Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19451) tariattila válasza cruyff (#19450) üzenetére


tariattila
veterán

nem kell rá semmi ilyesmi...
vagy rá megy az app vagy nem... elszúrni nem tudod... max törölgetned kell kicsit...

(#19452) doki13


doki13
aktív tag

Szerintem is lassu az 50es szoft.De mééér?????????

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#19453) cruyff válasza tariattila (#19451) üzenetére


cruyff
tag

tariattila!
és letölteni alkalmazásokat honnan szoktál?? pl. nekem az SPBTV kéne!??
köszi

(#19454) doki13


doki13
aktív tag

Kali! hogy kell hr-t csinálni???

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#19455) tariattila válasza doki13 (#19454) üzenetére


tariattila
veterán

úgy, hogy rákeresel a kereső mezőben a "HR" vagy "hard reset" kifejezésekre és már tudod is... :DDD

egyébként *#7370#
vagy zöld/piros/kamera/bekapcs

(#19456) doki13 válasza tariattila (#19455) üzenetére


doki13
aktív tag

köszi szépen)))Karit ki kell venni belöle??

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#19457) doki13


doki13
aktív tag

megjavult :DD :DD :DD :))

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#19458) #67688960 válasza cruyff (#19429) üzenetére


#67688960
törölt tag

webes felületen akartam nézni néha a telón a vb-t, de buktam :W nem lehetett sehogysem
az spb tv tök jó amúgy, de persze a meccset azon se lehetett, mert nehogymá valami működjön ebben a gy. országban
nem értem milyen bf. logika ez, kanócos tv-vel lehet nézni így meg nem?(úgy értem hogy lekapcsolták az adást az spb-n a foci előtt, duna sincs mindig) (és akkor nem is mondom hogy mi fizetjük az m1-et, és szarakodnak itt)
mondjuk igazán elkene valami usb-n vagy bt-csatolható digi tv vevő, ha már a digi tv-t se veszi a teló
de inkább nem álmodozok, inkább szitkolódok

[ Szerkesztve ]

(#19459) #67688960 válasza androcles (#19443) üzenetére


#67688960
törölt tag

;] teilyennagyonokoscsávóvagyol? akkorkapcsoldinekemahúszfélétonlányhogygyorslehessen

(#19460) SomaV válasza cruyff (#19453) üzenetére


SomaV
csendes tag

A "mobile9"-en több ezer játék, alkalmazás,stb .van erre a tipusra!

(#19461) sajo13 válasza #67688960 (#19458) üzenetére


sajo13
senior tag

Én néztem egy meccset SPBTV-n, persze nem az m1-en, mert nem le volt tiltva, hanem valamelyik külföldi adón(fogalmam sincs melyiken). Elkezdtem egyesével lapozgatni addig, amíg nem találok egyet ahol adják :)

(#19462) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hali...

5230am van...de ~ugyan az a 2 telo :)

és lenne pár kérdés, amire a topikjában nem tudják a választ :)

[link]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19463) tariattila


tariattila
veterán

hali... az új opera mobile 10.1 beta-t próbálta már valaki? tényleg gyorsabb és ér benne valamit az a flash?

(#19464) ALI_G válasza doki13 (#19452) üzenetére


ALI_G
veterán

Tök normális :)
Most raktam újra a telefont, de csak az updaterrel kértem, hogy rakja újra és most kb. hozza amit az előző verzió tudott. Erre számítottam volna amúgy alapból. Remélem így is marad.

(#19465) androcles válasza #67688960 (#19459) üzenetére


androcles
tag

Persze,meg telepítsem is fel a telefonodra valamelyik task man... programot, meg kezeljem is helyetted, hogy neked jó legyen....

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#19466) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Üdv!

Véleményekre lennék kiváncsi...
Megéri lecserélni az 5800 Xpressmusic-omat egy Nokia X6-ra????

