Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) enginev3.0 válasza goldister (#48) üzenetére


enginev3.0
félisten

S10+ olcsóbban beszerezhető, hivatalos helyről (elvileg)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#52) RetepNyaraB válasza varesz11 (#49) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Elolvastad a tesztet?
Értelmezted a leírtakat?
Jó, szép, drága. Pont. Amibe beleköt az író, azzal nehéz vitatkozni. A cég túllépett a múltján, ez pont akkora előny, mint hátrány; illetve a bizonyos mindig meglévő "kis plusz hiányát" most már az árcetli sem feledteti.
Viheti, aki szeretné, indokok teljesen szubjektívek maradnak. A vállalati kommunikáció kezd simlissé válni, hatalmas marketing arc és sima mosolyú átverés békésen egymás mellett.
A rendszer naprakészsége egy nagy pozitívum, ez biztos; nekem ez sem viszi el ezt az árcetlit már.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#53) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mi az a maszatolás meg bloom effekt 48 megapixelen? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#54) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Kizart, hogy valaki ne erezze a kulonbseget 30-60-90 vagy 144 Hz kozott....

Nonszensz.

(#55) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Nem bántam meg, hogy végül a P30 Pro mellett döntöttem. Ezért az árért ez kevés már.

https://utdetailing.hu/

(#56) Atomgeszi válasza Eugene Roe (#32) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem érzem hátrányát a 3300mAh-nak.

2 SIM, állandó BT, wifi és mobilnet és GPS. Teljesen jól bírja.

Akinek meg ez nem elég, jön a Mi9T 4000mAh akksival, noccs nélkül és motoros kamerával, bár, ha jól értem, abból kimaradt az IRDA. :( Ja és egyelőre úgy néz ki, hogy a Pro változat Kína és India specific lesz, ezért ismét jár a faxkorbács.

[ Szerkesztve ]

(#57) Maegoss válasza CHIPman (#25) üzenetére


Maegoss
tag

Én is pont igy cseréltem a telefonomat :) Először Galaxy S8 majd utána váltás OnePlus 6-ra, ami a kezdetektől fogva sokkal gyorsabbnak érződött, mint a Galaxy S8 és a Samsung készülékével ellentétben ugyanolyan gyors is maradt. Aztán megérkezett a OnePlus 7 Pro és nem birtam neki ellenállni szóval lepasszoltam a havernak a OnePlus 6-ot és nem bántam meg a váltást.

Egyébként én is egyfajta sértettséget és negativ hozzáállást vélek felfedezni a tesztben. A legkényelmetlenebb az volt, amikor az első oldalon elkezdte a cikkiró a OnePlust sározni (IP védelem, 3x vagy 2x zoom és "akadt már galiba a webshopban (bankkártya adatlopás), a reklámkampányok során vagy a pályázatokban, hogy ne legyen szeplőtlen a gyártó erkölcsi bizonyítványa"). Nem mondom, hogy a OnePlus tökéletes cég (sőt, távol áll tőle) de ilyeneket szinte mindegyik cég csinál, csinált és csinálni fog. Remélem a cikkiró a többi cikkében minden egyes gyártónál felhánytorgatja azok problémás dolgait (pl. minden Samsung telefonról szóló cikkben felhozza a Note 7 akkumulátorának a problémáját).

(#58) CHIPman válasza mjani1172 (#50) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Amazonról rendelve a 750€-s 8/256-ot, 820€ alatt kijön, és kapsz (magyar áfás) számlát is. 820€ hol a legdrágább? Egyébként ettől függetlenül napok alatt megfordul gariból, és az átlag user maximum a hajára kenheti a számlát. Értem én, hogy simlis a dolog és ez valakinek szúrja a szemét, de amíg a gyártó simán kezeli a telefont, addig ez elég gyenge érv felhasználói szempontból, pláne úgy, hogy akit ez zavar, az meg tudja oldani.

Senki nem mondta, hogy valótlant írt a szerző. Viszont az egésznek van egy negatív stílusa, mivel a hátrányok körmondatokban hangsúlyozva, míg a konkurenciát több helyen megszégyenítő előnyök maximum összezsúfolva felsorolva vannak, pedig azért akad bőven.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#59) Atomgeszi válasza golyós (#8) üzenetére


Atomgeszi
veterán

+1 a Mi9SE-re.. Teljesen régmúltat idéző Mi5 méretben, kompakt telefon, jó hardverrel és képességekkel.

