Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Timer válasza G_krisz (#1800) üzenetére


Timer
veterán

Paypassra külön limit van, nincs túl alacsonyan?

(#1802) aujjobba válasza bordi10 (#1784) üzenetére


aujjobba
addikt

Jó, jó, csak elég nehezen látni tőle az időt, dátumot, meg a többi szöveget.

(#1803) tom_87


tom_87
tag

Sziasztok!

Ma megrendeltem a 12/256-os verziót, de fizetés során érdekességeket tapasztaltam: a paypalra beallitott kartyamat nem fogadta el, ezért feleségem kártyájával fizettem. 266 ezer ft helyett 330 ezret vont le... Ez mégis hogy jött ki 819 euronál?

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#1804) brainticket válasza tom_87 (#1803) üzenetére


brainticket
aktív tag

paypalnél mindig az első hogy átállítod hogy ne a paypal váltson, mert szarul vált, de ennyire azért nem, ez azért durva volna.

(#1805) ghiottone válasza tom_87 (#1803) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Lehet a konverziót nem állítottad át és így alapból nem a bankod, hanem a paypal vált, ami sokkal rosszabb. Mondjuk ahogy kollega is írja ez nem jó, szarul vált a paypal, de nem 402,9 forinton.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1806) tom_87 válasza ghiottone (#1805) üzenetére


tom_87
tag

Nem paypallal fizettem, mert ott nem engedte. A oneplus oldalán a mastercard/visat választottam.

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#1807) brainticket válasza tom_87 (#1806) üzenetére


brainticket
aktív tag

megnézed mi van a oneplus számlán, megnézed mi van a banki levonásban, aztán összehasonlítod.

(#1808) tom_87 válasza brainticket (#1807) üzenetére


tom_87
tag

Megnéztem korábban: a oneplus oldalán/számláján 819 eurot ír, bankom netbankjába pedig 330 ezer forint előjegyzett forgalmat.

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#1809) enginev3.0 válasza tom_87 (#1808) üzenetére


enginev3.0
félisten

Asszony fizette, nem mindegy? :D

Egyébként vond vissza
Vagy várd meg a holnapot hogy lásd valóban mennyit vont le

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1810) brainticket válasza enginev3.0 (#1809) üzenetére


brainticket
aktív tag

lehet költött közben valamit az asszony is :)

(#1811) tom_87 válasza brainticket (#1810) üzenetére


tom_87
tag

Kerdeztem de nem :)

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#1812) CptAdamica válasza tom_87 (#1808) üzenetére


CptAdamica
veterán

Melyik bank ez amúgy? Maximum tényleg vond vissza, beszélj az ügyfélszolgálattal.

Megyen!

(#1813) tom_87 válasza CptAdamica (#1812) üzenetére


tom_87
tag

Na ilyenkor van az amikor kapkod az ember és nem gondolja át a dolgokat: közös számlán vagyunk feleségemmel két kártyával. Ő pont abban az időben (mint kiderült) még vett le 60 ezer forintot, de ugye ezt nekem a netbankom nem írja ki... Bocsánat mindenkitől a szerencsétlenkedésem miatt :DDD .

By the way: már nem is tudtam volna visszavonni a megrendelést, mert a megrendeléstől számított 2 órán belül már feldolgozták és adtak tracking numbert.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#1814) betyarr válasza G_krisz (#1800) üzenetére


betyarr
veterán

jah,oké,most kevertem a teló nfc-jével.azt hittem azon nem megy :B

(#1815) tomp válasza G_krisz (#1800) üzenetére


tomp
félisten

Ha az app olvassa be a kártyát akkor csak a kártyaadatokat kéri le. Vásárlásnál viszont hitelesítés is van ami külön adat. Szerintem a chipen megsérülhetett az adat.
Nekem volt már olyan bankkártya ami fél év alatt tönkrement. Először a paypass döglött meg aztán a chipes vásárlás. Mágnescsíkot pedig a bolti terminálok nem fogadták el mivel látták, hogy chipes kártya. A bank ingyen cserélte.
Én is a Simple NFC fizetés indulása óta használom. Sokkal biztonságosabb is mint a kártyás paypass.

Pixo
Idő kell, hogy a OnePlus oldalára is felkerüljön a 9.5.9. Addig marad a fórum/xda/OnePlus Updater app.

(#1816) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Most jött meg a op7 pro és az lenne a kérdésem hogy a dolby atmos-nál nem kéne egy equalizernek lennie?

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1817) G_krisz válasza tomp (#1815) üzenetére


G_krisz
tag

Köszi az infót! Akkor teszek egy próbát a banknál, h wtf. 3-4 hónapja van nálam a kártya. Szóval rövid pályafutása volt :C

(#1801) Timer
Ezt nem tudom sajnos, de leinfózom a banknál! Köszi!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 6T 8/128 - OnePlus Buds, Carbon Bumper tok - Samsung Tab S8+

(#1818) bordi10 válasza Linkin1994 (#1816) üzenetére


bordi10
senior tag

Egyelőre az EU-s + UK verziókból valamiért hiányzik...ez is fent van ám a request listán :K

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#1819) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Frissült a Oneplus launcher playben

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1820) CptAdamica válasza enginev3.0 (#1819) üzenetére


CptAdamica
veterán

Van valami érdemi változás?