Hala Madrid :)

(#19467) tariattila válasza szabozeee (#19466) üzenetére


tariattila
veterán

attól függ mennyit kell az 5800-hoz hozzárakni...
de általánosságban nem...

(#19468) darál0w válasza darál0w (#19462) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

billzárra találtam megoldást. de a másik kérdés még mindig nyitott. :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19469) Con Troll


Con Troll
senior tag

Gyűlölöm ezt a telefont...alig várom, hogy eldobhassam magamtól. Eddig a gép nem ismerte fel a memkártyát, formatáltam. Most a telefon nem ismeri fel. Aztán felismeri, csak a rajta lévő cuccokat nem. Aztán, ha úgy tartja kedve, nem érzékeli a memkártyát. Szoftverfriss, hard restart megvolt. Mostmár a SIM kártyát sem ismeri fel. A SIM-et viszont nem visszatérő jelleggel, hanem állandósultan nem ismeri fel...tehát nem lehet telefonálásra használni...egy telefont.. :W :W :W :W :W Grat nokia, remélem lassan ráébredtek, hogy a vásárlók sem nyelnek le minden szart. Ezt tükrözik a visszaeső eladási adatok is...Az biztos, hogy ezután soha többé nem lesz nokia készülék a kezeim közt. Még kölcsönben sem.

[ Szerkesztve ]

(#19470) pethYeti válasza Con Troll (#19469) üzenetére


pethYeti
addikt

Esetleg csöppnyi!!!!!!! esély nincs arra hogy elromlott a SIM...?

(#19471) kp78 válasza Con Troll (#19469) üzenetére


kp78
addikt

Én meg épp ellenkezőleg vagyok vele, de lehet, hogy kifogtam a jó példányt.
Másfél év használat után is nagyon szeretem, és egyszerűen nem tudom mire cseréljem, mert amire kell, arra nekem tökéletes.
Néha navira, nimbuzz (msn-re, skype-ra), némi zene biciklizés közben, wifin keresztül net (opera mobile) és persze rengeteg telefonálás, ami miatt max. 2 nap amit elmegy, de már megszoktam, hogy milyen sűrűn kell tölteni.
Szeretnék már lassan egy új telefont, ennyi ideig amúgy sem mostanában volt meg egy telefon, de tanácstalan vagyok, hogy mire váltsak. :U
Sajnálom, hogy neked ennyire rossz példány jutott.

(#19472) deka10 válasza pethYeti (#19470) üzenetére


deka10
senior tag

Én is így indítottam de sim csere lett belőle, tavaj január végén vettem és eddig csak a kötelező szervíz volt ( soft friss. ill. érintőképernyő csere mert túl karcos volt ) azóta nekem semmi problémám vele, eltekintve ha felrakok valamiféle programot és nem tetszik neki de ezt törléssel el lehet intézni. Bár a hátlapot kénytelen leszek cserélni mert most jött el az ideje, a ceruzatartó kikopott, bár nem sokat kellett használni.

darál0w: van egy progi aminek a neve ThePencil.SIS ezzel elérheted hogy egy gomb nyomvatartásával kijelölhetsz dolgokat

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#19473) Con Troll válasza pethYeti (#19470) üzenetére


Con Troll
senior tag

Sajnos nincs, másik SIM-et sem ismer fel, és amit nem ismer fel, azt másik mobilok felismerik..

(#19474) darál0w válasza deka10 (#19472) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kiprobálom. köszi. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19475) Watto1991


Watto1991
senior tag

Azt szeretném kérdezni, hogy ha a memóriakártyán, és a telefon memóriájában is benne van ugyanazon személy, akkor hívásnál miért nem írja ki a hívó nevét?

