Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) lemmy71 válasza Peterzon94 (#450) üzenetére


lemmy71
őstag

Köszönöm az infót :) Csak még egy kérdés, amit mellékelnek hozzá üvegfóliát, az gondolom nem olyan lekerekített szélű, gondolom akkor megéri rendelni az aliról vagy valahonnan, teljesen fedő fóliát. Vagy esetleg érdemes lenne zseléztetni a kijelzőt :F
A cect-shop ban is van cakli pakli 765 dollárért magyar nyelvel, csak nem tudom hogy gyári vagy valami mókolt rom van rajta :F

[ Szerkesztve ]

(#452) Peterzon94 válasza lemmy71 (#451) üzenetére


Peterzon94
tag

gyárilag tpu fólia van rajta, egész jó minőségűnek tűnik, ami védi a széleit is, de értelemszerűen csak karcoktól. garancia végett érdemes inkább oneplus oldaláról rendelni a telefont. supportjuk meglepően jó, realtime beszélgettek egymással, segítőkészek, háztól házig van a garancia is :)

ennek ellenére lehet vissza küldöm a telefont, jobban tetszik az iOS :(

(#453) enginev3.0


enginev3.0
félisten

GPS-t itt sem lehet már kikapcsolni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#454) Tailorzsolt válasza enginev3.0 (#453) üzenetére


Tailorzsolt
tag

De, ki lehet kapcsolni, az imént néztem meg. Ha nem megy, akkor lehet egy újraindítás megoldaná. Korábban nálam a OP6-on és a 6T-n is előfordult és általában egy újraindítás megoldotta.
De nem hiszem, hogy ez kifejezetten OnePlus betegség lenne, mert a Mate 20 Pro-n is találkoztam ilyen problémával.

[ Szerkesztve ]

(#455) enginev3.0 válasza Tailorzsolt (#454) üzenetére


enginev3.0
félisten

A helymeghatározást lehet kikapcsolni, de akkor még mobilnet alapú helymeghatározás sincs nem?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#456) S@s válasza Asdenen (#448) üzenetére


S@s
tag

Én más miatt írtam, de úgy tűnik nem kapkodnak és kivárják a 48 órát... :(

S@s

(#457) Tailorzsolt válasza enginev3.0 (#455) üzenetére


Tailorzsolt
tag

Akkor lehet félreértettem. A mobilnet alapú helymeghatározásra nem találok semmi opciót, így azt valószínűleg nem lehet be- vagy kikapcsolni.

Bár ezzel nem vagyok képbe... :F

(#458) ollie válasza lemmy71 (#451) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A cect-shop-os árra nyugodtan számolj 27% áfát, mert azt is, hogy a garanciád kérdéses lesz.

***

(#459) enginev3.0 válasza Tailorzsolt (#457) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én csak a GPS modult akartam kikapcsolni

Szépen szoktam még fogdosni a kamerát azt gondolva hogy ott az ujjlenyomat olvasó :D

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#460) SharpSA válasza enginev3.0 (#459) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, néha én is... :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#461) goldister


goldister
tag

Szerintetek usb-c-jack átalakító vagy usb-c headset?
Most bluetooth-os van (xiaomi), vezetékesre is be szeretnék ruházni, hosszabb utazás miatt.
Illetve honnan érdemes venni?

(#462) goldister válasza goldister (#461) üzenetére


goldister
tag

Van aki most akar rendelni? Beszállnék egy átalakítóba. Gyári jó vagy máshonnan?

(#463) vranyek


vranyek
aktív tag

Május 20-án rendeltem dbrand-től Mahogany Skint a 8/256-os mirror grey OP7Pro-mra, 8-12 napos szállításért fizettem a termék árához képest nem kevés pénzt...
Jelenleg ott áll a dolog, hogy május 30 óta nincs róla infó, amikor is Lengyelo.-ban járt a csomag.
Postát hívva tájékoztattak, hogy tuti nem érkezett meg az országba és nincs a vámon...
Írtam dbrand-nek, hogy nézzenek utána, mert nagyon nem ezért fizettem, ennyi erővel jöhetne sima szállítással, aztán érkezik, amikor érkezik. Írtátok páran, hogy változó a szállítási idő, de ha már egyszer itt van a szomszédban, ahonnan a telefon maga 1-2 nap alatt megjön, mire fizetek, ha már egy hete áll az éterben??? (ha egyáltalán még megvan...)
2019-ben, amikor minden órákon belül a világ másik végén lehet, hogy bő két hét alatt nem tud megérkezni egy egyszerű kis csomag... :W

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#464) marcarc válasza vranyek (#463) üzenetére


marcarc
senior tag

Dbrand postai küldeményként, levélként adja fel nem csomagszállító hozza mint a telefont. Nekem volt hogy 2 hónap volt mire megjött a levél, közben Dbrand ingyen elküldte mégegyszer a rendelést ami meg is jött 10 nap alatt, majd rá egy hónapra az eredeti is befutott.

