Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19551) 64b0r válasza tototos (#19548) üzenetére


64b0r
aktív tag

Úgy működik, hogy beállíthatod, hogy mi legyen a legsötétebb beállítás, amire még leveszi a világítást. Azaz legsötétebbre állítva napfényben maxon világít, sötét szobában minimumon megy, hogy ne vakítson. Kb 3 mp-et vesz átlagul, gondolom, hogy annál rövidebb fényváltozás miatt ne villogjon a kijelző fénye. Próbáld ki ezt: leveszed a legalacsonyabbra a beállítást, és fényes helyen (de ne közvetlen napsütésben, mert úgy nem sok látszik) letakarod a kezeddel a kijelző feletti részt. Ha jól csináltad, akkor el fog sötétedni a kijelző.

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#19552) Quasi_modo válasza tototos (#19550) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hmm. Mivel nekem i8910 van ezért kérdezném, hogy 5800 ki lehet kapcsolni az automatikus fényerő szabályzást ? Mert ha igen, akkor lehet, hogy ki van kapcsolva.

szerk: valamint ahogy felettem leírták, azt kell látnod a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

valami

(#19553) rin02 válasza tototos (#19550) üzenetére


rin02
aktív tag

Nem is tudtam, hogy ilyet is tud ez a telefon. Néha mondjuk láttam, hogy levesz a fényerőből, de nem gondoltam volna hogy ez miatt. A fényérzékelő a másodlagos kamera melletti érzékelő lenne?

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#19554) #67688960 válasza rin02 (#19553) üzenetére


#67688960
törölt tag

az az

(#19555) tototos válasza rin02 (#19553) üzenetére


tototos
őstag

Jah tud ilyet, én még annyira nem vettem észre, igaz nem is sokat használtam változó fényviszonyok között. Nem tudom melyik a fény és melyik a távolság érzékelő.

(#19556) jety91 válasza tototos (#19555) üzenetére


jety91
őstag

Gondolom a sőtét a fényérzékelő :))

(#19557) Penyus


Penyus
senior tag

Valaki tud mondani jo viruskeresot a telora? Mert ugy jartam hogy raktam ra penzt, prepaides kartyara, aztan valami virus izombol netezgetett es par nap alatt el is tapsolta a zst. Hard resetelni meg nincs kedvem.

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19558) kali válasza Penyus (#19557) üzenetére


kali
legenda

biztos, hogy vírus volt? :U

(#19559) Penyus válasza kali (#19558) üzenetére


Penyus
senior tag

Ha mimas lenne?:) De baromi ugyes, mindenaron netre akar menni, de csak a logban latszik, nem jelzi ki a kapcsolatot a gep. Most is probalja az osszes elmentett wifi apt, a web n walkot a t-mobie gprst. Csak ugye nem tud menni mert a wifi apt kihuztam, penz meg nincs.

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19560) rin02 válasza Penyus (#19559) üzenetére


rin02
aktív tag

" A Platform Security és az ARMv6-os architektúra bevezetése óta egyetlen támadási felület maradt a rendszer ellen: a legitim alkalmazásokba csomagolt rejtett, később aktiválódó kártékony funkciók, melyek az aláiratás során nem jelennek meg. Erre eddig még nem volt példa szerencsére, de ha jönne is, egy víruskergető program akkor se tud mit tenni vele."

Rövidebben: nincs vírus, ami ezt okozza, hanem valami program az, ami folyamatosan csatlakozni akar a netre. Esetleg még a Nokia Térképek is lehet az a "vírus", ha nincs letiltva a hálózatalapú keresés nálad. Nálam is történt ilyen, mégpedig úgy, hogy a Térképek látszólag kilépett, de fönt megmaradt a jel, és folyamatosan szedte le a pénzt. Ha leírod, hogy mik vannak telepítve a telefonodra, akkor talán tudunk segíthetünk. :)

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#19561) Penyus válasza rin02 (#19560) üzenetére


Penyus
senior tag

Huha, az a baj hogy telivan minden xarral :P. A nokia mapset meg egyszer se nyitottam meg. Az nemtom szamit e hogy azota a telot mar kikapcsoltam akksit kiszedtem es megis csinalja az agyat...

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19562) rin02 válasza Penyus (#19561) üzenetére


rin02
aktív tag

Nem, mert ha egy bizonyos program csinálja ezt, akkor az minden bekapcsolásnál elindul.

