Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20851) Barthezz2 válasza Kleroo (#20846) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, csak most már elvileg ez a neve, merthogy nem csak mail, hanem belekerül több üzenetküldős cucc is(asszem).
Tehát azt mondod, hogy ami fent van C6-on, az nem ugyan az, amiért fizetni is kell? Mert én úgy néztem igen..

Everybody lies.

(#20852) freaghill válasza kosarob8 (#20850) üzenetére


freaghill
őstag

Kezdek lassan megnyugodni...
Mindenki azt mondja, hogy jó..

(#20853) bela85


bela85
aktív tag

Egyedül az oldalán levő görgető nem tetszik.. nálam olyan mintha több képet tenne egymás alá.. (görgetőnek a képét).. máshol (pl: képeknél) ahol van is mit görgetni ott frankó pici...

(#20854) Kleroo válasza bela85 (#20848) üzenetére


Kleroo
veterán

A telkönyv nekem is jó volt. látszatra. ha vkit hozzáadtam a kedvencekhez akkor az örökre eltűnt. a homescreenen pedig be sem rakta.(ami sztem nagyon hasznos)
És én már át se tudtam másolni a névjegyzékeket ezután,így mindenképp újra kellett raknom. Én inkább az én megoldásomat javaslom,az tuti :) és nem bonyolultabb,sőt :)
Próbáld ki a kedvencekhez adást.

A nokiamessaginget most nem találom :) akkor ugyanaz lehet. de a régebbi v51 vhol külön volt a messaging,és külön jelszó meg mittomén mi kellett. de mindegy. nekem 1ftot megér :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#20855) bela85 válasza Kleroo (#20854) üzenetére


bela85
aktív tag

Megtörtént.. kedvencekhez adás.. kiemelte.. ott egy csillag előtte.. és nem tűnt el..:) Jah és kívül is próbáltam.. megy a widgethez adás is..

[ Szerkesztve ]

(#20856) Kleroo válasza bela85 (#20855) üzenetére


Kleroo
veterán

remek!
Milyen görgető nem tetszik? (egyébként ez téma-specifikus)
hogy tetszik a rendszer sebessége? én azóta is élvezem,hogy az alkalmazások tele van,de mégsem fagyogat,meg gondolkodik 3-4mpet,hanem pakk,és belép :D

cserélj témát! :)
attól függ a görgető

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#20857) bela85 válasza Kleroo (#20856) üzenetére


bela85
aktív tag

Tetszik..gyorsnak tűnik.. bár most lövöm vissza a progikat.. ..
A filebrowser az picit fura hgoy minden meghajtót mutat.. (C,D,E,Z)

A görgető oldalt ami van.. az nem tetszik.. mert nálam hogy is mondjam ilyen apró kis képebkből van kitéve szóval nincs egybe a vonal ami a görgető...

Waves téma van bent.. az tetszene..

Illetve azt meg tudja mondani vki mia különbség aban hogy Open w/AppArc
vagy Open w/DocH.embed

[ Szerkesztve ]

(#20858) Barthezz2 válasza bela85 (#20857) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De az nem gyári C6 fájlkezelő, hanem úgy tették bele. Ezért látszik ;)

Everybody lies.

(#20859) bela85 válasza Barthezz2 (#20858) üzenetére


bela85
aktív tag

Jah godnoltam.. mivel hackelt cuccról van szó..

Viszont van egy kis gondom..
Bevitel írás nyelve.. SMSnél meg mindenhol.. nincs benne MAGYAR... mit lehet csinálni vele??

(#20860) bela85


bela85
aktív tag

Tényleg ajánom mindenkinek aki bele akar kezdeni.. nem nehéz.. és tetszik... kb 2 perc az egész..
Az írás nyelvet leszámítva.. meg vagyok elégedve.. a telefonkönyv is megy.., (kedvencekhez adás, főképernyőre widgetként is)..

Tényleg tud esetleg vki még rá más widgetet? vagy mit lehet még rádobni? :)) nagyon belejöttem asszem... hehe

(#20861) jety91 válasza bela85 (#20860) üzenetére


jety91
őstag

Nálad sem jó az írás nyelve? :DDD

Ezek szerint valamit még kell állítani az fw fájlaiban, hogy az is belekerüljön....