Nekem most pont egy hasonló bajom van csak órához való pótszemekkel. Posta nem tudja hol a levél, de nem ad igazolást, hogy elveszett...amivel ugye tudnék biztosítást intézni (mert ugye full biztosítással lett feladva).

[ Szerkesztve ]

(#465) vranyek válasza marcarc (#464) üzenetére


vranyek
aktív tag

Igen-igen, írtad is korábban ezt a szitut is, csak akkor nem értem, miért van különböző szállítási lehetőség, külnböző árakért, és mire fizettem 9 dolláros szállítást (USPS ePacket)... Valószínű én voltam a hülye... most már mindegy, majd kitalálják, mi legyen.

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#466) beeep146 válasza vranyek (#463) üzenetére


beeep146
tag

Üdv!
Május 28-án rendelt dbrand csomagot 10 perce vettem át a postástól az irodában.
USPS ePacket-el jött, és mivel 30 USD felett volt a 3 hátlap fólia, így azt álta a dbrand.
Ne aggódj, megjön! (bár azért május 20-án rendelted... :F )

(#467) Sanya válasza vranyek (#465) üzenetére


Sanya
nagyúr

de miért nem az oneplustól rendeltek és miért nem a dbrandnál sírsz?

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#468) vranyek válasza Sanya (#467) üzenetére


vranyek
aktív tag

Te miről beszélsz? Nem nagyon tájékozódtál, mielőtt "megszólaltál" igaz? :) Dbrand skineket gyárt a telefonhoz, semmi köze a telefonhoz magához... Telefon megvan már több, mint két hete hivatalos OnePlus oldalról rendelve, probléma nélkül, tőlük meg nem lehet skineket rendelni a telefonra (ezt tudja többek közt a dbrand).
Nem sírok, pusztán leírtam egy egyelőre kellemetlen szituációt, amire lehet további tapasztalatokkal reagálni, tanulni belőle, hogy másoknak is legyenek infóik a jövőben ezekről a rendelésekről.
Miért nem mész vissza aludni kicsit? :N

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#469) Tailorzsolt válasza Sanya (#467) üzenetére


Tailorzsolt
tag

A OnePlus-tól nem tud skint rendelni, gondolom ezért rendelte a dbrand-től. :)

(#470) vranyek válasza beeep146 (#466) üzenetére


vranyek
aktív tag

Zseniális... megérte a 9 dolcsit :W ...8 nappal később rendeltél tőlük, azonos feltételekkel, és nálam még nyoma sincs... valószínűleg nem is lesz... mindegy, írtam nekik, csak van pár óra mínusz náluk, még alszanak mélyen :D

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#471) F-ECT$


F-ECT$
titán

Skin mellé honnan vesztek (és milyen) kijelzővédő fóliát?

Dive ever, work never.

(#472) #78791680 válasza F-ECT$ (#471) üzenetére


#78791680
törölt tag

Szerintem az olixar tokeletes 22$-ert. Oneplusnak lesz hivatalos uvegfoliaja?

(#473) beeep146 válasza F-ECT$ (#471) üzenetére


beeep146
tag

Nem bízom benne, hogy a hajlított üveghez lesz a Oneplusnak gyári terméke, így tegnap életemben először rendeltem Ali-ról, ilyet:

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.6.2.61274c4dFyMRgF&orderId=102658189997104&productId=33029729705

Amíg megjön addig szerintem rajta hagyom a gyári fóliát. Majd beszámolok.

(#474) Asdenen


Asdenen
újonc

Sikerült beszélnem a supportal. Konkrétan ötletük sincs, nekem úgy tűnik.

A hiba kizárólag VoLTE hívásoknál jelentkezik. Ha hangos a telefon hangoszórója(nem kihangosítva) akkor a másik oldall visszhangra panaszkodik. Ha lehallkítom az megoldja, viszont így én nem hallok sok mindent az utcán. Szóval nem megfelelő megoldás.

