Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Lehet , hogy ezek gyártás beli különbségek .

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3402) Cifu válasza boros44 (#3400) üzenetére


Cifu
nagyúr

Valószínű, hogy a Google is tehet róla, de ha csak a Google, akkor minden Androidos telefon merülne, mint a Titanik.

Keress rá, csaknem minden androidos telefonon van rá példa, Nexusoktól kezdve szinte mindenhol.

Már pedig azért vannak olyan Androidos telefonok, amelyek egész jól bánnak az akkuval és mégis ugyanazok a Google szolgáltatások futnak mindenhol.

Sajnos a probléma alapvetően olyan, hogy a múlt hét előtti héten háromszor megcsinálta nekem, újraindítás után újra és újra. Most cirka másfél hete viszont semmi gond vele (de. 9-kor vettem le a kocsi töltőjéről, és most 92%-on van némi Viber és Messenger üzengetés, több levelezés-megnézés illetve több telefonhívás után).

Mikor elkezdtem utánaolvasni, a Samsungoktól kezdve a Blackberryn át a Pixelekig mindenféle telefonnál láttam Android OS / System wakelock miatti problémát...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3403) andyTM válasza Cifu (#3398) üzenetére


andyTM
senior tag

- ezt a franco-kernelt simán a belakott rendszer alá lehet telepíteni?

(#3404) lazajnd válasza andyTM (#3403) üzenetére


lazajnd
tag

Twrp, root kell hozzá (szóval nyitott bootloader a telepítéshez), de factory reset nem szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#3405) Cifu válasza andyTM (#3403) üzenetére


Cifu
nagyúr

Őszintén szólva én nagyon régen nem foglalkoztam komolyabban kernel-váltással. Anno a Nexus 4-esnél lehetett kernelt cserélni ROM váltás nélkül is, de ott én már eleve custom ROM-okon voltam, TWRP-vel.

Ha nyitott bootloadered van, no meg fent van a TWRP, akkor lehet, hogy meg tudod csinálni a nélkül, hogy adatvesztés nélkül. De ha eddig standard OOS-en voltál, akkor nem hinném...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3406) adika4444 válasza boros44 (#3400) üzenetére


adika4444
addikt

Lehet hogy valami szinkronizációs cucc ragad be...
Az majdnem biztos hogy melőzhető Google app teszi. Hogy miért? Nexus 7 droid 7.1.2-vel mini dynamic gaps-sal van, és nem csinál ilyesmit. Csinál más hülyeséget, de az alkalmazásleállások lehetnek a rom hibái is.
A lényeg, hogy szerintem meg kéne próbálni a nem kellő google vackokat letiltogatni hogy úgy csinálja-e. Mondjuk engedve hagyni play-t, google szolgáltatások háttér (asszem ez a neve) folyamatot, és ami még személyes preferencia pl. Gmail. Tehát a Play zene, könyvek meg a 50000 nagyszerű app tiltása és úgy próba.

üdv, adika4444

(#3407) zhata válasza Cifu (#3405) üzenetére


zhata
senior tag

Custom Kernelt installálni lehet adatvesztés nélkül is. Lásd.itt.

(#3408) boros44 válasza adika4444 (#3406) üzenetére


boros44
tag

Az a mini dynamic gapps miket tartalmaz?

(#3409) adika4444 válasza boros44 (#3408) üzenetére


adika4444
addikt

A google szolgáltatások keretrendszert h szinkronizálás működjön pl. Aqua-val, meg Google Play és a Google szövegfelolvasó...

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#3410) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Nagyon vacilálok e között a teló és a Mi6 között. A Mi6-ot még nem ismerjük, nem tudjuk milyen a kamerája. Ennek milyen? Próbáljátok objektíven, ha lehet. :)

(#3411) macii97 válasza SamiCsillag (#3410) üzenetére


macii97
senior tag

Szvsz tűrhető kategória. Nappal simán felveszi a versenyt, de éjszaka, illetve pl mozgó embereket stb-t fotózva homályos lesz stb, amin szoftveresen lehetne javítani, de nem nagyon akarnak.

(#3412) eladogeppc


eladogeppc
veterán

3T lett a vásárlásból. :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3413) adika4444 válasza eladogeppc (#3412) üzenetére


adika4444
addikt

Új vagy használt? Utóbbi garival?

üdv, adika4444

(#3414) Macika66 válasza eladogeppc (#3396) üzenetére


Macika66
addikt

A nagyfiam most váltott S7-ről OP3-ra (az enyémet kapta meg), minimálisan 1,5x addig bírja neki az OP3.

