Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) #78791680 válasza F-ECT$ (#1098) üzenetére


#78791680
törölt tag

Pont ezelott emlitettem hogy addig nem valtozott az uzemidom amig ovtam. Nekem pedig nem mindegy hogy masfel naponta toltok egyszer vagy naponta ketszer :)

(#1102) zhata válasza zhata (#935) üzenetére


zhata
senior tag

Sajnos, továbbra is vannak virtuális ujjlenyomatok. Vártam eddig, de tegnap kétszer, ma EDDIG kétszer nem volt hajlandó a telefon feloldani ujjlenyomattal.
Viszont megfigyeltem, hogy mindez - nálam - akkor fordult elő, ha a telefon a zsebemben volt, és mint ma délelőtt is sokat mászkáltam. Otthon nem fordult elő. Ez a hiba nagyon zavaró, még orvoslásra vár.

(#1103) tomp válasza zhata (#1102) üzenetére


tomp
félisten

Érdekes ez az eset. Nálam ilyen még nem volt.
Ami feltűnt, hogy vizes ujjnál a 5-ös olvasója egyből elutasítja a feloldást. Csak rezeg. Itt kb 1mp-ig megy az animáció és felold. :)

(#1104) Sanya


Sanya
nagyúr

Na megjött hozzá az oneplus bullets wireless 2 füles is. Érdekesség, hogy lemerülve érkezett.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1105) zolka95 válasza zhata (#1102) üzenetére


zolka95
őstag

Nálam sokszor előfordul. Leginkább akkor ha sokáig nem nyúlok hozzá. És fürdés után száraz kézzel sem szokott feloldani.

Azt hittem én vagyok béna. Rosszul adtam meg az ujjlenyomatokat vagy rosszul rakom oda stb. De akkor ezek szerint nem. Remélem csak szoftverhiba, nem pedig hardveres.

Sima OP7-et használok.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#1106) BeastMode válasza zolka95 (#1105) üzenetére


BeastMode
őstag

Száraz kézzel nem nagyon ismeri fel, kell neki egy minimális nedvesség, hogy pontos legyen.

(#1107) Sanya válasza Sanya (#1104) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem is jött üresen, csak nem tudtam párosítani. De a hangja kiváló.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1108) F-ECT$ válasza #78791680 (#1101) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem érezni kell, hanem mérni :) Az első pár száz töltés alatt nem is szabad észrevenni semmi degradációt, mert az valami hibára utalna. Azt kellene kimutatni, hogy mondjuk 1000 töltés alatt a kímélő használat mellett mennyivel kevesebbet degradálódik az aksi, mint a nem kímélő használattal. De ilyen tesztet én még nem nagyon láttam. Viszont ha megnézed bármelyik 3 éves telefon akkuját, az már tuti nem fogja a gyári értéket hozni, akármennyire is vigyáztál rá.

Dive ever, work never.

(#1109) bordi10


bordi10
senior tag

90 Hz, QHD+ fixen, wifi, mobilnet vegyesen...haverok leszünk :DDD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#1110) Timer válasza Sanya (#1107) üzenetére


Timer
veterán

Hmm, zsír! Ha van még vele tapasztalat, az jöhet. El kellene szórni a refferral pontokat, és túl sok értelmes altnertíva nincs most a heteshez.

(#1111) #78791680 válasza F-ECT$ (#1108) üzenetére


#78791680
törölt tag

Akkor miert van szukseged napi ketszeri toltesre? :)
En tovabbra is tartom magam az aksi vedelmehez

[ Szerkesztve ]

(#1112) tomp


tomp
félisten

Mintha nem működne nekem a videóstabilizálás! Ugyan úgy rángat a kép...
Na ilyenkor mi lehet?

(#1113) F-ECT$ válasza #78791680 (#1111) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert már degradálódott az aksi :) 3 év alatt ha csak napi 1x töltöd az már 1000+ töltés, az a legkímélőbb használattal is ~20% kapacitás vesztést okoz.

Dive ever, work never.