(#60) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Régebbi készülékeiknél a flagship killer jelzőket aggaták rá,meg hogy a legkirályabb teló...ez mára már elmúlt...nem hypolják már itt sem. A csúcson nehéz maradni,szinte nem is lehet.Az OP így járt...már nincs a csúcson.Azok az idők lecsengtek.Nyilván ezért a negatív hangzatú cikk is...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#61) Eugene Roe válasza Snooker147 (#43) üzenetére


Eugene Roe
őstag

2 naponta tölteni vs 1 naponta tölteni a difi, meg hogy külföldön kell powerbank városnézéshez, vagy nem kell. Az a baj, hogy a 3300 mA pont azt az egy órát veszi el, ami ezekhez kellene.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#62) goldister válasza enginev3.0 (#51) üzenetére


goldister
tag

Igen, ezen már sokszor vitatkoztunk másik fórumon :))
Én személy szerint vevő csalogatónak tartom az árat. Kétlem, hogy a firstphone a GSM bolti ár alatt adná. De ha úgy van, le a kalappal előttük.

[ Szerkesztve ]

(#63) GoldhandRent válasza kali_c (#45) üzenetére


GoldhandRent
őstag

mert azok nem kaptak hotfixeket az első hetekben...
gyárból tökéletes telefon sosem jött még ki, és nem is fog. :K

-

(#64) mjani1172 válasza CHIPman (#58) üzenetére


mjani1172
addikt

Most hiába mondanám hogy hivatalos helyről 250 - 260 körül van p30 pro vagy s10+ az lesz a válasz hogy azok szarok.

A 820 euro kb 265 ezer forint, így a legdrágbbak és nevesebbek között van. Tehát semmiféleképpen nem nagy szám árban.

(#65) GoldhandRent válasza mjani1172 (#64) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Azért ezek már egy ideje kint vannak(márc). Biztosan csökkent az áruk, ahogy az OP-nak is fog majd ennyi idő után

[ Szerkesztve ]

-

(#66) tibcsi0407 válasza mjani1172 (#64) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ráadásul jó eséllyel szolgáltatónál is van Dual-SIM függetlenül kártyásan ezekből.

https://utdetailing.hu/

(#67) Juhaszatti válasza GoldhandRent (#65) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az OP-ra nem jellemző, hogy komolyabban esne az ára. Elég jól tartja, amíg kijön a következő széria.

(#68) MarciKING24 válasza Juhaszatti (#28) üzenetére


MarciKING24
tag

S8+-t vettem a páromnak, S9+-t magamnak. Az s9+-t neki adtam páromnak, az S8+ pedig visszakerült hozzám anno, hogy eladjam. Próbálgattam, olyan lassú tetű volt hogy nekem fájt!!!!!

Straight outta Compton

(#69) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Sokan azt nehezményezik, hogy ez a OnePlus már nem a régi jó árasított készülék. Kérdem, hogy mit vártatok? Azt, hogy a OnePlus a világ végéig olcsón fogja adni a készülékeit? Nyilván van egy felhasználói bázis szerző kezdés az ilyen cégek életében, ekkor a profit nagy részét elengedik, csak hogy kialakuljon ez a réteg. A Xiaomi sem fog már többé olcsó árú flagshipeket gyártani, pont ők mondták, hogy a Mi9 volt az utolsó, ők is ugyan azt a taktikát követik. Az meg, hogy nagy, meg nagyobb a tömege annyira egyéni preferencia, hogy egy tesztben nyilván nem lehet/kellene negatívként értékelni, mert nem egy zsákbamacskát kapsz, hanem egyértelműen le vannak írva ezek az adatok. Magyarországon nincs kiállítva? Akkor egy kis élelmességgel nézek egy hasonló méretű Sasmungot, Huaweit, vagy bármit és elmegyek a Média Márktban, vagy bárhová megnézni. Igazából itt a mobilarénán régóta csak a Samsung és a Huawei készülék tesztjei brillíroznak.

