Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) sbazsi


sbazsi
veterán

Egy SOS kérdés.
Itt ülök a gépemnél. Mellette az 5800.
Egyszercsak mintha felvillanna a telefon. De mire odanéztem, elsötétedett a kijelző.
Kikapcsolt.
Azóta nem tudom bekapcsolni.
Akksit levettem, vissza, de semmi.
Feltettem töltőre, de semmi.

Értetlenül állok a dolog előtt. :F :F :F

(#8202) Blyan válasza sbazsi (#8201) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem volt egyszer egy ilyen, nem tudtam bekapcsolni, lefagyott a fehér képernyőnél, hiába vettem le az akksit, tettem visssza, bekapcs és megint fagyi fehér képernyő. Be voltam kaksizva rendesen, de egy hard reset segített, azóta nem volt semmi hasonló.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8203) kp78 válasza sbazsi (#8201) üzenetére


kp78
addikt

Hát igen, ez elég szívás. :((
Ha kis akksi nélküli pihenés után sem hajlandó magához térni, akkor valóban csak ez segíthet :U

[ Szerkesztve ]

(#8204) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

így már én is jártam legutóbb nett böngészés közben egyszer csak fogta magát és se kép se hang még be se lehetett kapcsolni csak az aksi kivétele segített rajta.
De amit furcsállok hogy azóta a menüben meg minden almenüben a kijelző jobb felső sarkában ahol az aksi töltöttségi szintet jelzi. Egy fehér téglalapban ki irkál számokat ilyeneket hogy 0,01 meg 12,25 stb.. Ami el is tűnik, de nem tudom ezt mire vélni :N szerintetek?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8205) Karma válasza Cyberpunk (#8204) üzenetére


Karma
félisten

Feltetted az Errrd-t? Mert ha igen, nincs miért aggódni. Ez annak a mellékhatása, valamilyen időmérő eredménye lehet, amit benne hagytak a menü fejlesztői.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8206) sbazsi válasza kp78 (#8203) üzenetére


sbazsi
veterán

És mennyi ideig kell nyomogatni a gombokat? :F
Próbláltam többszor is, meg sokáig is nyomogatni, de semmi. :U
Holnap még kipróbálom egy másik akksival is.
De ez így halott. :W

(#8207) Cyberpunk válasza Karma (#8205) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Aha fent van :K Akkor no para :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8208) kp78 válasza sbazsi (#8206) üzenetére


kp78
addikt

Passz, mert még csak egyszer csináltam resetet, de a kódos variációval, mert szerencsére nem volt agyhalott a telefon. :U
De szerintem nem kell sokáig nyomni, csak tutira legyen nyomva az összes gomb, meg a kameragombnak ugye két állása is van :U

[ Szerkesztve ]

(#8209) sbazsi válasza kp78 (#8208) üzenetére


sbazsi
veterán

tutira le volt nyomva az összes gomb, mondhatni ütközésig. :(((

Hát behalok. Egyszercsak sikerült bekapcsolni.
Pedig többször próbálkoztam a hard resettel is, eredménytelenül :F
Lehet, kontakthibás az akksi, vagy mi a fene? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#8210) kp78 válasza sbazsi (#8209) üzenetére


kp78
addikt

Hát az enyémben úgy szorul az akksi, mint a fene, alig lehet kikaparni.
De minden lehet itt már :DDD

(#8211) kp78 válasza kp78 (#8210) üzenetére


kp78
addikt

Úgyis akartam már egy resetet csinálni, így kipróbáltam ezt a bill.nyomkodós variációt.
Nem kell különösebben sokáig nyomni.
Talán 1-2 mp-ig, aztán kapcsol is be a telefon, és kéri a pin-t, de már semmi sincs a telón. :DDD
Most pakolgatok vissza mindent.
De amiatt pl. jó volt a reset, hogy eddig nem tudtam a főképernyőre kitenni négy ember képét, hogy onnan tudjam hívni, ezt most engedi.

