Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) Sly Bp. válasza - = Zk = - (#8050) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Amire odamész ez a rendes ember már nem lesz ott mert eléggé gyakran cserélik a helyüket :) legalábbis a haverom hol itt hol ott dolgozott :) ahol hiány volt oda pakolták :)

[ Szerkesztve ]

(#8052) Viktoár válasza kp78 (#8039) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi,tolmácsolni fogom. :R

Üdv:Viktor

(#8053) kp78


kp78
addikt

Ezzel van valakinek tapasztalata? :U
Digia web browser

(#8054) kosturica válasza kp78 (#8053) üzenetére


kosturica
őstag

Nagyon jó kis böngésző! Most tesztelgetem. ;)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#8055) kp78 válasza kosturica (#8054) üzenetére


kp78
addikt

Flash (lite) megy vele?
Akkor ez már tényleg full képernyős?

[ Szerkesztve ]

(#8056) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

sziasztok!

egy kérdés - lehet, h csak én néztem be, de nekem úgy tűnik, mintha az ébresztés most, az új softtal késne 5 percet...

másnak van ilyen tapasztalata? :F

(pölö: 6:20kor kellett volna kelteni, első csörgésre felültem, lenyomtam és látom, h 6:25 van - és ez két egymást követő napon!)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8057) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Alapértelmezett programokat h lehet módosítani?
Rámegyek, mondjuk a képekre, ott van képnéző, át akarnám rakni a Photo Browser-re de ha rábökök csak a képnéző van.... help me plz, thx :)

(#8058) tomy25


tomy25
tag

Hello!

Nekem lenne gy olyan problémám, hogy amikor felraktam a simon nevu jatekot a telora ( http://5800.blog.hu/2009/07/18/simon_touch_classic ) , vagyis ehhez tudom kötni a hiba megjelenését, akkor létrejött nekem a képernyő felén egy virtuális billentyűzet. Na most ez nem is lenne baj ebbe a játékba, de ami a legrosszabb, hogy az opera miniben is benne van, és ezáltal csak fél képernyőn tudok netezni vele. Nagyon idegesít és zavar.

Remélem valaki tud megoldást a problémámra. :R

Közben találtam egy képet a problémámrol: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8059) kosarob8 válasza bolondember (#8056) üzenetére


kosarob8
aktív tag

nem lehet hogy már a szundira ébredsz? :D

nekem rendesen szokott ébreszteni, bár már rég fenn vok amikor csipog, de csak biztonság kedvéért van beállítva (21-es soft)

(#8060) kp78 válasza tomy25 (#8058) üzenetére


kp78
addikt

Mennyi mindenre jó a kereső ;]
[link]

(#8061) tomy25 válasza kp78 (#8060) üzenetére


tomy25
tag

Áhh, kössz szépen :D

(#8062) kp78 válasza kosarob8 (#8057) üzenetére


kp78
addikt

Beállítások > telefon > alk.beállítások > alapértelmezett alkalmazások > képek megtekintése.
Hogy át lehet-e tenni photo browserre azt nem próbáltam :U

bolondember
Most kétszer is beállítottam ébresztést, de mindig pontos volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#8063) kosarob8 válasza kp78 (#8062) üzenetére


kosarob8
aktív tag

itt voltam, de nem tudtam átrakni... ha nem lehet átrakni akkor mi értelme lenne? :F :((

(#8064) Karma válasza kosarob8 (#8057) üzenetére


Karma
félisten

S60on az nem igy megy. Modern operacios rendszer FTW! Valamelyik fajlkezelonek volt egy olyan modulja, ami tudta szerkeszteni a MIME tipusok es a fajlkiterjesztesek programhoz rendeleset, sajnos nem tudom melyik volt az, se hogy 5th-en mukodik-e. Regen a SymTorrent bongeszovel osszehergelesevel kapcsolatban olvastam rola, lehet hogy ezen a nyomon el lehetne indulni.

“All nothings are not equal.”

(#8065) kp78 válasza kosturica (#8054) üzenetére


kp78
addikt

Én is felraktam, tényleg nem rossz :K
Pláne ha nem fog állandóan kilépni, mint az opera mini :U

(#8066) kosarob8 válasza Karma (#8064) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Fene vinné el.. na akkor majd lehet neten bogarászok, hátha találok rá vmi megoldást...

(#8067) bolondember válasza kosarob8 (#8059) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

aa baj az, h 9(!!!) percre van beállítva a szundi (SE óta így a jó).

