Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) szlaci888 válasza sub71 (#197) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Egyet kell értsek veled, én sem olvastam még ilyen negatív irányban elfogult tesztet a mobilarénán, pedig jó pár éve olvasom. Nekem sem volt még Oneplus mobilom, nem védem én sem, de ez egy "érdekes" cikk az biztos.

(#202) Timer válasza SharpSA (#200) üzenetére


Timer
veterán

Hmm, köszönöm a visszajelzést. Ez esetben le fogom venni idővel, úgyis szoktam rendelni rá UltimateShield-et, bár nemrégiben alternatívaként valaki a Gadgetz-et ajánlotta.

(#203) beeep146 válasza #16820480 (#194) üzenetére


beeep146
tag

Több másodperc lesz az a 0,2. :D
De a hasonlatod alapján az én értelmezésemben a következő a helyzet. Az alap 1,6 benzin Focus a középkategória. A Focus ST (OP 6T) meg versenyez az AudiS3, BMW 135i, Merci 43AMG esetleg Mazda3 MPS ellen (ide mindenki tegye be a iPhone XS M, Samsung S10+...stb flagship vonulatot belátása szerint). Amiben többet adott a Focus ST (6T) a többiekhez képest az a spec. mittudomén milyen csapszeges futómű, hogy a 250 LE első kerékkel is az úton tartható legyen. (6T, gyári android). Az OP 7 Pro szerintem ezen a vonalon továbbmenve inkább a Focus RS, összkerék hajtással, sperrel, 300+LE-vel, rajtautomatikával...stb. (lsd 90 HZ, UFS3, wapr charge..). Lehet nem tud annyit 0-100-on, vagy köridőben mint a BMW M2-M3, vagy az S3 összkerékkel és a belső minősége sem az, de velük versenyez a kategóriában.
Azt meg ne várjuk már el, hogy ezt ST árban kapjuk meg.

[ Szerkesztve ]

(#204) HarleyCustom válasza szlaci888 (#201) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"...én sem olvastam még ilyen negatív irányban elfogult tesztet a mobilarénán, pedig jó pár éve olvasom..."

Mégsem olvasod eleget, mert ha így lenne,akkor észrevetted volna, hogy a Sony teszteknél is ez van/volt. :) Legalábbis a csúcs készülékeiknél régebben megfigyelhető volt a "jelenség".Szóvá is tettük páran akkor... :D
Egy ideje nem olvasok Sony teszteket emiatt, lehet már nincs...de korábban volt.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#205) tixem válasza Timer (#193) üzenetére


tixem
addikt

Kénytelen vagyok megint válaszolni. Láttam már 60hz-nel magasabb kepfrissítésű kijelzőt. Ezzel együtt továbbra sem érzem, hogy felfoghatatlan igényem lenne a mobilos 90 hz-re. És nem, nem anélkül fikázom, hogy nem láttam, mert de, láttam, tapasztaltam. Poén 1-2 óráig. Ennyi. Nem hat meg. Akkor se ha Samsungban lenne. Vagy iphone-ban. Mert nem éri el az ingerküszöböm. Érted?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#206) sparks


sparks
senior tag

A teszt olyan, milyen. Valóban drága a cucc, de ezért igazi minőséget kapunk. Mondom ezt úgy, hogy elsőként posztoltam képet a frissen megérkezett telefonról és még aznap este nyitottam RMA-t, ezt már nem vesézném ki, másik topicban leírtam részletesen.