A kérdésem az lenne, hogy bárki VoLTE hívásnál tapasztalt ilyesmit, vagy a többség nem is használja a VoLTE-t így nem jelentkezhet náluk ez a probléma?
(u.i.: VoLTE és VoWIFI-nél is jelentkezik ez a probléma + elnézést az ismétlésért, nem vagyok biztos abban, hogy ez egy réteg probléma és nem nagyobb)

(#475) #78791680 válasza beeep146 (#473) üzenetére


#78791680
törölt tag

Op 7-nél már eddig is "Coming soon" volt az uveg, viszont a Prohoz nincs is semmi a shopban. Tavaly amikor 6T-nel 2 hónapot kellett várni az uvegre akkor az ott volt elotte Coming soon allapotban? :DD

(#476) enginev3.0 válasza Asdenen (#474) üzenetére


enginev3.0
félisten

Volte hívást hogy kell bekapcsolni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#477) CHIPman válasza enginev3.0 (#476) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[link]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#478) Asdenen válasza enginev3.0 (#476) üzenetére


Asdenen
újonc

Frissíteni kell a Oneplus logkit-et, aztán tárcsázóban *#800# -> oneplust Logkit -> Function Switch -> VoLTE switch pipa be

[ Szerkesztve ]

(#479) lemmy71 válasza ollie (#458) üzenetére


lemmy71
őstag

Nem értelek hogy milyen áfáról beszélsz, még wám sincs ha eu expressel rendelem. A calkulátor centre pontosan kiszámolja menyi a fizetendő. Vásároltam már egy jó pár kinai web shopból a cect kivételével, mind wám határ fölötti termék volt és a calkulátor által kiszámolt összegen kívül sosem kellett ráfizetnem, nem volt semmi rejtett költség. Akkor itt miért lenne másképp :F A garancia az más kérdés, bár azt egy kicsit elképzelhetetlennek tartom hogy egy viszont eladótól vagy kereskedőtől vásárolt originált termékre miért ne lenne garancia de szerintem ott is cserélik ha probléma van, akár biztosítás is köthető rá ahogy néztem.

[ Szerkesztve ]

(#480) marcarc válasza #78791680 (#475) üzenetére


marcarc
senior tag

[kép]

Azt írják lesz hamarosan, jelentsen az bármit.

(#481) #78791680 válasza marcarc (#480) üzenetére


#78791680
törölt tag

Köszönöm, kivancsi leszek. Habar lehet hogy 30-40 € utan inkabb thirdparty :)

(#482) tomp válasza Asdenen (#474) üzenetére


tomp
félisten

VoWiFiből gondolom a szolgáltató a Digi.
Ott sok még a core oldali hiba. Bugos az egész VoLTE/VoWiFi rendszerük.
Visszhang simán lehet kodek hiba is ami a halkításra megszűnik.

(#483) CHIPman válasza lemmy71 (#479) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Viszonteladótól vásárolt termékre gond nélkül ad az Oneplus garanciát, viszont ilyen csak az Amazon van, illetve pár szolgáltató.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#484) marcarc válasza #78791680 (#481) üzenetére


marcarc
senior tag

Szerintem ilyen 20-25 max. többet egyik sem ér, de talán a gyári jobban illeszkedik.

(#485) Asdenen válasza tomp (#482) üzenetére


Asdenen
újonc

Telekomnál vagyok. Próbáltam másik sim-el és az én sim-em másik telefonba. Másik készüléknél nem volt hiba, de másik sim-mel az OP7PRO-ba viszont továbbra is visszhang.

(#486) vranyek


vranyek
aktív tag

Ez mennyire hihető? :DD :DD

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#487) marcarc válasza vranyek (#486) üzenetére


marcarc
senior tag

Hihető de soha nem fog úgy kinézni mint a képeken. :D

(#488) tomp válasza Asdenen (#485) üzenetére


tomp
félisten

VoWiFi megy már a telekomnál?

(#489) Asdenen válasza tomp (#488) üzenetére


Asdenen
újonc

Erre nem tudok választ adni. Az OP7PRO előtt Samsung Note 8-am volt, ott nem érzékeltem rosszabb hívásminőséget ha csak a wifi volt bekapcsolva.

(#490) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Sima OnePlus 7 vajon tölthető a 7 Pro 30 wattos töltővel? Úgyértem fel is veszi a 30 wattot, vagy azzal is max 20 wattal tölthető?

