Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) BeastMode válasza enginev3.0 (#750) üzenetére


BeastMode
őstag

Engem is hajt minimálisan a kíváncsiság, de kéne hozzá egy értelmes leírás, ami alapján TALÁN megcsinálnám :DDD

(#752) virkir válasza BeastMode (#751) üzenetére


virkir
veterán

Szerintem ez nemigen változott
Annyi, hogy a 7-hez való TWRP-t kell megkeresni és felrakni.
Meg is van

enginev3.0
Majd ha már lesznek hozzá romok/kernelek/tapasztalatok és unod magad akkor érdemes próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#753) tomp válasza fant0mi (#749) üzenetére


tomp
félisten

1220 visszavált? Na az már jó! 6T-ig nem váltott vissza hanem egyszerűen nem lehetett felhívni. Tárcsázásnál rögtön bontott. Ezek szerint frissült a PTCRB profil. :)

(#754) #78791680 válasza #78791680 (#712) üzenetére


#78791680
törölt tag

60 hz, fhd, wifi, automata fenyero

(#755) fant0mi válasza tomp (#753) üzenetére


fant0mi
addikt

Jaaa, hogy ez mar egy elorelepes... :D

(#756) tomp válasza fant0mi (#755) üzenetére


tomp
félisten

Telenornál sajnos igen... :D
Most próbaként tárcsáztam a 1220-at VoLTE alatt OP5-ön. Azonnal bontott és a hívás adatainál írja is "Szétcsatlakoztatva"
LTE Only módban továbbra sincs VoLTE? *#*#4636#*#* Telefon adatai->Preferált hálózat típust állítsd LTE Only módra. Ha megjelenik ugyan úgy a VoLTE akkor már van azzal a profillal. Ha nem akkor még mindig hálózati oldalról tiltva van.

(#757) fant0mi válasza tomp (#756) üzenetére


fant0mi
addikt

LTE onlyban van Volte.
És akkor most azt is mondd el, mire kell visszaállítani. :)

(#758) fant0mi válasza fant0mi (#757) üzenetére


fant0mi
addikt

Repulomod ki be utan megsincs.
Attettem lte/td-scdma/umts re. Ez jo lesz nekem? Igy van megint Volte.

[ Szerkesztve ]

(#759) tomp válasza fant0mi (#757) üzenetére


tomp
félisten

Kár. Akkor hálózatilag van tiltva. A másik 3 szolgáltatónál van VoLTE LTE Only módban is. Ha 3/4G kettős módot szeretnél akkor WCDMA/LTE módba rakd. Ha kell a 2G is akkor simán a beállításokban állítsd be a 2G/3G/4G módot.

(#760) enginev3.0


enginev3.0
félisten

GPS modult nem lehet kikapcsolni? Annyira zavar hogy nonstop megy... Tudom hogy Android újítás hogy magától állítja, de na

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#761) #78791680 válasza enginev3.0 (#760) üzenetére


#78791680
törölt tag

Mi ez a Volte hogy ennyire ragaszkodik hozza mindenki?

(#762) tomp válasza #78791680 (#761) üzenetére


tomp
félisten

4G hanghívás. E nélkül ha hívást indítasz akkor a telefon levált 3G vagy 2G hálózatra. VoLTE-vel maradsz 4G-n. IP hanghívás.
Ahol nincs 3G ott sokat segít.
Ezen kívül ha olyan embert hívsz aki szintén VoLTE-n van akkor megdöbbentően jó lesz a hangminőség. Ha tárcsázol akkor azonnal csörög a másik VoLTE oldalon.
Gyakorlatilag voip hívás a szolgáltató rendszerén. Neten megy de az általunk használt mobilneten kívül. Azaz ha kikapcsolodí a netet vagy eleve nincs net, a VoLTE ugyan úgy megy.