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#19563) Penyus válasza rin02 (#19562) üzenetére


Penyus
senior tag

Csak az a furcsa hogy be van allitva hogy kerdezzen ra ha valami akarja a netet hasznalni. Es megsem kerdez. Es folyamatosan probalja az osszes elmentett wifi apt meg netkapcsolatot.

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19564) Főnike


Főnike
csendes tag

Sziasztok!
Mostanában nem volt időm benézni de ami késik ugye.....kicsit olvasgattam és hülyegyereknek teljesen igaza van,mivel nekem is van szerecsém Komáromban dolgozni...

(#19565) Inarus válasza Penyus (#19563) üzenetére


Inarus
addikt

Az egy dolog. Ha te annak a bizonyos programnak a telepítésekor engedélyezted a hozzáférést, akkor már cseszheted. Ez a symbian egyik nagy hiányossága: Annyira általánosan kérdez rá a hozzáférésre sok program, hogy igazából nem derül ki konkrétan mire is kér engedélyt. Ha nem szoktál mobilnetezni, akkor talán az a legjobb megoldás, ha minden mobilnetes / wapos hozzáférési pontot törölsz a csatlakozási beállításokban.

[ Szerkesztve ]

(#19566) Penyus válasza Inarus (#19565) üzenetére


Penyus
senior tag

Akkor asszem hard reset.

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19567) Inarus válasza Penyus (#19566) üzenetére


Inarus
addikt

Ha felrakod az adott progit - amit ügye nem tudod, hogy melyik - akkor is előjön a dolog. Ha nem adod meg az engedélyt, akkor nem települ. A legjobb lenne mobilnet hiányában törölni a hozzáféréseket, vagy rájönni, hogy melyik progi az és kiváltani mással a funkcióját.

(#19568) Penyus válasza Inarus (#19567) üzenetére


Penyus
senior tag

Hat ja. Mondjuk a progik toredeket hasznalom csak. Azert vannak csak fenn mert ugye az ember szorakozott felrakott minden nyavajat. Esetleg meg valami process figyelovel lehetne megtalalni a bunost nem?

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19569) Karma válasza Penyus (#19566) üzenetére


Karma
félisten

Most akkor tudod, hogy melyik program csinalja, vagy nem? Majdnem annyira egyertelmuen fogalmazol, mint egy politikus :U

Ha esetleg nem tudnad, a telefonod viszont hackelt, vagy rendelkezel fejlesztoi tanusitvannyal a telefonodhoz (koznyelven "tudsz szignozni"), van egy programom, ami megmondja a netet hasznalo progikat. Csak most opera minivel korulmenyes elobanyasznom es linkelnem, kesobb eloszedem.

Nem tudok olyan processzfigyelorol, ami ezt tudna. Pedig nem is volt annyira bonyolult megirni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19570) Inarus válasza Penyus (#19568) üzenetére


Inarus
addikt

Én is így szoktam kísérletezni, viszont ha van egy listám arról, hogy mi kell és már túl sok dolog van fent, akkor backup a személyes adataimról (memkártyáról is csak a személyes cuccok), hr és memkártya formázás, majd újrapakolok mindent. Vigyázni kell arra, hogy ne legyen tele minden szeméttel a készüléked.
Anno még a UIQ rendszer alatt azt vettem észre, hogy ha 10 megánál kevesebb belső memórai van, kegyetlenül belassult a mobilom. Nem mondom, hogy ez s60v5 alatt is így van, de azért erre is oda szoktam figyelni minden rendszernél. Mondjuk nem kizárt, hogy ez is csak olyan hiedelem nálam mint másoknál az aksi formázás... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19571) Karma válasza Inarus (#19570) üzenetére


Karma
félisten

Az akkuformazassal ellentetben emez egy tenyleg letezo jelenseg. Igazabol sose tudni, hogy melyik alkalmazas vagy szerver hogy reagalja le a keves tarhely a C:-n problemat... A UIQ pedig ezen a fronton annyira nem ter el az S60-tol, hiszen csak Symbian (azaz szvsz annak fejlettebb formaja, RIP :()

“All nothings are not equal.”

(#19572) Penyus válasza Karma (#19569) üzenetére


Penyus
senior tag

Nem tudom. Ha tudnam boldog ember lennek. Azt a progit megkoszonnem majd ha megkerlek elkuldod pmbe?

