Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20451) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv,

ez a brando fólia méretre van vágva és kivan vágva a fényérzékelő helye is?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20452) Barthezz2 válasza Motion_Blur (#20451) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nemrég vettem ugyan ilyet 5530-ra, patent méretre van vágva, és az érzékelő helye kihagyva(ugyan ebben csak távolságmérő van)

Everybody lies.

(#20453) hülyegyerek válasza El_Diablo_ (#20450) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nekem azóta pakolja át az esemeseimet a C:\-re,mióta beállítottam a nokia mailt.Azóta random időközönként megteszi ezt a műveletet.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#20454) stewe780 válasza Motion_Blur (#20451) üzenetére


stewe780
őstag

Egy hete vettem pont ezt, de nem 5800-ra, hanem 5230-ra valót adtak. Mondom ez nem az. Azt mondták 5800-ra is a 5230-as a jo. Mondom rendben. Aztan itthon lattam, hogy az erzekelok kivagasa nem teljesen ugyanaz, mint ami a regu foliamon volt. Kicsit olloval rajavítottam. Nem lett olyan szep mint a regi, de ezen keresztül legalább látom a kijelzőt. A régi egy részen már nagyon kopott volt.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#20455) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Én ilyet használok KATT
több mint egy éve van rajta a telón, de semmi baja nincs, karcolás ha keletkezik rajta szemüvegtörlő kendővel megtörlöm és már el is tűnik :) csak ajánlani tudom mindenkinek, és most látom nagyon olcsón adják, ákciós:O
Szállítással együtt 9,05$ (~2100 Ft)

Érdemes megnézni a videókat az oldalon, vagy youtube-on rákeresni az invisible shieldre IVS on YouTube

(#20456) .Benett


.Benett
tag

Sziasztok!
Szeretnék egy 5800-t venni.
A kérdésem hogy van különbség a Navigation Edition meg a sima között azon kívül , hogy a navishoz adják a szoftvert ?( megéri megvenni inkább a navisat?)

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#20457) old rocker válasza .Benett (#20456) üzenetére


old rocker
veterán

Mind a kettőhöz ugyanaz a szoftver van, vagyis ingyenes Nokia térképes navigáció. Sót, az 5800 ME -ra is ingyomos. A két készülék között semmi különbség, csak a navi editionhoz adnak autós tartót. Mármint az autódban a telefonnak tartót. Ettől ez egyből navigésön edísion lett és vagy 2 ropiért drágában adják... tképpen parasztvakítás, de ha valakinek kell a tartó, mert használja az autójában... Tehát neked kell döntened, ezért megéri-e drágában venni. Adhatnának mondjuk minitévé edition bifidusz effenziszt is, 3 rugóval drágábbal járna hozzá egy kis tartó, amire oldalt fektetve lehet a mobiltévé adást rajta nézni, meg 8 doboz yoghurtot nassolni...

Más. Emberek, lehet, hogy nem találtam fel a kanálban a mélyedést, de az Ovi Store-ban 4000 Ft az SBP Mobile Shell - a forgalmazónál közel 7 rugó... A telefonnal érdemes letölteni, és mint saját dolgaid remélhetőleg még 1x2-szer letölthető. Az ebből levonható következtetést nem írom le.A program egyszerűen zseniális, a Handy Shell a fasorban sincs hozzá képest.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#20458) pootytang


pootytang
tag

Sziasztok!

Nekem T-mobileos a telóm és azt szeretném kérdezni van-e aki használja rajta a mobil tv-t? Mert nekem média mánia s díjcsomagom van amiben van havi 10 óra mobil tv és valamiért nem tudom használni! Mikor fellépek a mobil tv oldalra és el akarok inditani egy csatornát akkor azt írja ki a teló, hogy a szerver nem elérhető... Nem tudom hogy a telón kellene állítani valamit vagy a szolgáltatónál van valami letiltva..

(#20459) .Benett válasza old rocker (#20457) üzenetére


.Benett
tag

:R

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#20460) old rocker válasza pootytang (#20458) üzenetére


old rocker
veterán

A mobiltv csak 3G-vel érhető el, biztos GSM állásban akartál csatlakozni. (wlannal sem lehet...)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#20461) scream válasza scream (#20418) üzenetére


scream
veterán

UP

es keresnek PDF nezegetot, amivel lehet zoomolni meg lapozni.

miket tudtok ? ingyenesseg elonyben.

(#20462) darál0w válasza scream (#20461) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

PDF+.

igaz nem ingyenes...de egy szigno nem a világ vége...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20463) scream válasza darál0w (#20462) üzenetére


scream
veterán

koszi a tippet,ez legalabb hasznalhato,adobe-al ellentetben...legalabbis azzal ellentetben ami meg van nekem...

Viszont regi kerdesemet tovabbra is UPolnam.

(#20464) El_Diablo_


El_Diablo_
tag

Hello!

Azt szeretném kérdezni, hogy lehet-e valami baja az 5800-nak attól, ha az N73-as töltőjével töltöm. Az adapter adatai majdnem teljesen megegyeznek, talán minimális eltérés volt.

Idegesítenek azok az emberek, akik nem adják a nevüket ahhoz amit mondanak (Anonymus)

(#20465) kp78


kp78
addikt

Ti tudtok sima szöveges MMS-t írni a telefonnal? :F
Én a SE telómmal sokszor írok inkább MMS-t, a sokkal több karakter miatt, de ennél az 5800-nál nem bírok :(

(#20466) Sifre válasza kp78 (#20465) üzenetére


Sifre
senior tag

Persze:

Új üzenet -> Opciók -> Küldési opciók -> Üzenet típusa -> Multimédia üzenet

Utána látszik hogy már nem karaktert, hanem adatmennyiséget számol.

