Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) csako válasza tomp (#1841) üzenetére


csako
veterán

Nekem még van egy második sor is: "Smart bar edge kijelzőre üvegfól"
1999 Ft
A szegedi dolgozót jobban betanították a "lehúzásra" :))

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1852) tomp válasza betyarr (#1846) üzenetére


tomp
félisten

Diginél a PTCRB, telenornál a Telenor Denmark profil tökéletesen megy. Csak társítani kell a magyar kártyához. :)
Add át neki az Üdvözletünket!
Ma láttam egy kínai hölgyet Budapesten. Mivel fotózott? OnePlus 7 Pro Nebula Blue :D

HateEternal
Nálam egy kb 3-4perces 4K HDR videótól még langyos sem lesz. Pedig QHD+ és 90Hz.
Csinálnál arról a "kráterről" fotót? Nem lehet, hogy a kijelző mögötti közelség vagy fényérzékelő helyét látod?

csako
Na az érdekes...

(#1853) HateEternal válasza tomp (#1852) üzenetére


HateEternal
tag

Hát amióta észrevettem azóta próbálok róla képet csinálni, ha garival visszaküldeném, de úgy nem jön össze, hogy látszódjon is, de próbálkozom. Ha összejön felrakom, de hibát igazából nem produkál. A videós melegedést meg még tesztelem, mert van amikor felmelegszik, van amikor meg semmi. De fura is, mert a kijelzőnél a felső 1/3 melegszik, a hátuljánál pedig az alsó 1/3.

[ Szerkesztve ]

(#1854) betyarr válasza tomp (#1852) üzenetére


betyarr
veterán

én elisa finland profillal használom és szintúgy tökéletes :K
hogy nézett ki?volt valamilyen különös ismertetőjegye?kövér vagy szemüveges stb.gyerek és/vagy férj volt vele?vagy átlag kínai volt?még az is lehet ŐT láttad,mert most bp-n van.mondta hogy egy op7pro-val fog jönni.és sztem vakációval egybekötötte ezt a látogatást.
bár,ott a távolkeleten lehet sokkal népszerűbb ez a teló és mindenkinek az van :DDD

van a külföldi,xda-s leírás: [link] itt pl azt javasolja a leírásban,hogy ne töröljük az overseas profilt,csak deaktiváljuk

5) Open "PDC" in your QPST start menu folder, best to do by right click & "run as administrator"
Select your device, right click on "Oversea-Commercial_DS" and deactivate Sub0 and Sub1
Click on Oversea-Commercial_DS again and click on remove -- DO NOT CLICK REMOVE, JUST DE-ACTIVATE IT - your settings stick after a reboot, so no longer need to remove the profile (at least on my device my profiles stick, also makes it easier to go back to default)

bár,lehet nincs semmi lényeges különbség,csak annyi,hogy ha mégis visszaállítaná vki az alapértelmezettre,akkor nem kell neki fr-t nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#1855) tomp válasza betyarr (#1854) üzenetére


tomp
félisten

Elisa, ROW, PTCRB az etalon konfig profilok!
Elisa profil az európai. PTCRB az amerikai, ROW a globális világ profil.
Mármint a Telenort használod Elisa profillal? Vagy a Digit? Elméletileg Telenornál az Elisa nem ajánlott mivel északon már nincs 3G hálózat.
Átlagos turistának láttam. Napszemüveg, együtt egy férfival.
Csak azért nem ajánlott a törlése mert könnyebb visszaállítani. De miért is akarná az ember visszaállítani? :D

(#1856) betyarr válasza tomp (#1855) üzenetére


betyarr
veterán

jah,digivel gondoltam.sry,elfelejtettem hozzátenni :B

(#1857) zhata válasza HateEternal (#1848) üzenetére


zhata
senior tag

Tegnap és ma csaknem nyolc óra filmet néztem meg. Ezeket előzetesen letöltöttem a telefonra.
Ha direktben a YouTube-ról vagy akárhonnan a netről nézed a videókat, nyilván jobban melegszik, mert a net a fő fogyasztó.
Semmiféle felületi fényerő inhomogenitást eddig nem tapasztaltam azonkívül, hogy az gyenge. Sőt, az OP3-mal összehasonlítva a halványabb felület is élénkebb, jobban elfogadható.