Ez már az 5. OP telefonom, volt 1, 2, 3, 5 és most a 7 Pro 12/256. Egy pillanatig sem bántam meg, hogy erre esett a választásom. Huawei Pro30-at sokat tapogattam, mert tetszett, de a botrányok után pláne úgy érzem, hogy jó választás a OP7Pro.
Nálam fontos szempont volt, hogy nyithatom a bootloadert, rootolhatok, ha úgy tartja kedvem és ezért nem büntet a cég, szemben a samu, saomi és hüvely cégekkel. Ott azonnal ugrik a garancia, ha belepiszkálsz. Itt segítséget kapsz még akkor is a téglásítottad.
Ennyit erről a részről, nálam ez egyéni preferencia. A fotós képessége bőven elég, nyaralásnál azért nálam van a profi gépem. De most készítettem fullHD 60-as videót és az állam leesik, annyira tökéletes. Nekem a videó ebből a szempontból fontosabb, abban pedig űberkirály.

És még egy nagyon szubjektív dolog: lassan az 5. X-emet is megkarcolom, de imádom a kütyüket. Az előző telefonjaim mind úgy voltak (volt már nagyon sok, OP előtt is), hogy megvettem, belaktam, kicsit élvezkedtem és használtam. Ennél valahogy más. Ez megjött, első pillanattól (amint megkaptam a hibátlan darabot ;] ) szénné buzerálom. Szinte rosszul esik az az 1 óra, amikor a töltőn van és valóban betegessé tudja tenni az ember kapcsolatát a telefonnal, annyira sokat nyomkodom. Nekem a GPS is fontos, sokat játszom Geocaching, Munzee és hasonló játékokat, meg úgy általában szeretek trackelni is. Na ilyen pontos GPS-szel még nem volt dolgom, ez már lassan professzionális szint lesz. A házamat körberajzoltam vele, lehetetlenül pontos tud lenni.
No és itt a végén jön képbe a Zen mód. Mit is kereshet benne? Hát megértettem: hogy ha az ember igazi 'junkie' lesz, akkor már csak az menthet meg, ha nincs kellő önfegyelem :DDD
Na jó, kicsit talán túloztam itt-ott, de a lényeg: szeretem, használom és bízom benne sok évig hű társam marad :D

(#207) Timer válasza ollie (#127) üzenetére


Timer
veterán

Bocs, elsiklottam a kérdésed felett.

Semmi gondom nincs vele, nagyon kellemes, és nem fárasztja a szemem. A PWM-re is érzékenyebb vagyok az átlagnál, de nincs gond közepes fényerőn és igazából alatta sem, bár jellemzően olyan 60%- on használom beltérben.

[ Szerkesztve ]

(#208) Timer válasza tixem (#205) üzenetére


Timer
veterán

OP7 Próban láttad? Nem? Akkor nem érdekel, mert nem releváns, más a kijelző típus (vagy a monitor is AMOLED volt, és 40 centiről nézed?), más felhasználási terület.

Ha valaki valamit nem ért itt, az te vagy. Az ingerküszöböd pedig továbbra is szubjektív dolog, nem iparági standard, amit minden felhasználóra rá lehet húzni. Nagyjából ketten vagy hárman vagytok, akik szerint ez semmit nem ér, mit ad Isten, mindhárman más telefont használtok. Ráadásként, ha már a szubjektív véleményeket boncolgatjuk, a másik oldalon jóval többen vagyunk, akik szerint igenis érezhető és jó irányba mutat a különbség, és érdekes módon mind első kézből rendelkező tapasztalattal bírunk. Érted?

Hagyjuk egymást.

[ Szerkesztve ]

(#209) tixem válasza Timer (#208) üzenetére


tixem
addikt

Ja aha, monitoron máshogy mérik a kepfrissítést, értem. A Oneplus esetében sokkal jobban hasra lehet esni tőle, mint pc-n. Hát jó. Ha te mondod. Nekem 8. Használd egészséggel :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#210) Juhaszatti válasza SharpSA (#179) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Elismerem a 90hz előnyeit, de ez mondjuk kifejezetten sok.

[ Szerkesztve ]

(#211) ollie válasza SharpSA (#183) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Értelmetlen mennyiségben okádják az új készülékeket, amit én pl. leszabályoznék törvényileg, mert az egész csak szemét termelésre jó.

Jó ötlet, a szocializmus alatt is hogy bejött. Ja várj, mégsem...