Megyen!

(#70) marcarc válasza CptAdamica (#69) üzenetére


marcarc
senior tag

Nyilván nem harapsz abba a kézbe ami enni ad.

(#71) varesz11 válasza RetepNyaraB (#52) üzenetére


varesz11
tag

Elolvastam a tesztet.
Értelmeztem a leírtakat.

Nem tudom mit értesz a "kis plusz hiánya" alatt. Az hogy egy 90% kijelző telefonban a legtöbb teszt (beleértve ezt is) alapján a legjobb kijelző került, szerintem a plusz kategóriába esik. A 90Hz-es AMOLED önmagában elég egyedi és ezzel a teszttel ellentétben a legtöbb vélemény szerint ég és föld a különbség a 60-hoz képest. Az hogy az olyan sokat kritizált notch és kameralyuk alkalmazása helyett eltüntették a kamerát a motoros megoldással, ugyancsak nem az átlag fele húzza. A piac egyik ha nem a leggyorsabb töltési megoldása van benne, ami az akkuk üzemidejét érő kritikák miatt ugyancsak nem elhanyagolható.

Az árcetlin meg nincs mit vitatkozni. Mindenki más összeget ad ki szívesen egy telefonért. Ez viszont nem változtat azon, hogy felsőkategóriában ez az egyik legjobb ár/érték arány jelenleg.

Nem szándékom elvakultan fényezni a készüléket, vagy a OP-t. Nem volt soha telefonom tőlük és valószínűleg ezt se fogom beszerezni.
Egyszerűen csak ebben a tesztben szerintem a kelleténél jobban ki lettek emelve a negatív tulajdonságok, a pozitívumok sokkal kisebb hangsúlyt kaptak. Persze egy tesztben mindig van valamennyi szubjektivitás, de nekem szemet szúrt, hogy a teljes írás a kelleténél jobban húz egy negatív vélemény fele.

(#72) CptAdamica válasza marcarc (#70) üzenetére


CptAdamica
veterán

Persze, ez logikus, csak akkor oda az egész oldal esszenciája. Engem csak a logikátlanság bosszant, ami az egyiknél nem gond, az a másiknál igen.

Megyen!

(#73) *Mukeey* válasza varesz11 (#71) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Kell valami negatívat is írni.

A "Tetszett" plecsnit nem értem, ez simán ajánlott készülék lehetne.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#74) joey04


joey04
titán

Nincs semmi meglepő. Soha nem volt olyan, hogy egy cég, sokkal olcsóbban adjon azonos szintű készüléket a konkurenciánál. Maximum jó helyen farigcsáltak le a tudásból, tulajdonságokból, nem nagyon lehetett megérezni, az ár viszont igen alacsony maradhatott. Ezért vicces a Xiaomi, azon belül akár a Poco tulajok egy részétől ezt hallgatni, hogy féláron, harmadáron tudja azt, amit mondjuk a Samu csúcs készüléke. A Oneplus is ilyen volt, megfelelő helyen farigcsáltak korábban (kamera, anyagminőség, kijelző, stb) és így olcsóbbak tudtak maradni. Náluk egy csúcsmodell nem 300 volt, hanem 120, de ennek meg is volt az ára. Mostanra már kevesebb helyen farigcsálnak, de az ár is felszökött erősen, és már alig van árelőnye. ár/értékben kb. ugyanolyan mint a korábbiak ettől még. Viszont az is természetes, hogy ahogy emelkedik az ár, úgy élesedik a kritika is. :)

Jó vétel ez a készülék. De ebben az árkategóriában már több lesz a kötekedés.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#75) ollie


ollie
MODERÁTOR

Azt hittem, hogy fog kapni egy ajánlottat.