(#1858) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Az lenne még a kérdésem hogy kB mennyi az idő különbség az oxigen updater és a hagyományos update között?

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1859) #78791680 válasza Linkin1994 (#1858) üzenetére


#78791680
törölt tag

Nekem sem jott meg a 9.5.9

(#1860) kelna91 válasza betyarr (#1827) üzenetére


kelna91
senior tag

1. Hát ez tényleg nem hangzik olyan jól. Honnan érdemes rendelni a OP7 Prot? Csak magyar forgalmazó jöhet szóba sajnos számla miatt.

2. Valahol Pesten meg lehet nézegetni vásárlás előtt?

3. Mi ez a fólia, amiről beszélgettek? Kell ez? Nekem soha egyik telómon sem volt még fólia, és tokot is csak az idő 1-2%-ában használtam, szóval nem vagyok meggyőzve, hogy szükség van rá.

(#1861) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Valaki követi a GCamot? Hogy állunk?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1862) aprokaroka87 válasza zhata (#1857) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet hogy a Google féle vp9 eleve nagyobb hardverigényű mint pl a h264/h265.

(#1863) LógaGéza válasza kelna91 (#1860) üzenetére


LógaGéza
addikt

1. Megjelent Alzán is, itt rá kellene kérdezni a Oneplustól/Alzától, hogy hova szól a gari, be tudod-e regisztrálni.
Ha ÁFA-s számla kell, akkor vagy ez, vagy Amazon-os rendelés jöhet számba, ha ÁFA nélküli is megfelel, akkor lehet kérni a Oneplustól is később. Ha kell, el tudom küldeni, hogy nekem milyet küldtek, hogy utánnajárj, hogy neked jó lehet-e. Nálam elfogadták.

2. Elég sokunknak van Pesten és környékén, ha leírod hol/merre jársz, lehet akad segítő emberke itt, vagy a OnePlus Club Hungary / Magyarország Facebook csoportban.

3. Használattól függ. Én építőiparban is dolgozom, ott meg ugye elég nagy a por/kosz, nekem kell mindenképp a tok, fólia, mert a por még a zsebembe is beszállhat, valamint néha koszos kézzel kell nyomkodnom, hogy megnézzek egy alaprajzot. vagy e-mailt.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1864) corran9


corran9
tag

Sziasztok!

Csatlakoztam a klubhoz egy Pro 8/256-os mirror gray-jel.

HTC U12+ -ról váltottam, pár személyes gondolat így bő fél nap használat után (a tesztben szereplő nyilvánvaló dolgokat nem említve, mint pl. hogy a kijelző brutálisan jó.)

1. Az eddigi legnehezebb telefonom, szokni kell a súlyát. Az egykezes használat mellett kicsit fárasztotta a hüvelykujjam, mondjuk nyomkodtam most sokat, ez a későbbiekben azért csökkenni fog szerintem.
2. Méret: pont egy kicsit nagy, de így voltam az előző telefonommal is, ez is szokás kérdése szerintem. Zsebre rakásnál mondjuk pont egy kicsit kellemetlenül kilóg.

A negatívumok "sora" (amik alapvetően nem is azok, inkább szokni való tények) ezzel ugyanakkor be is fejeződött, öröm kézbe venni a készüléket.

Ami esetleg többlet info lehet többeknek: Jabra Elite 65t vezeték nélküli fülessel és Honor Band 4 karpereccel tökéletes együttműködik.

A Jabra füles sokkal jobban szól, mint a HTC-vel (ezt furcsálltam is), de lehet azért, mert ahogy láttam a legutóbbi Oxygen update-ben eléggé rágyúrtak erre is. A Poweramp (lejátszó) update-ben is volt említés kifejezetten erre a telefonra, tehát remélhető, hogy a 3rd party fejlesztők is odafigyelnek majd erre a készülékre, ezért is jó beruházás lehet.

Üdv, c.

That's a real nasty habit you got there......

