Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Busterftw válasza tibcsi0407 (#6000) üzenetére


Busterftw
veterán

A tobbseg nem probalta a teljes kijelzot.
Errefele ismertebb markak kozul Oneplus/Xiaominak van egy modellje, a tobbi Oppo/Realme viszont nem elterjedt nyugaton.
Oneplust se latni mindenkinel, nemhogy az utobbi markakat.

De ha valaki probalta, akarmilyen lyukas, notchos mobil utana visszalepesnek es elavultnak tunik.

(#6002) tibcsi0407 válasza Busterftw (#6001) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Na de Oneplus userek próbálták, sokan minden évben cserélnek telefont.
Szerintem nagyon sokan nem fognak. A jó kamera nagyon vonzó, de őszintén szólva már a 7(T) Pro is bőven jó Gcam-mel.

https://utdetailing.hu/

(#6003) Timer válasza tibcsi0407 (#6002) üzenetére


Timer
veterán

Nem kell félni, tegnap olvastam valahol, hogy a Samsung is pop-up kamerát tesztel. A következő S sorozatba gondolom, majd az kerül, és akkor OP újra visszatérhet hozzá...

(ha már ennyire majmolja a Samut...idióták!)

[ Szerkesztve ]

(#6004) tibcsi0407 válasza Timer (#6003) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én azt olvastam, hogy középkategóriába csúszik le a pop-up.
Nem értem mi a baj vele igazából, de már megfogadtam, hogy nem akarom megérteni a kínai cégeket, mert nem fogom tudni.

https://utdetailing.hu/

(#6005) ßrainiac válasza tibcsi0407 (#5996) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem nagyon adta a piros 7-es a sima 6-os utan :P

6/64 helyett 8/256

stereo, gyorsabb soc, tarhely, etc.

A 7T pro sem egy nagy szam pl 7 pro utan, de hetes utan nem rossz upgrade

(#6006) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Laci OnePlus 8 Pro tesztje lecserélték a Shelf-et Google Now-ra, ezt annyira szeretném én is. Mi is megkapjuk?

Megyen!

(#6007) Sanya válasza CptAdamica (#6006) üzenetére


Sanya
nagyúr

remélem nem

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6008) hedeg11


hedeg11
csendes tag

Sziasztok!
Az a problémám, hogy a bejövő hívásoknál csak akkor van csengőhang,ha a szám szerepel a névjegyzékbe. Más számoknál látom hogy hívnak de nincs csengőhang. Valamit kikapcsolhattam csak nem tudok rájönni hogy hol és mit. 7pro készülék Android10

(#6009) laskr99


laskr99
addikt

Azt hogy lehet kiküszöbölni, hogy ha valaki kinyom engem csörgetés közben, akkor vagy fél percig megy a tipikus kinyomós hang? Más telónál 1x lefut és ennyi, itt vagy 3x.

(#6010) Laookon_


Laookon_
junior tag

Alzában lehet mar kapni a 8 Pro 12/256- os telót: 385 ezer. Vegyetek, vigyétek! Occsó.

(#6011) csako válasza Laookon_ (#6010) üzenetére


csako
veterán

Ha bevennék teljes újkori áron a 7 Prom, akkor elgondolkoznék rajta :DDD

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6012) Laookon_ válasza csako (#6011) üzenetére


Laookon_
junior tag

Ugyan...eladod és kicsengeted. :) :) :)

(#6013) tomp válasza Laookon_ (#6010) üzenetére


tomp
félisten

Camcung meg fél milla. Szuperoccsó...

Ezzel mit akartál mondani?

(#6014) ßrainiac válasza tomp (#6013) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ne etesd a trollt ;]

(#6015) *Mukeey* válasza Laookon_ (#6010) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem hinném, hogy sokan rohannak 7pro-ról váltani +200k-ért...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#6016) Laookon_ válasza *Mukeey* (#6015) üzenetére


Laookon_
junior tag

Szerintem fognak. :)

(#6017) Timer válasza Laookon_ (#6016) üzenetére


Timer
veterán

Mire alapozod? Sem itt nem látom, hogy valaki váltott volna, se a 8-as tesztje alatti topikban, hogy valaki érkezett volna 7 Próról. Értelme sincs, még ha az árát nem is vesszük figyelembe.

(#6018) Laookon_ válasza Timer (#6017) üzenetére


Laookon_
junior tag

Tech 2- es Laci mar váltott is. Sokan követik.

(#6019) tibcsi0407 válasza Laookon_ (#6018) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tech 2-es Laci ebből csinál pénzt, azt ne feledd..

https://utdetailing.hu/

(#6020) Laookon_ válasza tibcsi0407 (#6019) üzenetére


Laookon_
junior tag

+1

(#6021) tibcsi0407 válasza Laookon_ (#6020) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mármint azért váltott, mert Neki tech youtuberként kvázi kötelező haladnia a generációkkal. Nem azért, mert annyival jobb.

https://utdetailing.hu/

(#6022) Timer válasza Laookon_ (#6018) üzenetére


Timer
veterán

Távol álljon tőlem, hogy egy olyan szaktekintélyt, mint tekkető laci méltassak vagy akárcsak megítéljek, de az Ő munkásságára se mentség az, hogy van nála rosszabb a piacon (a másik idióta "gáááballázzsvagyokatteekkkhutóól", például).Ne felejtsük el, hogy vagyunk itt páran, akik már akkor is OP-t használtak, amikor László még az óvónéni seggét nézte körteformával a kezében, és közben samsungokról álmodott éjt nappallá téve. Na, ezek közül nem sokan váltottak most, ha egyáltalán váltott valaki.