Megyen!

(#1821) Huntszy


Huntszy
tag

Sziasztok!

7 Pro-t szeretnék vásárolni kékben de belföldről mert szükségem lenne ÁFÁs számlára.
Tud valaki valamilyen megbízható oldalt ahol árulnak kéket 8gb rammal? Eddig csak szürkében vagy aranyban találtam minden itthoni webshopban kivéve [link] itt, viszont az oldalon úgy írja, hogy 246k (bruttó) 295k (bruttó) így meg is csappant az oldalban a bizalmam.

Segítséget előre is köszi!

(#1822) tomp válasza G_krisz (#1817) üzenetére


tomp
félisten

Anno az OTP fb oldalán írtam nekik üzenetet és cserélték a kártyát. Azaz nem mentem be a fiókba.

(#1823) kelna91 válasza betyarr (#1744) üzenetére


kelna91
senior tag

Hogy érted, hogy nem kapható? Több webshop is forgalmazza.

(#1824) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1825) Linkin1994 válasza enginev3.0 (#1824) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Az lenne a kérdésem hogy az értesítéseknél valahogy ki lehet kapcsolni a rezgést?

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1826) enginev3.0 válasza Linkin1994 (#1825) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azt nem tudom
Szerintem nem

De most nézegetve ez jó pofa :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1827) betyarr válasza kelna91 (#1823) üzenetére


betyarr
veterán

ja,de azok nem hivatalos forgalmazók és bolti garanciát adnak,ami ugye nem feltétlenül olyan mint a gyártói.illetve a webshop is megszűnhet máról holnapra,aztán ennyi volt.
először sokáig gondolkodtam a samu s10+ telón (arra is 2 év gyártói gari van,ha hivatalos viszonteladónál veszem).írtam emailt vagy 3-4 webshopnak,ahol láttam hogy azt írják a telóra hogy két év gyártói gari (egyik sem hivatalos magyarországi forgalmazó).egytől egyig azt válaszolták,hogy a garancia hozzájuk szól.és a két év az úgy néz ki,hogy egy év a készülékre,majd a második év a szoftverre érvényes.azaz,ha gáz van a telóval,akkor valami sufni gsm javítja,nem pedig a hivatalos samu szervíz.

(#1828) Oneplus


Oneplus
csendes újonc

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy mi a különbség a GM1900 és a GM1903 között (Oneplus 7 esetében). Kínai és európai Rom? (A készülék minden esetben támogatja a B20-at, nem?) Frissítések másképp jönnének, vagy nincs telepítve play áruház a kínai Rom-osra?

(#1829) #78791680 válasza tomp (#1815) üzenetére


#78791680
törölt tag

Koszonom!

A launcher frissitesben bejott egy app szef. Alkalmazas menuben balra kell huzni es beadja.

(#1830) HateEternal


HateEternal
tag

Sziasztok.
Pár napja megérkezett hozzám is a csoda.
Vasárnap rendeltem szerdán már meg is kaptam. 😃(Normál kiszállítás.)

Viszont olvastam itt, hogy másoknak is volt problémája a zsebes dologgal, nálam ma kezdte el, miután 5 percet álltam a napon telefon zsebbe. A hívás nem is annyira aggaszt, megfordítom és kész, de a melegedés....Nem tudom más tapasztalta-e de nekem 5 perc után napon zsebbe elég meleg lett a készülékem. Valakinek hasonló tapasztalat esetleg?
Köszi

Off:A telefon egyébként nagyon jó, még mindig szeretem a oneplus-t de reméljük azért faragnak ay árakból később. 😃

(#1831) tomp válasza HateEternal (#1830) üzenetére


tomp
félisten

Napon melegedik? Nahát:)
Üveg a telefon. Nem csoda ha felmelegszik a naptól a zsebben. Nem kell aggódni miatta.

(#1832) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Én is most ismerkedek a telefonnal.Nekem például egyáltalán nem nagy nagyobbra számítottam :DD .Egy kézzel simán tudom használni.Eddig nagyon tetszik a cucc.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1833) tomp válasza #78791680 (#1829) üzenetére


tomp
félisten

Az már a múltheti frissítésbe bekerült. Igaz én a béta vonalon vagyok.:)

(#1834) G_krisz válasza tomp (#1822) üzenetére


G_krisz
tag

Az még szuperebb lenne! Te aztán egy önjáró tudástár vagy! :) :D
Nah pontot teszek a végére már lassan! Köszönöm

OnePlus 6T 8/128 - OnePlus Buds, Carbon Bumper tok - Samsung Tab S8+

(#1835) HateEternal válasza tomp (#1831) üzenetére


HateEternal
tag

Na igen, nem is ez a gond, természetesen melegszik. De én az összes eddigi készülékemhez képest melegebbnek éreztem. No de reméljük nem lesz vészesebb, azért köszönöm.