(#1865) tomp válasza Linkin1994 (#1858) üzenetére


tomp
félisten

Oxygen Updater akkor szól neked ha az adott modell típusra kijött a frissítés. A rendszerben található Rendszerfrissítés pedig akkor szól ha az adott modellre kiadták a frissítést abban a régióban.
pl Németországban megjelenik. Oxygen Updater már jelezni fog, de a rendszerfrissítések még nem. Az majd csak akkor ha Magyarországra is kiadják.

enginev3.0
Eddig a youtube-os videó leírásában található Gcam jön be nekem a legjobban. Ez tömörít a legkevésbé.
[link]

corran9
Vezeték nélküli fülesnél milyen kodeket használ a telefon a 2fülesnél?
Ha ugyan azt akkor érdekes a minőség eltérés. Kapcsolj ki minden EQ-t. :)

(#1866) kelna91 válasza LógaGéza (#1863) üzenetére


kelna91
senior tag

Köszi a választ!
1. Az Alza ügyfélszolgálata megsüvegelendően gyors, tíz perc alatt válaszoltak:
"Bolti garancia melyet nálunk érvényesítet és igen hardverre vontatkozik.
Tehát ha a terméken mechanikai sérülés van nemtudjuk garanciálisan javíttani."
Ezek szerint itt is bolti a garancia, de 24 hónap.

Áfás számla kellene, azt Amazon is tud adni? Ez nekem új.

2. A Nagykörúton vagy azon belül lenne nekem jó. Hogyha valakivel tudnék találkozni, az szuper lenne.

(#1867) csako


csako
veterán

Na, most kezdtem el használni a ClearPlex-et, érdekes, egyelőre szokatlan tapintása van, a gesztus vezérlést nekem nem zavarja, és "világít" a széle :D Így látom, hogy nincs 100% középen, egy nagyon picit balra van.
Ujjlenyomat-olvasó ugyanúgy müködik.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1868) betyarr


betyarr
veterán

szóval akkor beszámoló on:

volt a hölgy (meg a férj és gyermekük is).mint kiderült,nem hongkongiak,hanem indiaiak.ezt ugye telefonban nem kérdeztem,illetve nem is tudtam megállapítani sem eddig.illetve,képzeljétek el,budapesten van egy irodája/központja a oneplus-nak! tehát,nem mostanában érkeztek magyarországra (másfél éve itt dolgoznak) :K szóval,csak bp-ről ugrottak le ide hozzám nyíregyházára a vowifi bug miatt :)
meginvitáltam őket az otthonomba,mivel az állomáson nehéz lett volna beállítani az ő 7pro-jára a volte/vowifi párost.elfogadták,eljöttünk,megcsináltam és nyilván hiába kezdtük el használni,érdekes módon azon a telón nem akart jelentkezni a vowifi bug.na,akkor mondta a hölgy,hogy tegyük vissza az én telefonomba a sim-et és nézzük azon.így is tettem,és természetesen pár percet követően szépen el is tűnt a vowifi ikon (igaz most nagyon hamar vissza is jött).lényeg a lényeg,hogy közben be volt kapcsolva a telómon a log mentése,így bekerült a logba ahogy eltűnt.
ezt követően visszaraktuk az ő 7pro-jába a digis simet,rátolta a telót a laptopjára és végeláthatatlanul elkezdett telefonálni.távoli kapcsolattal pedig az egyik kollégája művelt dolgokat.hogy pontosan miket,azt szerintem a hölgy sem tudta egész pontosan.itt voltak kb déltől fél négyig.az volt még a tippje,hogy lehet a telefonban lévő másik sim kártya zavarhatja össze a rendszert és ezért lehet a vowifi bug (persze,mint mondta,ez csak egy hirtelen feltételezés,nem biztos,hogy tényleg ez a hiba oka).
így végül nem kellett odaadnom a simet az 1 napos tesztelésre,ennyi is elég volt.legalábbis remélem.
azzal váltunk el,hogy ki fogják deríteni ennek a hibának az okát és értesítenek,mihelyst ez már megvan és szépen integrálják hozzá a fixet valamelyik jövőbeni frissítésbe.
említettem neki a digis és telenorost profilt: azt mondta,hogy ezen rajta vannak.próbálnak mindegyik hazai szolgáltatóval kapcsolatba lépni és ezt is megoldani.
amit még megtudtam,az az,hogy tervezi a oneplus,hogy jön magyarországra!hogy mikor,azt nem tudta megmondani,csak annyit mondott,hogy a közeljövőben valószínűleg már hivatalosan is forgalmazni fogják a telót idehaza,így nem kell majd lengyelhonból rendelni.

ami vicces volt,hogy kérte,hogy küldjem neki át a leírást,hogy hogy kell beizzítani a volte/vowifit a telefonon :-) mondom a magyarral sokra nem mennek,ezért megkerestem az xda-s leírást és kiegészítettem azt a logkit.apk-s frissítéssel (abban ez nincsen benne eredetileg).