***

(#212) Timer válasza tixem (#209) üzenetére


Timer
veterán

Nyugodtan ironizálj csak, az legalább megy, ha már a tényszerű érveken alapuló vita nem az erősséged. Ettől viszont sajnos a tény még tény marad: olyan eszközt, technológiát fikázol oldalakon keresztül, amit még csak nem is láttál a maga valójában, csak (vélt) párhuzamok alapján ítéled meg, azt is a saját szájízed szerint. Na szép napot, több időt nem szánok a felesleges körökre.

[ Szerkesztve ]

(#213) Stempli


Stempli
csendes tag

A negatív hangvétel annak köszönhető, hogy Bone (tudtommal) a Xiaomi-nál dolgozik már. Nem véletlen van annyit emlegetve a cikkben, Hogy ez mennyire jó választás. Számomra ez egyáltalán nem szimpatikus, mivel ennek egy független tesztnek kellene lennie, Nem egy másik készülék reklámjának..

(#214) SharpSA válasza Timer (#202) üzenetére


SharpSA
veterán

Kérdés, hogy azokkal jól működik-e az ujjlenyomat olvasó. Vevő vagyok én is egy jobb megoldásra.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#215) rankesz válasza Stempli (#213) üzenetére


rankesz
veterán

Ha jól tudom akkor az ex - mobilarénás, majd ex - tech2-s Legend Zsolti van a xiaomi hu-nál

(#216) Timer válasza Stempli (#213) üzenetére


Timer
veterán

Én is vélek némi párhuzamot felfedezni, de talán profibb író annál, hogy ez befolyásolja. Egyébként tényleg olyan az egész cikk, hogy "valami bajom van, de én se tudom, mi". Érthető, hogy ennyi pénzért már mások az elvárások, mint amikor még 200 alatt volt a vételár, de több ponton is úgy tűnik, inkább a kákán kereste a csomót, mintsem hogy reális összképet alkotott volna. Ez nem egy hibátlan telefon, az tény, de van olyan erős választás, mint bármi ebben a piaci szegmensben.

SharpSA: nem tudom, de az UltimateShield nálam eddig mindig jó volt, szerintem egy próbát rendelek, aztán majd lesz valami. Ha azzal sem lesz jobb, akkor marad a fólia nélküli használat, amúgy is tokban tartom a gyári hátlapjával együtt. Eladni úgysem fogom, mert az Asszony már bejelentkezett rá. Ez az első OnePlus, ami tetszik neki, szóval másfél év múlva az övé lesz. A karcmentesség nála amúgy is múló állapot, szóval ha addig be is gyűjt valamennyit a kijelző, hát ez van.

[ Szerkesztve ]

(#217) enginev3.0 válasza rankesz (#215) üzenetére


enginev3.0
félisten

így van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#218) tom_87 válasza ollie (#211) üzenetére


tom_87
tag

Szerintem csak arra gondolt a kolléga, hogy lehet nincs sok értelme annak, hogy pár gyártó (ész nélkül) ontja magából a készülékeket. Ez nekem se tetszik, teljesen felesleges és nagy a környezeti terhelése is.

Attól, hogy ha erre hoznának egy szabályozást, még nem lenne az mint a szocializmusban. Ott egy gyártó egy termékét vehetted meg és nem volt "rendes" verseny. Bár ha belegondolunk PC-n a világ 90%-a Windowst, okostelefonon pedig Androidot és iOS-t használ, mégse zavar senkit ez.

Kell a választék természetesen, de ésszel.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#219) mjani1172 válasza Stempli (#213) üzenetére


mjani1172
addikt

"A negatív hangvétel annak köszönhető, hogy Bone (tudtommal) a Xiaomi-nál dolgozik már."

Ez egyszerűen hülyeség.

(#220) tom_87 válasza mjani1172 (#219) üzenetére


tom_87
tag

Nekem inkább az a furcsa a cikkben, hogy egyfolytában a konkurenciához van hasonlítva a telefon és nem az elődhöz (6T).

