Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) VD válasza linkoln001 (#8450) üzenetére


VD
őstag

Kijelzőt nem tudom ki fikázta, az egyik legjobb a mostani mezőnyben.
A hangszórókkal az első szériánál volt gond, ez már nagyon régen javítva van. Ha mégis kifogna az ember egy ezer éves darabot, akkor is ez garanciális hiba és javítja a gyártó.

Nem nem éri meg ilyet venni! Vegyél mást! Ajánlunk valami jó kis samsungot, most az a menő! Mi csak azért dobtunk itt össze majd 9000 hozzászolást, mert megvettük és gyorsan eladtuk annyira szar, aztán csak várjuk, hogy megkérdezze valaki, hogy érdemes-e megvenni és gyorsan lebeszéljük róla.

(#8452) linkoln001 válasza VD (#8451) üzenetére


linkoln001
tag

igen látom hogy elég sok hozzászólás van!
de annyi embert mondta hogy szar........
de nem érdekel ugyis ilyet fogok venni!

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&sfor_exac=&sfor_some=&sfor_none=&suser=linkoln001&sival=&sctyid=&scmpid=&swanna=

(#8453) jety91 válasza linkoln001 (#8452) üzenetére


jety91
őstag

Sosem értettem, hogy ilyen téren miért ad az ember más véleményére (főleg ha szar).
Ha speciel nekem tetszik egy telefon tudásra és fogtam is a kezemben akkor azt fogom venni :U

(#8454) VD válasza linkoln001 (#8452) üzenetére


VD
őstag

"de annyi embert mondta hogy szar........"
És ennek a rengeteg embernek ilyen telefonja van? Használták már?

Nem, hibátlan ez a készülék sem, ez tény.
Környeztetemben van egy pár darab. Közülük a többség azt sem tudja mi az a symbian, meg nyilt operációs rendszer. Rátöltött egy valag mp3-at és tényleg zenetelefonnak használja elégedetten. A másik fele meg tudja mire képes az eszköz és kihasználj, néha már túlfeszítve a húrt szarrá moddolja. Vagy valami félinfó alapján neki áll berhelni és persze hazavágja. Ilynekor persze a telefon a szar, mert a user az soha nem hibázik. Minden második topikban fikázzák az anyagminőséget. Nem tudom ezt mirealapozzák, ez a telefon csincs rosszabúl összerakva mint bármelyik másik. Tény, hogy egy fém E-series-nek jobb a minőség érzete.

Ha tetszik és erre vágysz akkor nem hulla mindegy mit mondanak mások? Néhogy már a haver döntse el neked mi a jó.

(#8455) footy


footy
addikt

Kapott valaki sms-t hogy van új szoftver?
Mert én kaptam csak egyenlőre nem vagyok wifi közelben hogy kipróbáljam.

(#8456) blt.62


blt.62
őstag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék,hogy tudtok e arról,hogy a közeljövőben megjelenik olyan nokia ami tudásra legalább tudja azt amit az 5800-as,esetleg jobb anyag minősége lesz mint ennek? Az N97 nem érdekel mert tiszta műanyag és sokan panaszkodnak a szoftver problémák miatt. Az 5530-ban nincs navigáció. Szeretem nagyon az 5800-am,de előbb utóbb megkell válnom tőle,hogy ne bukjak nagyon sokat rajta. Várom válaszotokat. Köszi!

MegtorloXp

(#8457) makaveli666


makaveli666
senior tag

nincs új frissítés.

(#8458) Karma válasza makaveli666 (#8457) üzenetére


Karma
félisten

Egy masik 5800.topikban volt, hogy a Nokia a 30-as frissitest kuldozgeti SMSben. Ez mar a 21-esnel is igy volt, enyhe faziskeses...

“All nothings are not equal.”