Már meg ne haragudj, de attól, hogy valaki fizetett statisztaként lépett tovább 7 Próról, inkább azt bizonyítja, hogy váltani akart, nem pedig azt, hogy annak volt is értelme. Cserébe csinál még három "Miért váltottam?", "Véleményem az OP8 Próról 3 hónap után", "Miért fogok váltani 8T Próra?" videót, ezek után már kvázi ingyen volt ez a kis upgrade...

[ Szerkesztve ]

(#6023) CptAdamica válasza Timer (#6022) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk azt azért nem árt tudni, hogy a OnePlus nem küld neki teszt készüléket, hanem a saját pénzéből vette meg, nem hiszem, hogy megéri megvennie egy 330 ezer forintos telefont, mert úgy is visszajön a videói miatt. Csak 1 videó miatt nem fog megtérülni, előtte meg iPhone-t használt, tech buzi a csávó, ennyi.

Megyen!

(#6024) Laookon_ válasza CptAdamica (#6023) üzenetére


Laookon_
junior tag

Ájfon utàn mar 1 éve 7 Pro telója volt.

(#6025) Timer válasza CptAdamica (#6023) üzenetére


Timer
veterán

Tudom, hogy nem küld neki készüléket, ahogyan nagyon másnak sem itthon, nem erre vonatkozott a "fizetett statiszta", mint megjelölés. Sokkal inkább arra, hogy a tartalomból van pénze, a tartalom meg abból van, ha új dolgokkal foglalkozik. Ettől persze még válthatott volna bármire, ugyanaz a hatás, Ő mégis OP-re váltott OP-ről, ennyiben kell elismerni a személyes érdemeit, de slussz. Ahogy írtam is, nem 1 videóról van szó, ebből minimum ki lehet hozni hármat, és ki is fog.

Privát probléma, de nekem alapvetően gondom van MINDEN youtuberrel, mert érdekes módon se szeri, se száma azoknak az eszközöknek, amelyeket elvileg tesztelnek, aztán a véleményük alapján felülnek a vásárlók a hájp vonatra, végül jön a fekete leves. Én nem hinném, hogy mindenki preparált példányt kap, jóval nagyobb a sansz arra, hogy azért nem fikkantanak le valamit, amit kellene, mert abból előbb vagy utóbb nyereségük származik. Vannak persze anti-hősök, akik MINDENT IS fikáznak, de őket eleve ezért nézik, a nagy átlag informálódni akar, mégpedig gyorsan, alaposabb olvasás nélkül (mert hát a szövegalkotás mellett az írott szöveg értelmezése az, ami az utóbbi 5 évben kifejezetten ciki lett, ugye...).

[ Szerkesztve ]

(#6026) *Mukeey* válasza Laookon_ (#6024) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Tévedsz. Iphone x után oneplus 6t-je volt sokáig👆

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#6027) Laookon_ válasza *Mukeey* (#6026) üzenetére


Laookon_
junior tag

:R

(#6028) Laookon_ válasza Timer (#6025) üzenetére


Laookon_
junior tag

Ebben nagyon igazad van. Abszolúte így gondolom én is.

(#6029) bordi10


bordi10
senior tag

"Beta testing for its always-on display functionality could start as early as August 2020."
Kész röhej már, amit (nem) csinálnak :W egy 20 ft-os Xiaomiban is van már AOD, hova tesztel, mikor már vagy 6 OP-ban benne volt a funkció?! Imádom a 7 Pro-m, de szerintem ez volt tőlük az utolsó telóm.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#6030) tomp válasza bordi10 (#6029) üzenetére


tomp
félisten

Azt olvastam, hogy az OOS11-ben lesz benne. Gondolom augusztusban lesz belőle béta. OOS10-en meg nem foglalkoznak vele.
Most amúgy is leterheltek szegények(...), hogy a feloldási bugot kijavítsák. Ezért sem volt végül áprilisban béta. A stabil kiadás is csúszik emiatt.

(#6031) csako válasza tomp (#6030) üzenetére


csako
veterán

Milyen feloldási bug?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6032) tomp válasza csako (#6031) üzenetére


tomp
félisten

Áprilisi béta kiadás után sokaknál nem lehetett feloldani a képernyőzárat...
Vissza is vonták a bétát.

(#6033) enginev3.0 válasza tomp (#6032) üzenetére


enginev3.0
félisten

Lehet hogy csak az új Zen mód

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6034) tomp válasza enginev3.0 (#6033) üzenetére


tomp
félisten

:DD
Volt aki a recovery módba se tudott belépni mert nem fogadta el a kódot a telefon.

