs p30 pro tulaj vagyok maradok annál,hogy hülyék.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#22) Dare2Live válasza joey04 (#17) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Érdemes összevetni a fele annyiba se kerülő Mi Note 10el.
P40 PRo
MI Note 10
Mi Note 10nál több van a képben (hátrábbbról fotózva, látószög más) mégis jóval jobb, több részlet. Érdemes 100%on is ránézni.

Képminőségben nálam egyértelműen nem is picit a fele annyiba se kerülő Note 10 a nyerő.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#23) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Kicsi a telep, nincs jack, a kijelzo pixelhibas es 400 rongy.

Szerintem megyunk csak elbszott iranyba?

(#24) rajd


rajd
tag

A megjelenéskori ár 395.000.- az S20+ pedig 360.000.-(volt) Most a Samsungot 6 héttel később be lehet szerezni ~280.000.- FT-ért, kíváncsi vagyok mondjuk május 10-én mennyiért lehet majd itthon hozzájutni a P40 pro-hoz. Gyanítom 280 alatt lesz... :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Fred23


Fred23
nagyúr

Teszt.
Nekem nem pont a zsánerem ez a készülék, ettől függetlenül egész jónak tűnik. Az ár már más kérdés.

(#26) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Annak idején mikor elkezdte finomítani a Samsung az edge paneleit, jóval kisebb lekerekítéssel, akkor jött be a Huawei egy nagyon túltoltan lehajló kijelzővel. Most sikerült az előlapi kamerát is átvenni, azt is rendesen túltolva.

(#28) k-adi


k-adi
nagyúr

Megmondtam előre... 400ezer ft :D atyaég.. ezek nagyon... "bátrak" :DD

hatalmas csalódás... se gms, kivágás is nagy, a képátló is retardált méret, nincs jack, ...ááá nem is sorolom... ez így tuti bukta... a p40 pro+ meg akkor 500 lesz vagy mi? :)

(#29) Postas99 válasza joey04 (#17) üzenetére


Postas99
senior tag

Igazad van. Megint egy halom olajfestmény..

Nem értem, hogy mi járhatott a fejekben amikor kitalálták az árazást...
Az tudjuk hogy 4-5 hónap múlva csak a felét kérik a piacon majd.. de akkor is, a produktum is sz@r.

(#32) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Miért csak 395? A mostani vagy van munkahelyem, vagy nincsben lehetne 5-600 is. Nem értem hogy gondolták ezt. :W
Én nem igen látok különbséget a p30 pro-hoz képest a képeken. (gsmaréna)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#35) juuzer


juuzer
addikt

Köszönöm. Take my f.ckin money still! :D

#ÉletGoogleNélkül

Vamos a la playa.

(#36) dutrás válasza MarkCsiha461 (#2) üzenetére


dutrás
őstag

Megfordítom a kérdést. Van valami ami az S20 ultra mellett szól?

Srácok nézzetek már az euró és a dollár árfolyamra.
Ez igaz mindkét gyártó árazására és a Huawei még így is olcsóbb lett.
Az is tudatosuljon már mindenkiben végre hogy igen a HMS létezik él virul és fejlődik. Nyugodtan be lehet nézni az AG ba alig pár hét alatt igen sok alkalmazás felkerült.
A fórumon is többen jelzik hogy meg vannak google nélkül. Nekik mi ért ne érné meg?
Azonkívül csökkenni is fog biztos az ára.

P50 pro/P40 Lite

(#37) Dare2Live válasza Dare2Live (#22) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Amit még meg akartam nézni az a video.
Hát ez továbbra is rossz. Nem tudom, hogy a szenzor vagy a SOC miatt, de rossz.
Fele ennyibe se kerülő mobilok ennél jóval szebb videot csinálnak.
Az érdekes, hogy ez tesztelőknek is feltűnt. :) "4K60 videos are disappointing". Nem tudom mért a 4K60at emeli ki a többi is rossz. 26-27mbps mondjuk nagyon durván kevés 4K60ra az tuti itt már a bitráta is sokat ront. Ide legalább 40mbps kéne.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#38) mjani1172


mjani1172
addikt

Nem szeretem, mikor itt sírnak, hogy miért drága valami.
Ezért most csak nevetek, 395.000 :))

Szvsz. nagy bukta lesz ebből. Ezen az áron 10 telefon nem fog gazdára lelni itthon.

[ Szerkesztve ]

(#39) this is life válasza MarkCsiha461 (#12) üzenetére


this is life
Ármester

A logika az alacsonyabb árat feltételezné , de valamiért nem így gondolják . Ha tippelni kellene az európai és a világ piacot egyenlőre elengedték . Inkább csak kötelező jelleggel viszik Kínán kívülre az új eszközöket , hogy azért mégse tűnjenek el a piacról .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#40) marcee


marcee
addikt

Addig tetszett, amíg kiderült, hogy nincs benne hagyományos beszédhangszóró. A sarkokon kiszélesedő keret jól is néz ki, és valószínűleg hasznos is. Végre egy csúcskészülék, ami 256GB-ról indít.
Ez ennyiért GMS nélkül elég bukónak tűnik. Azt sajnálom, hogy most az összes nagy gyártó a várható korona-válság számlájára fogja írni az eladások visszaesését és nem fognak most sem észbekapni, hogy az 1000-1500 dollár nem oké egy "sima" zászlóshajóért.

\m/

(#41) Aryon87


Aryon87
félisten

Megnezzem Tech2 Laci videojat.

Mutatos darabok de...
P30 szeriarol ezekre nem eri valtani, csak a korabbiakrol majd ha merseklodik az ar.
A Pro eseteben a 4 oldali kerekitesnek semmi ertelme. A 30Pro-mnal is idegesit a 2 oldali, nemhogy meg ennel is, raadasul alul is es felul is.. Kijelzovedelem igy erdekes lesz..
Kamerakapszula fura, de a 3D arcazonositas udvozlendo.
Akksit novelhettek volna jobban, ott semmi valtozas nincs.
Kamerakban se sok valtozott, a felbontas nott itt-ott..
Na meg nem erzem ugy, hogy az OLED jo valasztas volt...

Igy szamomra a P40Pro+ ami erdekes..
Google nelkul is igen...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42) jacis válasza Aryon87 (#41) üzenetére


jacis
nagyúr

"Na meg nem erzem ugy, hogy az OLED jo valasztas volt" - eddig nem OLED volt?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#43) Aryon87 válasza jacis (#42) üzenetére


Aryon87
félisten

Amoled;)
Legalabbis az enyembe az van

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44) 7Heads Drago válasza MarkCsiha461 (#2) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A zoomos képei jobbak a P40-ek az S20-tól, de még a P30-at is simán veri.
De csak ezért persze nem ér ennyit.
És ez mi a S20-nál? Elég durva ez a hiba. (a gsmaréna oldalán még jobban látszik ugyanez)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#48) p2pp válasza Aryon87 (#43) üzenetére


p2pp
őstag

Jó nekünk ez a mostani P30 pro simán!
400-ért amúgysem kellene.
Nem is ér annyit sztem.
Pláne a Lyukas kijelző 😀
Full View lyukak nélkül sokkal jobb lett volna.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#49) babosmiki


babosmiki
addikt

Ez egy vicc ennyiért! Felháborító komolyan..És az a kamera kivágás a kijelzőben... :Y :DD :(( :W

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.