Úgy kellene (hangúlyozom szerintem) egy cikket megírni, hogy miben fejlődőtt (vagy fejlődött vissza) a telefon, ezt milyen ársávon nyújtja majd ezzel az információ halmazzal együtt összevetni a konkurenciával.

Valaki azt is árulja már el nekem, hogy az első oldalon (bevezető) miért kell a specifikációkról írni (sokadik teszt ahol már így van)?

Olyan ez mintha valaki egy szakdolgozat/diplomamunka bevezetőjében (pl.: szivattyúról) már rögtön az adott típust vesézné ki, úgy hogy még azt se tudjuk mi is az a szivattyú.

Nem akarok megsérteni senkit, de erősen látszódik az utóbbi időben, hogy csökken a színvonal, ezért is olvasom inkább manapság a külföldi cikkeket. Saját vélemény, de egy The Verge, vagy egy GSM Arena cikk sokkal jobban össze van rakva.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#221) SharpSA válasza tom_87 (#218) üzenetére


SharpSA
veterán

Pontosan erre gondoltam.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#222) aPoFa válasza Timer (#199) üzenetére


aPoFa
tag

Próbáld meg egy picit tovább rajta tartani, nekem bejött. Szinte mindig beenged. Én a hatos hátlapi érzékelőt nem tudtam megszokni. Szerencsére ott volt az arc alapú. 😃 Amúgy szerintem is brutál jó ez a telefon. És én még a kamerákkal is elégedett vagyok. Igaz nálam nem életszerű, hogy brutál bele nagyítsak. Kijelzőn, monitoron meg jól mutat és faltól falig posztert sem kívánok belőle nyomtatni.😃

(#223) joey04 válasza sub71 (#197) üzenetére


joey04
titán

Ilyen negatív irányban elfogult cikket nem olvastam még a mobilarénán.

Olvass iPhone tesztet.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#224) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Látom, hogy a videóban látottak alapján véleményt alkotók közül sokan felhozzák a 90Hz és a QHD+ kombója által az akkuidőre generált hatást.
Gondolom irreleváns, de első kézből mondom, hogy az OP6 akkuidejével is tökéletesen meg voltam elégedve, ugyanis éjjelre úgyis töltőre raktam 10-20%-kal, nap közben pedig nem volt rá szükség.
AZ OP7 pro akkuideje ennél jobb, automatikus felbontással és 90Hz képfrissítéssel. Éjjelre rendszeresen 25-30%-kal rakom fel a töltőre, 4 óra kijelzőidővel, ebből bő 1 óra játék (mellette pedig dualsim 4G-n, és nem használok wifit). Aki 2 napos üzemidőt akar, annak valóban nem jó, de valószínűleg másik készülékkel sem lenne sokkal előrébb.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#225) Timer válasza aPoFa (#222) üzenetére


Timer
veterán

Köszi, próbáltam, így sem megy. Azt vettem észre, hogy még nagyon-nagyon enyhén nedves ujjat sem visel el a technika, plusz ha nem abból a szögből rakod rá, ahogy szoktad, úgy pláne nem az igazi. Na mindegy, arcra mindig felold, csak kicsit aggódok a kamera mechnanikája miatt.

[ Szerkesztve ]

(#226) PeteePeti válasza CHIPman (#224) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ez az automatikus felbontást opció mégis hogyan működik? Mi alapján vált a felbontások között? Én QHD+ 90Hz beállítást használok, de elégedett vagyok az üzemidővel!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#227) ollie válasza CHIPman (#224) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi ez az automatikus felbontás? Eddig csak automatikus képfrissítést láttam minden bemutatóban, felbontást nem.