***

(#76) *Mukeey* válasza joey04 (#74) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Full jól irtad le. Egy poco-nál jobban el lehet nézni a hiányosságokat az ára miatt. 200k felett mindenki kritikusabb lesz azonnal...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#77) L4mie


L4mie
veterán

Ezt akkor csak úgy itthagyom....szerintem másnak megy a budget+highend mix....nyilván van benne hiba is
[lk20pro]

*joey04 :K

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#78) darkmann válasza GoldhandRent (#41) üzenetére


darkmann
őstag

Persze, és akkor a sok Ajánlott és Különösen ajánlott plecsni miatt akár nevezhetnéd Xiaomi bérencnek is őket! ;] Ugyan már!!! :W

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#79) CHIPman válasza L4mie (#77) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mi köze ennek a OP7 pro tesztjéhez? Lehet már itthonról is érvényesíthető gyári garival Redmi K20-at vagy pro-t kapni? Esetleg a már hónapok óta kapható Mi9-et? Ezerszer elhatároztam már, hogy Xiaomit veszek, de valahogy mindig eltántorított, hogy jóval a hype után lehetett normális körülményekkel beszerezni, illetve hogy általában akkor is 1 év garanciát biztosítottak hozzá.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#80) goldister válasza varesz11 (#71) üzenetére


goldister
tag

Teljesen egyetértek veled.

(#81) darkmann válasza gippazoid (#3) üzenetére


darkmann
őstag

Az EU Stock hazai hivatalos garanciával forgalmazza a Xiaomi termékeket. :K ;)

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#82) CHIPman válasza darkmann (#81) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az EUstock se nem hivatalos, se nem hazai. Pláne nem elérhető magánszemélyeknek. De majdnem talált.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#83) marcarc válasza L4mie (#77) üzenetére


marcarc
senior tag

Nincs belőle global verzió - egyenlőre. A leírt árakra majd számolj még legalább 33% ot (vám+áfa+vámkezelés). 160-180e forint lesz HA lesz (8/256). Amúgy tényleg jól hangzik kinai belpiacos árral meg végképp. Amúgy nem úgy rebesgetik, hogy EU ban ez lesz a poco f2

[ Szerkesztve ]

(#84) L4mie válasza CHIPman (#79) üzenetére


L4mie
veterán

:DDD június 1 én kezdik forgalmazni, de oké igazad van még nem lehet.

Ez a lentebb / fentebb zajló diskurzushoz kapcsolódik, hogy highend hardvereket és szolgáltatást (notch mentes, beépített ujjlenyomatolvasó etc) nem lehet már olcsón adni mert ezek a felső kategória tulajdonságai, Itt egy példa, de lehet..ugyanúgy ahogy régen csinálta a 1+ és amiatt a régi vásárlói most csalódottak.

marcarc: reméljük majd forgalmazzák a lurdyban és akkor mindenki boldog lesz. Offolom az offot.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#85) fornettisuti válasza ollie (#75) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mire? :N

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#86) darkmann válasza CHIPman (#82) üzenetére


darkmann
őstag

Most már nem magánszemélyeknek árul, de amikor a tesztekre tőlük érkeztek a Xiaomi telefonok, akkor még lehetett magánszemélynek is rendelni tőlük! :K
És képzeld, a hivatalos Xiaomi szervízbe szóló garanciajegyet mellékeltek a cuccok (nemcsak a telefonok) mellé! De majdnem talált! :D :R

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#87) darkmann válasza CHIPman (#79) üzenetére


darkmann
őstag

Nem igazán értem, hogy honnan veszed az 1 év garanciát? Most vettem Redmi Note 7-et Xiaomi.hu-ról és 24 hónap szerepel a garipapíron.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#88) CHIPman válasza darkmann (#86) üzenetére


CHIPman
nagyúr

1: Hivatalos Xiaomi szerviz nem volt még Magyarországon, amikor az EUStock árult magánszemélyeknek.
2: Az EUStock nem hazai.
Valóban nem kellett volna odaírnom, hogy magánszemélyeknek nem árul, mert akkor bele lehet kötni, hogy az akkor volt. Bár itt az elv a kérdés, hogy ott akkor nem volt gond, itt pedig most gond, nem pedig a tény, hogy akkor még kinek árult...