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19573) Karma válasza Penyus (#19572) üzenetére


Karma
félisten

Linkelem inkább itt: Connections.
Nem próbáltam még a félig kiépített kapcsolatokkal, lehet hogy egy Wifit nem ártana hagynod, hogy találjon. Akkor biztosan működik ugyanis.

“All nothings are not equal.”

(#19574) Penyus válasza Karma (#19573) üzenetére


Penyus
senior tag

Okes, koszi! :R :R

[ Szerkesztve ]

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19575) Penyus válasza Penyus (#19574) üzenetére


Penyus
senior tag

Certificate error, contact the application supplyer! :W :W

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19576) Karma válasza Penyus (#19575) üzenetére


Karma
félisten

Mondtam, hogy alá kell írni, vagy hackelned kell a telefont.

Sajnos az ehhez szükséges NetworkControl jogosultságot nem lehet csak úgy igényelni... Még az Open Signed Online segítségével se.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19577) Inarus válasza Karma (#19571) üzenetére


Inarus
addikt

Megnyugtattál... :D

És még ezért anno hülyének néztek... :U

[ Szerkesztve ]

(#19578) Penyus válasza Karma (#19576) üzenetére


Penyus
senior tag

Ja bocs, igy mar megy. Aszongya hogy:
number of connections: 1
1. DvbhMar.exe
2. fcastserver.exe

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19579) Karma válasza Penyus (#19578) üzenetére


Karma
félisten

No ezek így konkrétan nem mondanak sokat, de tippelni azért tudnék. Van valami időjárásos programod telepítve? Az könnyen lehet, hogy frissíteni akarná magát is (fcastserver -> "forecast" talán).

A Dvbh meg a mobiltévét sejtet, de nem tudom mit akar egy 5800-án.

Majd egyszer ha nagyon ráérek (nem egyhamar lesz), kiegészítem azzal, hogy a SIS Registryből kikeresse, melyik csomagban került fel az adott program.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19580) rin02 válasza Penyus (#19578) üzenetére


rin02
aktív tag

Ilyen gyorsan megy a szignózás?! Azt írták a leírásban , hogy 2-3 nap, még megjönnek a .cer és .key fájlok.

Karma: Utánaolvastam a DVB-H-nak, és tényleg nincs köze 5800-hoz. TV lehetséges ezen a telefonon (SPB TV), de akkor annak más lenne a neve.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#19581) Penyus válasza Karma (#19579) üzenetére


Penyus
senior tag

Na az a vicces hogy semmi idojarasos meg tvs progi nincs a telon. Elvileg.

A szignozasnal meg csak egyszer kell azokat a fajlokat megigenyelni, utana mar a sajat gepeden el tudod intezni az egeszet.

[ Szerkesztve ]

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19582) Karma válasza Penyus (#19581) üzenetére


Karma
félisten

Most rákerestem Google-lel, és ezt találtam:

"DvbhMgr.exe和FCASTSERVER.EXE 这是移动电视的进程
以上可以通过装过扣费克星,打开移动电视的可以得知"

A Google Translate szerint ez azt jelenti, hogy a Mobile TV alkalmazás része lehet ez a két EXE. T-s vagy-e? Gyárilag nincs beépítve valami streaming TV szolgáltatás, amit véletlen beindítottál?

Esetleg összeírnád, hogy milyen csomagok vannak telepítve?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19583) Penyus válasza Karma (#19582) üzenetére


Penyus
senior tag

Tres vagyok de a telo maga gyari fuggetlen, nem a tnel vettem. Van valami live tv az appok kozott. De azt nem en tettem fel max vmi sw frissitessel johetett. Csomag annyi van rajta hogy akkor inkabb hard reszet

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19584) Penyus


Penyus
senior tag

Na leszedtem ezt a live tv szart. Mostmar nem jelez a connecitons semmi kapcsolatot. Ha ez volt az krva meges leszek.

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19585) Karma válasza Penyus (#19584) üzenetére


Karma
félisten

Ha van Open4All patch a telefonodon, akkor be tudsz nézni a C:\sys\bin könyvtárba, hogy eltűnt-e ez a két EXE :) Egyébként nagyon gyanús.
Ha a Nokia tolta rá, akkor jó eséllyel szarik a beállításaidra, és okozhatta ezt a pénzrablást. A Nokia szarjai szoktak ilyet csinálni :W

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19586) Penyus válasza Karma (#19585) üzenetére


Penyus
senior tag

Nincs fenn a patch. Ami erdekes hogy soha nem tettem fel ezt a live tvt magam meg el sem inditottam.