@kp78: kipróbálom majd holnap reggel is - az összes ébresztés ilyen minden munkanapon ismétlődő, csak inaktív-aktív...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8068) kp78 válasza kosturica (#8054) üzenetére


kp78
addikt

Neked sikerült bármilyen oldalra is belépni ezzel a böngészővel?
Nekem még PH-ra sem sikerült, de egyéb más oldalra sem, ahol felhasználónév, és jelszó kell.
Böngészni jó vele, mert tényleg teljes képernyős, de ha belépni nem lehet vele sehova :W
Ja és PH-ra mikor be akartam lépni, kétszer is elszállt :(((

(#8069) kosturica válasza kp78 (#8068) üzenetére


kosturica
őstag

Helló! Én csak a NP.hu-t próbáltam, simán beléptem jelszavammal.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#8070) kp78 válasza kosturica (#8069) üzenetére


kp78
addikt

Esetleg majd tegyél egy próbát, ha lesz időd :R
De azért majd tesztelgetem még én is.

(#8071) kosturica válasza kp78 (#8070) üzenetére


kosturica
őstag

Szia! Simán beléptem a PH fórumra.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#8072) kp78 válasza kosturica (#8071) üzenetére


kp78
addikt

Hát akkor nem tudom nekem miért sz@rakodott :U
Majd este nyúzom még.

(#8073) makaveli666


makaveli666
senior tag

Nem tudtok valami olyan helyet ahonnan brando fóliát ingyen hoznak házhoz?
Vagy Szegeden ahol nem kell megrendelni hanem van.

[ Szerkesztve ]

(#8074) IkszIpszilon válasza kp78 (#8037) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

Akkor leírom részletesebben.
Vannak olyan élethelyzetek melyekben arra lenne szükségem, hogy csak bizonyos emberek tudjanak hívni és vannak olyanok amikor azt akarom, hogy bizonyos emberek ne tudjanak.Az általad említett megoldás nem megfelelő számomra.Pl. szám nélküli(magántelefonszámok) hívások ellehetetlenítésére.
Ha az egész telefonkönyvemet egy csoportnak jelölöm és aztán csak annak a csoportnak engedem a profiloknál, hogy hívhasson akkor csak a telkönyvben lévő számok esetén cseng ki a készülék?A többi hívásról kapok értesítést vmilyen. formában?Hatással van az smsekre is a szűrés?Még mindig várok egy hívásszűrőprogramot amely rendelkezik az általam áhított funkciókkal.
Visszahívós SMSt lehet vhogy tiltani?

[ Szerkesztve ]

X.Y.

(#8075) Karma válasza IkszIpszilon (#8074) üzenetére


Karma
félisten

google://S60 blacklist

“All nothings are not equal.”

(#8076) kp78 válasza IkszIpszilon (#8074) üzenetére


kp78
addikt

"Visszahívós SMSt lehet vhogy tiltani?"
Beállítások > hívás > és ott a harmadik, hogy híváselutasítás üzenettel.
Ha erre gondoltál :U

Értettem a problémád.
Amit én adtam tippet, ott a csoportban lévő számok csörögnek hanggal, az összes többi ember hívása pedig bejön, de néma marad a telefon.
Tehát ők azt fogják hinni, hogy Te nem vetted fel, nem pedig azt, hogy nem vagy elérhető.
Amit Te akarsz, azt a korábbi nokiákban talán zárt csoport opciónak hívták, de ebben nem találtam ilyet, meg mintha fizetős is lett volna. :U

Nocsak mi van itt (de csak demo): Best Blacklist Nokia 5800 :)

[ Szerkesztve ]

(#8077) makaveli666


makaveli666
senior tag

VALAKI HELP FONTOS LENNE!!!!
Át szeretném írni a telefonom product code ját, csakhogy az a baj hogy mikor rádugom a tellát a gépre, utána elindítom a progit valamiért a program nem érzékeli hogy telefont dugtam volna rá. Valaki valami tipp?

(#8078) IkszIpszilon válasza kp78 (#8076) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

Visszahívós sms alatt nem a hívás smssel történő elutasítására gondoltam, hanem a trémobil ocsmányságára mikor a pénzzel nem rendelkezők a kettőskerszet megnyomásával zavaró smst küldhetnek szegény gyanútlan trés társuknak

X.Y.

