Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19301) Yushchenko válasza club1 (#19298) üzenetére


Yushchenko
őstag

Nekem sokkal átláthatóbb 700km-eket a gépen megtervezni, mint a telefonon.

(#19302) Yushchenko válasza Gabesz1019 (#19300) üzenetére


Yushchenko
őstag

Haverom nagyon utálja a Spicát. Mióta megvette folyamatosan azt mondogatja, hogy mér nem HTC-t vett...

(#19303) Yushchenko válasza Yushchenko (#19301) üzenetére


Yushchenko
őstag

Sorry a sok postért. Itt a megoldás útvonal importálásra. Miután átvitted mapsource-ra a telefonban: Saját adatok/Kezelés/GPX importálás.

(#19304) tariattila válasza Gabesz1019 (#19300) üzenetére


tariattila
veterán

ugyan mi bajod volt az 5800 navigációjával? szerintem sokkal jobb mint a spica-é...

maga a telefon persze jobb de csak ha gmailod van és ezt használod leginkább...
zenére/navira szerintem sokkal jobb az 5800...

(#19305) Gabesz1019 válasza tariattila (#19304) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Nem az 5800-val van a bajom, hanem inkább a Symbiannal, nem igazán fejlődik, oké, hogy majd jön a 3 de az 5800-ra úgysem lesz elérhető. Androidra ott az iGo ami szerintem (és még sokak szerint) a legjobb navigációs szofver + Spica-ban kapacitív a kijelző ez nekem jobban bejön.

Ami a zenét illeti az valóban igaz, hogy az 5800 jobb, de nem igazán szoktam zenét hallgatni rajta. Egyébként Gmail-em van, és szeretem is a Google termékeit.

(#19306) tariattila válasza Gabesz1019 (#19305) üzenetére


tariattila
veterán

gúglizni nagyon klassz az tény...
Az igo jó is lenne ha nem lenne ennyire bekorlátozva liszensz és térképügyileg...
Amúgy ha zenére nem nagyon használod akkor érthető a választásod...

(#19307) Stunts666


Stunts666
őstag

Sziasztok!

Ér valamit az ilyen autós töltő és tartó??? Vagy egy kátyú után szétesik???
[link]

(#19308) hackeeeee válasza tariattila (#19304) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sztem is nagyon jó a navi. Én is terveztettem már vele több száz km-es utat, és minden gond nélkül megtervezte. Zenére meg végképp tökéletes, egy jó fülessel. :K

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19309) Dragon1004


Dragon1004
csendes tag

Valaki tudna segíteni? Az 5800-at le frissítették a szervizben 50-es szoftver ment rá de a rádió rds-e nem mükszik miért?

A súlyt nyomd,ne a dumát!

(#19310) stewe780 válasza Dragon1004 (#19309) üzenetére


stewe780
őstag

Ha ez megnyugtat: vagyunk egy páran, akiknek nem megy az 50essel.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#19311) Dragon1004 válasza stewe780 (#19310) üzenetére


Dragon1004
csendes tag

Köszi csak azt hittem a szerviz kurta el. De ha másnak is akkor jól van. Mondjuk nem nagy baj csak néha használtam a szám címek miatt.

A súlyt nyomd,ne a dumát!

(#19312) hackeeeee válasza stewe780 (#19310) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tudtommal nem csak az 50-essel voltak gondok, nem? :U

Véleményem szubjektív...

(#19313) Dragon1004 válasza hackeeeee (#19312) üzenetére


Dragon1004
csendes tag

Nekem csak az 50-el van gondom és csak ennyi. Nagyon király a telefon.

A súlyt nyomd,ne a dumát!

(#19314) hackeeeee válasza Dragon1004 (#19313) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most nem emléxek már pontosan. De úgy rémlik, mintha régebben is lett volna erről már szó, hogy nem ment.De nem tudom pontosan. Én meg nem nagyon rádiózok, csak ritkán, szal így passz. :)

Véleményem szubjektív...