(#1869) tomp válasza betyarr (#1868) üzenetére


tomp
félisten

Budapesten OnePlus iroda? Hol merre azt nem mondta el? :Y
Reméljük akkor hamarosan sikerül megkapniuk a szolgáltatói profilokat.
Lehet a OnePlus 8-at már akár a közeli MM-ból is meg tudjuk venni? :D
Na végül is te is mutattál neki új dolgot. Hogyan kell a telefonon nem hivatalosan bekapcsolni a VoLTE/VoWiFi szolgáltatást. Láthatta, hogy nekünk ezeken végig kell mennünk a szolgáltatásért. Ezért is fontos, hogy benne legyen hivatalosan is.

(#1870) betyarr válasza tomp (#1869) üzenetére


betyarr
veterán

nem,arra nem kérdeztem rá,hogy helyileg hol vannak pontosan.
igen,mutattam is neki,hogy ha kivesszük a sim-et,akkor újra kell aktiválni a profilt,mert elfelejti.illetve egy frissítést követően az egészet újra kell zongorázni.

mellesleg eléggé tisztában voltak a digi mobillal.bár ez lehet csak önszorgalom volt náluk,fene tudja.beszélgettünk róla és kapásból tudta,hogy teszt üzem van és csak azok kaphatnak simet,akik eleve előfizetők a diginél és van lefedettségük.

bár,átgondolva a dolgot,jóhogy tisztában vannak ezzel.ha nem így lenne,akkor simán vesznek egy digis simet és tesztelgetik kedvükre és nem jönnek le ezért nyíregyházára :DDD

(#1871) tomp válasza betyarr (#1870) üzenetére


tomp
félisten

Na akkor hátha te magad felgyorsítod a VoLTE profil támogatást. :)
Valamilyen szinten tisztában lehetnek a Digivel. SIM kártyát berakva van automatikusan apn vagy magadnak kell beírni? Ha van akkor az már eleve benne van a rendszerben amit a Digitől kaptak meg. Sőt magát a szolgáltatói nevet is a rendszer tartalmazza. A nélkül csak annyit írna ki, hogy "216-03". Igaz van arra mód, hogy a SIM kártyán lévő operátor név adatbázist frissítsék de inkább telefon op rendszer szintjén szokták letudni.
OnePlus fb csoportba is írd be. Lesz meglepetés ott! :D

[ Szerkesztve ]

(#1872) corran9 válasza tomp (#1865) üzenetére


corran9
tag

Hali!

1 füles van (Jabra Elite 65t) és 2 telefon (HTC - Oneplus). Szerintem a jobb hangzásért a Dolby Atmos felelős, a zene mód beállításával tényleg jobban szól a füles mint a HTC-nél. PErsze ez is lehet szubjektív, én inkább a metál-rock vonalon mozgok, és ehhez a fajta zenéhez jobban illő EQ beállítást tudtam elérni.

c.

That's a real nasty habit you got there......

(#1873) tomp válasza corran9 (#1872) üzenetére


tomp
félisten

Én nem szeretek használni EQ-t. Szóljon eredetin a zene. Az USB Audio Player Pro app eleve bitstream módban szól azaz tiltja az EQ-t. Ha elindul az app a Dolby Atmos menübe rögtön álvált "Nincs" beállításra.

(#1874) corran9 válasza tomp (#1873) üzenetére


corran9
tag

És ehhez milyen fülest használsz?

That's a real nasty habit you got there......

(#1875) tomp válasza corran9 (#1874) üzenetére


tomp
félisten

OnePlus Bullets Wireless de tervben van egy LDAC füles.

(#1876) G_krisz válasza tomp (#1875) üzenetére


G_krisz
tag

Megvagy vele elégedve? Van hiánya, hátránya? Most korrekt áron van.