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19587) Karma válasza Penyus (#19586) üzenetére


Karma
félisten

No mi az állás?

“All nothings are not equal.”

(#19588) Penyus válasza Karma (#19587) üzenetére


Penyus
senior tag

Ugytunik jo. Azota semmi nem akar kommunikalni. Thx a helpet!

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19589) darál0w válasza rin02 (#19580) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nekem 1 orán belül meg volt...hétvégén előfordulhat a 2-3 nap :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19590) Karma válasza darál0w (#19589) üzenetére


Karma
félisten

A cer.s603rd.cn oldal 12 óra alatt generál, elég megbízhatóan.

“All nothings are not equal.”

(#19591) sajo13 válasza Penyus (#19588) üzenetére


sajo13
senior tag

Az a TV progi biztos, hogy nem a Nokia frissítéssel jött le, nekem nincs ilyenem és ha megkérdeznénk itt bárkit, senkinek sincs ilyen app-ja.

Nyomj egy hard resetet, majd formázd le a kártyád és aztán tiszta lappal telepítsd fel újra azokat a progikat amelyekre tényleg szükséged van :)

(#19592) darál0w válasza Karma (#19590) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

OPDArol kértem...de mint utobb kiderült ott is már csak online megy a cucc...de végülis arra jo, amire kell :)

és ugye gyorsak is voltak...

és ez az oldal, amit "linketlél" hova küldi a fájlokat, illetve honnan lehet letölteni?

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19593) Karma válasza darál0w (#19592) üzenetére


Karma
félisten

Miután megadtad az IMEI számot és a captchát, írja az oldal is.
12 óra múlva újra beírod az IMEI-t, és ott lesz a ZIP fájl és az aláíráshoz használható toolok csomagja.

“All nothings are not equal.”

(#19594) darál0w válasza Karma (#19593) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

biztos írja, csak nehezemre esik elolvasni ezt az ÉKíRÁST :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19595) Penyus válasza sajo13 (#19591) üzenetére


Penyus
senior tag

Na ez egyre jobb :) telleg hardreszet lesz a vege

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#19596) jety91 válasza Penyus (#19595) üzenetére


jety91
őstag

Nekem anno volt vmi TV-s baromság a szoftverfrissítésben. Most megnéztem és már nyoma sincsen

(#19597) cserry193


cserry193
tag

Hali!

Mostanában mindig azt csinálja a telóm,hogy nem reagál az érintésre,többször kell megnyomni. Úgy érzékeli,mintha folyamatosan rajta tartanám az ujjamat. Pl. amikor lapozom a zenéket,akkor mindig oda visszaugrik az "A"-ra ...Húzok rajta egyet,és visszaugrik az elejére Nagyon idegesítő :) Mi lehet vele?

(#19598) rakloo


rakloo
aktív tag

Ha csak a zenéknél csinálja.Akkor nincs gond,azt nekem is csinálja. Azért van mert lassan tölti be a számokat és mindig frissíti a listát ,ha vársz pár másodpercet akkor nem fog ugrálni a számoknál.hány szám van a telefonon amúgy ?:D

555-SHOE

(#19599) cserry193 válasza rakloo (#19598) üzenetére


cserry193
tag

Nemtudom,de megnézni se tudom,mert nem lép a zenékbe :) Rámegyek hogy összes zeneszám,és kijelölve marad,nem lép be. Rányomok mégegyszer,akkor meg azt érzékeli hogy görgetem lefelé a menüt :D

(#19600) Đ10Đ4 válasza cserry193 (#19599) üzenetére


Đ10Đ4
aktív tag

Szia cserry193!

Az én véleményem az hogy,
1. ha van egy adatkábeled akkor frissíted a szoftot ami rajta van!
2. Vagy, a memória kártya szemétkedik, ki veszed vissza teszed, be mész a zenelejátszó fő menüjébe és frissíted!

Írj tapasztalatot h, mi volt a gondja ha netán-tán sikerül megoldanod!
Üdv.
Dió

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.