(#1114) SharpSA


SharpSA
veterán

Van-e már tapasztalata valakinek üvegfóliával kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1115) tomp


tomp
félisten

Kellett egy Wipe Cache. Visszatért a stabilizálás.
Külső kamera appoknál pl Google Camera nem megy az OIS vagy ha megy akkor ennyit tud?:D

(#1116) #78791680 válasza F-ECT$ (#1113) üzenetére


#78791680
törölt tag

Na akkor pont errol szol az hogy foglalkozol vele. Nalam 3 eves telefonnal 3000 mAh aksinal sem kellett sosem 2x tolteni.

(#1117) F-ECT$ válasza #78791680 (#1116) üzenetére


F-ECT$
titán

Talán mert nem ugyanúgy használjuk :)

Nézd meg hogy mennyi annak a telefonnak a tényleges akku kapacitása most, és utána tudunk erről tovább beszélni.

Dive ever, work never.

(#1118) #78791680 válasza F-ECT$ (#1117) üzenetére


#78791680
törölt tag

Sajnos meg mindig nem tudom hogyan nezzem meg :F

(#1119) F-ECT$ válasza #78791680 (#1118) üzenetére


F-ECT$
titán

AccuBattery app, kell neki pár töltés, utána megmondja az "Állapot" fülön. (Illetve lehet be kell állítani a gyári kapacitást is ott.)

Dive ever, work never.

(#1120) #78791680 válasza F-ECT$ (#1119) üzenetére


#78791680
törölt tag

Sajnos az nem opcio, mert mar par hete nincs hasznalatban.

Van olyan aki vasarolt Bullets Wireless 2-t? :DD

(#1121) Peterzon94


Peterzon94
tag

Leírnám a tapasztalataim ide, hátha érdekel valakit.
Június 11-én kedden küldtem vissza a telefont, amit 13-án csütörtök reggel meg is kaptak lengyelbe, majd 14-én este már jött is a paypal értesítő, hogy pénz visszatérítést kaptam. Wow, nagyon korrekt cég! Bezzeg itthon fogyasztóvédelem is kellett volna egy ilyen tortúrához. :DDD

(#1122) S@s válasza Peterzon94 (#1121) üzenetére


S@s
tag

Hasonlóképp tudok én is nyilatkozni. Cserét kértem mert karcolás volt a kijelzőn a fólia alatt. Visszament a teló és 1 hét alatt a kezemben volt az új készülék. ( ebben benne volt a pünkösdi hosszú hétvége is ) Szal. le a kalappal. ( a honlapjuk akadozott, de írták is, hogy túlterhelt ).

[ Szerkesztve ]

S@s

(#1123) dikan válasza Peterzon94 (#1121) üzenetére


dikan
tag

Majdnem két hete rendeltem priority shippingel. Két nap alatt MO-n volt, UPS elkevertr, azóta megy a nyomozás, hogy hol van a készülék és amíg ezt le nem zárják, addig se pénz se telefon.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#1124) betyarr


betyarr
veterán

én meg még mindig nem tudtam megrendelni,mert még mindig nem lehet pp-al fizetni.a vége az lesz,hogy kifizetem a revolut virtuális kártyámmal.jó esetben nem lesz megint kártyabotrány náluk,meg nem lesz szükség a pp által nyújtott "garanciális" megoldásokra :U

(#1125) LógaGéza válasza bordi10 (#1099) üzenetére


LógaGéza
addikt

Magisk Hide ;)
Csak bepipálod az appot, és úgy látja, mintha nem lenne rootolt a készülék. K&H appal nem próbáltam, de OTP, és BB-vel megy.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1126) betyarr


betyarr
veterán

ezt nem hiszem el...megint beszéltem az üfsz-el chaten és azt mondta,hogy 10-15 munkanap kb. amíg rendbe hozzák a paypal fizetést (a múltkor 24 órát mondtak :U ).
szerintetek merjem bevállalni pp nélkül a vásárlást?revolut virtuális kártyával természetesen.
akármennyire is begbízható az op,azért én csak félnék attól,hogy valami félre megy,aztán oda egy rakat lóvé.valójában nem is az hajt,hogy már azonnal kézhez kapjam,hanem attól tartok,hogy valahogy kifogynak a 12/256 verzából :U

