Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) S e t h


S e t h
nagyúr

400 ezer, szép.
Szerintem a járvány még van ott a kínaiaknál, de láz mindenképpen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#52) Aryon87 válasza p2pp (#48) üzenetére


Aryon87
félisten

En megvarom a Pro+ verziot. Nyilvan boszmedraga lesz (olyan 450k korulre tippelek), de majd ha merseklodik az ara, valoszinuleg valtok ra.
A kameralyukkal meg lehet baratkozni sztem, plane ha szepen eltuntetheto lesz, nem ugy mint a konkurencianal, ahol meg mindig nem kepesek megoldani szoftveres javitassal...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#53) babosmiki válasza janeszgol (#50) üzenetére


babosmiki
addikt

Az egy dolog csak, hogy nincs beszéd hangszóró, de így bukta a sztereó hanzást is... :(

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#54) Juhaszatti válasza 7Heads Drago (#44) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Sokszoros zoom ide vagy oda, mindkét kép tragikus, még piciben is. Nem sok értelme van itt azon lamentálni, hogy két rossz közül melyik a kevésbé rossz, vagy a rosszabb.

(#55) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez drága? Miért a többi aztán sz@r olcsó ugye? :U

#vegrenincsguglilepraappok :C

[ Szerkesztve ]

(#56) dutrás válasza Aryon87 (#52) üzenetére


dutrás
őstag

Ez kameralyuk is felhasználó kérdés. A Mate 20 pro-n hatalma noch van amitől egy darabig nagyon idegenkedtem. Pár hét múlva észre se vettem. Persze ez mindíg egyénfüggő van aki nem tudja megszokni.
Jelen esetben ez egy pontja a telefonnak amibe bele lehet kötni lehet fikázni.

P50 pro/P40 Lite

(#57) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

4 róka GMS nélkül? :DDD :DDD
A Huaweinél nagyon elgurult a gyógyszer :U

All→M8

(#58) Aryon87 válasza dutrás (#56) üzenetére


Aryon87
félisten

Es akkor a M20Pro noccsa meg mindig kisebb, mint az iPhoneoknak.. ez a kapszula meg kutyafule hozzajuk kepest.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#59) Giovan!


Giovan!
addikt

MKBHD az új videóját azzal kezdte, hogy ő ugyan nem fog ilyen telefont használni a Google hiánya miatt, de azért vannak benne feature-ök, amiket más gyártók is átvehetnének.
Hát kb. ennyi létjogosultságát látom én is a piacon jelenleg, inspiráció forrásnak a többi gyártó számára jó lesz ez.
Mondjuk az előlapi kamera formáját és elhelyezését remélhetőleg senki sem fogja lekpppintani, annál még a notch is jobban néz ki szerintem :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#60) mrThomi válasza MarkCsiha461 (#2) üzenetére


mrThomi
addikt

Az idei exynoss 990 valami botrányos lett például azért... ha tudsz inkább snapival vegyél idei s20 szériát

Nothing Phone (2a)

(#61) joey04 válasza Giovan! (#59) üzenetére


joey04
titán

[link]

Kár a készülékért, hiszen a Huawei P40 Pro hardveresen tényleg kiváló lett, a fentebb említett szoftveres okok miatt egyelőre mégsem tudjuk azt nyugodt szívvel mindenkinek javasolni. Emlékeztek még a Nokia PureView 808-ra? Egy újító, remek kamerás mobil volt Symbian rendszerrel, amely végül a kasszáknál megbukott. Nem is tudjuk hirtelen, miért jutott eszünkbe pont ez a párhuzam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#62) hemaka


hemaka
nagyúr

jézusom hogy néz ki az a kamera sziget ott elöl

(#63) babosmiki válasza hemaka (#62) üzenetére


babosmiki
addikt

Gusztustalan...ennyi.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#64) laci666


laci666
senior tag

Nagyon szép lett :)
Na meg gugli mentes (végre van választás)

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#65) #30610944 válasza S e t h (#51) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mind a harom tul van arazva nem durvan.
Engem erdekel a kozepso modell a sima Pro, de nem ennyiert.
600 eurot siman adnek erte de azt az arat nem mostanaban fogja elerni. Talan ev vegere eleri azt az arat, ha egyaltalan lemegy addig.

(#66) robaGB10


robaGB10
tag

Ha vkit nagyon érdekli, digitec.ch-n 999 frank, plusz hozzá ajándék Mediapad M5 Lite tablet.