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#491) ollie válasza lemmy71 (#479) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az EU express nem minden shopban érhető el.

***

(#492) CHIPman válasza PeteePeti (#490) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem, az még csak a 20W-os Dash-t tudja. Tölthető a 30W-os töltővel, de akkor is csak 20W-ot fog felvenni.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#493) tomp válasza Asdenen (#489) üzenetére


tomp
félisten

Persze, hogy nem mivel a wifin csak a net megy. Ha megjelenik a VoLTE ikon helyett a VoWiFi akkor wifin megy a hívás. Ha VoLTE marad akkor 4G-n megy. Ha ez sincs akkor 3G/2G hálózaton megy.

(#494) lemmy71 válasza ollie (#491) üzenetére


lemmy71
őstag

Ezzel tisztában vagyok. Viszont cect -en van import árura vonatkozó költségmentes szállítási opció, de továbbra sem világos a számomra, a plusz 27% -os áfa költség, amit írtál :F

[ Szerkesztve ]

(#495) Asdenen válasza tomp (#493) üzenetére


Asdenen
újonc

Értem, közben új szintre emelkedett a probléma. Már VoLTE híváson kívül is van visszhang. Ezen a ponton cserélem a készüléket, a supportnak sem volt már más javaslata.

(#496) #78791680 válasza marcarc (#484) üzenetére


#78791680
törölt tag

Hat ha a sima es a pro tokok arainak aranyat nezzuk es abbol indulunk ki hogy a simara a folia 20 euro akkor sajnos a Prora is lesz szerintem min 30€ :F
Ha jol emlekszem a 6T tulajok panaszkodtak a gyari uvegre.

[ Szerkesztve ]

(#497) beeep146 válasza #78791680 (#496) üzenetére


beeep146
tag

Mindkét 6T-men volt gyári üveg, tökéletesen illeszkedett és buborékmentesen lehetett feltenni a gyári tok segítségével. Kíváncsi vagyok, hogy a 7 Pro-ra dolgozik-e az ügyön a Oneplus.
Más.
Rátettem a dbrand black matrix hátlap skint, és így közel egy hét után nem akar kiugrani a kezemből a telefon.. Így már használható... :K
Nem tudom ki használ még gesztusvezérlést de az alsó swipe=vissza a gyári fóliával tragédia. Vág mint az istennyila. Most megvettem én is az Edge Gestures-t, így az oldalsó swipe-al talán ez is megoldódni látszik.
Még szerencse, hogy 6 nap telt el, így ha nem működik akkor vissza tudom küldeni, rég volt ennyire nehezen induló kapcsolat telefonnal. :D

[ Szerkesztve ]

(#498) aTe014 válasza beeep146 (#497) üzenetére


aTe014
aktív tag

Nekem azt nehéz megszoknom, hogy telefonálás közben bal kézzel fogom a telefont és a kisujjammal mindig megtámasztom alulról a telefont, hogy ne csak oldalt fogjam és meggátoljam a kicsúszást, viszont így mindig letakarom a jobboldani mikrofont és panaszkodnak, hogy rosszul hallanak. :O :D (Természetesen ez User-Error.)

Emellett még arra is figyelni kell, hogy 99%-ban vízszintes felületre tegyem le, mert mindenhonnan lecsúszik (pl. pénztárca, párna stb.). Tok nélkül és gyári fóliával használom, valóban vág kicsit az alulról való húzásnál.

i14Pro

(#499) Timer válasza beeep146 (#497) üzenetére


Timer
veterán

+1, az én ujjam is vágja a fólia! :) Csúszni meg elképesztő módon csúszik, egyetlen másik OnePlus telefonom nem akart ennyiszer kiugrani a kezeim közül. Valamelyik nap például a hasamról csúszott le, pedig a hátamon feküdtem. Hihetetlen! :-D

[ Szerkesztve ]

(#500) beeep146 válasza Timer (#499) üzenetére


beeep146
tag

Tegyél egy próbát az Edge Gestures appal, nekem egyenlőre bevalik. Ha jól belövöd az oldalán az érzékelési zónát akkor hibátlan. IOS kedvelők előnyben...
A csuszkalassal kapcsolatban meg tudnék beszélgetni a kis okos kínai mérnökökkel. Értem hogy a képeken jól mutat, de gyári állapotban életveszélyes, és én pl. nem akarom tokban tartani a telefonom. Azért vettem meg mert az a design tetszik amit terveztek, és nem a design plusz egy tok.. 😀

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.