(#19315) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Be lehet azt állítani a telefonnal, hogy az ID3 tagot ne olvassa be, hanem csak azokat a fileokat játsza le ami egy folderen belül van, mert valahogy szétszedi az albumszámokat és saját maga kategorizálja őket, szörnyen idegesítő. Ötlet vki?

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#19316) Inarus válasza Vikthor (#19315) üzenetére


Inarus
addikt

(#19317) Yushchenko válasza Stunts666 (#19307) üzenetére


Yushchenko
őstag

E-bay-en kb fele ennyiért vettem. Neked is inkább azt ajánlom. Gyakran leesik az ablakról, és nem egy nagyon fasza szerkezet. A töltője könnyen kihúzódik. Ha sürgősen kell és nincs jobbra zsé akkor ok, de hosszabb távon nem fogja megérni(egyik 1 év után eltört... magától).

Más: Hiába tudom átvinni most már az útvonalakat Garminra, ez a rohadék nem a számítógépen számolt útvonalat használja, hanem amit ő számol ki a 2 útvonalpont között... Azért ez nagyon idegesítő, ennyi erővel mi értelme az egésznek.

(#19318) fizzdani


fizzdani
tag

Üdv.

5800 vs E52. Mi a véleményetek? Sokat használnám, főleg telefonálásra és zenélésre, dokumentumok olvasgatására, illetve wifit is gyakran használnám.

(#19319) verser233 válasza #67688960 (#19294) üzenetére


verser233
senior tag

Nagyon köszi a segítséget! :R

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#19320) verser233 válasza Yushchenko (#19302) üzenetére


verser233
senior tag

Én is utáltam :B

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#19321) club1 válasza fizzdani (#19318) üzenetére


club1
veterán

Kis, ennek megfelelően ugyan kevésbé sérülékeny kijelző, E52-es fórumokon sok panasz. Ezzel szemben nagy olvasgatásra inkább való, érintőképernyős kijelző, zenehallgatásra inkább való telefon. Innentől elég egyértelmű a kérdés...

(#19322) fizzdani


fizzdani
tag

Az 5800-ban viszont csak 369Mhz-es proci van. Ez nagyon látványos, illetve hol jön elő? Továbbá a teszben azt irják, hogy nincs viszont Office és PDF támogatás. Ezt javították már?

[ Szerkesztve ]

(#19323) stewe780 válasza hackeeeee (#19312) üzenetére


stewe780
őstag

Azt tudom, hogy nekem sosem ment. :DDD Mikor vettem már kint volt a 40-es, még aznap felfrissítettem. Na azon sem ment. Én sokat hallgatom rajta a rádiót, de beírtam annak a 10 állomásnak a nevét amit el is mentettem, és a probléma áthidalva. :C

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#19324) hackeeeee válasza stewe780 (#19323) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, ezt amikor rádiózok néha néha, akkor én is így csinálom. :D

@fizzdani: Az 50-es soft-ban 1 ideig volt QuickOffice, de ezt már kiszedték, tehát nincs. PDF olvasó pedig van, könnyen telepíthető.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19325) fizzdani válasza hackeeeee (#19324) üzenetére


fizzdani
tag

Rendben köszönöm. Annyit szeretnék még kérdezni, hogy a navigáció hogyan működik, kell hozzá internet, vagy anélkül is megy?

(#19326) tariattila válasza Vikthor (#19315) üzenetére


tariattila
veterán

az ötletem a problémára a powermp3 vagy TTPod alkalmazások...

a gyári lejátszó nem tudja és valószínű nem is fogja már tudni...
kedves nokia szerint ez így rendben van... (a többi gyártó szerint nem...) :(
pedig pár szoftvert kiadtak a megjelenés óta... ez a "nokia vicc kategória" egyik gyöngyszeme...

fizzdani: szerintem is 5800... a navigáció megy offline is no para...

[ Szerkesztve ]

(#19327) #67688960 válasza verser233 (#19320) üzenetére


#67688960
törölt tag

mi volt vele a gond
állítólag az igoval is vannak komoly gondok androidra, amúgy térkép sktuális volt?

