Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) SharpSA válasza tixem (#250) üzenetére


SharpSA
veterán

Volt itt vagy a másik témában egy linkelt kábel, ami állítólag jó, de nem tudom már hogy hol van.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#252) Milanos válasza SharpSA (#251) üzenetére


Milanos
csendes tag

https://www.amazon.de/gp/product/B07F2DTTGT/ref=ppx_yo_dt_b_asin_image_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Német Amazonon

(#253) SharpSA válasza Milanos (#252) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm. És ez tudja a jó minőségű hangátvitelt?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#254) Milanos válasza SharpSA (#253) üzenetére


Milanos
csendes tag

Tegnap rendeltem, szerdán érkezik. Az Amazon oldalán nagyon dicsérték, az ügyfelek 80 %-a maximumra értékelte.

(#255) SharpSA válasza Milanos (#254) üzenetére


SharpSA
veterán

Gondolom azért összehasonlítási alapod van, hogy másik normál csatlakozós készülékkel hogy szólt a füles. Kíváncsi vagyok a véleményedre.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#256) Timer


Timer
veterán

Érdekes bugot találtam, erősítse meg más is, ha tapasztalja. Kikapcsolást követő indításnál az első alkalommal ugyebár kéri a telefon kódját, nem elég neki az ujjlenyomat. A legfrissebb szoftverrel itt jó 5 másodpercre megakad a bevitel, de a látszólagos fagyás ellenére regisztrálja az érintéseket, mert kisvártatva bedobja az összeset, még entert is nyom a végén, és belép. Az első szoftverrel és a másodikkal sem volt ez, a két nappal ezelőtti 180 megás patch telepítése után jelentkezett.

Ami még lehet, hogy a JoneplusTools révén sikerült konstans bekapcsolni a gyári hívásrögzítést, esetleg még ez kavarhat be.

Plusz infó az ujjlenyomat olvasóról: lehet hogy placebo, de mintha egyre kevesebb lenne a sikertelen feloldás. Sötétben mintha csökkenne a hatékonysága, ezt viszont már többször észrevettem.

(#257) Milanos válasza SharpSA (#255) üzenetére


Milanos
csendes tag

A telefon kedden az átalakító szerdán érkezik, utána tudok véleményt formálni. A fejhallgató B&W P7.

(#258) beeep146 válasza tixem (#250) üzenetére


beeep146
tag

Köszi, sejtettem, hogy ez az OK.

Aki telefon rendelés előtt van és tudna abban segíteni, hogy bedob a kosárba egy gyári USB type C - jack átalakítót az írjon már rám. Árat és posta költséget utalnám.
Illetve ha más gyártótól tudtok ajánlani jó minőségű átalakítót akkor azt is szívesen fogadom. (láttam az ajánlott német Amazonos cuccot!)

(#259) beeep146 válasza Timer (#256) üzenetére


beeep146
tag

Egy próba nem próba, 3x ki és be kapcsolás után sem jelentkezett a probléma nálam.

(#260) enginev3.0


enginev3.0
félisten

UPS hétvégén nem frissíti a trackot vagy tegnap óta nem haladt semmit?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#261) beeep146 válasza enginev3.0 (#260) üzenetére


beeep146
tag

A második 6T-nél nálam az utóbbi volt. A csütörtök esti rendelés hétfőn délután jött.

(#262) enginev3.0 válasza beeep146 (#261) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor én is várhatom holnap

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#263) beeep146 válasza enginev3.0 (#262) üzenetére


beeep146
tag

Túl vannak a kezdeti őrületen, nekem a héten kedden rendelt 7 Pro itt volt csütörtök délután 2-kor.