(#8079) kp78 válasza IkszIpszilon (#8078) üzenetére


kp78
addikt

Vodás vagyok jó ideje, ilyenről még nem is hallottam, hogy van :B
Amikor T-s voltam még nem volt.
Bár néha jól jöhet, de lehet nagyon zavaró is. :U
Ha ezt az smst magától az ügyféltől kapod, akkor szerintem nem nagyon tiltható, ha központi szám küldi, akkor az ügyfélszolgálat talán le tudja tiltani.

(#8080) IkszIpszilon válasza kp78 (#8079) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

Maga az ügyfél küldi sajnos.

X.Y.

(#8081) IkszIpszilon válasza kp78 (#8076) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

Best Blacklistet megtaláltam már én is, ez még nincs kész és majd csak egyszer lehet megvenni a programot vagy... ?Tud vki regisztrációs kódot hozzá?(egyébként ez minden igényt kielégítene ami részemről felmerült-esetleg lehetne magyarul-)

X.Y.

(#8082) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok,
most tervezem egy 5800 vásárlását, és az lenne a kérdése, hogy szerintetek egy garancia nélküli 5800-át érdemes-e venni? Persze tudom hogy mindenkinek azt mondja először, hogy nem, de mégis, milyen problémák jelentkezhetnek rajta, amiket gariban ingyen megjavítanának? Illetve vásárláskor mire figyeljek oda? (Tudom, a pénzemre...) Ki lehet szúrni esetleg valahogyan,hogy ez a készülék nincs rendben?
Erre a béna kérdésre nem béna válaszokat várok(lehetőleg)!
Előre is köszönöm mindenkinek!

meg

(#8083) Sly Bp. válasza peugeotmate (#8082) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ebben sajnos eléggé sok minden elszállhat! A Fő gond a szoftver volt és még mindig az de az gari nélkül is meglehet oldani! A haverom telefonjában cseréltek már hangszórót! Én pedig úgy vittem egyszer vissza a Nokia-ba hogy kidobták a kukába mert valami tök jó baja volt hogy ők sem tudták mi az! Gari nélkül ilyet ne vegyél mert csúnyán ráfizethetsz! 45-ért láttam pár perce egyet itt a PH-n! Annyit megér :) de ha baja van akkor pápá!

[ Szerkesztve ]

(#8084) kp78 válasza kosturica (#8071) üzenetére


kp78
addikt

Nekem egyszerűen nem hajlandó belépni Ph-ra.
Már maga az űrlap kitöltés is érdekes, mert még csak a nevet írom be, és még nem is nyomok ok-t, mégis egyszerre tovább lép.
Bár amikor először beléptem, rányomtam, hogy jegyezze meg az adatokat, de attól nem lehetne ilyen birka.
Ha kicseszek vele, és először beírom a jelszót, majd a nevet, akkor kiírja, hogy belépés rendben, továbbítunk, majd bejön a fórum, de belépve nem vagyok, topiclistám nem látszik.

Gmail-be próbáltam belépni, attól megint azonnal elszállt.
Szóval ez sem tökéletes, hogy a fene enné meg :W

(#8085) - = Zk = - válasza kp78 (#8084) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Lehet elhangzott már, akkor bocsánat... :R

Cookie-k aktiválva vannak az ÚJ böngészőn belül?:U Pl nálam az alap böngésző ökörködőtt, mikor kivolt kapcsolva a SÜTI-k!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8086) kp78 válasza - = Zk = - (#8085) üzenetére


kp78
addikt

Próbáltam így is, úgy is, de sehogy sem jó.
Pedig maga a böngésző tetszene :U

(#8087) - = Zk = - válasza kp78 (#8086) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nah, akkor lehet meglesem. Nálam még a V21-es szoft figyel. Nálad, gondolom már megtörtént a csere.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8088) kp78 válasza - = Zk = - (#8087) üzenetére


kp78
addikt

Egy próbát megér. Nálam már 30-as fw van :K

(#8089) kosturica válasza kp78 (#8084) üzenetére


kosturica
őstag

Egy hibát már én is felfedeztem! Ha a Youtube-on akarok belépni a felhasználói nevemmel, kilép! Majd javítják, ez még béta! :K

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#8090) makaveli666


makaveli666
senior tag

valaki tud tippet adni hogy az OPDA (cer, key, filek beszerzése) oldalon már 36 órája regisztráltam, de még mindig nincs meg a filem... valamit elronthattam?:S

(#8091) kp78 válasza kosturica (#8089) üzenetére


kp78
addikt

Ja, hogy béta?
Ezt nem tudtam, de akkor bízzunk a mielőbbi javításban. :)

makaveli666
Én sajnos :(

[ Szerkesztve ]

(#8092) psanta


psanta
csendes tag

Sziasztok,

pár napja van 5800-as telefonom. Biztos volt már téma csak lusta voltam rá keresni, hogy ékezetes betűkre a telefonkönyvbe nem lehet keresni?