(#8212) sbazsi válasza sbazsi (#8209) üzenetére


sbazsi
veterán

:W :W :W

Komolyan nem hiszem el. Ma délelőtt megint kikapcsolt a telefon. Utána nem kapcsolt be. Akksi le, majd vissza. Erre a fényképező melletti piros lámpa elkezd égni.
Már pusztán attól, hogy ráteszem az akksit, be sem kell kapcsolni. :F :F
Próbáltam hard resetet kétszer is, de csak simán bekapcsolt. pedig 30-as soft van rajta. Azért kétszer egymás után csak nem rontom el a nyomogatást. :U

Ebből szervíz lesz... :(((

Kollégám 5800-ja szintén kontakthibás, rengetegszer kikapcsol neki.
Made in Hungary...

(#8213) kp78 válasza sbazsi (#8212) üzenetére


kp78
addikt

Benyomod a zöld+piros+kamera gombot, majd ha ezek megvannak, nyomod kb. 2 mp-ig a bekapcsot.
Aztán pin-t kér, de már megtörtént a reset.

De ha bekapcsol, és minden marad a régi, akkor próbáld a *#7370# -et.
Minden esetre elég érdekes hiba jelenség. :U

[ Szerkesztve ]

(#8214) jety91 válasza sbazsi (#8212) üzenetére


jety91
őstag

Elmondom neked attól, hogy rá van írva, hogy made in hungary itt csak összerakják és nem gyártják, azaz az anyag hibás nem az összeszerelés :)

made in china sajnos

(#8215) VD válasza jety91 (#8214) üzenetére


VD
őstag

Ez enyém is kishazánkban került összeszerelésre és hibátlanul teszi a dolgát.

(#8216) sbazsi


sbazsi
veterán

inkább mennek a szervízbe. :U

(#8217) sbazsi válasza sbazsi (#8216) üzenetére


sbazsi
veterán

két hard reset (*#7370#), és a piros led ég a telefon hátulján. :F

(#8218) csutkaa válasza VD (#8215) üzenetére


csutkaa
senior tag

Az enyém is kishazánkban került összeszerelésre :D Január elején vettem és azóta semmi hiba vele kivétel az a hangszórós.. elmegy a hang vissza jön, de azt már rég megcsinálták 40perc alatt szervizben, azóta semmi baja :D kop kop kop :D

(#8219) -Valinas- válasza sbazsi (#8209) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Az előző telómmal volt ez... nokia 6550, bedugom a gépbe, elszáll az egész, füstöl...
Kihúzom, töltöm, semmi...viszem a szervízbe, garival megcsinálják. Felvitték Pestre, és kb 2 hét után kaptam kézhez, de nem mondták meg, hogy mit cseréltek rajta. De működött akkor már..

(#8220) sbazsi válasza -Valinas- (#8219) üzenetére


sbazsi
veterán

Én nem dugtam be sehova.
Csak ott volt a gép mellett, de semmilyen kábel nem ment bele. És a füst is benne maradt. :D
Viszont most ég a kamera piros ledje. amint ráteszem az akksit.

(#8221) kp78 válasza sbazsi (#8220) üzenetére


kp78
addikt

Nem lett volna hard reset, mondanám, hogy fut a phonetorch a háttérben, de így :F
Kíváncsi leszek mit mondanak a szervizben :U

(#8222) toldy


toldy
őstag

Üdv.
Egy gyári független 5800 van a 21 szoftal, hogyan tudnám frissíteni a legújabbra?
- NSU nem látja
- hiába akarok wifin csatlakozni ( a *#0000# menüben), mindig azt írja ki hogy a szerver nem válaszol, van valakinek ötlete? ( csak ez miatt nincs kedve beplattyogni a városba )

Az élet nem habostorta.

(#8223) kp78 válasza toldy (#8222) üzenetére


kp78
addikt

Esetleg ments mindent, nyomj egy hard resetet, hátha utána már megy. :U
Ha nokiába viszed, ott úgyis elvesznek az adatok frissítéskor.

(#8224) toldy válasza kp78 (#8223) üzenetére


toldy
őstag

Értem, megpróbálom.
Egyébként nem tudja valaki a Camponában lévő nokiások csinálnak szoftverfrissítést? ( Gondolom igen de helyben vagy elkezdik küldözgetni a telót )

Az élet nem habostorta.

(#8225) kp78 válasza toldy (#8224) üzenetére


kp78
addikt

Szoft.frissítés olyan alap dolog, hogy azt mindenhol meg kell, hogy csinálják.

