Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) CptAdamica válasza zhata (#1650) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én mindig kifelé hordom, még nem tapasztaltam ilyet. Így viszont már érhető, hogy mi okozza a hibát.

Megyen!

(#1652) #78791680 válasza CptAdamica (#1651) üzenetére


#78791680
törölt tag

En ugy hordom, ahogy zhata, de nalam nem jelentkezett ez a problema.

(#1653) beeep146 válasza CptAdamica (#1651) üzenetére


beeep146
tag

Képernyő kifelé hordással a zsebben egy problémám van, hogy ha valaki egy táska csatját..stb. valamit véletlenül hozzácsap akkor jó eséllyel a kijelző bánja.

(#1654) #78791680 válasza beeep146 (#1653) üzenetére


#78791680
törölt tag

En is ezert hordom befele forditva, nagyobb utodes ellen igy lehet azert vedeni.

(#1655) tomp válasza bordi10 (#1633) üzenetére


tomp
félisten

Nem lenne rossz ha beállítható lenne, hogy milyen időközönként villanjon fel a Horizont light :)

(#1656) fant0mi válasza tomp (#1655) üzenetére


fant0mi
addikt

Mi ez a horizon light?
Jo lenne valaminaz ertesitesi led helyett.

(#1657) Timer válasza tomp (#1655) üzenetére


Timer
veterán

Így van, nem is értem, miért nincs ez benne alapból. Mekkora parasztvakítás már így, pedig ott van benne a lehetőség. Két dolog kellene bele: mekkora időközönként villanjon, és applikációnként megadható szín. Ennyi, még csak az sem kellene, hogy a képernyő többi részét felkeltse, majd ha megnézem, akkor megemelem, és mutathatja a részleteket.

[ Szerkesztve ]

(#1658) tomp válasza Timer (#1657) üzenetére


tomp
félisten

Na igen. Én se értem miért nem rakták bele már alapból...
Na de most majd hátha jön egy nagy update mert a 9.5.8 már eléggé "régi" kiadás. :D

fant0mi
[link]

(#1659) fant0mi válasza tomp (#1658) üzenetére


fant0mi
addikt

Ahha!
Akkor azert kerestem hiaba, mert sima 7-esem van.

(#1660) beeep146


beeep146
tag

Kíváncsi leszek az ambient display "korlátozások" segítenek-e a dolgon, ma egész nap az irodában voltam, most indulok tesztelni.
Nemrég vettem észre, hogy a galéria appban, hogy ez a remek cucc tegnap összesen 23 fotót készített magától a zsebem belsejéről.
Már értem, miért szídják az OP kamerát, egy se sikerült, életlen szar lett mindegyik kép... :DD :C

(#1661) beeep146 válasza beeep146 (#1660) üzenetére


beeep146
tag

Tapasztalat a sorstársaknak.
Gravity Screen ON/OFF app nekem teljesen felejtős. Csak a zseb helyzetre állítottam, de kivétel nélkül minden egyes zsebből elővételnél rendszergazdai akármire hivatkozva nincs ujjlenyomat belépés, csak kód. Azonnal törlés. :W
Az előző app nélkül, csak az ambient display "értesítés -> nem ébreszti a kijelzőt" illetve "érintés nem ébreszt, csak a felemelés" korlátozásaival rendben van a dolog. Nem volt önálló indulás a zsebben. Akinek ez belefér, annak ez a megoldás.

(#1662) SharpSA válasza beeep146 (#1661) üzenetére


SharpSA
veterán

És beállítottad, hogy használsz ujjlenyomatolvasót, smart lock-öt?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1663) beeep146 válasza SharpSA (#1662) üzenetére


beeep146
tag

Smart Lock-ot nem szoktam használni, ujjlenyomat olvasó be van állítva.

(#1664) tomp


tomp
félisten

Nektek mennyire kopik a fém keret a tok miatt? Eléggé szomorú, hogy ilyen gyenge.:(

(#1665) enginev3.0 válasza tomp (#1664) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ne idegesíts már ilyenekkel, mert írtózom az ilyenektől, az új tok meg még nem jött meg :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1666) beeep146 válasza tomp (#1664) üzenetére


beeep146
tag

Nekem a szürke amit korábban linkeltem AliExpresses rendelés az semennyire. Gumis.