(#19476) Quasi_modo válasza Watto1991 (#19475) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hát pont ezért, ha mindkettő engedélyezve van.
Nem tudja eldönteni, hogy melyiket írja ki.

valami

(#19477) club1 válasza Watto1991 (#19475) üzenetére


club1
veterán

Ezt a korábbi Nokia telefonjaim, sőt az előző Sony fia telefonom sem tudta lekezelni. Ha belegondolsz: Mi alapján döntse el, melyik nevet írja ki neked hívó félként? (Hiszen megteheted, hogy a két azonos kontaktot más névvel viszed fel.)

(#19478) #67688960 válasza darál0w (#19468) üzenetére


#67688960
törölt tag

fura hogy senki nem foglalkozik ezzel nem?
ez az első synbianos telóm de gyorsan belefutottam ebbe a totál elmebeteg képkezelésbe, ezek tuti nem százasok
egy ismerős is tök kiakadt ettől, neki eddig sony telefonjai voltak
nem értjük, hogy lehet ezt így használni

androcles: zárom a progikat! nemtudom honnan veszed hogy nem? ne legyél már nevetséges

(#19479) #67688960 válasza club1 (#19477) üzenetére


#67688960
törölt tag

nem emlékszem hogy lett vona ilyen gondom win-es telefonnal

(#19480) jety91 válasza #67688960 (#19478) üzenetére


jety91
őstag

Az a baj attól hogy te bezárod a progikat nem biztos hogy ténylegesen minden folyamat bezáródik vele kapcsolatban. Legalábbis én erre tudok tippelni nálam amikor 0 program fut és 1 nap alatt lehúzza valami az akksit nullára.

Ilyenkor ha még nem kapcsolt ki, akkor telefon újraindít és feldugom töltőre. Általában egy újraindítás megoldja a gondot.

(#19481) androcles válasza #67688960 (#19479) üzenetére


androcles
tag

Hmmmmmm :N ......az előttem szóló már válaszolt neked...hja,és kétszer is megsértettél, pedig csak segíteni akartam...én inkább nem írom le, hogy minek tartalak :D

[ Szerkesztve ]

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#19482) darál0w válasza #67688960 (#19478) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mármint melyik? a billzár vagy a kijelölés? :)

ez az első érintős telom...volt több symbianos is...de csak ezen nem megy a kijelölés csak ilyen hihetetlen bonyolult modon...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19483) Hatvan9 válasza Con Troll (#19469) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Tuti made by nokiás :D :K
China edition :C ,de amúgy a Nokia legmegbízhatóbb mobilmárka.
Sok mobilt használtam és az 5800 közelébe egy sem lépett.
Nekem az 5800 a tökéletes mobil de volt nekem is China edition énis utáltam pedig azis eredeti nokia csak kínábol való és minden alkatrésze sz@r: recsegős hangszóró ropogó ratyi ház fos aksi és még sorolhatnám... :(((
Az a legrosszabb az egészbe hogy elsőnek kínaim volt és egy ideig nagyon megutáltam az 5800 -t de aztán kipróbáltam egy másikat és nagyon bejött egyből eldobtam a samu meg az lg -t és vettem egy ujjat ami nem Chinás. :D

[ Szerkesztve ]

(#19484) darál0w válasza Hatvan9 (#19483) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

csaknem gyártják ugyan azt a telefont különböző minőségben....hát hogy nézne már az ki :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19485) Hatvan9 válasza darál0w (#19484) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Pedig de és nemcsak ennél a típusnál N82, 5700.... néz utána a google a barátod.
Anno 5700 típusbol is volt kínaim és eredetim ott is tűz és víz a minőség.

[ Szerkesztve ]

(#19486) #67688960 válasza jety91 (#19480) üzenetére


#67688960
törölt tag

figyel, nekem nincs kedvem ezzel szarozni, nem vagyok béta tesztelő
egyébként meg most viccelsz, :DDD indítsam újra a telefont minden progi használata előtt, francot
(felhívnám a figyelmet hogy az előbbi mondtatom nem utalás arra, hogy restart után nem jelentkezne a probléma!!)
csinálják meg!
ez a lassulós téma asszem az 50-es szoft óta van(?megint)

[ Szerkesztve ]

(#19487) Hatvan9 válasza darál0w (#19484) üzenetére


Hatvan9
senior tag

N82 részt olvasd.