(#763) PeteePeti válasza #78791680 (#754) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ennyit nálam QHD+/90Hz beállítással is tud wifin, automata fényerőn. Biztos, hogy lehet annyit spórolni velük, hogy érdemes vissza venni mindkettőt?
Ez olyan, mint amikor veszek egy Ferrarit, de rakok bele egy 1.3-as Suzuki motort, hogy ne fogyasszon annyit. De akkor meg nincs meg az élmény, szal minek így Ferrarit venni!? :P

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#764) fant0mi


fant0mi
addikt

Arra meg kell figyelni, hogy ha az akku szazalekat is megjelenited, valamint mindket simnek megvan az ikonja, ha meg ezek melle jon egy ikon az allapotsorba (pl rezgomod ikonja), akkor a volte ikon eltunik, nem bir tobbet megjeleniteni. Pedig a kamera notch-ig lenne meg hely boven. Ha lehuzod a redonyt, akkor azert ott latszik.

(#765) #78791680 válasza PeteePeti (#763) üzenetére


#78791680
törölt tag

Nalam 6 oranal nem nagyon jon ki tobb 90 hz qhd-n automata fenyerovel, nem ertem miert. Talan eroteljesebben hasznalom, meg lehet az is kozrejatszik hogy nagyon sokat oldom fel.
Ez csak egy teszt volt, maradok 90 hz QHD-n, ha mar tud ilyet. Egyebkent amikor atraktam kicsit bantotta is a szememet a 60hz fhd :D

[ Szerkesztve ]

(#766) beyruth82 válasza PeteePeti (#763) üzenetére


beyruth82
veterán

7 órás kijelzőidőid vannak max felbontáson és 90 hz-n?

(#767) PeteePeti válasza beyruth82 (#766) üzenetére


PeteePeti
őstag

Igen, wifin simán! Egész napos mobilnettel két simmel már nincs ilyen jó.

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#768) #78791680 válasza PeteePeti (#767) üzenetére


#78791680
törölt tag

En ket napja alltam at itthon 500 megabites 5G wifire de azt vettem eszre hogy rosszabb az uzemidom mint ket simmel 4G-n.

(#769) tomp válasza fant0mi (#764) üzenetére


tomp
félisten

Hmm. Na ez érdekes. Lehet lesz rá egy bugfix. 6T-nél is ugyan ez volt, hogy kevés ikont jelenített meg miközben lett volna még hely. Ott fixálták.

(#770) pengonorbert


pengonorbert
tag

Sziasztok!
Immár én is használom pár hete a telefont, és nagyon nem bántam meg a vásárlást, csak ajánlani tudom mindenkinek. (Mondjuk egy 4 éves Meizut váltott szóval így nem nehéz... :D )
Pár gondolat ami eddig megfogalmazódott bennem:
- Szabad ég alatt a fényerő nem túl acélos, ezzel egyet kell értsek az előttem szólókkal. Lehet látni, meg persze olvasható, de mondjuk egy +15-20% fényerő bónusz még jól jönne
- A telefon hatalmas. Igazából vásárlás előtt ezt midnenki tesztelje le magának (mondjuk egy Note-al) mert ha valaki érzékeny ilyesmire, annak kb kizáró ok lehet. Én szerencsés vagyok mert mondták már jó páran hogy zongorista kezeim vannak, azért van pár fogás váltás amit az utcán igen félve ejtek meg még így is hogy meg van már a rutin.
- A kialakítás abszolút prémium, viszont a készülék tényleg nagyon csúszós. A formáját tekintve hihetetlenül kézbe áll egy ekkora készülék is, de szárazabb kézzel olyan használni mint vizes kézzel egy szappant fogdosni :D

És ez utóbbival bajban is vagyok mert nézegetem most a tokokat a készülékre. Valami olyansmit keresek ami nem rondítja el, a lehető legvékonyabb, és legkönnyebb. Nem kell hogy bumper módon körbe legyen gumizva, vagy valami brutál védelmet adjon, annyi kellene hogy asztal meg zseb kopástól megvédje, és fogásra a lehető legészrevehetetlenebb legyen.

Tudtok esetleg valami hasonlót ajánlani? Én az original Karbon protective case-t találtam eddig a legjobbnak erre a célra, de mire ideér 14k :S Létezi erre esetleg valami vouncher?