(#20862) bela85 válasza jety91 (#20861) üzenetére


bela85
aktív tag

Nálam sem jó.. más minden okés.. csak ez az egy ami nem jó... vagyis eddig ezt vettem észre..

Remélem lesz rá vmi megoldás..

(#20863) dobolan válasza jety91 (#20861) üzenetére


dobolan
senior tag

Írtam állítsd be hollandra, pontosan ugyanolyan lesz, mint a magyar.

(#20864) bela85 válasza dobolan (#20863) üzenetére


bela85
aktív tag

Azt írja hogy a kiválasztott nyelvhez nem áll rendelkezésre prediktív bevitel..

Amúgy az angolnál is van ékezet nálam.. most néztem.. csak nem úgy van hogy rögtön az A után jön az Á.. hanem sokkal utána..:D de végülis megszokható..

(#20865) Barthezz2 válasza bela85 (#20859) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem 5530-on teljesen jó. Beletettem a magyar nyelvet ahogy kell, és van írási nyelvnél is rendesen.

Everybody lies.

(#20866) jety91 válasza dobolan (#20863) üzenetére


jety91
őstag

Na látod ez a gondolat felett elsiklottam a sok hsz közt :B

Köszi, működik!

(#20867) B1T3


B1T3
addikt

Okosabb számológép létezik a telefonra (konkrétan az 5230-asra, de úgy gondolom, hogy ez esetben ez mindegy)? Amelyik sokoldalúbb műveletekre képes.

(#20868) bela85


bela85
aktív tag

Tudtok esetleg vmi frankó widgetet a főképernyőre? Ami kijelzi a system infot vagy az aksit %-osan.. hiába keresgélek Nokiaprogramokon nem találok..:(

(#20869) dobolan válasza bela85 (#20864) üzenetére


dobolan
senior tag

Magyar prediktív nem lesz a hollanddal -én egyébként se használtam soha-, de legalább a qwerty ékezetes lesz.

Szerk.: %-os akksikijelző widget

http://5800blog.com/blog/blog/5800-2/ion-batterytimer-v1-05.5800

[ Szerkesztve ]

(#20870) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Üdv.Régen voltam itt,mivel eladtam a jó öreg 5800-ámat,de a páromnak még megvan. A kérdésem az,hogy van e valamilyen program ,amivel követhetem a mobilnet forgalmat.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#20871) bela85 válasza dobolan (#20869) üzenetére


bela85
aktív tag

Köszi feltettem a progit..de nem tudom kitenni a főképernyőre widgetnek.. :(

Hozzáadásnál nem jelenik meg..:(

(#20872) hülyegyerek válasza hülyegyerek (#20870) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Bocs,nem gondolkodtam....napló :B

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#20873) deka10 válasza hülyegyerek (#20872) üzenetére


deka10
senior tag

Én a Data Quota alkalmazás használom a naplóból veszi az adatokat és összesíti, be lehet állítani a napot és a mb-ot, 0-ni a naplóban lévő adatforgalmat kell. Nagyon egyszerű progi és hasznos.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#20874) darál0w válasza old rocker (#20800) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én már feltoltam vagy 2 hete...de egyből le is szedtem...nagyon kuszának tűnt elsőre...

most vagy 3 napja ismét megprobálkoztam vele. szépen testreszabtam és máris átláthato :)

+ rátoltam egy iphone skint is a shellre...adja ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20875) KB-Tomi


KB-Tomi
csendes tag

Tegnap előtt vettem egy Nokia 5800-át, aránylag friss 50-es SW volt rajta. De gondoltam frissítem az 51-esre, hamar ment Wifin keresztül. Majd csináltam egy hard resetet, mert olvastam neten, hogy ajánlott frissítés után. Meg is tettem, ám utána vettem észre, hogy törölte az alkalmazásokból az Office-t, ami gyárilag fent volt, úgyhogy most csak egy próbaverziót tudtam feltenni. Amúgy a gyárilag telepített az full volt? Más dolgot is törölhetett még, ami gyári volt? Az 51-es SW-t miként lehet egyszerűen törni? Mert eddig még nem találtam rá megoldást ennyi idő alatt... A másik, amit érdekességként észre vettem, hogy a hátlapon lévő kameralencsét körülvevő fémszerű keret lötyögős, picit zavar. Visszamentem a boltba, meg lett nézve egy másik is és azon is olyan. Ezzel meg kell békélni, mindegyiknél ilyen?