***

(#228) Timer válasza ollie (#227) üzenetére


Timer
veterán

A felbontást alapesetben dinamikusan váltja a teljes és az FHD környéke között. Elvileg FHD anyagok lejátszásánál például nem skálázza fel, mert minek. Jtékoknál szintén. Én is automatán használom, de az átlag appoknál (jtáékokat kivéve) még nem értem tetten, de lehet, hogy távedek, mert nem jelzi, hogy most épp lejjebb váltott, vagy sem.

(#229) csako válasza ollie (#227) üzenetére


csako
veterán

Vicces, mert az meg nincsen :D frekvenciát nem, csak FullHD és QHD között tud váltani automatikusan, de egyelőre nem tudom mikor veszi vissza magát, talán csak filmek/videók esetén.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#230) D1Rect


D1Rect
félisten

Vicces a hangvétele a cikknek.
Van pár dealbreaker ami miatt én nem venném, de attól ez még egy nagyon jó készülék.

(#231) bordi10 válasza Timer (#225) üzenetére


bordi10
senior tag

Tanítsd meg neki uazt azt ujjadat többször-több szögből :K

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#232) Timer válasza bordi10 (#231) üzenetére


Timer
veterán

Nem engedi a kis mocsok, kiírja, hogy már regisztráltam! ;)

(#233) beyruth82


beyruth82
veterán

Nekem nagyon tetszik a telefon.A nyáron le is cserélem a mate 10 pro-mat rá.Fhd+-on és 60hz-n használva jönnek a 7 órás kijelzőidők amiket(meg még többeket) megszoktam és szerintem egy esőben elővéve sem kell félni hogy beázik a teló(ez volt a másik félelmem).A kamerája jól szerepelt a dxomarkon ami nálam garancia a minőségre meg rosszabb biztos nem lesz mint a mostani huaweim fényképezője ami elégséges most is.Az emui-t másfél év után is képtelen voltam megszeretni.A nagy bizonytalanság miatt ami van most a huawei körül kiváló alkalom hogy kipróbáljam az oneplust és az oxigen os-t amit annyit dicsérnek.Ez a garancia dolog ami egyedűl aggaszt.Elvileg ha garanciális bajok lesznek akkor külföldre kell postázni,eljuttatni vagy hogy megy ez?Valami futárszolgálatot olvastam itt(háztól-házig) de ez mennyire valós?Elég nehezen tudom elképzelni,hogy egy itthon nem igazán ismert vagy népszerű gyártó(eladási adatot nézve) ilyen komoly szolgáltatást nyújtson.Ha baj van írok vagy hívok egy kontaktot és pár napon belül megjelenik egy futár majd elviszi a telót és később(belátható időn belül)visszahozza megjavítva/cserélve mindezt garancián belül ingyen?Hmmm...
Próbálta ezt már valaki tényleg működik?A 8/128-ast választanám és ez a 200 ezer feletti ár tényleg nem annyira olcsó már így fontos a normális garancia nekem.

(#234) F-ECT$ válasza beyruth82 (#233) üzenetére


F-ECT$
titán

Teljesen jól megy a gariztatás futárral, kb 1 hét alatt meg is jött a kicserélt készülék egy kollégának a másik op7 topicban.

Dive ever, work never.

(#235) beyruth82 válasza F-ECT$ (#234) üzenetére


beyruth82
veterán

Ok köszönöm szépen! :R

(#236) aTe014 válasza beyruth82 (#233) üzenetére


aTe014
aktív tag

Vagy veszed mondjuk tőlük ([link]), mint én. Az előző LG V30-am garanciális ügyintézése 1 hét alatt lezajlott (email-re hétvégén is válaszoltak), GLS hozta-vitte, alkatrész hiány miatt nem tudták cserélni (cseppet sem bánom), és beszámítással elég kedvező áron jutottam hozzá a OP7Pro-hoz, amit imádok. :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#237) marcarc válasza aTe014 (#236) üzenetére


marcarc
senior tag

róluk csak jókat hallok, nem vásároltam még itt.