Elhiszem, hogy az S7 EDGE nagyobb aksival bír, de összességében az sem éri el az OP3 készenléti idejét.

Persze ehhez az az alap, hogy a sötét témával használd az OP3-at.

(#3415) Macika66 válasza boros44 (#3400) üzenetére


Macika66
addikt

Már pedig azért vannak olyan Androidos telefonok, amelyek egész jól bánnak az akkuval és mégis ugyanazok a Google szolgáltatások futnak mindenhol.

Mondanál konkrét példát, Nougattal futó telefont?

(#3416) Macika66 válasza andyTM (#3403) üzenetére


Macika66
addikt

Ha a belakott rendszer már nyitott bootloaderes, akkor igen.

A bootloader-nyitás az mindig resettel jár.

(#3417) Macika66 válasza zhata (#3407) üzenetére


Macika66
addikt

Nem nyitott bootloadernél? :)

(#3418) Macika66 válasza SamiCsillag (#3410) üzenetére


Macika66
addikt

Tegnapelőtt itt volt nálam az asztalomon egy S8+, egy Note4, egy S7 EDGE és az én OP3T-m.

Ugyanabból a helyzetből, ugyanakkor, ugyanazt fotóztam le a kameráikkal. Megfelelő, azonos, világos fényviszonyok voltak.

A részletgazdagságra voltam kíváncsi, egy apró betűs szöveg olvashatóságára, ami a kép egy piciny részén volt.
Ez alapján a legjobb felbontást az OP3T adta, a teljes szöveg szépen, élesen olvasható volt maximálisra benagyítva.
A második a Note4 volt, majdnem ugyanazzal a részletgazdagsággal.
A harmadik az S8+ volt, a szöveg már igen nehezen volt csak olvasható.
A négyből az utolsó helyen az S7 EDGE végzett, gyakorlatilag olvashatatlan volt a szöveg.

Kevés fénynél egészen más lenne az eredmény, az OP3T valószínűleg sereghajtó lenne, ezt tudom, de itt rendesen volt fény.

Színhűségben az S8+ magasan verte a mezőnyt. utána jött a Note4 és az OP3T, és végül az S7 EDGE.

Nem tudom, az Mi6 ezekhez képest hol van kamerában, de azt hiszem, nem nagyon van szégyenkezni valója az OP3T kamerájának.

(#3419) zhata válasza Macika66 (#3417) üzenetére


zhata
senior tag

Drága Barátom! Nem tudom, hogy mi motivált Téged eme kérdés feltevésére... .
Uhh...
Az első lépésem - jujj jujj még annakidején - (hüpp-höpp) a nyitás volt!
De most sírok ...
Olvasd el a linket, pls...!

[ Szerkesztve ]

(#3420) zhata válasza zhata (#3419) üzenetére


zhata
senior tag

Igazán nem vártam Tőled ezt az értetlenséget!

[ Szerkesztve ]

(#3421) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Jól látom, hogy a OnePlus oldalán a 3T 439 dollár, vagyis 122 500 Ft? Akkor a Hardveraprón miért adják 125-130 000 Ft körül a használtat? :F

kemcso: Ja, az országot nem állítottam át.

[ Szerkesztve ]

(#3422) kemcso válasza rayoliviero (#3421) üzenetére


kemcso
Ármester

Euro...

(#3423) zhata válasza zhata (#3420) üzenetére


zhata
senior tag

Ja, elfelejtettem. :U :F

[ Szerkesztve ]

(#3424) Pszihonaranc válasza rayoliviero (#3421) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Jól látod, de euróval számolj, ne dollárral, és akkor máris 138 ezer lesz.

(#3425) andyTM


andyTM
senior tag

- köszi a segítséget mindenkinek, egyenlőre várok vele; 5-5,5 óra így is kijön. :R :R :R

(#3426) eladogeppc válasza adika4444 (#3413) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem tudom mennyire számít használtnak.
2017.02. havi a doboza szerint.

0.3mm-es szilikon tokot merre lehet itthon kapni hozzá ?

KÖSZI !

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3428) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Valaki tudja, hogy gyárilag milyen dokumentum kezelő alkalmazás ("office") van a telefonon?
De igazából nem is mondanám office-nak, mert eddig csak PDF-et tudtam vele megnyitni.