Ebbe nincs semmi érdekes a Nokia már évek óta gyárt különböző minőségben amiket különböző árakon lehet megvenni.A kisebb GSM boltban 55K körül csak a kínait kapod meg de állatába oda is van írva hogy EU (azért EU mert a kínaiak EU -ba szánták és azért "Made By Nokia" felírat van a hátoldalukra írva mert nem írják ki hogy Made in China mert akkor biztos nem venné senki). Az áruházakba, nagyobb GSM boltokba és a szolgáltatoknál csak a Jobb minőséget lehet megvenni(HU) de azt meg is kell fizetni ~64K+.

Még annyi különbség van hogy a HU -hoz mindig 2 év gari van a EU -hoz meg vagy 6 hónap vagy 1 év.
Az EU -s még abba érdekes hogy különböző színekben más a minősége pl.: a fekete kínai 5800 a legrosszabb. És ez az árakban is meglátszik.
ALL 5800

[ Szerkesztve ]

(#19488) libus


libus
őstag

Sziasztok!

A lakás wi-fi-jén jelszót változtattam, s azóta nem tudok csatlakozni a telóval (5800) a wi-fi hálózatra, mert ugye még a régi jelszó van neki elmentve.
Ezt hol tudom a telóba átírni, vagy törölni?
Előre is :R :R :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#19489) rin02 válasza libus (#19488) üzenetére


rin02
aktív tag

Szia,
Menü-Beállítások-Kapcsolatok-Célok-Internet itt megkeresed a hálózatot, majd Opciók-Szerkesztés és itt lesz. Vagy egyszerűbb, ha előbb törlöd a kapcsolatot, majd ismeretlenként megadod neki első csatlakozáskor a kulcsot.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#19490) darál0w válasza Hatvan9 (#19485) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát vicces...és azt honnan tudom, h az enyém honnan van? :D

19487) Hatvan9 én abban a tudatban voltam, h csak a gari miatt drágábbak... :B

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19491) libus válasza rin02 (#19489) üzenetére


libus
őstag

Ezer köszönet érte! :)) :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#19492) rin02 válasza libus (#19491) üzenetére


rin02
aktív tag

Szívesen.

Valaki tudja hogyan kell nyelvet letölteni a szótárhoz? Mert most formáztam mindent, újból le kell tölteni a dolgokat, és idáig rámentem, hogy nyelvek letöltése, ugrott egy olyan ablakra, ahol nyelvek voltak, de most megváltozott, és más ablakra ugrik a böngészőben, mint ahova kéne.

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#19493) Bailey válasza darál0w (#19490) üzenetére


Bailey
senior tag

Az akksi alatt és a dobozon is ott a Made in Hungary,ha a Vodánál vetted.

Szerintem az EU-s garancia azért olcsóbb mert ezek szürkeimportból behozott készülékek,főleg a Távol-Keletről valók.Ott minden sokkal olcsóbb.E-bay-en is ezeket árulják sokkal olcsóbban.Oda meg a Nokia kínai gyáraiból szállítanak,Európába meg a helyiekből,mert olcsóbb a szállítás.
A 2 éves magyar Nokia garancia meg csak a hivatalosan itthon forgalomba hozott telefonokra érvényes.A szolgáltatók és nagy műszaki áruházak ezeket kapják.
A kis gsm boltok meg kínából rendelik olcsón.

Mellesleg a korábbi Motoroláim is mind kínaiak voltak,és semmi bajuk nem volt.
De asszem pl az LG Cookie amit itthon árulnak az is Kínában készül,mert nekik itt nincs gyáruk.
A Nokiának meg van több európai gyára(legalábbis ma még).