(#20876) Kleroo válasza KB-Tomi (#20875) üzenetére


Kleroo
veterán

Nekem betonstabil a keret.Pedig 1 éves,és rendesen nyúzom.
Milyen gyártmány?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#20877) KB-Tomi válasza Kleroo (#20876) üzenetére


KB-Tomi
csendes tag

Made in Hungary

(#20878) Kleroo válasza KB-Tomi (#20877) üzenetére


Kleroo
veterán

Pláne fura,mert nekem is .....
Akkor passz

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#20879) KB-Tomi válasza Kleroo (#20878) üzenetére


KB-Tomi
csendes tag

Az a dúrva, hogy a boltban lévő másik is ilyen, lehet az egész akkori sorozat, pedig az IMEI számaiknál jó nagy eltérés van. De az is lehet, hogy a feketéknél, mert ez az és navi kiadás.

(#20880) karldergroße válasza KB-Tomi (#20879) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nos, sikerült végre eladnom az 5800-mat. 4 és fél hónapig próbáltam megbarátkozni vele, nem sikerült. Amilyen jó a „kis” Nokiákon található S40-es oprendszer, annyira gyalázatos a Symbian, amelyet ráadásul teljesen tehetségtelenül adoptáltak az érintőképernyőre.
Amikor megvettem a készüléket, az járt a fejemben, hogy a Nokia 5310-es után, amelyet nagyon szerettem és most is szeretek (hiszen újra használhatom) egy olyan készüléket fogok kapni, amely az 5310-es összes tudását hordozza és ehhez még olyan képességek fognak csatlakozni (WLAN, GPS, jobb kamera), amelyekkel egy univerzális, mindentudó és mégiscsak Nokia telefonom lesz.
A mérete miatt persze már rögtön egy érzékeny kompromisszumot kellett kötnöm: a karcsú 5310-es után nehéz volt megszokni a féltégla 5800-t. Nem tudom, hogy muszáj-e egy érintőképernyős telefonnak ilyen vastagnak lennie, más gyártóknál vannak e téren is jó példák.
Az igazi csalódások viszont csak a készülék megismerése után jöttek: ezek látszólag csak apróságok, de mivel én egy számomra tökéletes készüléket adtam fel, mégiscsak nagyon számítottak. Olyan ez, mintha valaki elhagy egy nőt egy másikért, azt gondolva, hogy az mindenben jobb, de aztán rá kell jönnie, hogy a dekoratívabb külső és a csillogás mögött egy problémásabb belső rejlik. De lássuk is ezeket az „apróságokat”, először is azokat, amelyeket az 5310-eshez viszonyítva éreztem teljesen bosszantónak:
Zenelejátszó: ki tudja miért, a Nokia mérnökeinek nem sikerült megoldaniuk, hogy az óriási képernyőn elférjen az album címe. Persze meg lehet lenni az albumcím nélkül is, de nem értem, miért kellett ezt lespórolni. Nem érthető, hogy egy érintőképernyős mobilon miért nem lehet megoldani, hogy a beállítások (pl. hangszínszabályozó vagy véletlenszerű lejátszás) egy érintéssel elérhetők legyenek. Gyakorlatilag ezeket éppoly nehezen lehet előcsalogatni, mint egy sima, nyomógombos modellből.
Naptár: A 5800-s naptárja – bár a symbianos telefonokat „üzleti” modellnek csúfolják – nem tud annyit, mint az 5310-é. Nem lehet például beállítani, hogy egy esemény a hét két napján ugyanabban az időpontban zajlik le. A telefon nem engedi, hogy a bejegyzést másoljuk, tehát, hogy az egyikből előállítsunk egy másikat. Ez minden további nélkül megy az S40-en, megkönnyítve hasonló bejegyzések készítését. Az S40 simán engedi, hogy egy rendszeres bejegyzés egy elemét átszerkesszük, vagy más napra helyezzük, időtartamát megnöveljük. Az 5800 az ilyen próbálkozásaimat hibaüzenettel kísérte…