(#1836) F-ECT$ válasza HateEternal (#1830) üzenetére


F-ECT$
titán

A sima 7-es is drágább, mint a 6 volt, szóval erre én nem számítanék.

Dive ever, work never.

(#1837) csako


csako
veterán

Szegedi MediaMarkt-ban szépen felrakták a ClearPlex fóliát, 7990 Ft volt, most várom, hogy megszáradjon :D
Egyébként ránézésre jónak tűnik, tokbarát verziót kapott.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1838) tomp válasza enginev3.0 (#1826) üzenetére


tomp
félisten

OP5-ön is már van ilyen da-da-dzzz beállítás. :D

Oneplus
Kínai és UK(nem EU-s hanem UK!) modell. Kínain nem Oxygen OS fut hanem Hydrogen OS ami Play Áruház/Google apps mentes. Kínain lehet le van tiltva a B20 mivel a B20 európai freki.

HateEternal
Nagy a telefon üvegfelülete az pedig mint az üvegház.... Begyűjti a meleget amit bent tart. Nem hiába van rézcsöves hűtés megoldás a telefonban.

csako
Neked is 8ezerért rakták fel? Nekem 6ezer volt. :)

(#1839) #78791680 válasza tomp (#1838) üzenetére


#78791680
törölt tag

Pedig elvileg 2ezer a felrakas es 6ezer a folia

(#1840) betyarr


betyarr
veterán

no,ma hívott a oneplus-os hölgy,hogy holnap érkezik 12.30-ra a vonata nyíregyházára.szegény nem ic-vel jön,úgyhogy zötyöghet 5 órahosszát a személyvonaton :U pedig én mondtam neki hogy ic-vel jöjjön :K

(#1841) tomp válasza #78791680 (#1839) üzenetére


tomp
félisten

Nekem a papíron csak a fólia van.
[kép]

betyarr
Majd említsd meg neki a Telenor+Digi VoLTE/VoWiFi konfigot, hogy nagyon szépen kérjük! :)
Telenornál sötét fejekre futottam...
Személyvonat? Na akkor megismerheti a magyar vasutat... ;]

(#1842) enginev3.0 válasza betyarr (#1840) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha szíved lenne, mondanád neki hogy hagyjuk az egészet, annyit nem ér, hogy mávra üljön

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1843) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Az lenne a kérdésem hogy a Garancia levelet azt majd kb mikortól lehet letölteni? 1 napja jött meg a telefon.És gondolom az OP fiókban kell majd keresnem.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1844) tomp válasza Linkin1994 (#1843) üzenetére


tomp
félisten

OnePlus oldaláról vásároltad akkor nincs garancia levél. Regisztráld az eszközt a fiókodba és annyi. Ott a vásárlási előzményekben fog látszódni a telefon. Ha esetleg majd szerviz kell akkor beírva az IMEI számot, mutatni fogja, hogy meddig van garancia.

(#1845) Linkin1994 válasza tomp (#1844) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Köszönöm a választ.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1846) betyarr válasza tomp (#1841) üzenetére


betyarr
veterán

igen,ez szándékomban áll mondani neki!

enginev3.0: ha már eljött hongkongból(?) idáig,szerintem nem ez az 5 óra fogja visszatartani.na mindegy majd mondom neki hogy visszafelé vegyen ic pótjegyet.

[ Szerkesztve ]

(#1847) CptAdamica válasza betyarr (#1846) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjad neki azt is, hogy végre tegyék be a Google Now-t natívan. Köszi, puszi. ;]

Megyen!

(#1848) HateEternal válasza tomp (#1838) üzenetére


HateEternal
tag

Igen, ez rendben is van, de pl megnézek 2-3 db 3 perces videót és akkor is melegszik a telefon érzésem szerint jobban mint az eddigi készülékeim 6 col volt a legnagyobb, de nem hiszem az sokat számítana. FHD 90 hz, szóval még nem is csak maximális felbontáson.

Egyébként valakinek volt kijelző problémája? Már nem emlékszem a hszekre, de nálam mintha lenne egy kis "kráter" vagy lyuk szerűség a kijelző bal felső sarkától és a bal szélétől 1-1 centire befele és lefele. Elég pici és csak akkor látszódik ha pl a lámpa fénye pont ráésik, de máshol nincs ilyen hiba. Kb 1mm vagy kisebb az a "lyuk", de nincs pixelhiba meg semmi ott, minden színt szépen megjelenít, csak fura.

(#1849) enginev3.0 válasza CptAdamica (#1847) üzenetére


enginev3.0
félisten

és hogy melyik frissítéssel kapja meg a vízállóságot :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1850) betyarr válasza enginev3.0 (#1849) üzenetére


betyarr
veterán

az már van: ha vízbe teszed egy kis időre,akkor megáll benne a víz,tehát vízálló :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.