[ Szerkesztve ]

(#1127) pcnet válasza betyarr (#1126) üzenetére


pcnet
addikt

Szerintem egy ilyen szintű bankártyás botrány után, rendbe rakták a rendszerüket. Nagy blama lenne, ha újra kiderülne, hogy gond van vele. De teljes mértékben megértelek, anno én is idegenkedtem a bankkártyás/pp fizetéstől. Esetleg nézz szét Hardveraprón vagy aukciós portálokon ha opció a pár hetes használt példány is. Egy éve én is 1 hetesen vettem az enyémet (OP6) ~25e ft-al olcsóbban. Csak arra kell vigyázni, hogy Oneplus oldalról származzon és az eladó adja hozzá a Oneplus accot is.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#1128) vitezlejszlo válasza betyarr (#1126) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nem lehet vasarlasi limitet beallitani a kartyadra (card not present - cnp), amit addig megemelsz, amig vasarolsz?

(#1129) betyarr válasza vitezlejszlo (#1128) üzenetére


betyarr
veterán

nem is azzal lenne elsősorban probléma (bár annak se örülnék,ha a kártyaadataimat lenyúlnák).tudom fagyasztani is a virtuális kártyát,hanem inkább azzal,hogy valami félre megy (nem érkezik meg,hibás és nem akarnák cserélni stb.) és megszívom pp nélkül.

(#1130) tomp


tomp
félisten

Észrevettétek, hogy napsütésben a telefon feltekeri a kijelző kontrasztját? :D
pl a fekete alap szürke lesz így jobban lehet látni

(#1131) brainticket válasza tomp (#1130) üzenetére


brainticket
aktív tag

Hát mind a Samsungok, mondjuk ott talán azért jobban sikerül napsütésben.

(#1132) zhata válasza tomp (#1130) üzenetére


zhata
senior tag

Igen észrevettem, de nem igen tudtam értelmezni. Ha már így kell ellentételezni a relatíve alacsony fényerőt! :U
Mára megvilágosodott: CSAK a zsebemben és kánikában -forró és nedves környezet - jönnek a fantom ujjlenyomatok.
Más. A Type C - Jack adapterrel szerintem nagyon nyűgös, macerás a zenehallgatás, filmnésés, stb. Vettem egy BT fülest (JBL TUNE 500 bt), szuper, mindenkinek ajánlom.

(#1133) FuRiONight válasza zhata (#1132) üzenetére


FuRiONight
őstag

Azèrt tolja fel a fènyerőt, hogy jobban làsd a kijelzőt. Ez már èvek óta így van, csodàlkozok, hogy valakinek ez mèg újdonsàg :U (nem az alacsony fènyerő miatt )

(#1134) vitezlejszlo válasza betyarr (#1129) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nem szoktak ezek a dolgok felre menni. En is kartyaval vettem meg a PP hianya miatt csutortok este, a telo most mar uton van... Vagy legy ferfi es vedd meg, vagy vard meg a PP-t es vedd meg, ilyen remek otleteim vannak :)

(#1135) betyarr válasza vitezlejszlo (#1134) üzenetére


betyarr
veterán

:DDD

(#1136) tomp válasza FuRiONight (#1133) üzenetére


tomp
félisten

Nem a fényerőt tolja fel. Az eleve a napsütéses időben maxra megy. Hanem ha közvetlenül rá süt a nap akkor a kontrasztot emeli meg. OP5 nem tudja ezt.

zhata
Én OnePlus Bullets Wireless-t használok erre a célra. Tökéletes.
Gondolkodtam a Bullets Wireless 2-n de csak aptX HD-t tud. Az pedig nekem kevés extra, hogy az 1 éves fülest leváltsam. LDAC-t vártam de gondolom az majd a BW3-al jön...
Amit kinéztem az az iTech Prostereo H2 csak jelenleg kicsit borsos ára van. Remélem megy lejjebb.

(#1137) #78791680 válasza tomp (#1136) üzenetére


#78791680
törölt tag

Bulletsnel nem zavaro az a zsinor? Ilyen arkategoriaban mar nem jobb true wireless?