(#8459) Csepy válasza blt.62 (#8456) üzenetére


Csepy
őstag

Én az 5800 Navigation Edition-t várom.
Végre fémkeretet kap, és az oldalais matt műanyag lesz, nem ez a fényes borzaolom.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#8460) sheep válasza Csepy (#8459) üzenetére


sheep
addikt

sztem nem sok értelme van annak a telefonnak
a fém keret valszeg felmegy a sima 5800-ra is, a gyári navigáció nem igazán használható, a garmin simán veri
az 5800 garminnal tökéletes a navigációra, naponta használom
szóval én nem adnék ki pénzt erre a telóra

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#8461) kp78


kp78
addikt

Sajnos egyelőre erre is várnunk kell :F

(#8462) VD válasza Csepy (#8459) üzenetére


VD
őstag

Az a fém keret, egy króm hatású műanyag...
Ugyanaz lesz mint a jelenlegi 5800, csak adnak hozzá egy korlátlan Nokia Maps licenszet + autós tartozékok.

(#8463) Csepy válasza VD (#8462) üzenetére


Csepy
őstag

Nem, az a keret fémből van és nekem ami nagyon fonts, hogy sokkal jobb minőségű, matt műanyagból lesz a ház többi része, nem ebből a csillogós rettenetből.

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#8464) jety91 válasza VD (#8462) üzenetére


jety91
őstag

Biztosan fém keret lesz...

(#8465) VD válasza jety91 (#8464) üzenetére


VD
őstag

Csak úgy kiváncsiságból. A vágyaitokon túl mi enged arra következtetné, hogy fém lesz?
Egy tetves szó sem esik a hírekben arról, hogy a színét leszámítva, anyagában is változna a burkolat. Egyedül a fórumokban ábrándoznak róla a hozzászólok, mint itt. De ha linkel valaki egy érdemi infót arról, hogy fém lesz akkor utólagosan elnézést kérek. De addig maradjuk meg a realitások talaján, és higyünk a klaszikus reklám szlogennek: "mert ez műanyag"

[ Szerkesztve ]

(#8466) jety91 válasza VD (#8465) üzenetére


jety91
őstag

Remélem egy Komári gyárban dolgozó embertől kapott infó megfelel hiteles forrásként.(Igen itt is gyártják már)

(#8467) VD válasza jety91 (#8466) üzenetére


VD
őstag

:U Hát ez így, hogy is mondjam, karcsú.
Ez egy elég lényeges változás, ehhez képest sehol nem ejtenk egy szót se róla.

De tudod mit, legyen igazatok és tényleg legyen fémből. :K

(#8468) Viktor0610 válasza jety91 (#8466) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Messziről jött ember azt mond, amit akar... ;]

(Csak viccelek, természetesen hiszünk neked! ;) )

Xiaomi 13T

(#8469) linkoln001


linkoln001
tag

viszont ha vki tud ilyen telefont légyszi írjon már rám!
ph-n már végignéztem az összes hirdetést!

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&sfor_exac=&sfor_some=&sfor_none=&suser=linkoln001&sival=&sctyid=&scmpid=&swanna=

(#8470) peugeotmate válasza linkoln001 (#8469) üzenetére


peugeotmate
őstag

Milyen telefont? :U Ha az 5800 Navigation Editionra gondolsz akkor még várhatsz... Bár nem értem, miért nem jársz utána jobban...

[ Szerkesztve ]

meg

(#8471) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hali!

A jobb felső sarokban folyamatosan villog egy kis boríték, és ha megnyitom, azt írja hogy "SIM-mem megtelt". Mindent próbáltam vele, nem tudok mit csinálni. SIM kártyán már gyak. semmilyen adat sincs. Ma vásárolt, szűz telefonba tettem bele a kártyát és egyből ezt írta ki. Utána átmásoltam és töröltem a SIM-ről a névjegyeket. Semmi változás. Restart sem segít. Mi lehet a megoldás?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8472) jety91 válasza Motion_Blur (#8471) üzenetére


jety91
őstag

Valakinek volt már hasonló problémája itt, de nem tudom már mi volt rá a megoldás.
Megpróbálom megkeresni

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8473) Karma válasza Motion_Blur (#8471) üzenetére


Karma
félisten

Nem a kontakt memória telt meg, hanem az üzenetmemória! Menj be az Üzenetek alkalmazásba, Opciók, SIM-üzenetek (vagy valami nagyon hasonló) és ott pucolj.