OnePlus 6T 8/128 - OnePlus Buds, Carbon Bumper tok - Samsung Tab S8+

(#1877) HateEternal


HateEternal
tag

Keresnék valakit aki szegedi és 7 pro-ja van. Ha lenne rám egy 5 perce hétfő vagy kedd délután, hogy esetleg összenézzek valamit az ő telefonján és az enyémen azért hálás lennék. Sajnos sehogy nem sikerült lefotóznom azt a kis "lyukat" a kijelzőn és megnéznék egy másik telót, hogy azon is van-e.
Előre is köszönöm a válaszokat és a segítségeket!

(#1878) #78791680 válasza HateEternal (#1877) üzenetére


#78791680
törölt tag

Hol van pontosan ez a lyuk?

Nekem felul a hangszoro alatt van egy kis lyuk, csak fenyben lathato, alig eszreveheto, de lehet hogy csak a Clearplex hibaja.

[ Szerkesztve ]

(#1879) HateEternal válasza #78791680 (#1878) üzenetére


HateEternal
tag

Nekem is pici, de ha pont úgy esik rá a fény zavaró. A hangszóró bal sarkától balra kb 0,5 cm és lefele kb 1 centi és ott. Kvázi úgy néz ki mintha egy tűvel beleszúrnék valamibe és befele lejt a környéke.

(#1880) betyarr válasza HateEternal (#1879) üzenetére


betyarr
veterán

ha csinálsz egy képernyőmentést akkor látszódik?mert akkor nyithatnál egy ticketet és lehet javítanák/cserélnék a telót.

(#1881) #78791680 válasza HateEternal (#1879) üzenetére


#78791680
törölt tag

Akkor ez mas, nekem lehet hogy csak a Clearplex

(#1882) tomp válasza G_krisz (#1876) üzenetére


tomp
félisten

Meg! Nem bántam meg a vételt tavaly. Hiába csak aptX kodeket tud de meglepően szépen szól. Ami tetszik, hogy piszok gyorsan tölt. Volt amikor a telefonról töltöttem a fülest.:D

(#1883) HateEternal válasza betyarr (#1880) üzenetére


HateEternal
tag

Nem, nincs pixelhiba, se semmi, nem látszódik a képen, ez fizikális "lyuknak" tűnik. Mintha az alsó panelen lenne. De képen sehogy nem tudom előidézni, hogy látszódjon mert tényleg pici így meg nehezen tudnám visszaküldeni.

Pixo
Hát nem tudom. Nálad akkor lehet, vagy lehet neked is hasonló csak máshol.

(#1884) G_krisz válasza tomp (#1882) üzenetére


G_krisz
tag

Wow. Akkor én is beruházok egyre. Köszi az infót! Még 1 kérdést engedj meg. A "nyakba" való nem zavaró?

OnePlus 6T 8/128 - OnePlus Buds, Carbon Bumper tok - Samsung Tab S8+

(#1885) tomp válasza G_krisz (#1884) üzenetére


tomp
félisten

Nem, sőt! Jó, hogy van mivel ha nem kell a füles akkor kiveszem a fülemből és összetapad a mágnessel. Onnantól pedig olyan mint egy nyaklánc.:)

(#1886) LógaGéza válasza tomp (#1885) üzenetére


LógaGéza
addikt

Pont próbálom magam lebeszélni a Bullets Wireless 2-ről, nem könnyíted meg a dolgom :D
Ez a mágnessel összetapad, és leállítja a zenét valami OnePlus sajátosság, vagy van még ilyen másnak is?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1887) #78791680 válasza LógaGéza (#1886) üzenetére


#78791680
törölt tag

En azt hallottam rola, hogy ez a magneses dolog idegesito is tud lenni es a tokja olyan kicsi hogy nagyon maceras visszatenni bele.

(#1888) tomp


tomp
félisten

Én csak azért nem cseréltem le a Bullets Wireless 1-et a 2-re mert csak aptX HD-t tud. Ha lett volna benne LDAC már meg is vettem volna.
A mágneses összetapasztással maga a füles teljesen kikapcsol így akkor érthető, hogy megáll a zene. Ha szétszedjük, mire a fülembe rakom már kapcsolódott is és ha zenek közben kapcsolt ki akkor folytatódik a zene. Azt olvastam az auto play(azaz szétszedés után indul a zene) az OnePlus fícsör.
Több telefonnal próbáltam a fülest. A legtöbb telefon nem is látta a fülest. Ellenben a laptop igen.
Mágneses rögzítő idegesítő? Mármint miért? A tok méretét én is megerősítem. Maga a nyakpánt része belemegy és onnan hogyan tovább? Maga a füles már nem megy bele... Vagy ha szétszeded és gombbal vissza kikapcsolod akkor beletuszkolható. De ha egyben akarod hagyni akkor a füles része tokon kívül marad. Amire rájöttem, hogy a tok mágneses zárja elég erős így a füles is feltapad a tok szájára így könnyebb elrakni.