(#1667) tomp válasza enginev3.0 (#1665) üzenetére


tomp
félisten

Annyira nem látszik csak ha közelről forgatom a fényben. A szilikon tok alá kerülő kosz megkapta a keretet.
Majd holnap rakok fel fotót.

(#1668) Timer válasza tomp (#1667) üzenetére


Timer
veterán

Nekem karbon hátlap van fent, és bőrtokban hordom. Pár nap múlva érkezik a sandstone is, akkor majd megnézem, hogy ebben a kombóban érte-e már kár a kicsikét. Elég szomorú lenne. Hozzáteszem, azért az arcpirító, hogy a full fém 3-as milyen jól tud kinézni még mind a mai napig; nagy kár erőltetni ezt a csillivilli design-t, mert tényleg gyönyörű a telefon, de cserébe szinte megőrizhetetlen az újszerű állapot még figyelmes használat mellett is.

[ Szerkesztve ]

(#1669) tomp válasza Timer (#1668) üzenetére


tomp
félisten

Próbáltam lefotózni de a gép nem tudott jól ráfókuszálni olyan minimális a kopás.:)

Megérkezett az Ultimate Shield fólia. Ma fel is rakom. A Nillkin tok is megérkezett de csak hétfőn vehető át a postán...

(#1670) #78791680 válasza tomp (#1669) üzenetére


#78791680
törölt tag

Melyik Nillkin tok?

(#1671) tomp válasza #78791680 (#1670) üzenetére


tomp
félisten

Ez

(#1672) total90 válasza tomp (#1664) üzenetére


total90
veterán

Nálam semennyire ...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1673) Edge válasza total90 (#1672) üzenetére


Edge
veterán

Nálam sem, nekem mirror grey gondolom az se mindegy milyen színűről is van szó.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1674) tomp válasza total90 (#1672) üzenetére


tomp
félisten

Nálam is csak erős fényben lehet látni. Olyan mintha lenne rajta folt de hiába törlöm meg, rajta marad. Sajna poros helyen dolgozom és hát a zsebbe beszáll a por... :)
Felraktam az Ultimate Shield fóliát. Tapad a széleken is de eléggé tok ellenes a kivitelezés. Lehet ebből ClearPlex lesz.

(#1675) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Panaszkodjak is már

Egy bajom van a telefonnal, nehéz.
Ha tartod a kezedben akár úgy is hogy nem nyomkodod, csak tartod, szabályosan nehéz a csuklónak tartani egy hosszabb idő után

De ha meg előveszed használni, akkor viszont impozáns a nagy súly

Mondjuk bevallom most mindentől félek
Nővérem küldte a képet a P20 Pro-ról hogy össze vissza van neki törve a hátulja, és nem tudta mitől, aztán eszembe jutott hogy a gyerkőc rálépett az ágyon, de csak 1 éves, és nem állt rajta, csak talán kicsit rálépett véletlen, szóval most attól is bajom van mikor le kell hajolni vele munkában és a zsebembe van a telefon :D

Az ember hogy tudja félteni ezt a sok szart... :N

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1676) betyarr válasza enginev3.0 (#1675) üzenetére


betyarr
veterán

Egy bajom van a telefonnal, nehéz.
Ha tartod a kezedben akár úgy is hogy nem nyomkodod, csak tartod, szabályosan nehéz a csuklónak tartani egy hosszabb idő után

1et értek: most nyaraláson esténként választhattam: tv vagy teló.nyilván a telót részesítettem előnyben.kis idő elteltével rendesen lezsibbadt a csuklóm.ez mondjuk azért is van,mert vékony a szélén,csúszós és erősebben kell szorítani/tartani.