(#3429) lazajnd válasza Pszihonaranc (#3428) üzenetére


lazajnd
tag

Nincs rajta semmi. A pdf-et is valószínűleg a Google Drive nyitja meg.

[ Szerkesztve ]

(#3430) Pszihonaranc válasza lazajnd (#3429) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Akkor tölthetek le egy olyat is.
Te / ti milyen office alkalmazást használtok?

(#3431) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Melyik az a funkció amikor kézzel legyintenek a kijelző felett, és megmutatja az időt?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3432) Pszihonaranc válasza eladogeppc (#3431) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Ambient display

(#3433) dptrsk válasza Pszihonaranc (#3430) üzenetére


dptrsk
addikt

Én a google dokumentumok, táblázatok és diák hármast használom.

(#3434) eladogeppc válasza Pszihonaranc (#3432) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi, hol kapcsolom be ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3435) csipuka válasza eladogeppc (#3434) üzenetére


csipuka
senior tag

settings->display->proximity wake

(#3436) M3oH válasza eladogeppc (#3434) üzenetére


M3oH
addikt

Beállítások/megjelenítés.

(#3437) Cifu válasza Pszihonaranc (#3430) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ott van a hivatalos Microsoft Word, Excell, stb. a Google Play áruházban, az tuti jól nyitja meg a komolyabb / újabb doksikat, táblázatokat.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3438) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Köszönöm mind a kettőtöknek ! :D :D Tényleg működik :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3439) laskr99


laskr99
addikt

Üdv!

Gondolkoztam ,hogy leváltom a Z2-őt egy 128 gigás 3t-re mikor a 18. Születésnapom töltöm. Szeretném megkérdezni,hogy a kamera a Z2-höz képest milyen? Az üzemidő? Amoleddel nem vagyok megbarátkozva(sok beégett Samsungot láttam). Mennyire esélyes ez? Hangja fülhallgatón milyen? Fontos lenne mert sokat videózok és hallgatok zenét. A midnight black változat meddig elérhető?

Eredetileg XZs-t szerettem volna venni de elvileg nem lesz kapható magyarban.
Előre is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#3440) laskr99 válasza laskr99 (#3439) üzenetére


laskr99
addikt

Egy valamit kifelejtettem: Gyors töltés mennyire rontotta eddig hosszabb idő után az akksi állapotát?
Van 720p 120 fps opció?

[ Szerkesztve ]

(#3441) adika4444 válasza laskr99 (#3440) üzenetére


adika4444
addikt

amire tudok válaszolok, de ez nem az összes kérdés:

"Szeretném megkérdezni,hogy a kamera a Z2-höz képest milyen?"
Ha van fény akkor rendben van a kamera. Olvass vissza picit, volt egy teszt S8, S7e, és Note (talán) 4 összehasonlítás.
"Az üzemidő?"
5--6 óra képernyőidő összejöhet, van róla info ha visszaolvasol. ami biztos, hogy a sötét téma növeli az akkuidőt.

fülesen jó a hang. Hangszórón hallható egy statikus sziszegés ha nagyon közel van a füledhez. Mármint a hangosabbik, a telefonosnál nem tudok ilyenről.

Jó kérdés hogy meddig érhető el a fekete, állítólag gyak. bármikor vége lehet. Rendeld amíg lehet.

Olvasd továbbá el a Mobilaréna tesztet amire ez a téma reagál, abból is sok hasznos információt tudhatsz meg.

üdv, adika4444

(#3446) laskr99 válasza adika4444 (#3441) üzenetére


laskr99
addikt

Kamera ahogy olvasom tud 30sec záridőt. Így jobb lehet sötétben. 720p120fps-t nem láttam. Normál hangszórón a Nexusom is cicereg. Júliusban csinálok egy Paypal fiókot és utána tudok rendelni.

(#3448) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Én most vettem egyet, de nekem se Battery Drain még nincs, nem sziszeg, direkt meghallgattam, meg ilyenek.
Elég szőrözős vagyok , de még intenzív használat mellett is épp hogy langyi volt a telefon.

Ami pozitív, hogy a GPS alig merítni.
40 perc GPS olyan 10% körül ette le az akksit.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3449) Cifu válasza laskr99 (#3446) üzenetére


Cifu
nagyúr

Tud 720p @ 120Fps-t.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3450) kano válasza kazanka (#3444) üzenetére


kano
nagyúr

Jelenleg semmilyen 128GB-os modell nem rendelhető, de ez még nem jelenti azt, hogy nem is lesz.

laskr99
Júliusra már lesz OP5-is valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.