(#19328) #67688960 válasza fizzdani (#19325) üzenetére


#67688960
törölt tag

van beépítet gps vevő, ami fogja a műholdakat, ez teljesen díjmentes(meg az ovi map is)
az internetes helyzetmeghatározási módot ki kell kapcsolni, különben azt is használja(ha tudja)

tariattila: ugyan az van ami ott van, és ott van, nézd meg jobban

[ Szerkesztve ]

(#19329) club1 válasza fizzdani (#19322) üzenetére


club1
veterán

Én kaptam rá Quickoffice-t, illetve tettem rá Pdf+-t. A lassabb proci játékoknál, illetve sok flasht tartalmazó weblapon jöhet elő. Meg persze akkor ha x program fut egyszerre.

(#19330) tariattila válasza #67688960 (#19328) üzenetére


tariattila
veterán

mi van ott? :U

(#19331) #67688960 válasza tariattila (#19330) üzenetére


#67688960
törölt tag

hát, aminek ott kell lennie ;]

(#19332) tariattila válasza #67688960 (#19331) üzenetére


tariattila
veterán

most nézem...nincs ott (ha az M6 új szakaszára gondolsz... nagyon nincs...)

(#19333) #67688960 válasza tariattila (#19332) üzenetére


#67688960
törölt tag

soha sem mondtam hogy ott van, akkor azt nézd meg jobban
pont az a bajom hogy nincs

[ Szerkesztve ]

(#19334) Vikthor válasza tariattila (#19326) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia!

Előtted szóló fórumozó ajánlott egy FolderPlay nevű progit, most töltöttem fel a telóra és jééé minden egy helyen van és rendben... Azért köszi a segítséget neked is!!!

Az ID3 meg elmehet oda....

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#19335) Đ10Đ4


Đ10Đ4
aktív tag

Nem tudja valaki h hogy jövök ki a legjobban?!
Van egy be tört kijelzőjü 5800ám!
Be vittem egy szervzibe nem nevezem nevén..
Azt mondták dobjam ki ugy ahogy van..
De én nem akarom, meg szeretném menteni..

Ti mit mondtok erre? meg tartsam vagy adjam be és kb annyiból mint egy uj 5800 meg csináltatnám és használnám tovább..?!
Nem tudom mi legyen.. :)

Köszi a válaszotokat, ha esetleg van valakinek eladó 5800 kijelzője+érintő panel, akkor annak nagyon örülnék! :)

:R
üdv.
Đ

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#19336) hülyegyerek válasza fizzdani (#19322) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Már régóta 434MHz az 369....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#19337) club1 válasza Đ10Đ4 (#19335) üzenetére


club1
veterán

A panel és a kijelző 10-10 azaz összesen 20000 Ft a gigatel-nél. Plusz a munkadíj, kérdés, hogy neked megéri-e?

(#19338) tariattila válasza Vikthor (#19334) üzenetére


tariattila
veterán

tudom Stewe nagy folderes... :DDD de abban nincs hangszínszabályozó... ezek pedig fullosak... de ha nem kell akkor tökéletes foldert lejátszani...

(#19339) morphin


morphin
tag

Sziasztok!
Most olyan kérdésem lenne, hogy az Opera Mobile-ban nincs flash lejátszó ezt tapasztalom.Nem lehet valahogy rábírni? Plugin-t elvileg raktam fel.Gyári böngésző ha nem is zökkenőmentesen de lejátsza a youtube és más oldalak videóit,de csak ezért nem akarok átmenni a gyári böngészőbe.Tehát én azt szeretném,hogy böngészés közben is meg tudjam nézni az adott oldal videóit.
Találtam egy olyan böngészőt,hogy Skyfire...szignóztam,felraktam...de azt írja,hogy Európában többé nem lehet használni ezt a szoftvert.Megnéztem hivatalos oldalon és ott is írja.Mivan ezekkel... :F
Üdv.

