Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) Cry0 válasza zaphod78 (#20048) üzenetére


Cry0
őstag

forget pasword (de ez minden adatot törölni fog)

Más: valaki használ béta romon Poweramp&Viper4Android párost ?

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#20052) gyurma888 válasza sparks (#20047) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Így sem lett jó? :(
#kentucky
már a magiskben is failt dob neki valamiért.

(#20053) zaphod78 válasza Cry0 (#20051) üzenetére


zaphod78
tag

Köszi. Milyen jelszót kéne neki megadnom? Nem volt beállítva semmi sem.

(#20054) sparks válasza gyurma888 (#20052) üzenetére


sparks
senior tag

Bakker, nem... Érthetetlen teljesen. Nem ma kezdtem az okostelefonos pályafutásom, de azt hiszem ez az első olyan bajom, amit nem sikerült orvosolnom rövid időn belül.

(#20049) kentucky
Természetesen be, de az már lényegtelen is a SafetyNetes fail után... És a teljesen friss rendszeren, totál csupaszon, kizárólag Magisk installálva és úgy is fail.

(#20055) ittakary


ittakary
nagyúr

fel is pukkantottam a beta-t, majd írok hogy ha látok valami extrát

(OP3)

[ Szerkesztve ]

(#20056) rankesz válasza ittakary (#20055) üzenetére


rankesz
veterán

Heee, neked már megint op3-ad van? :D

(#20057) kentucky


kentucky
őstag

valaki megtudná mondani mennyi a stock dpi beta 12 előtt?

(#20058) PowerBuldog válasza kentucky (#20057) üzenetére


PowerBuldog
veterán

[link]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#20059) hyperspace válasza rankesz (#20056) üzenetére


hyperspace
őstag

Bennem is ez fogalmazódott meg azonnal. :DDD

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#20060) racerx válasza SharpSA (#20040) üzenetére


racerx
őstag

Nálam a Franco kernelje evett a legkevesebbet (bár épp tökmindegy hogy 3% ot vagy 5 -öt esik egy éjjel szvsz..), szinte vízszintes volt a vonal.

(#20061) SharpSA válasza racerx (#20060) üzenetére


SharpSA
veterán

Most már egy ideje az esti robot szabályban benne van az akku kímélő mód is. Így reggelig kb 2%-ot merül az akku.
Közben már én is felraktam az új bétát.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#20062) ratobi válasza SharpSA (#20061) üzenetére


ratobi
senior tag

Ébresztéssel nincs így gond?

(#20063) sto1911


sto1911
veterán

Gyari uveget nem nehez felrakni az iv miatt? Nem lehetseges, hogy csalen fog allni a vegen? Mar nagyon le akarom cserelni a kinai gagyit, egyre jobban zavar. Annal ugye nem volt ilyen gondom, mert nem ert ki szelre :D

(#20064) SharpSA válasza ratobi (#20062) üzenetére


SharpSA
veterán

AMdroid-ot használom már jó régóta, mindig rendben ébreszt.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#20065) rankesz válasza racerx (#20060) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem franco 12vel kétszer is volt olyan hogy ébreszteném fel az asztalon fekvő telót, semmi reakció, alig tudtam bekapcsolni, csomó ideig csak a led pislákolt nagyon halvány pirosan mikor a bekapcs gombot nyomtam :((

(#20066) kentucky válasza rankesz (#20065) üzenetére


kentucky
őstag

nekem is sokszor volt gond, így

(#20067) ratobi válasza SharpSA (#20064) üzenetére


ratobi
senior tag

Köszönöm, meg a program ötletet is!

(#20068) K82 válasza #16820480 (#20025) üzenetére


K82
őstag

Emlékeim szerint a sideload alapból nem töröl, egyébként a titkosítás nem akadály.

Pixel / OnePlus Pad

(#20069) klooo


klooo
tag

Abból nem lehet gond ha úgy frissítettem Open Béta 12-re a hivatalos 4.03-ról, hogy egész egyszerűen helyi frissítésként raktam fel a gyökér könyvtárból a .zip-et? Így elsőre teljesen jól működik. Csak meglepődtem, hogy működik így egyáltalán. Nem gondoltam volna... :)

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#20070) Rick4


Rick4
félisten

Lehet szempont lesz másoknak is, beírom, utólag hogy kellett volna csinálnom.

Nos, ha valaki eladja a telefonját, ugye alapesetben megy vele az account is. Erre tök egyszerű módszer létezik, átírod a jelszót valami 123456-ra, majd megváltoztatod a mailcímet a vevőért, onnatól az övé az account, meg a készülék is. Ha azonban úgy jársz, mint én, hogy a melévőre vetted meg a zúj készüléket, és nem tudod átadni az accountot, akkr sincs baj, leleveleztem a supporttal, konkrétan mit kell tenni, ha valakinek van készüléke, de nincs accountja.

