Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29721) Prego válasza dbius (#29720) üzenetére


Prego
senior tag

Standard View performance: Megapixels/Second = 401 984,44
SurfaceView performance: Megapixels/Second = 2 768,91

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#29722) Prego válasza PistiSan (#29697) üzenetére


Prego
senior tag

Ma megpróbáltam visszavinni a bérletem a régi telefonra. Kiírta hogy már nem lehet, csak ügyfélszolgálaton. Mivel ma éjfélig érvényes már kibírom a kölcsön telefonnal, de nem veszett fejsze.

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#29723) PistiSan válasza Prego (#29722) üzenetére


PistiSan
addikt

Múlt héten hétfőn reggel új busz jött, mármint vadi új busz, nem volt rajta a kód amit le lehetne olvasni, 1 hétig így közlekedett! Én vettem papír alapú bérletet még akkor hétfőn, illetve a nálunk szintén azon a héten volt egy nagy telekom/vodafeone leállás, valami elvágott vezetét, vagy kidőlt oszlop (plektyákat hallotunk csak) egyik szolgáltatónál sem működött a telefonhívás, iptv, mobilnet 11 és este 8 óra között, szerencsére nálam ekkor már papír bérlet volt.

(#29724) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok!
Cserélt már valaki otthon kijelzőt? Mennyire vészes, és hol lehet kapni? Mire kell vigyázni?
Előre is köszönöm!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#29725) TomMusic válasza TomMusic (#29724) üzenetére


TomMusic
őstag

Hát, inkább beviszem szervízbe. :U

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#29726) SunyaMacs válasza TomMusic (#29724) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Utángyártott kínait ne rendelj, én megszívtam vele, mert LineageOS-el nem működött, csak a gyári rendszerrel, amit inkább már nem használtam.

(#29727) thomasvold


thomasvold
őstag

4 év gyári ROM után feltettem az Android 11-es LineageOS-t, ég és föld a különbség. Két főverzióval jobb és teljesen megtáltosodott, nincs akadozás, minden pöccre nyílik. Akkuidő jobb lett. Katasztrófa volt már a legutolsó gyári ROM. Válthattam volna már hamarabb is, de nem mertem belekezdeni. Nem nagy dolog, ha esetleg valaki emiatt nem cserél. A gyári már teljesen életképtelen.

[ Szerkesztve ]

(#29728) PistiSan válasza thomasvold (#29727) üzenetére


PistiSan
addikt

Én telefont cseréltem, kh mobilbank nem működik lineageos alatt. Pedig nagyon sueretem azt a rendszert.

(#29729) thomasvold válasza PistiSan (#29728) üzenetére


thomasvold
őstag

Otp megy, én azt használom.

(#29730) TomMusic válasza thomasvold (#29727) üzenetére


TomMusic
őstag

Nálam a gyári legutolsó verzió van fent, és ugyanolyan gyors mint anno. A Google Maps lassú kicsit, de még elviselhető szinten. Minden más hasít. Mondjuk nincs fent sok alkalmazás.
:K

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#29731) thomasvold válasza TomMusic (#29730) üzenetére


thomasvold
őstag

Akkor nem tudom az enyém miért volt már idegesítően lassú. Odáig ment már ,hogy ha hívtak, másodpercekig tartott, míg megjelent a kép a telefonon, egyszerűen nem tudtam felvenni, mert csörgött, rezgett, de sötét volt a képernyő.

Hozzá kell tenni, hogy én soha nem csináltam semmilyen factory reset-et soha. Lehet tele volt már szeméttel.

(#29732) PistiSan válasza thomasvold (#29729) üzenetére


PistiSan
addikt

KH biztosan nem megy.

(#29733) Csorbi


Csorbi
addikt

Sziasztok!

Nem igazán találok sehol teljesen egyértelmű és step-by-step (tehát nemcsak az, hogy csináld ezt meg azt, hanem pontosan hogyan is kell, pontos parancsok, stb.) leírást, videót arról, hogy Lineage OS-ről hogyan lehetne visszatenni mindent Oxygen OS-re, beleértve a gyári bootloadert, és azt is zárttá tenni.
Tudnátok ebben segíteni? Van egy kvázi totál karcmentes OP3-asom, most LOS van rajta, de szeretném meghirdetni eladni, és a gyári rendszerrel valószínűleg sikeresebb lenne a dolog.