(#1889) #78791680 válasza tomp (#1888) üzenetére


#78791680
törölt tag

Ha szetjon elindul a zene :DD Ez tud idegesito lenni, de csak hallottam/olvastam, sajat tapasztalatom nincs.

(#1890) G_krisz válasza tomp (#1885) üzenetére


G_krisz
tag

Hmm. Jónak tűnik! Sztem rendelek egyet! Majd megírom a tapasztalatokat! :R

A wireless 1es sima apzX szabványt támogat?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 6T 8/128 - OnePlus Buds, Carbon Bumper tok - Samsung Tab S8+

(#1891) tomp


tomp
félisten

Ha szétjön csak akkor indul el a zene ha:
-amikor összeraktuk a fülest, utána nem zártuk be az appot amin ment a zene
-offline hallgattuk legutoljára a zenét
Én soha nem hallgatok offline zenét és ha egy jó ideig nem hallgatok zenét, bezárom az appot. Amúgy ez kikapcsolhagó a Fülhallgató módon belül.

Igen a sima 1-es aptX-et tud. A 2-es aptX HD-t is.

(#1892) G_krisz válasza tomp (#1891) üzenetére


G_krisz
tag

AAC: 250 kbps
SBC: 328 kbps
aptX: 352 kbps
aptX HD: 576 kbps
LDAC: 990 kbps
Most találtam. Ha jól láttam aac-t használ az iPhone?
Akkor ez a aptX egész jónak mondható. Bár a Sony felé Ldac biztosan már hallható változást hozna az életünkbe (fülünkbe) :)

OnePlus 6T 8/128 - OnePlus Buds, Carbon Bumper tok - Samsung Tab S8+

(#1893) tomp válasza G_krisz (#1892) üzenetére


tomp
félisten

Igen AAC-t. De az AAC hiába kevesebb de jobb minőséget tud mint az SBC. Volt már kölcsönbe LDAC füles nálam. Na az durva volt.:)

(#1894) G_krisz válasza tomp (#1893) üzenetére


G_krisz
tag

Egy elérhető árú Ldac füles mennyi most kb.?
H-hogy jobb mint sbc? Az almások megint kitaláltak vmit? :D

OnePlus 6T 8/128 - OnePlus Buds, Carbon Bumper tok - Samsung Tab S8+

(#1895) tomp válasza G_krisz (#1894) üzenetére


tomp
félisten

AAC nem apple formátum csak ők kezdték el nagyban használni mivel jobb mint az mp3 illetve anno az mp3 jogdíjas formátum volt.
AAC fejlettebb kódolást/tömörítést használ.
füles

(#1896) simacsiga


simacsiga
tag

Sziasztok!
Beléptem én is a klubba. Nebula blue 8/256.
Fél órája nyomkodom,de már most imádom.

Kérdésem lenne,hogy a volte aktiválásánál én nem tudom letiltani a jelenlegit,szürke a mező.
Mit csinálok rosszul?

A másik kérdésem,hogy az értesítéseket jelző pöttyös hol lehet számokra állítani?

(#1897) tomp válasza simacsiga (#1896) üzenetére


tomp
félisten

Hogy érted, hogy szürke? Előtte deaktiváltad? Gyári Launcheren pötty van csak. Számokhoz másik launchert kell telepíteni.

(#1898) simacsiga válasza tomp (#1897) üzenetére


simacsiga
tag

Nem engedi deaktiválni,csak szürke...

(#1899) tomp válasza simacsiga (#1898) üzenetére


tomp
félisten

Kérhetünk róla fotót?
Csak rájövünk, hogy mi okozza...

(#1900) simacsiga válasza tomp (#1899) üzenetére


simacsiga
tag

Sikerült. :)
Újra felraktam mindkét progit,most engedte. Nem is értem.
Ez meddig lesz aktív?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.