Számológép: „Üzleti” modell??? Tudományos számológép nélkül… Vicces. A 2XXX-es Nokiákon van tudományos számológép, itt nem volt.
Üzenetek létrehozása: prediktív üzemmódban az 5800 nem tudja az „előző (szó)” funkciót. Tehát ha választanunk kell a szavak között és véletlenül „túlfutunk” a megfelelőn, kezdhetjük elölről.
Híváslisták: a zöld gomb megnyomására csak a tárcsázott hívás jelenik meg. Szerintem jobb az S40-es verzió, ahol az összes hívás megjelenik.
Napló: Az 5800-ban kaotikus a telefonhívások naplózása, egy külön listán vannak az időpontok, onnan nem lehet menteni, egy másikon a hívások, onnan lehet, de ott csak az utolsó hívás jelenik meg. Hogy a két listát miért nem lehetett egyesíteni, jó kérdés.
Ébresztőóra: ha az ember elmulasztja az ébresztőórát még a csengés közben lekapcsolni, ezt csak egy többszörös opciók-választás-opciók-biztos benne?-igen gombnyomássorozattal teheti meg. Miért nem lehet egyetlen gombnyomással a jelzést megjeleníteni, majd egy kuka-ikonnal rögtön törölni (ahogy a telefon más menüiben van is erre példa.)
Üzemmódok: Időzítés sokkal bonyolultabb, mint egy S40-esen.
Kijelző: Siralmas, hogy csak négy gyorsikont lehet az „asztalra” kitenni. A Symbian testreszabhatósága nagyon gyenge – ez itt látszik meg a leginkább.
Kijelölés listából: tragikus. Egyesével, mindig újra belépve a kijelölés menübe… Nevetséges. Az 5310-esen egyet kijelölök és utána egy-egy gombnyomással a lista tetszőleges eleme kijelölhető. Hihetetlen, hogy a Symbian nem tudja azt, mint az S40.
Térképszoftver: Ez volt a „leggyengébb láncszem”. A szoftver – valószínűleg a nem megfelelő default beállításoknak köszönhetően – rendkívüli mértékben túlértékelte a főútvonalakat a mellékútvonalakkal szemben. Ennek köszönhetően aztán pl. 120 km-en 30-40 km-rel hosszabb utakat javasolt csak azért, hogy főútvonalon haladjak. Az „optimalizált” és „leggyorsabb” útvonalajánlat mindig megegyezett. A „legrövidebb út” pedig bevitt volna minden mocsaras főútra. Amikor a legrövidebb út beállításnál kikapcsoltam a földutakat, a készülék nem bírt kiszámolni megfelelő útvonalat. (Próbálja ki mindenki: Sopronkövesden keressen útvonalat ezzel az idióta szoftverrel Szombathely felé, lője ki a földutakat és kapcsoljon a „legrövidebb út” üzemmódra. A szoftver egyetlen utat sem tud mondani, pedig az egyik a sok közül biztos, hogy a legrövidebb… Az útvonaltervező használata közben volt még egy nagy melléfogás: hívás esetén nem lehetett az ablakhoz rögzített telefont kihangosítani. Ezért aztán, ha nem akartam egy fontos hívást elmulasztani, kénytelen voltam a telefon lekapni az autós tartóról és fülemhez tartva beszélni. EZ az egész művelet meglehetősen balesetveszélyes és szabálytalan. Nem értem, miért nem lehetett ilyen esetben egyetlen gombnyomással felvenni a hívást és kihangosítani. Ez elfért volna azon az óriási kijelzőn, nem???...
Egyszóval a Nokia 5800 egy tévút volt, amiről sikerült lelépnem. A Symbian talán nem rossz operációs rendszer nem érintőképernyős telefonon, viszont itt egy fiaskó. A szoftver elsietett, logikátlan, és ami a legfontosabb: az érintőképernyő lehetőségét 20%-ban használja csak ki, a legtöbb esetben az összes funkció elérése legalább addig vagy tovább tart, mint egy s40-esen. A topicolóknak persze sok örömet kívánok a telefonjukhoz, nekem ennyi elég volt belőle. Minden jót.