(#264) janeszgol válasza tixem (#205) üzenetére


janeszgol
félisten

A BT-s zenehallgatás viszont elérhetné. Amikor megvettem az első BT-s fejesem, a madzagos füleseket és fejeseket összeszedtem egy szatyorba. Vagy eladom majd őket, vagy a szekrényben fognak lebomlani. Eszemben sincs mást venni már. A fülhallgatókban az agyba dugósokat utálom, meg ott elvárom a nyakpántot, ami a sportfüleseknél van, így már csak fejhallgatókban gondolkozom. Ja és csak vezeték nélküliben.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#265) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok.

A telefonhoz milyen fülest ajánlotok?
Nem vagyok egy nagy zenehallgató, de néha jól jönne edzés közben!

(#266) Timer válasza beeep146 (#259) üzenetére


Timer
veterán

Köszi, akkor ez valami szoftveres nyűg lesz nálam.

(#267) tixem válasza janeszgol (#264) üzenetére


tixem
addikt

BT-n gondolkodtam már, de amíg a Samsung berakja az AKG headset-et a telefon mellé, én boldog leszek. Fejhallgató nekem off, max esténként itthon amikor már nem érdekel, hogy a pánt szétnyomja a hajam. Elég hülyén nézek ki a fejem közepén egy lelapult csíkkal :D Agybadugóst szeretem, kizárólag az, a többi kiesik a fülemből, a nyakpánttól viszont közepes mértékű agyf@szt kapok. Maradnak az earbuds kialakítású cuccok, de abból egy normális 30-40 ezer. No thx.

(#258) beeep146

Nekem az aliexpresses Blitzwolf / Baseus / Rock (Zircon forever) cuccok sosem okoztak csalódást, teljesen jó minőségűek. Mondjuk az áruk sem az az 1 dolláros gagyi kategória, de megérik az árukat. Csak hát 2-4 hét mire ideér. De ha ez nem gond, akkor megéri náluk nézelődni, nagyon jó cuccaik vannak. Essager is elég jó kábelekben, épp most vettem egy flat kialakítású Essager type c-t. Kifogástalan.

(#268) janeszgol

A kényelem tagadhatatlan. Bár a nyakpántosokat nem értem (tudom, sportoláshoz jók), ha már wireless akkor egy centi tyúkbél se legyen rajta :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#268) janeszgol válasza tixem (#267) üzenetére


janeszgol
félisten

Természetesen csak a vezeték nélküliség kényelmét akartam "reklámozni". A fajta-féle emberfüggő. :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#269) Timer


Timer
veterán

Ha már szóba jött, valaki reportolhatna egy keveset a Wireless Bullets 1-2 generációról. Az első generáció sem olcsó, de a második már kifejzetten drágának tűnik. OP pontokból végülis mindkettőt elhozhatnám ingyen, de nem szívesen szórnám el rá a pénzt, ha mondjuk nem az igazi a hangminősége.

Sajnos eleve hátrányból indul nálam mindkettő, az agybadugós dolgokat nem szeretem, de közben meg kényelmes lenne melóban. Itthon bőven jó a Sennheiser HD, hasonló szintet várnék el útközben is 30k-ért, ha már.

A telefonok mellé egyébiránt már 10 éve egy jó kis SE MW600 transzmittert használok, ebbe bármilyen háromfeles cucc belemegy. Ez még nem tud sem aptx-et, sem mást, nem is az igazi, de stabil, és már egy étvizede velem van, kapott izzadságot, meleget, hideget, bírja. Pici kijelzőjén kezdetek óta látszik a hívó neve, stb. A legjobb, csak hát az AptXHD hiánya rányomja a hangminőségre a bélyeget, ezért gondolkodtam a váltáson.

[ Szerkesztve ]

(#270) ollie válasza beyruth82 (#242) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 699 dollár nettó, az euró meg bruttó ár,

***

(#271) beyruth82 válasza ollie (#270) üzenetére


beyruth82
veterán

Aha már értem :)

(#272) csako válasza beyruth82 (#242) üzenetére


csako
veterán

Egyébként az angoloknál ugyan nem 1:1, de végül többre jön ki forintra-váltás során: £649/£699/£799

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#273) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Egy galaxy buds vajon mennyire működik jól ezzel a telefonnal? Hangminősége gondolok

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#274) ollie válasza Linkin1994 (#273) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rosszabb lesz a hangminőség, mint Samsung telefonon, mert utóbbinál saját codec-et használ.