[ Szerkesztve ]

(#67) cheftitkar-


cheftitkar-
újonc

Lehet az ár és a gms hiánya miatt fintorogni. De, ez a telefon szerintem már nem a nyugati piacra készült. Kínában 35-40%-os piaci részesedése van a Huawei-nek, a google nélkül is, az Európai piacot eddig is a Samsung uralta, talán a prémium rétegben erősebb volt az Apple.
Az meg érthető, hogy ide is bedobják, hátha van még ember aki nem tudja, hogy mit vesz.

(#68) ForRedGlory válasza laci666 (#64) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tök jó, választhatsz a Google és a kínai ki tudja mi van benne rendszer között. Fene a gusztusod, hogy ez neked boldogságot okoz.

(#69) #10949376


#10949376
törölt tag

Elég gyenge lett ennyiért,5g kis aksival ...ugy látszik magukat akarják még jobban tönkre tenni :K

(#70) #30610944 válasza #10949376 (#69) üzenetére


#30610944
törölt tag

Max a HTC, Sony sorsara jutnak ilyen arakkal.

(#71) Mezcal


Mezcal
addikt

Ki veszi meg ezt a kínaiakon kívül? Főleg túlárazva....

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#72) dutrás válasza ForRedGlory (#68) üzenetére


dutrás
őstag

Te az összes kódot ismered a googleban :Y

P50 pro/P40 Lite

(#73) ForRedGlory válasza dutrás (#72) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mondtam volna ilyet? Amúgy ja, én vagyok maradi, hogy kommunista ország rendszerében még kevésbé bízom. Mea culpa.

Mellesleg android fut ez alatt is. Csak rá van barkácsolva a kínai csoda.

[ Szerkesztve ]

(#74) Mezcal válasza dutrás (#36) üzenetére


Mezcal
addikt

Van valami ami az S20 ultra mellett szól?

Van benne Google.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75) #91166208


#91166208
törölt tag

Szép telefon de a p30pro marad még nagyon sokáig. :R

(#76) user12


user12
őstag

Emlékeztek, amikor megjelent az i11, mindenki a kameraszigetet fujjogta :) Mostanság meg már ez a fajta lett az általános.
Ez konkrétan nekem olyannak tűnik, mintha rádobálták volna a kameramodulokat.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#77) laci666 válasza ForRedGlory (#68) üzenetére


laci666
senior tag

Szerintem választás lehetősége mindig jó.
Most hogy kínai nem érdekel,többibe meg nem akarok bele menni. :N

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#78) samu74


samu74
addikt

Ez a széria se fog forradalmat csinálni a csúcsszériában. :) Mondjuk google nélkül meg pláne. Pedig az előző széria nem volt rossz.

-----------

(#79) dutrás válasza Mezcal (#74) üzenetére


dutrás
őstag

Igen annak aki azt használja. Pontosítok: aki nem tud meg lenni nélküle. Aki meg nem az miért adjon többet érte 85 ezerrel?
Nem volt ez igazi érv.

P50 pro/P40 Lite

(#80) Navaren válasza cheftitkar- (#67) üzenetére


Navaren
aktív tag

Nem is ez a gond, hanem úgy csinálni, bazi bemutatóval, mindennel, mintha ez a telefon az európai piacon is általánosan versenyképes lenne Google szolgáltatások nélkül.
Hiába néz ki jól (ez mondjuk szubjektív), lő tényleg szép képeket (by. MrWhosTheBoss), és érződik komoly prémiumkütyünek, ha nem, vagy csak nagyon nehezen, rengeteg kompromisszummal tudnád úgy használni, ahogy az addigi, munkára is befogott telefonod tudtad eddig - tisztelet a kivételnek.

Ahhoz pedig nagyon drága, hogy csak úgy vegyél egyet a másik telefonod mellé.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#81) Ádám16 válasza samu74 (#78) üzenetére


Ádám16
addikt

Az előző széria nagyon jó volt, csak épp több dologban visszalépés volt a M20 széria után.
Ettől függetlenül igen, remek volt, de nagyon sok minden változott 1 év alatt.

Kár, hogy az összes gyártó elment az alma után, amikor körték. Szerintem be fogják cummantani ezzel az árazással - a Samsung is, és ők is.

(#82) 7Heads Drago válasza #10949376 (#69) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát nem tudom. A Samukat így is elverte. Meg tudtommal Az új S20 sorozat marhára küzd az üzemidővel. Szóval nem lesz nehéz megverni. [link]

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#83) enginev3.0


enginev3.0
félisten

4200mah? Bíznak benne hogy a Google szolgáltatások ette meg eddig az akksit? :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#84) beyruth82


beyruth82
veterán

Semmi értelme google nélül kiadni kínán kívűl szerintem, főleg ennyiért.Nagyon elvakult vérfan lehet aki megveszi

(#85) hunhool1979 válasza bkiky01 (#1) üzenetére


hunhool1979
tag

Szerintem hibás az árát a gugli meglétéhez kötni.... Maga a készülék fantasztikus, a Mate30 pro-hoz is megoldottak(jó, most épp nem hekkelheto a gugli)

(#86) 7Heads Drago válasza Giovan! (#59) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Megnéztem a videót és azt kell mondjam az ujj leolvasója lényegesen jobb mint a Samué.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#87) Aryon87 válasza enginev3.0 (#83) üzenetére


Aryon87
félisten

nem. Huawei mindig is jobb volt üzemidőben, most sem lesz másképp.