(#20881) jety91 válasza KB-Tomi (#20879) üzenetére


jety91
őstag

Nekem sem lötyög, erről még nem hallottam :F

Rihannát töröl, meg QuickOffice-t HR után, de azzal csak olvasni tudtad a fájlokat 30 napig.

PDF-re pdf+
Office-ra QuickOffice

(#20882) jety91 válasza karldergroße (#20880) üzenetére


jety91
őstag

Rövid vélemény erre a "kis" regényre.
Kicsit lehetne tagoltabb, eszméletlenül ömlesztett szöveg :(

Sok mindenben alapból ez igaz az S60 érintős verziójára, de ezeknek a 90%-a orvosolható.

Zenelejátszó: Számomra nincs szükség az albumra úgysem sasolom a zenéket, hogy mi szól általában tudom, és nem érdekel milyen albumot hallgatok éppen. :U A többivel egyet értek, bár nem halok bele azokba a mozdulatokba.

Naptár: Igen ez egy visszalépés az 5800-nál, de nem próbáltam ki szerintem a C6-os szoftverben ez már megy.

Számológép: Tudnék vagy 10 számológépet linkelni neked, ami tudományos, szóval csak olvasgatni kéne a neten ilyenek után.

Ébresztőóra: Én szerintem sokkal jobb így nem fogsz véletlenül sem egy jelzést kitörölni, még holtkómásan sem, mivel oda kell figyelned mi a fenét törölsz.

Napló: Nekem is az a bajom vele, hogy különbontja, szvsz feleslegesen. De már 2,5 év után megszoktam...

Űzemmódok: Kinek mi, én nekem ez jobban bejön mint S40-en :P

Kijelző(HomeScreen): Mivel az első S60 érintős telefonról beszélünk, így ezt el kell fogadnod. Marad a B variáció, hogy felraksz többféle kezdőképernyőt a telefonra vagy a C6 szoftverét.

Térkép: A gyári navit nem nagyon használom navigálásra, de szerintem belehet azt is állítani rendesen...

Szóval, ha kicsit utánajárnál a dolgoknak simán megbarátkozhattál volna vele több-kevesebb sikerrel. Sok előnye van az érintőkijelzőnek, de ha nem tudod kihozni a maximumot belőle (NOKIA nem tudja alapból), akkor elhiszem hogy eladod a készüléket.

Én most a C6-os nokia szoftverjét használom, és még sokan közülünk. Mindenkinek eddig pozitív tapasztalata volt az 5800 fw-hez képest, így talán végre tényleg lesz egy bitangjó fw ehhez a telefonhoz.

Mint látod a NOKIA nemképes ilyen dolgokra odafigyelni, mivel ők azon az állásponton vannak: "A jót nem szabad elrontani, csak foltozgatni."

(#20883) karldergroße válasza jety91 (#20882) üzenetére


karldergroße
senior tag

Igen, pontosan ilyen választ vártam. Hogy persze lehet letölteni másik térképszoftvert lehet letölteni másik számológépet, stb. Lehet szignózni, krekkelni, meg kisf....m se tudja milyen trükkökkel új programokat keresni.
Nem értem viszont, hogy miért nem lehet ezt alapban felrakni a telefonra. Miért kell másik naptár, másik számológép, másik útvonaltervező? Ez olyan, mintha drága pénzen vennék egy autót, amiben sok minden szar de kompatibilis lenne minden másik kocsival és azokból átrakhatnám bele a jó cuccokat.
Elég lett volna ugyanazt a naptárt, ugyanazt a zenelejátszót, ugyanazt a számológépet (stb.) beletenni, mint pl. az 5310-esben van. De ez nem jött össze.