(#6035) csako válasza tomp (#6032) üzenetére


csako
veterán

:R
(#6033) enginev3.0 :C

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6036) aTe014


aTe014
aktív tag

Nekem most a Google Chrome rakoncátlankodik, megnyitás után egyből bezáródik...
Telefon újraindítás, alkalmazás kényszerleállítás megvolt, töröltem a gyorsítótárat, de ezek nem segítettek. Egyéb ötlet?

i14Pro

(#6037) zhata válasza aTe014 (#6036) üzenetére


zhata
senior tag

Miért használsz Chrome-ot? A Via-val semmi baj sincs.

(#6038) LógaGéza válasza bordi10 (#6029) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az AoD implementáció is többféleképpen történhet. Régen tán még Motoroláknál (??) volt az, hogy a SoC mellé bekerült egy másodlagos, alacsony fogyasztású chip, ami csak az érzékelőkért, és az AoD-ért felelt, emiatt ha a SoC elment Deep Sleepbe, akkor alacsony fogyasztás mellett mehetett a dolog.
Pixel4-nél pedig úgy van megoldva, hogy AoD alatt letekeri a kijelző frissítési frekvenciáját ~10Hz-re, így fogyaszt keveset.
Anno már elkészültek vele, csak nem ugrotta meg a saját mércéjüket (tán 400mAh-nél többet evett/nap), emiatt újrakezdték.
Szerintem inkább várjunk rá, és működjön jól, minthogy kiadják rossz megoldással, és hiába van, de nem lehet használni.
Ha neked meg emiatt válóok, akkor sok sikert a Xiaomival :)

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#6039) ßrainiac válasza LógaGéza (#6038) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hatalmas +1

(#6040) bordi10 válasza LógaGéza (#6038) üzenetére


bordi10
senior tag

Nem csak ez a bajom a brand-del, ez csak 1 a sok közül. Hol olvastál olyat, hogy Xiaomira váltok? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#6041) zoleeno1 válasza LógaGéza (#6038) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mások a preferenciák. Én is röhejnek tartom, hogy nem tudják megoldani. Én pl simán beáldoznám azt a 400mah-t, ha lenne normális AOD, főleg ilyen töltésgyorsaság mellett. Az egész egy nagy bullshit. Ha ennyi a probléma, miért nem baxnanak egy kapcsolót a menübe, mindenki el tudná dönteni, hogy akarja e így használni, vagy nem.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6042) bordi10 válasza zoleeno1 (#6041) üzenetére


bordi10
senior tag

+1, döntse el a fizető user, ahogyan régen is. 1 nap alatt leszívna kb annyit (se), amit 10 perc warp töltés visszapakol.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#6043) tibcsi0407 válasza bordi10 (#6042) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem AOSPA-n van hozzá kapcsoló. Oh wait... :DDD

https://utdetailing.hu/

(#6044) zoleeno1 válasza tibcsi0407 (#6043) üzenetére


zoleeno1
addikt

Arra esetleg ránézhetnél, ha van kedved, hogy kb mennyit eszik az akkubol. Egyébként működik rendesen? Ertesitesek megjönnek, nem fagy be? :R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6045) tibcsi0407 válasza zoleeno1 (#6044) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Minden szuper az auto fényerőt leszámítva, 7T Pro topikban tárgyaltuk. Az akkufogyasztás nagyon jó, bár én nem használok AOD-t. :)
Majd csinálhatok egy tesztet,h a gondolod. Bekapcsolom és megnézem mennyi úgy az idle drain. Jelenleg 1% körüli óránként.

Szerk.:

Most bekapcsoltam, lehetne kicsit kevesebb a fényerő..

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#6046) Laookon_


Laookon_
junior tag

Sziasztok! Vennék egy 7T Pro telót. Találtam egy olyat, melyet a tulaja Belgiumban vett.Proximus nevű oldalról. Kérdésem az lenne, hogy a One Plus oldalára regelhehető gariztatásra, ha a szükség úgy hozná? Vagy esélytelen, és kvàzi gari nélküli?

(#6047) zoleeno1 válasza tibcsi0407 (#6045) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ha lesz kedved, megköszönöm:) A nagy fényerő nekem nem lenne baj, ugye mozog? Változtatja a helyét?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6048) tibcsi0407 válasza zoleeno1 (#6047) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem mozog, legalábbis eddig nem láttam mozdulni. Ez az, ami engem is zavar. Az ujjlenyomat jel is egy helyben van, amit megint nem értek miért kell ott lennie. Ezen remélem javítanak..Nem jó az, ha beég a kijelzőbe..

https://utdetailing.hu/

(#6049) zoleeno1 válasza tibcsi0407 (#6048) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ne már, ha nem mozog, akkor az óriási öngól és kuka, kb használhatatlan úgy. Max 5 percenként mozdulnia kéne valamerre...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6050) SkyS1gn válasza Laookon_ (#6010) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ebayen 305K ;)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.