Kösz,
Péter

(#8093) kp78 válasza psanta (#8092) üzenetére


kp78
addikt

Arra nem, sajnos még a 30 szofttal sem :(

(#8094) - = Zk = - válasza kp78 (#8093) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah ez nekem új:U :B :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8095) asysoft válasza bolondember (#8056) üzenetére


asysoft
aktív tag

Nekem új szoftverrel totál megőrült a telefonom, néha már nem sok választott el attól, hogy a falhoz vágjam (pl mikor nem tudtam felvenni a hívást, mert kiszürkítette a képernyőt, mintha felugró menü jelent volna meg. Ja, és persze utána lefagyott:) ). Ébresztésnél pl első időpontot ignorálja (mindig 5 időpontot állítok be 1-2 perc eltéréssel, mert hajlamos vagyok visszafeküdni :D ), bár ezt ma nem csinálta, de cserébe szótár program használatakor becsíkozta a kijelzőt, majd resetelt. Ovi Store program is kilép folyton, programok lassabban lépnek ki, és még csomó dolog... Egyszóval nagyon megbántam, hogy frissítettem a szoftvert. Esetleg egy hard reset megoldhatja a fentieket? Vagy van valami mód, hogy downgradeljem? (Amúgy pannonos a telefon, FOTA-n frissítettem).

(#8096) jety91 válasza asysoft (#8095) üzenetére


jety91
őstag

Igen én általában szoktam egy FW frissítésnél hard resetelni :K
(Ez kb olyan mint amikor Windowst telepítesz és vagy leformázod a c-t vagy csak frissíted.)

Hívással kapcsolatban nekem is volt ilyesmi, de türelmesen vártam picit és sikerült felvenni (21 fw). :DDD Amúgy azt mondják, hogy nem árt 1-2 naponta újraindítani pontosan ilyen hibák miatt, ha sokat nyomkodod a telót.

Az ébresztős dolgot nem vágom :F Beállítasz egy időpontot és ahhoz még perencként 5öt?Nem egyszerűbb ha beállítasz egyet és a szundit perenckéntre állítod?
(óra->opciók->beállítások->Jelzéshalasztás ideje)

Többi dologot meg szerintem a hardreset megoldja.

Én amióta frissítettem egy panaszom sincs a telóra. Gyors ,megbízható, nem fagy és azt csinálja amit én akarok.

[ Szerkesztve ]

(#8097) kunokb


kunokb
csendes tag

Üdv!
Már napok óta próbálkozom feltelepíteni a 30-as szoftot, de folyamatosan a következőt írja ki keresés és kapcsolódás után:
"Hiba történt. A letöltés később folytatható"

Ilyenkor mi van? :F

(#8098) kp78 válasza kunokb (#8097) üzenetére


kp78
addikt

Újraindítás volt a telefonon?
Esetleg vedd ki az akksit is, várj kicsit és rakd vissza.
Az egyik vodásnál nekem is ezt írta ki kétszer, de aztán egy restart után folytatásra nyomva befejezte.
Telefon kóddal nincs lezárva ugye?

(#8099) kunokb válasza kp78 (#8098) üzenetére


kunokb
csendes tag

Igen, nemrég újraindítottam, az akksit csak pár másodpercre szedtem ki... Most megpróbáltam úgy is, hogy vagy 5 percre kivettem... Nem megy így sem, a jelenség ugyanaz... :(
Nincs lezárva kóddal a teló... Annó a 20-as szoftot szervízben rakattam rá, onnantól a 21-est már itthon, hasonlóképpen, ahogyan most ezt is szeretném...
Picit bosszantó :U

(#8100) kp78 válasza kunokb (#8099) üzenetére


kp78
addikt

Érdekes.
Nekem talán kétszer, vagy háromszor dobta ezt, de aztán rendbe lett.
Próbálj a böngészőben egy cache törlést végezni, bár ezt lehet, hogy nem oda menti le, de egy próbát megér. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.