(#20884) Ricardo válasza karldergroße (#20883) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyrészt igazat adok, hogy lehetne jobban optimalizálni a dolgokat alapból is, másrészt viszont, az okostelefonok olyanok mint a számítógép. Ha nem jó az eredeti teszel fel másikat. Az asztali gépen te az alap képmézegetőt videólejátszót, zenelejátszót...stb használod? Az emberek 90%-a cseréli őket mert léteznek jobbak, szebbek, hatékonyabbak.

(#20885) dobolan válasza karldergroße (#20883) üzenetére


dobolan
senior tag

Helyes, hogy eladtad, mert a leírásod szerint nem neked való típus ez a telefon. Szerintem nem kell sok időnek eltelnie ahhoz, hogy nem csak alkalmazásokat veszel a telefonodra, hanem akár operációs rendszert is olyat, ami neked szimpatikus. És innentől már nem telefonnak hívják, hanem számítógépnek, akkora, ami a zsebedben elfér. Ennyi, a jövő nagyon errefelé megy.

Kicsit kisarkítva, egyáltalán nem érdeke a gyártónak minden igényedet kielégíteni már a vásárláskor, mert akkor nem fogsz vásárolni később. Telerakja a legolcsóbb szoftverekkel, aztán majd mikor látsz nála jobbat, és tudod, hogy a telefonodra lehet telepíteni, úgyis megveszed. Meg különben is, szerintem külön munkacsoport foglalkozik azzal, hogy ne tudjanak olyan telefont gyártani, amivel minden tekintetben elégedett vagy. :D

Az okos telefonok nagy előnye az alakíthatóság, ha valami nem tetszik, telepítesz helyette mást, persze bizonyos határok között. De azért azt is figyelembe kell venni, hogy ez nem lesz soha olyan, mint egy optimalizált céleszköz. Pl. a Nokiamaps szerintem a célnak tökéletesen megfelel, nekem eddig mindíg tudott utat mutatni oda, aminek a helyét nem ismertem. Ha pedig arra használod, hogy az általad jól ismert utakat vizsgálod vajon ki az okosabb, az teljesen felesleges, se a programot se a telefont nem arra tervezték, hogy úgy használd, mint egy navigációs célkészüléket. Ez már többször volt itt téma a fórumon, nem szabad tőle elvárni.

(#20886) bela85


bela85
aktív tag

Ha most új homescreen témát szeretnék letölteni.. akkor már a C6-ost kell nézzem.. vagy ugyanúgy kereshetek Nokia 5800ára?

(#20887) Barthezz2 válasza karldergroße (#20883) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nézd, az elmondásod alapján azt mondom, hogy neked akkor nem feltétlen való okostelefon. Ezeknek pont az a lényege, hogy UTÓLAG szinte bármit le tudsz cserélni, olyanra, ami kielégíti az igényeidet. De ez ugyan úgy igaz akár HTC, akár Samsung akár bármilyen smartphone-ra. Nem véletlen fontos tényező egy ilyen telefon tesztjénél sem, hogy milyen market, milyen támogatottság áll mögötte.

Az alapján amit te mondasz, neked kell egy telefon, amit megveszel, működik, és kész. Erre meg ott a zárt platform, amiknél azért jobban rágyúr esetleg a gyártó a beépített alkalmazásokra, mivel ott nem lehet lecserélni.

Részben igazad van, amit a szoftverről leírtál, de én pl teljesen megvagyok vele. Nem HTC Sense, nem iPhone, de én eddig mindent meg tudtam oldani rajta, amit szerettem volna :)
Neked nem jött be, eladtad, megesik az ilyen. Sok sikert, hogy megtaláld a neked megfelelő telefont :)

(#20886) bela85: C6-ra nem lehet másik főképernyőt felrakni. Legalább is jelenleg..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#20888) hülyegyerek válasza deka10 (#20873) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Köszi a választ,jó kis program. :)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#20889) bela85 válasza Barthezz2 (#20887) üzenetére


bela85
aktív tag

Köszi a választ!

Valami jó widgetet nem tudsz esetleg? Korábban írták itt az aksisat, de nekem nem teszi ki a főképernyőre widgetként...:(

Egyedül az időjárásost sikerült belőni.

(#20890) dobolan válasza bela85 (#20886) üzenetére


dobolan
senior tag

Témákat s60v5-re keress, az jó mindkettőre!