(#29734) PistiSan válasza Csorbi (#29733) üzenetére


PistiSan
addikt

Az összefoglalóban keresd a "Unbrick megoldás Nagytoll-tól" leírást, annak a hozzászólásai alatt van egy aktuális kiegészítés a visszaállítás menetéről, nem keveset szívtam vele pár hónappal ezelőtt.

(#29735) Csorbi válasza PistiSan (#29734) üzenetére


Csorbi
addikt

Nagyon köszi,megpróbálom! :) :R

(#29736) Csorbi válasza PistiSan (#29734) üzenetére


Csorbi
addikt

Köszi még1x, úgy néz ki sikerült! :) Mehet is a piacra :D

(#29737) g0dl válasza thomasvold (#29727) üzenetére


g0dl
addikt

"nincs akadozás, minden pöccre nyílik"

Pont ezért egy esetleges cserére én azt a következtetést vontam le, hogy nekem nem kell top procis, a középkategória (nord) is kétszer gyorsabb a jelenleginél, pedig sebességre a OP3T is megfelel.

(#29738) HDAdriano


HDAdriano
tag

Sziasztok!

Sajnos van egy kis problémám..
Eddig LineageOS 16.0-án voltam azt hiszem 5.0.8-as kernel és modemmel, hibátlanul müködött szinte leszámítva 1-2x rendszerhibát írt ki de az szerintem a magisk miatt volt.
Gondoltam felrakom a Lineage os 18.1-et ehhez úgye kellett a legfrisebb fimware modem amit XDA-ról szettem le.
1-2 hétig szinte tökéletesen ment mondjuk fura "laggok" az internettel voltak mintha dobta volna a kapcsolatot, de se a wifi se a mobilhálozat nem ment el (a telefon nem fagyott le). (1-2 app meg is érezte ezt és úgy hitte "leállt" az app), a másik nagyobb gond, hogy elképesztő rossz akkuidőm lett valamiért az elmúlt napokban, éjszaka alatt 40-50% -ot csökkentt a kapacitás. (kikapcsoltam a tartozkodási helyet, wifit, mobil hálózatot ugyanúgy fogyasztott, CPU-z vel láttam, hogy az órajelek elképesztő magasra ugranak túl gyakran nem tudom miért a fogyasztás összegzésénél nem is írta ki mi fogyasztott.)

Lassan mindent kipróbáltam visszamentem 1 verzióval akkor 2-vel, visszamentem oxygenos-re ott viszont a 4G-re nem akar felcsatlakozni és az összes oxygenos-nél ezt csinálja (tekintettel arra, hogy 3G lassan lekapcsolják ez nem jó így (ha only LTE-re rakom akkor semmit nem csinál).

Jelenleg most a legfrisebb Oxygen OS-el próbálkozom úgy, hogy fel flashelem a legfrisebb modemet hátha rendbe rakja a 4G-t, de még ha meg is oldódik nem tudom megoldja-e a battery draint, majd 1-2 nap múlva kiderül..

Valakinek van valami tuti tippje?

Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#29739) PistiSan válasza HDAdriano (#29738) üzenetére


PistiSan
addikt

Ha nincs 4g, az apn beallításokat nézd meg.

(#29740) HDAdriano válasza PistiSan (#29739) üzenetére


HDAdriano
tag

Semmit nem csináltam vele, most írja a 4G-t, miután felraktam az OxygenOS-t bebootolt utána kb 30 percig csak a 3G-t látta maximum.
Ez kezd egyre rosszabb lenni.

Viszont a telefon újra rakása után már látom, hogy most is szívja valami 1 óra alatt 5-6%-ot esett a kapacitása úgy, hogy hozzá se nyúltam.
Amepre alkalmazás 300-400 mah fogyasztást ír.

Valami ötlet? XDA fórumon talált kernel tette volna ezt, vagy van valakinek valami tanácsa, honnan szerezzek be biztosan stabil kernel/modem fájlokat, másra nem tudok gondolni csak erre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.