Az ember hogy tudja félteni ezt a sok szart...

ne is mondd.lehet többet nem veszek ilyen drága telót.a nyaralás alatt rendesen féltem elővenni fényképet készíteni.az asszony meg is szólt,hogy alig csinálok képeket.nem mertem megmondani az igazat,hogy féltem a telefont,mert tuti tett volna néhány megjegyzést.
bár az is igaz,hogy az olcsóbb telefonjaimat is féltettem mindig.de ezt meg többszörösen,főleg hogy így hogy ennyire csúszik :U clearplex lesz ebből...a hátlapi tokokat ki nem állhatom :(

(#1677) ßrainiac válasza enginev3.0 (#1675) üzenetére


ßrainiac
addikt

Erre ra akartam kontrazni, hogy a nemreg eladott Note 9-emnel biztos nem nehezebb - na azt ereztem rendesen -, aztan most latom hogy konkretan par grammal a OP7 Pro a nehezebb :Y

(#1678) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Megérkezett nekem is ma reggel a sokat emlegetett Nillkin Nature TPU tok, eddig szerintem sokkal jobb, mint a gyári. Vékonyabb vele a telefon, és az oldalán lévő recézettség miatt sokkal jobb a fogása is.
Részemről ajánlott!

Van olyan aki ilyen tok alá dBrand skint használ? Rá lehet rakni simán?

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1679) betyarr válasza LógaGéza (#1678) üzenetére


betyarr
veterán

fényképet,pls! :R

(#1680) zolka95


zolka95
őstag

Most vettem észre hogy a képernyő görgetésnél lila foltot hagy maga után. Ez mitől van?

[link]
A videón lévő telefon kamerájánál látszik és a felette lévő kép szélénél is.

Sima OP7 9.5.6.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#1681) ßrainiac válasza zolka95 (#1680) üzenetére


ßrainiac
addikt

En nem amoleden nezem es nalam nem hagy.

Ez ilyen ghosting lesz sztem a magas kontraszt miatt (feher alapon sotet tema). Mindegyik OnePlusomon volt, sot a Note 9-en is.

(Es a VA paneles monitoromon szinten)

De ha szerinted ez nem az, hanem vmi kirivo akkor ugy kellene felvenni hogy egy masik kamerat tartasz a kijelzore.

[ Szerkesztve ]

(#1682) enginev3.0 válasza betyarr (#1676) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én a medveszurdokban is fotóztam vele, jó kis extrém túrán
Számtalan okostelefonjaim közül összvissz egyet ejtettem le, de az teljesen megúszta

Én a karcoktól, meg a szélek kopásától félek a legjobban

(#1680) zolka95
Sok amoled kijelző csinál ilyet, mi8-nál is volt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1683) dse válasza zhata (#1635) üzenetére


dse
tag

volt a 3-nak is zseb-baja
https://mobilarena.hu/tema/re_oneplus_3_szentharomsag/keres.php?stext=zseb+probl%C3%A9ma&suser=&srtouser=&stext_none=
pár hétre jött a javítás
de akkor is a 3 volt a legjobb telóm (a maga idejében)

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#1684) HUNgabus válasza dse (#1683) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Sziasztok,

Lehet mar volt kerdes korabban de nem talaltam meg, sajnos.

Letezik teljesen kompatibilis GCam verzio Oneplus 7 prora? Ha igen, hasznalja vki? Jobb minoseget ad mint a gyari szoftver?

Tudtok olyan helyet ahonnan rendelve szamlat is kapok rola? Cegre vennem, a ktg elszamolas vegett.

Koszi

[ Szerkesztve ]

(#1685) F-ECT$ válasza HUNgabus (#1684) üzenetére


F-ECT$
titán

Létezik gcam.

Amazonról lehet pl venni számlával, de drágább is valamennyivel.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1686) LógaGéza válasza HUNgabus (#1684) üzenetére


LógaGéza
addikt

A OnePlus is ad róla számlát, igaz 0% ÁFA lesz rajta, de költségként el lehet számolni.
Annyi a titka, hogy meg kell várni, hogy leteljen a 15 napos visszaküldési időszak, utánna chaten írni kell a supportnak, hogy szeretnél számlát. Leegyeztetik az adatokat, majd 3-4 napon belül e-mailben megkapod a számlát.
Nekem elfogadta a könyvelő.

betyarr
Holnap megpróbálok csinálni képet róla, bár nem vagyok nagy fotográfus :)

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1687) ßrainiac válasza LógaGéza (#1686) üzenetére


ßrainiac
addikt

bár nem vagyok nagy fotográfus :)

vak ember leven..