“All nothings are not equal.”

(#8474) Motion_Blur válasza Karma (#8473) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, köszönöm közben már visszaolvastam és tényleg tele volt a SIM-üzenetek :B :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8475) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

kövi kérdés: ebben mi nem oké? mert nem játssza a képet, csak a hangot :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8476) lazsi válasza Motion_Blur (#8471) üzenetére


lazsi
tag

Milyen régi a SIM kártyád?
Nekem azért nem küldött SMSt meg nem ment a WAP meg a mobilnet mert régi volt a SIMem (kb 10 éves). Vicces mert régi telómmal mentek ezek a dolgok, de ezzel az új nokiával nem. Bementem vodkába, csaj mondta, hogy ez szokott lenni a gond, adott egy új SIM-et azóta minden faszán műxik.
Szal szerintem egy próbát megér, hogy bemész szolgáltatódhoz és kérsz egy új SIMet ha régi a mostani.

(#8477) VD válasza lazsi (#8476) üzenetére


VD
őstag

Mint olvashatod, már megoldódott az ügy. A simkártya üzenet memóriája volt tele.

(#8478) CASper666 válasza Motion_Blur (#8475) üzenetére


CASper666
tag

Próbáltad másik codec kiválasztásával konvertálni? Lehet hogy a H264 nem tetszik neki. Egyébként a képarány, felbontás, fps, és bitráta jó kell hogy legyen. Nekem ezzel a progival szépen játszható a végeredmény hasonló paraméterek közt. Annyiban különbözik, hogy az avc-ben mp4-et adok meg kodeknek. :DDD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#8479) CASper666


CASper666
tag

Nekem viszont az lenne a kérdésem hogy flash-t hogy lehet kitenni háttérnek (hogy mozogjon is)? Egyszerűen nem értem hogy egy ilyen telón ezt alapból nem lehet. :W
Vagy csak én lennék ilyen szerencsétlen? :O

[ Szerkesztve ]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#8480) Karma válasza CASper666 (#8479) üzenetére


Karma
félisten

Régen is csak képernyővédőnek lehetett. Ennyire futja.

“All nothings are not equal.”

(#8481) CASper666 válasza Karma (#8480) üzenetére


CASper666
tag

Nekem az n73-ason is be lehetett tenni háttérnek, és haver hajtogatós hatvanvalahanyasán is. :F Ezért gondoltam hogy akkor már ezen miért ne?
Annyira nem fontos, de jól jött volna :DDD
Próbáltam már valami progit is (nem emlékszem a nevére) ami erre a célra volt, de nem működött azzal sem. :F

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#8482) szkury válasza footy (#8455) üzenetére


szkury
tag

én is kaptam! :U
de gondolom arra ami már megvan most!

én egy jó ebook olvasóra várok, vagy legalábbis pdf, doc, rtf. :W

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#8483) rakloo


rakloo
aktív tag

Hello!

Ma vásároltam eggyet eme készülékből és nem tudom,hogy hova kell rakni az alkalmazásokat amiket leszedtem,hogy induljanak.Mert valamilyen licensz-es ,dátumos valamit ír.
Valaki tudna segíteni?

555-SHOE

(#8484) MarKoo


MarKoo
őstag

Visszaléptem az 5800 tulajok táborába. Hála istennek... :B :)

Nagyon hiányzott már, csak szegénynek letört a hátlapja... :(

[ Szerkesztve ]

(#8485) jety91 válasza rakloo (#8483) üzenetére


jety91
őstag

Olvasd el:[link]

MarKoo: Hogy sikerült azt összehozni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8486) peugeotmate válasza MarKoo (#8484) üzenetére


peugeotmate
őstag

Miről pártoltál vissza? :U Amúgy engem is érdekelne,hogyan sikerült eltörnöd a hátlapot!