(#87) darkmann: Örülök, bár sehol nem írtam, hogy mostanról beszélek. Háromszor akartam Xiaomit venni, és mindig mást kellett választanom, mert az épp aktuális modell nem volt itthon kapható, vagy csak 1 év garival. Azóta már nem érdekel, kicsit komolytalan, hogy hónapok óta várják a Mi9-et a vásárlók, és inkább megveszik kínából, vagy külföldről ismerősön keresztül, mert már elavult lesz, mire itthon hivatalosan kapható. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#89) tixem válasza GoldhandRent (#65) üzenetére


tixem
addikt

Nem igazán vagy tisztában a Oneplus üzleti modelljével. Hivatalos forrásból - vagyis közvetlenül a Oneplustól - 700 euró, end of story. A Oneplus pedig már elég régóta azt a modellt használja, hogy a bevezető ár marad végig a teljes termékciklus alatt egészen a következő modellig. Tehát ha egy év múlva ilyenkor érkezik a következő Oneplus, akkor addig 700 euróért fogod megvenni. Se többért, se kevesebbért. Maximum használtan.

Mindeközben a konkurencia termékei a megjelenéskori árakat egy-két hónap alatt levetkőzik és máris olcsóbban hozzájuk juthatsz. Ennyit a hatalmas nagy olcsóságról. Ez a telefon ennyiért vicc.

#69 san01

LOL Mi9 az utolsó. Ja, Xiaomi név alatt lehet. K20 Pro mond valamit? Jó nagy fricska a Oneplusnak. Euban valszeg Poco néven lesz elérhető. És 99%-ban ugyanazt tudja, mint a 7 Pro laza 100 ezerrel kevesebbért. Nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#90) CHIPman válasza tixem (#89) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Oké, vicc, nem kell megvenni. De hogy legyen is értelme annak, amit írsz, mondj olyat, ami ennyiért, Magyarországon egy székben ülve, vagy maximum egy boltba besétálva hozza minimum ugyanezt. :R

"lesz"
"100 ezerrel kevesebbért"
Kínai belpiacos árral számolva lehet, hogy lesz 110k az a magic flagship killer, de mire ide elér, garantálom, hogy már senkit nem fog érdekelni, aki esetleg az OP7 pro-val vetné össze. :DDD Pláne úgy, hogy egyelőre úgy tűnik, hogy a megahype pro változat el se ér az EU-ba.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#91) Atomgeszi válasza marcarc (#83) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A frissen bemutatott Redmi K20 / K20 Pro megmarad Kínának, Global változat nem várható belőle.
Az indiai piacra Pocophone néven érkezhet Poco F2 / F2 Pro néven, még mi Global változatban Mi 9 T néven találkozhatunk vele.

Viszont szerencsére egyéb modelleknél sem harapóztak el az árak.

(#92) darkmann válasza CHIPman (#88) üzenetére


darkmann
őstag

Én sem írtam, hogy EU Stock hazai... :U
Mindegy, hogy hogy nevezed, de akkor legyen: 24 hónap hazai (tehát magyarországi) garanciával árulták a Xiaomi termékeket. És az ő garanciájuk nem egyenlő más GSM bolti garival, ezt azok, akik már vásároltak tőlük, megtudják erősíteni.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#93) tixem válasza CHIPman (#90) üzenetére


tixem
addikt

Jaj, akkor 80 ezerrel kevesebbért :) Kötözködhetsz még egy sort, akkor is jóval olcsóbb lesz, mint ez.

Előbbi kérdésedre válaszolva. S10 két év gyártói garanciával 229 ezer.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#94) CHIPman válasza darkmann (#92) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Oké, elhiszem. Tehát akkor ugyanott vagyunk, hogy egy külföldi webshop simlivel árul 2 év korrekt garival terméket, teljesen úgy, mint az OP webshop. Tehát jogos a kettős mérce, amit gippazoid (#3) felvetett, amire úgy reagáltál, hogy az EUStock más.

(#93) tixem: Az S10 se nem 6,67", se nem Snapdragon 855 (és hogy ne érje szó a ház elejét, nem is hozza azt a teljesítményt), se nem 90Hz-es AMOLED notch nélkül, stock Androiddal.
Akkor legyen 80. Gondolom 130-ért sok webshop fogja utánunk dobálni 2 év hivatalos garival a Redmi K20 Pro-t. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#95) hcpety


hcpety
tag

Lassan már 2 hete használom ezt a telót. A negatív kritikákon csak mosolyogni tudok.