;]

(#1688) csako válasza HUNgabus (#1684) üzenetére


csako
veterán

Nekem az a tapasztalatom a GCammel, hogy helyzetfüggő, hogy jobb-e vagy sem. Én leginkább pocsék fényviszonyok között találtam jobbnak, míg normál körülmények között rosszabbnak a gcamot.
Arnova8G2

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1689) HUNgabus válasza csako (#1688) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Ertem. Akkor jol ertelmeztem a teszteket, ott id kb azt irtak hogy ejszaka jobb, nappal meg mindegy.
Akkor ha jol ertem megeri a gyartoi oldalrol rendelni, majd szamlat kerni.
Koszonom

(#1690) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Van itt vki aki esetleg használta (együtt, előtte-utána) Samsung S10 vagy S10+ -al?

Nem nagyon tudok dönteni, de nagyon kéne vmi mert eladtam a másik telómat és most egy 3 éves S7-tel szenvedek aminek az aksija :(

néztem sok tesztet, fej-fej mellett is, kamera / kijelző / szoftver különbözőségekkel tisztába vagyok, leginkább a napi tényleges használati dolgokra gondolok. Tudom mindenkinek más és szubjektív de hátha...

köszi

(#1691) enginev3.0 válasza HUNgabus (#1690) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem a kamera nincs fej fej mellett
De ezenkívül mikor én s10+T akartam venni sok rosszat olvastam az akksirol

Minden másban a saját szájízed dönt, mert tényleg csak te tudod kiválasztani

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1692) -FreaK- válasza enginev3.0 (#1691) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem azt írta, hogy fej fej mellett van a kamera, olvasd el újra :)

HUNgabus: volt aki váltott S10+ról OP7-re, keresd vissza a hozzaszolasokat, ha jól emlékszem többen is írtak tapasztalatot.

(#1693) enginev3.0 válasza -FreaK- (#1692) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tényleg

Hát szerintem csak kamerában van lemaradva az s10 bármely tagjától, a többiben előzi vagy ugyan az
Ha az akksin nem javítottak S10eknél akkor mindenképp ez
Szoftverben és frissítések miatt is ez
UFS3, bár ez hétköznapokban annyira nem jön elő talán
Kinézetben nekem szintén ez

Nálam +1 erre, de hát ezért is vagyok itt :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1694) betyarr válasza enginev3.0 (#1691) üzenetére


betyarr
veterán

én járta az s10+ totyikjában,mert gondolkodtam rajta,hogy az lesz a 6t után.azonban,amiket írtak (volt op tulajok) meggyőzött,hogy nem kell nekem a samu teló :N sztem jobban jártam.
rá is kereshetsz a topikjában.

(#1695) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Koszi a segitseget mindenkinek, alszok ra meg 1et es holnap veszek/rendelek vmit

(#1696) enginev3.0 válasza HUNgabus (#1695) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tudod őket személyesen megnézni?

Én s10+ért akartam indulni pestre, de mikor megláttam a bemutatón a 7pro-t tudtam hogy más szóba se jöhet, már csak a külső miatt is
S10+ is megtetszett élőben, de a 7pro után már nem volt kérdés

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1697) #78791680 válasza HUNgabus (#1695) üzenetére


#78791680
törölt tag

Szerintem a rendszer, az aksi, a kijelzo es a kinezet is a 7 Pro mellett szol :)

(#1698) F-ECT$ válasza #78791680 (#1697) üzenetére


F-ECT$
titán

Aksiban nem jobb az OP7 Pro, pláne ha 90 Hz-en használod.

Kijelzőben jobb, rendszersebességben is.

Fotóban és videóban gyengébb.

Kinézet szubjektív, szerintem is szebb az OP7 Pro, cserébe nagyobb és "sokkal" nehezebb.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1699) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

számomra a "jó" kamera alapfeltétel, üzemidő annyira nem, egész nap kocsiba vagy otthon irodába, ott tudom tölteni, a méret viszont jobb lenne a minél "kisebb", eddig pixel 3 volt, most elvitték, ezért kéne vmi SOS, az a baj hogy nagyon nem jön be se a nagy péklapát, se a lyukas kijelző, talán jövőre megoldják a kijelző alá,
xiaomi rendszer nem jön be, más meg nincs, szifon se kell, nokiába még reménykedtem de nagyon el...ták az N9-et, lehet veszek egy occó Samu s10e és kihúzom vele vhogy 1 évet max még jön vmi szebb...

(#1700) F-ECT$ válasza HUNgabus (#1699) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi9T, Pixel 3a?

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.