(#8226) toldy válasza kp78 (#8225) üzenetére


toldy
őstag

Akkor nem szenvedek vele , leugrom, kiderítem, legfeljebb ha nem akkor majd holnap művészkedek vele. köszönöm.

Az élet nem habostorta.

(#8227) rollo


rollo
tag

Helo! Szeretnek venni 1 ien telot...nem tudom..megeri?? jo? mert masok azt mondjak h nem jo.. (es kene nekem 1 gps program ra ha valaki tud adja le a site nevet megkerem szepen,de ingyenes legyen)

(#8228) jety91 válasza rollo (#8227) üzenetére


jety91
őstag

Kereső, kereső, kereső, kereső :(((

programok: nokiprogramok.hu
A megéri kategória tőled függ, olvasd el a tesztet és adj annyit, hozzá hogy nem lassú már az új szoftal.

(#8229) cserike6


cserike6
csendes tag

Én ma vettem meg az 5800amat, eddig teljesen meg vok vele elégedve. Vmi fenomenálisan jó !!!!

(#8230) TokLac válasza sbazsi (#8206) üzenetére


TokLac
senior tag

Nekem is volt már ilyen. Memkari nélkül bekapcsolt.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#8231) neo2003


neo2003
csendes tag

Szasztok! New Member... Nekem 7végén jön a teló. Már tűkön ülök. "Majdnem" végig olvastam az összes hozzászólást és hasznos volt némelyik! :R Annyi kérdésem lenne, hogy szerintetek amit most rendeltem meg a vodafone-tól.... az ugye már tuti nem az a verzió amelyiknek szar volt a hangszórója? Tudom hogy az az elején volt még nagyon de remélhetőleg nem maradt nekik belőle 1sem..... Jah és van vki aki mostanában (junius után) vett vodafone-osat? Elmondaná pontosan mi van csomagban? Mit hagytak ki belőle? :F

[ Szerkesztve ]

So say we all!

(#8232) lazlo8


lazlo8
tag

5800 ra milyen szoftvert ajánlotok ami jol játsza az avi xvid srt triplát? tv re rákötöm a telefont és ott akarom a nézni a feliratos kb 700mb-s avi kat
gps? arra mit ajánlotok? csak MO!
msn? milyen szoft kellene rá?

(#8233) nubyy válasza neo2003 (#8231) üzenetére


nubyy
aktív tag

Jun. vegen lett meg a telo nekem, es meg majdnem full csomagot kaptam, csak az allvany hianyzott belole. A hangszoronak meg semmi baja, de egy szoft. frissites kellett neki rogton, mert meg a 10-es szoft. volt rajta.

(#8234) sandor01


sandor01
csendes tag

Hali

Mennyire jó a gps ? Többektől hallottam, hogy a garmi Xt elég jó passzol hozá. Van valakinek erről tapasztalata, hanggal tud navigálni ez a program?("gyorsan" talál műholdakat? elforog a térkép állása vagy nem?)
Mennyire jól szólnak azok a hangszórók? (nekem nokia 6234 em van, ahhoz képest,?)

Nagyon gondolkozom egy ilyen készüléken.

Vagy tud valaki ajánlani egy telefont az sem baj ha PDA, aminek jó ( ha lehet stereo) hangszórói vannak, rendelkezik egy viszonylag jó kamerával ( 3.2 m) és a navigációja is jó, ha pda ról van szó akkor gondolom elfutna rajta az iGo 8.

A segítséget köszönöm!

(#8235) neo2003 válasza nubyy (#8233) üzenetére


neo2003
csendes tag

Thx a választ! Amúgy vodánál rendelted?

So say we all!

(#8236) vamosip válasza sbazsi (#8212) üzenetére


vamosip
tag

Hello!

Jótanács, hogy az akksi érintkezőit nyomjátok összébb, hogy rendes legyen a kontakt.

Nekem volt, hogy zsebben kikapcsolt, elkezdtem feszegetni, csavargatni (persze finoman) és olyankor kikapcs. Mióta megbuheráltam, jó.

Még E65-nél T-Mobile-os szervízes mutatta a trükköt :) Azt ha letettem az asztalra, kikapcsolt...