(#86) 7Heads Drago: újabb generációs leolvasót kapott, azért gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#88) Zsolt73


Zsolt73
csendes tag

Ez Alice pasija? Ugyanazok a csűröm csavarom értelmetlen mondatok... :O

(#89) helixP válasza hunhool1979 (#85) üzenetére


helixP
nagyúr

Használja, aki akarja, meg tudja Google nélkül, de engem senki ne akarjon róla meggyőzni, hogy ez így normális és természetes, és nem származik belőle hátrány.

(#90) Juhaszatti válasza dutrás (#79) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mármint mi az az "azt"? A GMS hiányát ne szűkítsük le a Google alkalmazásaira, sokkal többről van szó sajnos. A vevő pedig nem tudhatja előre hogy az általa használt appok közül melyik, és mennyi fog működni, vagy nem működni (akár APK-s telepítés után sem, de ugye azzal a többség nem is foglalkozik). Egészen addig amíg nem látja az AppGallery egyre bővülő, de még mindig nagyon hiányos kínálatát.

[ Szerkesztve ]

(#91) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Nohát, egész pofás lett ez a telefon.

Fogalmam sincs, hogy mi különbözteti meg a tizenkettő az egytucat telefonoktól, de nekem tetszik a kinézete :R

Nyilván sosem lesz ilyen telefonom (engem már beszippantott a gugli a mátrixba :D ), ha észérvek nem is szólnak mellette, de emocionálisan akkor is tetszik ez a telefon :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#92) h4h01


h4h01
senior tag

Röviden tetszenek! Főleg ez a matt hátlap, az nagyon baba..A p40 pro előlapja is nagyon dögös szerintem, és hááála az égnek van benne 3d-s arcazonosítás..Ezután engem marhára nem zavar, hogy mekkora az a luk..Ebben legalább van egy értelmes biometrikus azonosítás pl. a samsungokkal ellentétben..Bár az még érdekelne, hogy egy mate20pro, vagy m30 pro-hoz viszonyítva milyen 3d-s szenzor van benne?..Mert ha ugyanazt a szenzort pakolták bele abba a lukba, akkor engem megvettek..úgy már nem is olyan nagy az a kapszula :K
Azt sajnálom, hogy a pro és a sima között azért elég nagy a difi.. :N
Az árak meg szokás szerint rémisztőek, de úgy látszik ezt meg kell szokni..Szinte eltűntek az olcsóbb gyártók..Oneplus, xiaomi is..már szinte mindegyik csúcs 300e felett nyit..Dehát ez van!

[ Szerkesztve ]

(#93) Chrys_


Chrys_
addikt

HMS, akkor erre GAPPS sem megy fel?

(#94) Giovan! válasza 7Heads Drago (#86) üzenetére


Giovan!
addikt

Igen, viszont ha jól tudom, ebben optikai szkenner van, a Samsungé pedig ultrahangos, ami kissé lassabb ugyan, cserébe viszont a vizes vagy olajos ujjadat is felismeri.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#95) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Egyszer már magyarázza el valaki, hogy mitől leszek "produktívabb" egy Mate20 Prón, mint egy mezei P30 Prón?

(#96) Giovan! válasza Chrys_ (#93) üzenetére


Giovan!
addikt

Elvileg semmiféle Google api-t használó alkalmazás nem fut ezeken.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#97) Aryon87


Aryon87
félisten

Camera Test: Huawei P40 Pro vs Samsung S20 Ultra vs iPhone 11 Pro

Vannak ám különbségek..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#98) gproject


gproject
aktív tag

zoomban es ejszaka eleg jo, bar ez csak egy hands on

upssz, ezzel elkestem

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#99) #30610944 válasza Aryon87 (#97) üzenetére


#30610944
törölt tag

Az esetek tobbsegeben a P40 Pro jobb...csak miert ilyen b@szott draga. :W

(#100) Aryon87 válasza Aryon87 (#97) üzenetére


Aryon87
félisten

Azért ez egy gyöngyszem ;]

Sorrend: P40Pro-S20U-I11Pro normal camera

P40Pro-S20U-I11Pro éjjeli mód

Utcai:

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.