(#771) #78791680 válasza pengonorbert (#770) üzenetére


#78791680
törölt tag

Mindenkepp a Karbon es a Sandstone protective ajanlott, ezek konnyuek es 10.5mm vastag lesz a telo+tok.
Jo alternativa a Nillkin Super Frosted Shield, jol ved, slim es csak 10-11$.
Vouchert pedig csak akkor tudsz hasznalni amikor telefont veszel, illetve bullets wireless 2-t.

[ Szerkesztve ]

(#772) S@s válasza pengonorbert (#770) üzenetére


S@s
tag

Nem nagyon látok még itthon tokot. Ali, gearbest stb... ahol olcsóbb tokok vannak. Ha gyorsan akarsz jó minőséget akkor gyári.

S@s

(#773) F-ECT$


F-ECT$
titán

Protective és bumper tok méretek vannak valahol?

Dive ever, work never.

(#774) zhata


zhata
senior tag

[kép]
Régebben az OP3-mal is készítettem hasonló felvételt. Most nem találom, de lehet, hogy az OP3 topicban meg van.

(#775) vranyek válasza pengonorbert (#770) üzenetére


vranyek
aktív tag

Bumper karbon ugyanúgy 10,5mm lesz, mint a sima protective, és gyönyörűen oldották meg, nekem nagyon tetszik benne a telefon, zseniális a fogása, és teljesen körbe is védi :C Nekem megérte nagyon!
Más: én imádom, hogy az éjszakai felvételen a sötét égbolt egybefüggő, éles, sötét, és nem egy szemcsés mocsok... :R

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#776) #78791680 válasza F-ECT$ (#773) üzenetére


#78791680
törölt tag

A hivatalos oldalon fent vannak a mereteik.

(#777) vranyek


vranyek
aktív tag

IMG-20190608-232358 IMG-20190608-225656 IMG-20190608-222658

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#778) csako


csako
veterán

Nézegetem a Nillkin üvegeket, és esetleg tudja valaki, hogy mi a különbség a "3D CP+ Max" és a "3D DS+ Max" üvegek között? Nekem nem nagyon sikerült kinéznem belőle, talán csak a körítés?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#779) F-ECT$ válasza #78791680 (#776) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja megvan, nem görgettem le eléggé. Ezek szerint alig nagyobb a bumper és jobban is véd. Bár gondolom a protective meg picit jobban néz ki.

Dive ever, work never.

(#780) S@s válasza F-ECT$ (#779) üzenetére


S@s
tag

A protective anyaga jobb, sokkal jobb a tapintása ( a mintázatát érezni lehet ). A bumper az olyan mint egy sima jó minőségű szilikon tok karbon nyomattal. Nekem mind2 van karbon.

[ Szerkesztve ]

S@s

(#781) vranyek válasza S@s (#780) üzenetére


vranyek
aktív tag

Ugyanaz az agyaga a protective-nek, mint a bumpernek (kevlar), nekem tapintásra is ugyanaz, mint az OP3-on a protective karbon...
Protective-ben nekem OP3 egyszer robbant... semmit sem véd, csak a hátlapot a karcolástól...

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#782) S@s válasza vranyek (#781) üzenetére


S@s
tag

Sztem meg nem. Protectivnek erősebb a mintázata és sztem merevebb is. Tény, hogy a bumper jobban véd. Ezért vettem azt is. ;)

S@s

(#783) #78791680 válasza vranyek (#781) üzenetére


#78791680
törölt tag

Volt rajta folia es ugy is szettort?

(#784) szlaci888


szlaci888
aktív tag

Sziasztok, próbálta valaki a Oneplus 7 Pro-t DIGI SIM kártyával? Működik vele a VOLTE és a VOWIFI?

(#785) S@s válasza #78791680 (#783) üzenetére


S@s
tag

Simán széttörik üveg ide vagy oda. A protective alja teteje nem védett csak a sarkok meg a két oldal egy egy része. Ha olyan helyen éri a kijelző szélét az ütés ahol nincs tok akkor reccs simán. Ja és az alu keretnek is annyi.