***

(#275) hmb válasza tixem (#158) üzenetére


hmb
aktív tag

Egyszeru,akkor vegyel olyan telot magadnak amin van jack csati,ezt meg kihagyod.nekem pl. Az elsorendu szempont jo kamera es 5g, valamint nem akarok szolgaltatot valtani es a xiaomit masik szilgaltato arulja az oneplust meg megvehetem a szolgaltatomnal.van jobb telo az oneplusnal? Van megeri 2x annyiert?nekem nem,nem vagyok hajlando x osszegnel tobbet fizetni egy telefonra.a oixel 3a a te telod,van rajta jack...

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#276) ollie válasza hmb (#275) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik jackes teló kerül 2x annyiba, mint az OP7 Pro?

***

(#277) tixem válasza hmb (#275) üzenetére


tixem
addikt

ezt a zagyvaságot meg sem próbálom értelmezni

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#278) CHIPman válasza bordi10 (#245) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akinek el kell számolni, annak ott az Amazon. 820€ mindennel együtt a 8/256, és legalább hivatalos forrás.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#279) beyruth82 válasza hmb (#275) üzenetére


beyruth82
veterán

Sem xiaomit sem az oneplust én még nem láttam magyar szolgáltatónál(merthogy nem is forgalmazza egyik sem).Nem 5G képes sem ez sem egyik xiaomi sem ami jelenleg forgalomban van.Oixel 3a telefon nem is létezik hiába keresem a neten :DDD

(#280) ollie válasza beyruth82 (#279) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, a Telenor forgalmazott Xiaomi telefonokat, jelenleg csak Xiaomi okoskarkőtők vannak náluk. A OnePlus 7 Pro-nak van 5G-s változata.

***

(#281) beyruth82 válasza ollie (#280) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen egy rövid ideig redmi note 5-öt forgalmaztak azt tudom de az nem mostanában volt.5G-s OP7prot pedig szerintem még nem lehet megvásárolni legalábbis itthonról biztos nem.Vagy igen(lehet tévedek)?

(#282) enginev3.0 válasza beyruth82 (#281) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mi8at is forgalmaztak meg még egy kettőt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#283) CHIPman válasza beyruth82 (#281) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem írta sehol, hogy itthonról veszi. Valószínűleg az angol EE szolgáltatónál van.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#284) total90


total90
veterán

Május 21-e óta használom és nálam egy Note 8-at váltott, céges telefonnak meg van egy iPhone XS. Az iPhonet legszívesebben a Note 8 mellett is szemétbe dobnám, de ez szerintem nagyon penge lett.

Az akksi idő jó. Végre... végre kibírok egy teljes napot töltés, vagy is powerbank nélkül. Ha meg tölteni kell, az is baromi gyors.

A kijelző parádésan jó és igazából minden a telefonon.

Amitől tartottam és a sok teszt alapján nem véltem jónak az a kamera. Ám de... érdemes kipróbálni több helyzetben, mert hamar bele lehet jönni és kiismerni, hogy hol és milyen helyzetben hogyan fotózzunk.
Note 8 és az XS kamerájától is jobb ha az átlagot nézem. RAW-ban fotózva, a képeket meggyúrva meg maga a tökély. Ettől többet én egy telefontól nem várok el.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#285) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Latva Az új ZTE Red Magic 3-at azért meg mindig nem tudtam eldönteni, hogy megeri e. +70.000 Ft-ot a Oneplus...
Mindkettő 90hz-es, a ZTE felbontás ugyan kisebb, de nekem elég, nem zavart az a felbontás korábbi Oneplus telefonokon sem.
Akku is nagyobb a zte-ben, 1000 mha-al.