[ Szerkesztve ]

meg

(#8487) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kb. 2 hónapja váltottam nagy reményekkel Samsung F480-ról Nokia N82-re. De hatalmasat csalódtam. Ezt a telefont úgy vettem, hogy nem voltak elvárásaim, nem "hergeltem magam." És 2 nap után azt kell mondjam, nagyon pozitív benyomásaim vannak! Sőt, szinte csak pozitívak! Féltem attól, hogy ez is műanyag, de sokkal jobban össze van rakva. Nem recseg, nem ropog, pontosak az illesztések! Öröm használni komolyan mondom, eddig semmilyen bug-ba nem futottam bele, pedig a 21-es szoft van rajta (azt valaki leírhatná, hogy miként lehet a legegyszerűbben frissíteni a 31-esre). Sikerült a filmeket is fasza minőségben átkonvertálni (ezzel), brutális a hangja is a telefonnak, a magas hangos se torzítanak be ful hangerőn. Egyelőre le a kalappal :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8488) MarKoo válasza jety91 (#8485) üzenetére


MarKoo
őstag

Egy ismerősöm elejtette, szerencsére nem magasból és nem betonra.. :U Így tört le, de már kerítettem hozzá hátlapot, csak be kéne érte mennem.

Volt közben elég sok telefonom, de csak régiek, semmi új modell. Már akkor eldöntöttem hogy lesz még egyszer ilyen telóm, amikor eladtam. :D

(#8489) jety91 válasza Motion_Blur (#8487) üzenetére


jety91
őstag

Akkor szerencsés vagy, általában ez is recseg, ropog :DD
A fullhangerőről meg annyit, hogy óvatosan bömböltesd azért, semmi sem szereti ha sokat szól fullhangerőn :)

A szoftverfrissítés legegyszerűbb FOTA-n. (tárcsázóba: *#0000#, opciók->frissítések ellenőrzése)
Ehez ajánlott a WIFI kapcsolat.

(#8490) rin02


rin02
aktív tag

az igaz ennél a telónál, hogy a navigáció szinte használhatatlan? azt mondják, hogy az IGO nem megy rá, a garmin meg nagyon rossz. (ezzel nem kötözködést, vagy rossz indulatot akarok sugározni, csak egy kérdés :) ) és most akkor 369Mhz-es procija van, vagy 434Mhz-es? mert a gsmarena.com-on 434-et írnak róla.

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#8491) kosturica válasza rin02 (#8490) üzenetére


kosturica
őstag

A Garminnal nincs semmi gond, jól fut rajta egy-két aprób hibával, 99%-os a térképe. Mi kell még? Az IGO meg még szép, hogy nem megy rajta, ha egyszerüen nem írták meg symbianra. Akinek nem jön be a Garmin a telón az meg vegye meg azt a kütyüt, és a térképeket, amin fut az IGO. A proci 369 Mhz-es.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#8492) rin02 válasza kosturica (#8491) üzenetére


rin02
aktív tag

okés, a navigációval nem vagyok teljesen tisztában, azért kérdeztem. én úgy látom, hogy nagyon jó ez a teló, de mondják hogy meg ne vegyem, mert így a symbian, úgy a symbian... szídják, mint a bokrot. azt mondják, hogy a samsung omnia i900 sokkal jobban megéri, viszont sztm nem, de meg kell fontolnia az embernek, ha ennyi pénzt ki ad egy telóra. :U nekem most lenne elsőnek okostelóm, és olyat szeretnék, ami jó pár évig megállja a helyét, és nem több 70ezer forintnál. nem tudom mire alapozni a véleményemet, míg nem tudom hogy mennyire szokott lefagyni, kiakadni a teló. légyszi írjátok meg. :) ja és még egy kérdés: a nokia 5800 xm-ban van 3D gyorsító?