We can still cater the device for repair even if the new owner doesn't have a OnePlus Account. You just need to tell him/her to contact us via Voice Support: > Go to Oneplus.net > choose your country > scroll down and check on contact details on the bottom right side.

Chat > go to oneplus.net > Support > Scroll down click on Live Chat > fill in the information needed and session will start.

Or create a ticket so we can further assist him/her in sending the device for repair. You just need to provide the Order Number to the new owner and if he/she wants to send the device for repair we will inform you through the ticket so you will be notified. For the warranty the new owner will still have a 1 year warranty of the device for North America customer and 2 years warranty for EU customer. Please be informed that the warranty will depend on the country that you purchased the device.

Szóval a lényeg, hogy a telefon, és pár adat birtokában simán tudod javíttatni account nélkül a készülékedet.

És ahogy olvashat, az usa készülékek mellett a kicsit olcsóbb árért még annyi se szól, hogy a gari ugyanannyi lenne, ott csak egy év. És mikor fogja magát megadni? Lehet soha, de az 1 éven túli időpont mindig valószínűbb. Szóval óvatosan.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20071) K82 válasza klooo (#20069) üzenetére


K82
őstag

Ennek így is kell működnie; biztos ami biztos egy cache/dalvik törlés nem árt ugyan, de nem kötelező.

Pixel / OnePlus Pad

(#20072) klooo válasza K82 (#20071) üzenetére


klooo
tag

Rendben, köszi. :)

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#20073) Rolanddd


Rolanddd
tag

Betört kamera borító ügy UPDATE:

Konkrétan egy hete volt a baleset, és ma már a kezemben tartom a javított készüléket :DD Mindezt a biztosításon keresztül, szóval össz-vissz 8e Ft-ot fizettem.
Múlt szerdán jelentettem a kárt rögtön a baleset után, csütörtökön reagáltak, pénteken már vitte is a futár.
Tegnap, azaz kedden reggel jött a mail, hogy megkapták a készüléket. 10 percre rá jött a mail hogy fizessem be a 8ezret, amit azonnal meg is tettem PayPal-on keresztül. Egy óra múlva jött a mail, hogy megkapták a pénzt. 3 órával később már jött a UPS-től a mail, hogy valszeg csütörtökön érkezik a csomag, ennek ellenére ma délután pedig hívott a UPS-es srác, hogy 10 perc múlva itt van. Nem tudom hogy csinálták, hogy tegnap fizettem, ma már a kezemben, de igen gyorsak voltak :C

(#20074) kentucky válasza Rolanddd (#20073) üzenetére


kentucky
őstag

milyen biztosító?

(#20075) hyperspace válasza kentucky (#20074) üzenetére


hyperspace
őstag

Szerintem az, amit a készülék mellé lehet venni.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#20076) Cry0 válasza rankesz (#20065) üzenetére


Cry0
őstag

szintén franco kernel r12 és nem tapasztaltam ilyet egy.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#20077) Cry0 válasza Cry0 (#20076) üzenetére


Cry0
őstag

kifutottam a szerkesztésből... :W
ez eredeti lehet?

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#20078) Rolanddd válasza kentucky (#20074) üzenetére


Rolanddd
tag

Hát az amit vásárláskor lehetett kötni :) simplesurance

(#20079) ratobi


ratobi
senior tag

Nem értem.. Most a beta-is bekapcsolja a Bluetooth-ot, mikor kikapcsolom a repülő módot.. Eddig nem csinálta, de nem jövök rá, most miért.

(#20080) K82 válasza Cry0 (#20077) üzenetére


K82
őstag

Mármint mint eredeti Nillkin? Meglehet, de ez sem ér le a szélekig...

Pixel / OnePlus Pad

(#20081) t181 válasza Cry0 (#20076) üzenetére


t181
senior tag

+ 1, itt sincs baj az r12-vel és xda-n sem láttam, hogy panaszkodtak volna.