(#19340) tariattila válasza morphin (#19339) üzenetére


tariattila
veterán

igen...a skyfire volt ami elvileg tudta a flash-t... De csak elvileg! Nekem szarabb volt bármelyik böngészőnél... Ne bánkódj miatta...
Átálltak androidra a támogatással... /hátha ott jobban megy? nem értem.../

(#19341) tototos


tototos
őstag

Sziasztok.

Tudtok valami jó pdf olvasót, msn kliens és skypot a telóra?

(#19342) club1 válasza tototos (#19341) üzenetére


club1
veterán

Pdf+, passz, Skype.

(#19343) tariattila válasza tototos (#19341) üzenetére


tariattila
veterán

fring /www.fring.com/ ez msn,skype,gtalk stb...-re tökéletes...

(#19344) fizzdani válasza hülyegyerek (#19336) üzenetére


fizzdani
tag

Rendben, köszönöm a javítást.

(#19345) kosarob8 válasza Đ10Đ4 (#19335) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Kijelző - 13,50$, ~3.300 HUF :)
Másik eladótól 12$
3. eladó, ehhez szerszámot is kapsz, 13,75$
Persze tudom ebay, meg külföld stb, de nekem eddig nem volt gondom ebay-es cumókkal :)

[ Szerkesztve ]

(#19346) Vikthor válasza tariattila (#19338) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Azért van 1-2 dolog ami nem tökéletes a FolderPlayben. Jön egy hívás, simán lepause-olja a zenét, de amikor vége lesz a hívásnak nem folytatja tovább. A másik, hogy a számok elején tart néha 1-2 másodperces szünetet és utána megy tovább...

Powermp3 lesz ebből valszeg...

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#19347) tariattila válasza Vikthor (#19346) üzenetére


tariattila
veterán

sajna az nekem az 50-es szoft óta néha kilép az első track indításánál... újra kell indítanom és utána jó...
ezért raktam fel mellé a TTPod-ot ami nagyon durva kezelőfelülettel bír és stabilan fut de mégis a power-t használom... :DDD

(#19348) Louloudaki


Louloudaki
aktív tag

na hát én ide visszatérő vendég leszek, meg a szervizbe is... múltkori probléma megoldódott, régi típusú simmel nem hajlandó rendesen működni, illetve legyalulták és újrahúzták a szoftvert és most már forog a kijelző :K viszont most azt vettem észre, hogy nem villog a jelzőfény se eseménynél se ha folyamatosra bekapcsolom. ezt helyben tudják javítani pár órán belül a szervizben, mint a szoftverreinstallt? asszem hétvégén rászánok egy teljes napot és minden funkciót letesztelek, erre eddig nem volt sajnos időm.

tudtok valami használati utasítást a ovi térképhez?

(#19349) stewe780 válasza tariattila (#19338) üzenetére


stewe780
őstag

Jaja, nálam a folderplay mentette meg a telcsit, hogy késheggyel ne kaparjam le róla az xpressmusic feliratot :DDD

Más: ritkán szoktam itt progit ajánlani, de tegnap találtam két olyan gyöngyszemet, ami megmaradt a telómon:
Az egyik a GorillaRampage. Na kb ez kell nekem, hogy túléljek fél óra kényszervárakozást valahol. Teljes képernyős, érintős. Java játék úgyhogy nem kell aláírással vacakolni, és ennek ellenére nem akad és még elég jól is néz ki.
A másik egy nagyon komoly számológép 1981-ből!! Ez elvileg fizetős alkalmazás, mert a saját oldalán ott figyel a vásárlási lehetőség, viszont megtaláltam a sourceforge oldalán is, ami ingyenes progikat gyűjt, szóval nem tudom miért árusítják. Itt az FX-602P alatt van s60v5-ös változat. Szintén teljes képernyős, tapizós, egy csipetnyi high-tech a múltból. A teljes képernyőhöz az alkalmazásoknál a navigációs gombokat ki kell kapcsolni.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#19350) kali válasza Louloudaki (#19348) üzenetére


kali
legenda
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.