(#96) Timer válasza L4mie (#84) üzenetére


Timer
veterán

De jó, ide is megérkeztek a K20-as emberek a OnePlus facebook csoportból. Akkor ide is leírom:

"(notch mentes, beépített ujjlenyomatolvasó etc)".

Igen. Az a panel notch mentes, de nem olyan a felbontása, mint az OP7 Prónak. 90 Hz-ről sem hallottam semmit.

Beépített ujjlenyomatolvasó. Oké, de milyen? Első generációs? Második generációs? Netán ultrahangos?

A XIAOMI sem szeretetszolgálat, a OnePlus sem az.

Még a teszthez: az, hogy a szerző nem látja a kilencven/hatvan hertz közötti különbséget, egy dolgot mutat: nem akarja látni. Ég és föld, és ehhez nem kell játszani a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#97) goldister válasza hcpety (#95) üzenetére


goldister
tag

Én kb 1 hete. De én is csak mosolygok. Sokan úgy mondják hogy szar hogy nem is látták. :DD
Másrészt azért a nagy áhított k20 is vannak gyermeteg hibái. (Ha jól emlékszem ois sem lesz benne) de szerintem a 7 pro igenis ár érték bajnok, igen drágább mint a megszokott, de jóval is erősebb, és jobb, lásd 90hz, ami brutális.
Ez a teszten látszódik, hogy az írója már a negatív visszhangból építkezik
Nem méltó egy független portálhoz, szerintem

[ Szerkesztve ]

(#98) tixem válasza CHIPman (#94) üzenetére


tixem
addikt

Látom beakadt a 110 vagy 120 vagy 130 ezer. Legyen akkor 150 ezer az új Xiaomi, csak hogy megnyugodj. Mi nem tiszta azon, hogy jóval olcsóbb lesz, mint a OP 7 Pro

Visszatérve a felsorolásra. A 6,67 col inkább hátrány többeknek, mint előny. Így van, nem SD855. Antutu huszárok most a kardjukba dőlhetnek, egyébként a kutyát nem érdekli, hogy 300 vagy 350 ezer pontot ér el.
A 90hz-es kijelző tagadhatatlan előny, de ez vagy érdekel valakit, vagy nem. Engem pl nem, mert egy felesleges akkuzabáló baromság. Notch vagy nem notch, egyéni szocprobléma. Hányok tőle én is. De inkább nézem a lyukas kijelzőt, minthogy mondjuk olyan kamerám legyen ami nagyjából egy középkategóriás telefon szintjét hozza, vagy mint a most 2 éves Note 8-am. 230 ezerért. Kösz nem. Nekem ez a legfontosabb feature. Evvan. Ja izé. Hol is van a op-ban a jack csatlakozó. Merthogy ez is elég nagy dealbreaker sokaknak.

Még mindig ugyanazt a dumát fújják, mint anno a Oneplus 3 idején. Csak hát az árak picit elszálltak, meg kicsit el is qrvultak, meg néhány funkciót el is hagytak, holott tudták, hogy a felhasználók nagy része igényelné a jacket. Közösségre támaszkodó gyártó, meg a seggem partja. Egy valami maradt a régi: a marketing duma az nagyon erős. Aztán előállnak ezzel. Engem nem fogsz meggyőzni. Ezen a teljesítményen csak nevetni tudok. Ennyiért. És inkább fizetek 50 ezerrel többet, de úgy legalább nem kell kompromisszumot kötnöm. Vagy éppen kevesebbet, 140-150 ezret ahol máris sokkal hamarabb megbocsátom, hogy a kamera gagyika, vagy kevesebb a ram, vagy kisebb az akku stb stb. 230 ezer Forint már nem az az ár, ahol békákat akarok nyelni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#99) CptAdamica válasza tixem (#89) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, konkrétan a Xiaomiról beszéltem. :D K20 Pro meg lehet eljut az EU-ba 5 hónap késéssel, mint most a Mi9.

Megyen!

(#100) tixem válasza CptAdamica (#99) üzenetére


tixem
addikt

Akkor 5 hónap. Engem nem zavar. Ez akkor lenne lényeges, ha ezidő alatt a 7 pro ára bezuhanna. De ismerjük már az üzleti modellt. Ez a 700 euró nem fog mozdulni sehova :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.