(#1138) tomp válasza #78791680 (#1137) üzenetére


tomp
félisten

Egyáltalán nem zavaró. Nem érzem a zsinórt és nem is látom.
True wireless nem tetszik. Túl kicsi. Ha nem akarom már használni akkor magammal kell vinni a tokját. Itt csak kiveszem a fülemből és a mágnes rögzíti a 2 drivert és lekapcsol. Szépen elvan a nyakamban. Ha újra hallgatnék zenét, szétszedem és mire berakom a fülembe már szól is a zene tovább.

(#1139) zhata válasza FuRiONight (#1133) üzenetére


zhata
senior tag

Tényleg? Kérlek, taníts még mester! :R
De - kérlek olvass vissza [link].

[ Szerkesztve ]

(#1140) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Gcamban a saturationt 2.3ra felhúzva elég jó színekkel fotóz sötétebb helyen is a telefon :K

Mondjuk mindet felhúztam ennyire :D lehet hogy így nappal túl színes lesz

Alap gcam

Gyari kamera

Gcam 2.3 saturation

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1141) exelsior1


exelsior1
senior tag

Na, meg is jött a 9.5.7 frissítés, amit annyira harangoztak, durva, hogy egy oldalas javítási lista kemeény 123 mega a Oneplusnál, míg a nagy gyártóknál ugyanez inkább 1 giga lenne :DD

Galaxy S10

(#1142) exelsior1 válasza SharpSA (#1114) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hi, nagyon nem szeretik az üveget ezek a telók az ujjlenyomat miatt, ha akad is amivel működik ott is sokat veszítesz a hatásfokból. Próbáld a Media Makrtos Clearplexet, az ad bőven védelmet és nem zavar be. Annyi a szabály hogy felhelyezés után ne nyúlj pár óráig a telóhoz hogy a gél meg tudjon nyugisan kötni, ha nyomkodod közben rettnető undi lesz. Hátlapra is most raktam, erősen tapad a kézhez, levehettem a tokot, azzal már embertelenül nagy a teló sajnos.

Galaxy S10

(#1143) #78791680 válasza exelsior1 (#1142) üzenetére


#78791680
törölt tag

Ezert ajanlottam itt az Olixar uvegfoliat, redditen azt irtak hogy tokeletes vele az ujjlenyomatolvasas.
Hatlapra is uveget raktal?

(#1144) exelsior1 válasza #78791680 (#1143) üzenetére


exelsior1
senior tag

Clearplex ment oda is. Bár még keretes hátlapi nincs, csak sima, ez is megteszi addig. Az S10 +-om full keretes fóliával használtam, többet nem is tokoznék, amíg van ilyen, minden mm és gramm spórolás fontos ilyen méretű telóknál. Arról nem is beszélve, hogy semmi értelme ennek a csodás Nebula kék színnek ha nem látszik :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#1145) betyarr


betyarr
veterán

voip telefonálásra használja valaki a telót?mobilevoip,zoiper és társai.
érdekelne a hangminőség és más tapasztalatok :R

(#1146) enginev3.0 válasza exelsior1 (#1144) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ezt MM-ben lehet felrakatni? Mennyibe kerül? Nagyon örülnék egy full fóliának, ami a keretet is védi, akkor én sem használnék tokot :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1147) dikan válasza enginev3.0 (#1146) üzenetére


dikan
tag

Ha jól tudom 7000 körül van felrakással együtt oldalanként.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#1148) exelsior1 válasza enginev3.0 (#1146) üzenetére


exelsior1
senior tag

Keretes még nincs nekik mint írtam (sajnos ) :R Előbb utóbb csak lesz, ami van az 6 ezer jelenleg. Esetleg westend Mobile outfitters megér még egy próbát.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#1149) enginev3.0 válasza exelsior1 (#1148) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sajnos én messze vagyok pesttől
De ha kapható lesz akkor felmegyek érte

Tudsz majd jelezni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1150) #78791680 válasza exelsior1 (#1144) üzenetére


#78791680
törölt tag

Az biztos :DD De a tok azert ved az esestol is, uvegnel ha esik akkor sokkal nagyobb esellyel roppan alatta a hatlap

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.