Az akksikijelzőt kipróbáltam nekem se megy, gondolom a moddolt firmware miatt, de van több akksikijelző is, keress rá googleben. Egyébként mindre azt írják, hogy hülyeséget mutat hosszú távon tesztelve.

[ Szerkesztve ]

(#20891) bela85 válasza dobolan (#20890) üzenetére


bela85
aktív tag

Akkor szerintem kihagyom.. :) Köszi..
Témákat meg nézegetek.. bár lehet lassítja a telót.. jobb inkább csak a sima háttérkép..fene tudja

(#20892) bela85


bela85
aktív tag

Mi a véleményetek a GDesk-ről? Érdemes feltenni, jól működik?

Mert találtam egy frankó Samsung-os Gdesk homescreent.. :)

[link]

(#20893) Barthezz2 válasza bela85 (#20892) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha már mindenáron másik homescreent akarsz, akkor inkább SPB Shell. GDesk sem olyan rossz, csak az ilyen előre elkészített felületek legtöbbször nem váltják be a hozzá fűzött reményeket(legalább is nálam), egy normális sajátot készíteni meg kicsit körülményes, és nem 2 perc.

A widgetes kérdésedre: túl sokat nem használok most. Az egyik, ami plusz, az a beta labs-os értesítések widget. Időjárásossal is próbálkoztam, csak jelenleg nincs netem, így meg nem jó. Mellette ott van még a facebook mondjuk, vagy a szintén béta labs műhelyéből származó chat kliensé. De ez utóbbi nem kicsit bugos, és rohadt lassú jelenleg..

Everybody lies.

(#20894) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Találtam egy utólag telepíthető audio codec cuccot. Nálam ugyan nem működik, legalább is nem érzek különbséget, de azért feldobtam ide: [link]
Választható benne 5800 is, akinek esetleg gondja van a C6 szoftver alatti hangzással, próbálja ki, hátha..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#20895) SomaV válasza karldergroße (#20880) üzenetére


SomaV
csendes tag

Ha valaki nem tud úszni és belefullad a vízbe, nem biztos, hogy a víz a hűlye! Szerintem te nyugodtan maradj az s40-esnél, nem való neked az okostelefon! Minden (és még sokkal több!!!)általad hiányolt funkció, letölthető,nem úgy az s40-en, ahol "eszi, nem eszi, nem kap mást".....

(#20896) Kleroo válasza bela85 (#20892) üzenetére


Kleroo
veterán

Sztem ne vacakolj ilyenekkle. Főleg ezzel amit linkeltél. Én utálom a samsungokon.
Az SPB shell viszont bugmentes,remek program.Tele featurerrel.
Minden űberel. azonban vhogy én mégis besokalltam tőle,és visszatértem az alap nokiára :)
Ez a gyári widgetes meg a legjobb(lenne,ha nagyobbak lennének a névjegyek ikonjai)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#20897) Kleroo válasza karldergroße (#20880) üzenetére


Kleroo
veterán

Ehh!
User error.
bővebben már kifejtették a kollégák
de a legjobb döntést hoztad,hogy visszacerélted a te szintednek valóra ;)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#20898) bela85 válasza Kleroo (#20896) üzenetére


bela85
aktív tag

Beta labs által használt értesítéseket feltettem.. klassz nagyon..
SPB shell-t lehet megnézem.. utánolvasgatok.. gondolom ez is olyan mint Gdesk, ha nem tetszik simán törlöm és kész..
Leginkább a multiscreen miatt szeretnék ilyesmi progit. hogy különböző weblapokat lehetne tenni.. meg minden screen-nen más-más ikon.

(#20899) Kleroo válasza bela85 (#20898) üzenetére


Kleroo
veterán

Énis megkukkantom.

akkor az spb-től berosálsz :D
főleg ha beraksz majd hozzá vmi jó skint

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#20900) bela85 válasza Kleroo (#20899) üzenetére


bela85
aktív tag

Ez jó gondolom.. magyar nyelvű verzió nincs nagyon..

Csak a szignózást kell megtudjam hogy kell..:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.