(#19494) hülyegyerek válasza Hatvan9 (#19487) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Azt hiszem,egy kicsit bennfentesebb vagyok ebben a témában,mint te,úgyhogy egy kis magyarázat,mielőtt túl nagy butaságot mondanál:
A Nokia nem gyárt direkt jobb,vagy rosszabb minőséget egy telefonból,a minőségre vonatkozó szabványok adottak,amik mozoghatnak viszonylag tág korlátok között is.

A helyzet az,hogy Magyarországon főleg az európai piacra szánt telefonokat gyártjuk,Kínában meg az ázsiai piacra készülőket.Romániában gyártanak az arab,és az orosz piacra.Mások az alkatrészek beszállítói,más a vezetői mentalitás ergo lehet más a minőség is,viszont a gyári szabványba mindenképpen beletartozik.

Azért lehet,hogy olcsóbb a kínai gyártmányú telefon,mivel szinte biztos,hogy nem teljesen legális úton jutott hozzá a kiskereskedő (lásd pl. a kínai 300ft-os Gilette borotvát,ami nálunk 1200ft.),vagy legalábbis vámot nem fizettek utána.
Szóval az ,hogy neked gagyibb minőségű telefon jutott,több dologtól is függhet,de lehet,hogy csak valami első szériás dolog volt,amiről köztudott,hogy semmilyen telóból nem szabad megvenni (lásd még:n97....)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#19495) 64b0r válasza rin02 (#19492) üzenetére


64b0r
aktív tag

Szerintem próbálj meg rácsatlakozni az Ovi store-ra először, hogy a telefon el tudja tárolni a userneved és a jelszavad. Utána már mennie kell. (Nekem rendesen bejön a nokia oldala egy csomó linkkel az egyes nyelvekhez)

Más:
Valaki nem tudja, hogy Ovi mapshoz hogy lehet letölteni az országtérképeket? Nemsokára mennék ki Horvátországba, és használnám a dzsípíeszt, hamár van benne, de nem igazán akarnám roamingban letölteni a horvát térképet. :((( :O
Mostanában frissítettem 50-es szoftra, és ebben ugye alapból ott van a maps, viszont azóta mintha úgy töltögetné le a térképet, miközben használom. Lassabban jön hozza be az utcarészletet, mint ahogy a korábbinál emlékszem...
40-es szoftvernél úgy rémlik, mintha telepítenem kellett volna a magyar térképpakkot, de lehet, hogy keverem valamivel... :U
Előre is köszi!

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#19496) darál0w válasza Bailey (#19493) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

made in hungary :)

bnőnek meg pont cookie van...sztm jol össze van rakva...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19497) deka10 válasza 64b0r (#19495) üzenetére


deka10
senior tag

Nokia Map Loadert letöltöd és azzal tudsz térképeket a telóra varázsolni.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#19498) deka10 válasza 64b0r (#19495) üzenetére


deka10
senior tag

Nokia Map Loadert letöltöd és azzal tudsz térképeket a telóra varázsolni. Hopsz ez kétszer ment

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#19499) 64b0r válasza deka10 (#19497) üzenetére


64b0r
aktív tag

(#19497) deka10: Köszi! :R
(#19498) deka10: Köszi neked is! :R

Bocs, de ezt nem lehetett kihagyni. :))

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#19500) Hatvan9 válasza hülyegyerek (#19494) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Azt hiszem,egy kicsit bennfentesebb vagyok ebben a témában,mint te
Ezt miből gondolod hülyegyerek? :)
Miről beszélsz ha nem ismersz?
Tudnék neked a Nokiákról beszélni és sok mindenben tévedsz. ;)
A kínai Nokiát is legálisan hozzák be csak olcsóbb az előállítása ezért olcsóban is adják. Nem lopott, Nem csempészet, tiszta jogi úton van itt de van olyan is amit becsempésznek használtan aztán ujjat varázsolnak belőle :) erről még tudnék mesélni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.