(#238) csako válasza aTe014 (#236) üzenetére


csako
veterán

Innen vásárolva kb. 15-20 ezer forinttal drágább, a különbözetből majdnem kijön a 12/256GB változat.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#239) aTe014 válasza csako (#238) üzenetére


aTe014
aktív tag

De itt ha pl. másfél év után behal a telefon, válthatsz bármiyen más márkára, friss modellre is. Esetemben az egy évvel ezelőtti vételár 90%-os (150e ft) beszámítása történt.
Persze csak egy javaslat volt, biztosan korrekt a gyártói RMA is. :)

i14Pro

(#240) Linkin1994 válasza aTe014 (#239) üzenetére


Linkin1994
senior tag

A garancia gondolom csak bolti.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#241) CHIPman válasza Linkin1994 (#240) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ha az ember megveszi itt, akkor személyesen biztosan nem tudja intézni a garit, mert ahhoz kell rendelésszám. Hogy ők hogyan intézik, az már más kérdés, de még drágább is, mint az oneplus oldaláról, szóval én nem látom sok értelmét.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#242) beyruth82


beyruth82
veterán

Az mekkora szemétség már hogy ha uniós térségből vásárolok az oneplus oldaláról akkor 699 euro ha meg unión kívülről akkor 699 dollár? Nem ugyan annyi az értéke a két valutának.Ez az én bankomnál 16 ezer ft különbséget jelent váltásnál. Ezt miért csinálják?

(#243) virkir válasza beyruth82 (#242) üzenetére


virkir
veterán

Azt a hangyányi differenciát ne felejtsd el, hogy EU-n kívüli országba rendelve fizeted pluszba az ottani vám+áfa+kezelési költséget is

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#244) beyruth82 válasza virkir (#243) üzenetére


beyruth82
veterán

Ja ezt nem számoltam :)

(#245) bordi10 válasza csako (#238) üzenetére


bordi10
senior tag

Viszont el lehet számoltatni, nettóban 210K-ra jön ki, ami beljebb van jóval, mint a 749 ojró.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#246) tom_87


tom_87
tag

Trollkodás, de van benne valami :) : [link]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#247) beyruth82 válasza bordi10 (#245) üzenetére


beyruth82
veterán

Egyszeri magánvásárlóként viszont ahogy nézem jobb a 749 euro mert az még a legrosszabb esetben is csak 251 ezer ft a 8/256-os esetén(én bankomnál számolva ami a legrosszabbul vált az összes közül).

(#248) bordi10 válasza beyruth82 (#247) üzenetére


bordi10
senior tag

Ez így igaz, azoknak opció, akik el tudják számoltatni. Ezért is adja drágábban, mint 251K.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#249) beeep146


beeep146
tag

Üdv!
Segítség kellene azoktól akik nálam jobban otthon vannak audio technikai dolgokban.
A 7 Pro-nál ugyebár a Oneplus rátette a lábát az Apple által kijelölt ösvényre, hogy a többe kerülő telefonomhoz már nem adott USB C - 3,5 mm jack átalakítót. Vettem egy Huawei gyártmányút tegnap 2500-ért az Euronicsban, és azt veszem észre, hogy rosszabb a lejátszott zene minősége ugyanabban az autóban mint amilyen a 6T-nél volt a gyári átalakítóval. Az alkalmazás is ugyanaz (Spotify ill. Mixcloud). A kis 4 cm kábel darab az USB C és jack dugó között kb. fele olyan vastagságú mint a gyári OP. Ezen múlik?

(#250) tixem válasza beeep146 (#249) üzenetére


tixem
addikt

Sajnos a normális usb-c-jack átalakítók pénzbe kerülnek, valószínűleg az a huawei kábel a bazári gagyi kategóriába tartozik.

A helyedben máris visszavinném, mert egy fillért nem ér de azért majd' 3 rugót elkérnek érte. Vedd meg a oneplus sajátját ha mindeképpen marad tovább a jack, azzal azért remélhetőleg nem veszik el a hangminőség.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.