Más:
Még a hétvégén felraktam az OB11-et és nem érzem jobbnak sem az omni-nál, sem a 4.0.3-nál (ezt a két rendszert használtam mostanában huzamosabb ideig). Rosszabb sem lett, úgy teljesít kb, mint az előző két rendszer.
A mai nap pedig különösen jól sikerült: 18 órája akksiról, 9 óra csak LTE kapcsolattal, 2,5 óra SoT, akksi pedig 48%-on. Operát, Instagramot, XDA appot, Gmail, Talont, Driveot, Egg.inc-et használtam (utóbbi nagyon kajálja az akksit). De a legfontosabb talán, hogy egyik app sem rakoncátlankodott a háttérben.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#20082) rankesz válasza t181 (#20081) üzenetére


rankesz
veterán

Omnit régen Nexuson szerettem nagyon, pie control nálam alap kellene h legyen minden soft buttonos készüléknél

(#20083) racerx válasza rankesz (#20065) üzenetére


racerx
őstag

Nálam semmi. Kopp... Kopp. Ez és Blu spark között váltogatok, nem tudom eldönteni melyik jobb :)

(#20084) BornToBePuli válasza ratobi (#20079) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szia! Nekem a Bluetooth alapú helymeghatározás kikapcsolása segített.

Read only felhasználó

(#20085) ratobi válasza BornToBePuli (#20084) üzenetére


ratobi
senior tag

Örök hálám!

(#20086) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Sziasztok!

Aki felrakta a 12-es bétát az ajánlja hétköznapi használatra?

(#20087) azvagyok12


azvagyok12
csendes tag

Van még valakin aki vodafoneos beta12n van és nincs mobilnetje? Nem tudom mitől van, azt se, hogy akkor kezdődött-e amikor telepítettem az új betat vagy esetleg már korábban se volt. Vagy esetleg csak a Voda hálózata nincs toppon épp?

(#20088) Pug válasza azvagyok12 (#20087) üzenetére


Pug
veterán

Ma volt gond a Vodkás hálózattal, mondjuk olyan du 1-2 fele elmúlt. Nyomj egy repülő üzemmódot és vissza, nálam az segített miután helyreállt a szolgáltatónál a gubanc.

(#20089) Rick4 válasza Rolanddd (#20073) üzenetére


Rick4
félisten

Ez akkor gondolom nem saját hibás esetnek minősült, vagy mégis?

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#20090) pampika válasza ToniSlow (#20086) üzenetére


pampika
őstag

Kb 2 órája van fenn, simán helyi frissítés 4.0.3-ról + wipe cache és szépen teszi a dolgát :)

(#20091) azvagyok12 válasza Pug (#20088) üzenetére


azvagyok12
csendes tag

megpróbáltam, egyelőre nem jött még vissza a hálózat...

(#20092) azvagyok12 válasza azvagyok12 (#20091) üzenetére


azvagyok12
csendes tag

megoldva. (apn elállítódott valamiért)

(#20093) zaphod78


zaphod78
tag

Kezdhetem előröl az egészet. Beta 12 fut, ki milyen root-olási metódust javasol?

(#20094) kentucky válasza zaphod78 (#20093) üzenetére


kentucky
őstag

magisk

(#20095) sparks


sparks
senior tag

Még mindig küzdök ezzel a Magiskel. Teljes formatálás után sem jó. Van a boot során egy dm-verity hibaüzenet, lehet az kavar be. Azt hogy a bánatban lehet eltüntetni? Próbáltam már fastboot oem enable_dm_verity parancsokkal, de arra errort kapok, unknown command. Azt olvastam, hogy ez már nem megy a 4.0.3.-on sem, gondolom a Beta 12-n sem jó. TWRP van fent, nem is akarok stock recoveryt, megoldható ez? Hátha végre jó lesz a Magisk hide ezután :F

Szerk.: közben megtaláltam, fel kell flashelni 4.0.2.-es fw-t és modemet előbb. Na csinálom...

[ Szerkesztve ]

(#20096) zaphod78 válasza kentucky (#20094) üzenetére


zaphod78
tag

Köszi. Ez miben jobb mint a SuperSu?

(#20097) hard74 válasza sparks (#19990) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam szintén ua a helyzet, mint nálad(SafetyNet:Failed), és a magiskhide-ot engedélyezve, otpsmartbank pipa a hide-ban, így simán működik. Igaz a teló egy Lg G4 Aicp11 rommal.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#20098) kentucky válasza sparks (#20095) üzenetére


kentucky
őstag

nekem van dm verity és jó a magiskhide :D

[ Szerkesztve ]

(#20099) sparks válasza sparks (#20095) üzenetére


sparks
senior tag

Ez nem jött be, 4.0.3.-on működik csak, Beta 12-n nem. Tud valaki Beta 12-re dm-verity hibaüzenet eltüntetést?

(#20098) kentucky

Jó, hogy mondod, akkor nem görcsölök azzal.

[ Szerkesztve ]

(#20100) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Ezt ismeri valaki?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.