(#8237) neo2003


neo2003
csendes tag

És megjött a teló! :) Mondanom sem kell hogy gyönyörű! És ahogyan gondoltam.... se normális méretű usb kábel, se tok (ami nagyon rosszul esett), se tartó, se plusz style... de a lényeg hogy itt van...

So say we all!

(#8238) sbazsi válasza kp78 (#8221) üzenetére


sbazsi
veterán

már hogy futna abban a pillanatban, amikor ráteszem a telefonra az akksit?!

(#8239) vp.isti


vp.isti
csendes tag

Én is ma kaptam meg és minden volt a dobozba, nagy szerencsémre. Nagyon bejön eddig, durván szól rajta a zene :R

Ez nem egy telefon, ez Nokia

(#8240) Balli


Balli
őstag

Hátlapot tudtok hol lehet legolcsobban (max: 4k) venni Budapesten? Vateran arulnak 4-ert, de akkor mar inkabb megvennem szemelyesen boltban

Athens 2004

(#8241) VD válasza Balli (#8240) üzenetére


VD
őstag

Milyen színű kell és mennyire sürgős?
A gigatel-nél van piros elő és hátlap 4 rugóért. A többi drágább egy ezressel.
A Speedshopban meg 4165Ft az összes színben, de náluk most épp nincs raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#8242) Balli válasza VD (#8241) üzenetére


Balli
őstag

Kiraly koszi! a piros az jo is, meg is rendelem a gigateltol.
Igazabol nem surgos csak azert kell mert a regi hatlapon a kamera elotti mualyag plexi berepett es ezert homalyos kepeket keszit

Athens 2004

(#8243) sbazsi válasza Balli (#8242) üzenetére


sbazsi
veterán

azért repedéstől függetlenül nem egy díjnyertes a fényképezője... :U

(#8244) nubyy válasza neo2003 (#8235) üzenetére


nubyy
aktív tag

Igen, ott. Latom neked mar nem volt szerencsed vele, pedig nem is olyan sok ido telt el azota.

(#8245) VD


VD
őstag

Basszus, leszedtem az ovi storeból ezt hülye "jumpy bug" nevü játékot és nem bírom lerakni. :DDD
Full egyszerű, full buta, de nagyon addiktív marhaság. Jah és free, de viszont alkalmanként csatlakozik a netre max 100kbyte forgalommal!!!!

[ Szerkesztve ]

(#8246) cserike6 válasza VD (#8245) üzenetére


cserike6
csendes tag

Igen Ovi Store-on vmi baromi jó cuccok vannak és egy csomó free. Nekem a Loco Rocco a kedvencem (mondjuk az nem Ovi Store-os, de hihetetlen jó). I'm lovin' it!
Ja és azt akartam kérdezni h pl leszedtem a guitat hero-t de nem teljes képernyőn megy hanem behoz ilyen iránygombokat holott a játék meg a touch-ot is érzékeli. Ezt nem lehet vhogy eltüntetni h teljes kijelzős legyen a game???

[ Szerkesztve ]

(#8247) footy


footy
addikt

Sziasztok!

21.0.025ről megéri újabbra frissíteni?

(#8248) bazsika89 válasza footy (#8247) üzenetére


bazsika89
tag

Nem......Bocsi de ott a kereső, igen sok komment kijön ha beütöd az új soft számát.

Amúgy azt mondják gyorsult a teló.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#8249) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nah ma voltam a t-réfa szolgáltatónál és leadtam a vezetékes telefont közben volt fél óra míg vártam. Volt egy 5800 meg egy 3gs. Szanaszét tapicskoltam mindet. De nekem bejött a Nokia eléggé, az almát meg inkább megeszem vagy termelem :D A kérdésem az, hogy mennyire maradandó a telefon vigyázó kezekben? Ha tokban babusgatva sikerülne megóvni 3 évig akkor beleölök 20k-val többet mint akartam, de ha tényleg kibirja. Akinek ötlete van ne habozzon. Előre is köszike :R

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8250) vp.isti


vp.isti
csendes tag

Na első nap frissítettem a teló szoftverét 21-esre, de a 30as szoftot nem találja a Nokia program :F Azt hogy lehet rávarázsolni? thx

Ez nem egy telefon, ez Nokia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.