Bumper + üveg kombóval már lehet esélyed. ;)

[ Szerkesztve ]

S@s

(#786) #78791680 válasza S@s (#785) üzenetére


#78791680
törölt tag

Most Nylont hasznalok, nagyon megvagyok elegedve vele, csak kicsit vastagitja a telot. Karbon bumper kameravedelmeben annyira nem bizok.

(#787) S@s válasza #78791680 (#786) üzenetére


S@s
tag

Igen, épphogy védi a kamerát. A nylon ilyen szempontból jobb ezek szerint? Nem néztem a méreteket. :U

S@s

(#788) #78791680 válasza S@s (#787) üzenetére


#78791680
törölt tag

Igen, Nylon sokkal vastagabb. Karbon 10.5 mm mig a Nylon 12 mm.

(#789) boruzs válasza szlaci888 (#784) üzenetére


boruzs
csendes tag

Szia, nekem OP6- om van két napja állította be ismerősöm a digi VOLTE-T működik mind kettő VOLTE és a VOWIFI is, de elég macerás volt. Ja, és a hang kiváló HD ba adja.

[ Szerkesztve ]

(#790) S@s válasza #78791680 (#788) üzenetére


S@s
tag

Értem. Meg kellet volna néznem, mert a bumper-nél az lett volna a cél, hogy minél jobban védjen. :W ( azt hittem csak anyagban más )

[ Szerkesztve ]

S@s

(#791) szlaci888 válasza boruzs (#789) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Esetleg nem tudod mit kell csinálni?

(#792) boruzs válasza szlaci888 (#791) üzenetére


boruzs
csendes tag

Azt nem tudom, sajnos. De a Diginél próbáld meg amikor kéred a kártyát hátha tudnak segíteni, vagy valaki ismerös.Még annyit hogy ha frisítés jön a telóra akkor újból meg kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#793) zhata válasza vranyek (#777) üzenetére


zhata
senior tag

Az elsőhöz nem enged hozzáférni, de a másik kettő nagyon jó.
Még közlök két képet, csak azért, mert elterjedt, hogy a kamera lehetne jobb.
Szándékosan sarkított körülmények között készültek a képek. [kép]
Az első az Erkelben az előadás végén szombaton, a második meg nemrég ma. Ez utóbbi [kép] natív.

[ Szerkesztve ]

(#794) S@s válasza zhata (#793) üzenetére


S@s
tag

Ezek OP 7 Pro-val készített képek? Mert hát kövezzenek meg érte... de sztem rendben vannak.

[ Szerkesztve ]

S@s

(#795) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Néhány kirándulós kép

[link][link][link][link][link][link]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#796) S@s válasza enginev3.0 (#795) üzenetére


S@s
tag

Hát újfent... merre készültek? Nagyon szép hely!

[ Szerkesztve ]

S@s

(#797) enginev3.0 válasza S@s (#796) üzenetére


enginev3.0
félisten

Medve Szurdok

Több óra hosszás kemény túra

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#798) zhata válasza enginev3.0 (#795) üzenetére


zhata
senior tag

A képeid azt a világot adják elő, amit ott láttál, ezért jók. Nincsenek harsogó színek, az élességbeállítás is jó. Örülök, hogy nappali fényviszonyok mellett is pontosan dolgozik a kamera. Egyetlen apró megjegyzés: az utolsó képed kicsit kontraszthiányosnak látszik, de részleges ellenfényben készült, emiatt ebből is kiérződik a kirándulás illata (Nem a bakancsra céloztam!) :)

(#799) F-ECT$ válasza S@s (#790) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezek szerint ha a védelem a cél akkor bumper nylon?

Dive ever, work never.

(#800) #78791680 válasza F-ECT$ (#799) üzenetére


#78791680
törölt tag

Igen, ha a kamerat is szeretned vedeni akkor a Nylon jobb mint a Karbon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.