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#8493) peugeotmate válasza rin02 (#8492) üzenetére


peugeotmate
őstag

A gyorskereső a barátod! :U

meg

(#8494) blueMerle válasza rin02 (#8490) üzenetére


blueMerle
veterán

A Garmin is van olyan jó mint az iGo, de ha nem felel meg ott a Sygic és az Ndrive, sőt, az Ndrive saját tapasztalataim szerint szinte mindenben jobb az iGonál. De ez a navis dolog tudod olyan hogy ahány ember annyi vélemény. Mindenki másra esküszik.

(#8495) jety91 válasza rin02 (#8492) üzenetére


jety91
őstag

Pro:
- Nyílt oprendszer, azaz kismillió programot írtak/írnak rá.
- Ha a legújabb firmware-t használod rajta gyors, stabil, megbízható
- Bődületes hangja van, telókhoz képest filmet nézni élmény rajta
Kontra:
- 3D gyorsító nincs benne
- Ha szerencsés vagy, akkor egy olyan telót kapsz ki, amiben nincs illesztési hiba (kb 1mm jobb felső saroknál)
- Stylus , illetve a tartó luk egy idő után elkopik (kb. 6-8 hónap)
- Régebbi firmware verziók sokszor belassultak (így kapod a telót, neked kell 30as-ra frissíteni)
- Kijelző eléggé sérülékeny, így egy fólia nem árt a kijelzőre
- Navigálás annyiban rossz, hogy valakinek rendesen megy, valakinek nem
Én nem használok kiegészített GPS-t (netet is használ), amivel másodpercek alatt találna jelet, így ha nem ott kapcsolom be a Garmint, ahol kikapcsoltam akkor kb. 10perc mire megtalálja a műholdakat.
(Szerintem szervizben megcsinálnák, de annyira nem izgat)

Omniaval kapcsolatban annyit, hogy Windows Mobile van rajta, amihez sokkal kevesebb program van megírva, illetve kicsi az akksija és a stylus csak úgy lóg magában a telefonhoz kötve, ha használni szeretnéd.

Élőben nem fogtam még, így film,hang ügyben nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#8496) Karma válasza jety91 (#8495) üzenetére


Karma
félisten

Azért nem lenne rossz számszerűsíteni azt a "kevesebb program"-ot. Ugyanis a WM sokkal nyíltabb, mint a Symbian, és sokkal hosszabb ideje van már a piacon, mint az S60 5th Edition - a Józan Paraszti Ész (TM) azt mondja, hogy emitt van több program, és szerintem a gyakorlatban is. Nem beszélve a .NET CF, de már a sima WINAPI-val fejlesztés viszonyáról a Symbian C++-hoz.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8497) rin02 válasza jety91 (#8495) üzenetére


rin02
aktív tag

okés, köszönöm. hát az Omniáról szinte mindent tudok, mert egykor "bele voltam zúgva". talán azt a telót ismerem a legjobban az összes közül, meg persze az én kis egyszerű samsung d900i-met. szerintem a telóvásárlás még várat magára sajnos :( igaz, hogy nincs tökéletes teló, de próbál az ember ugye a legjobbat kiválasztani, nos , ez elég körülményes és néhez feledat, de a végén megéri :) és azt esetleg még vki meg tudná mondani, hogy mekkora ebben a telóban a videókártya?köszönök mindent :R

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#8498) ben11 válasza rin02 (#8497) üzenetére


ben11
őstag

Ööö,videókártya? Ha memóriakártyára gondolsz 8gigásat adnak hozzá.

(#8499) jety91 válasza Karma (#8496) üzenetére


jety91
őstag

Fogalmazzunk, inkább úgy, hogy lassan de ki fog öregedni, ha nem újítják fel :)

Meg lehet az elfogultság beszélt még belőlem :B

[ Szerkesztve ]

(#8500) rin02 válasza ben11 (#8498) üzenetére


rin02
aktív tag

videókártyára gondoltam, mert tudtommal minden telóban újabb generációban van ilyen, és erről nagyon kevés helyen írnak, azért kérdezem meg

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.