Ráadásul AnTuTu benchmark alatt nem csak a Oneplus 370k-s eredményét, de a konkurens csúcs telefonokat is lazán veri.


Ha nem csak szoftveresen (azaz látja hogy AnTuTu fut és ezért tulhajtja a CPU és GPU-t) akkor a jobb hűtés miatt nem picit jobba teljesítmény is.

Aludnom mell még erre párat :O

160.000 Ft -ert 8 GB RAM, 128 GB tárhely és mindent vero telejsitmeny elég csábító...

[ Szerkesztve ]

(#286) BeastMode válasza total90 (#284) üzenetére


BeastMode
őstag

+1, nekem is Note 8-at váltott és nem bántam meg.

(#287) ollie válasza Darth_Revan (#285) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, hogy veri, könnyű fHD-ban verni a QHD-s felbontású mobilokat.

***

(#288) Darth_Revan válasza ollie (#287) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem fix felbontáson renderel minden telefonon, hanem a telefon kijelzőjének a felbontásan ? Hát az úgy ciki :K

[ Szerkesztve ]

(#289) ollie válasza Darth_Revan (#288) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért a PC-k fix felbontásban renderelnek?

***

(#290) beyruth82 válasza total90 (#284) üzenetére


beyruth82
veterán

Kb milyen kijelzőidőid vannak?Qhd-n és 90hz-n használod,auto fényerőn?

(#291) Jhonny06 válasza tixem (#158) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nagy fantázia kellett hozzá, péntek este óta bújtam a netet csak Neked, de találtam megoldást:

(#292) Darth_Revan válasza ollie (#289) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az egyik legkedveltebb , a Fire Strike pl Igen, minden gépen fix felbontáson fut ezért nem számít, hogy FHD monitoron vagy 4k monitoron futtatom.

[ Szerkesztve ]

(#293) tixem válasza Jhonny06 (#291) üzenetére


tixem
addikt

Azta, hát végre ez a nap is eljött. Magamtól sose jöttem volna rá, de hála neked végre megvilágosodtam :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#294) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nyomtam most 2 darab 8 kilométeres távot bringával, mi fit app-al, elég szépen rajzolta az útvonalat. Nagyobb teszt majd jövőhéten lesz, Balaton kerüléssel. :D

Megyen!

(#295) nbukta77


nbukta77
addikt

Mult heten en is beleptem 12/256. Galaxy s10+ 512 keramiat valtott. Nem bantam meg. Nincs minosegbeli kulonbseg. Es nincs lyuk a kijelzon. Melyik topik porog jobban? Ez vagy a masik?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#296) enginev3.0 válasza nbukta77 (#295) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez fog

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#297) nbukta77 válasza enginev3.0 (#296) üzenetére


nbukta77
addikt

Gondolom a sok fikazas miatt. 😀

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#298) D1Rect válasza nbukta77 (#295) üzenetére


D1Rect
félisten

Biztos jó deal ez?
Nem jobb telefon az S10+?

(#299) Linkin1994 válasza D1Rect (#298) üzenetére


Linkin1994
senior tag

s10+:Jack, hivatalos ip rating vezeték nélküli töltés.Talán egy kicsivel jobb kijelző,jobb kamerák.
op7 pro:90hz,Snapdragon,jobb szoftver support.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#300) nbukta77 válasza D1Rect (#298) üzenetére


nbukta77
addikt

Szerintem nem. Aksi nem egy bajnok. Kamera jo, telo minosege kifogastalan. A keramia nagyon szep es huvos a tapintasa. Masabb, mint az uveg. De itt szinte stock droid van. Nekem bejon a nocs es lyuk nelkuli kijelzo. Es azert arban is van kulonbseg 1300€ ket tokkal egy gyari feher bor es egy pitaka vagy 902€ ket gyari tokkal. Amirol le kellett mondanom az a qi toltes. Az ip besorolas nem erdekel. Nem furdok teloval.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.