(#20467) kp78 válasza Sifre (#20466) üzenetére


kp78
addikt

Bakker, hogy ezt nem találtam meg :U
:R

(#20468) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy most csak a hard reset tett neki jót, vagy az, hogy V50 volt rajta, és ez a mod V51-re épül, de ezzel a C6-ról átmixelt firmware-vel sokkal pörgősebbnek érzem a telefont, és tetszik az új főképernyő is.
Kifejezett bugot eddig nem találtam. Először féltem, hogy SMS íráshoz enm fordul majd át automatikusan full qwerty-re, de nincs belőle gond, ha egyszer átállítod kézileg, akkor előjön, amint írni kezdesz.
Ami furcsa volt, hogy nem települtek újra a memóriakártyás software-ek, de amúgy is le akartam formázni a memóriakártyát is.
Az OVI Suit viszont még mindig 5800XM-nem látja.
Ja, és nincsenek téma effektek. (Be lehet kapcsolni, de semmi sem történik, vagyis én nem vettem észre.)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#20469) FW190ace


FW190ace
csendes tag

Üdv!

Olvasgattam erről a telóról, még a megjelenése időszakában keletkezett cikkeket. Volt ott szó fagyásról, kontaktos hangszóróról és egyebekről. Gondolom ezek a gyártás kezdeti szakaszán fordultak elő nem? Vagy manapság is ez a helyzet? Gyártják még a telefont? Szóval ha én megveszem a telefont az gsmline.hu-ról (egyébként ajánlott innen vásárolni) akkor ugye mostanában gyártott készüléket kapok kézbe ami már nem igazán rendelkezik ezekkel a negatív tulajdonságokkal?

(#20470) Sifre válasza janos666 (#20468) üzenetére


Sifre
senior tag

Van téma effekt, de elég diszkrét. A főképernyő jobbra-balra húzásával lehet előcsalogatni, illetve a tárcsázó előhívásánál, valamint az opció menük is alulról beúszva jelennek meg.

(#20471) PoLizei válasza old rocker (#20457) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Köszi az SPB MS. tippet, meg is vettem az X6-ra. Eddig egyedül ezek miatt a továbbfejlesztett kezdőképernyők miatt gondolkoztam el a szignózáson, de így legalább jól járt a fejlesztő is, ennyit meg még hajlandó voltam adni érte. Tényleg nagyon állat :C , a Nokiának vajon miért nem éri meg ilyen felületet fejleszteni? Manapság a 4 parancsikonos 1 oldalas alapképernyő tényleg elég karcsú :U
Most valahogy össze kéne hozni a témákat, mert furcsa, hogy a Mobile Shellből belépve a készülék menüjébe, egész más kinézet fogad.

P*L****

(#20472) club1 válasza FW190ace (#20469) üzenetére


club1
veterán

Pont azért nem ajánlott zuggsm boltban vásárolni, mert saját garanciát (ami ugye nem garancia) adnak a készülékekhez, illetve a készülékek származása kétséges/sok esélyes. Ilyen helyen simán előfordul pl. az egy évnél régebben gyártott telefon is, míg egy hivatalosan forgalomba kerülő készüléknél ritka a 6 hónapon túli értékesítés. Nekem megéri a plusz pénzt a biztos származás/jótállás.

(#20473) Gabesz1019 válasza scream (#20461) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

(#20474) Barthezz2 válasza janos666 (#20468) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

NP-n van fent több verzió, amibe integráltak témahatást, egy külföldi fórumon 5530-hoz is találtam egyet, és egy valami közös bennük: témahatással konkrétan 5-6 sec mire megnyílik a beállítások menüpont. Csak ez, minden más ok. Fene se érti. Enyémben viszont animálva van a képernyőforgatás is, így végre normálisan forog, és nem esik szét a kép, meg még jól is néz ki :)
De láttam egy olyat is, amivel meg állítólag n97 mini-nek látja az ovi, hogy több minden elérhető legyen. Próbálni nem próbáltam, csak 5800-ra van, nekem 5530 van..

Everybody lies.

(#20475) pootytang válasza old rocker (#20460) üzenetére


pootytang
tag

Köszi a választ! Nem 3G-n próbáltam.

(#20476) rin02


rin02
aktív tag

Nálatok mennyi alapból a C-n a memória? Mert nemrég ugye szervízben frissítették nekem, és így nagyon kevésnek tűnik az a 32 MB... Én úgy emlékszem előtte valami 68 Mb volt... Pedig nem tudom elképzelni, hogy a Rihanna meg a QuickOffice ennyit lehúzna.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#20477) Barthezz2 válasza rin02 (#20476) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akörül kéne lenni. A 32-vel ott valami eszi a helyet. Nincsenek előretelepített képek/hangok valahol rajt?
Nekem 4-6 telepített progi/téma után maradt rajta 30.. :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#20478) rin02 válasza Barthezz2 (#20477) üzenetére


rin02
aktív tag

Semmi nincs... :((( Pfff. Én ugyan nem fogok hard resetet csinálni rajta, mikor 3 hete volt szervízben, és ott nullázták.Mindent, amit telepítettem (4 program) az a mem.kártyára ment.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#20479) hossszú


hossszú
őstag

Miért írja ki a teló a rendszerhiba üzenetet?
LCD csere volt.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#20480) Phili


Phili
tag

Akkor egy kis érdekesség az 5800-ám az istenért nem akar találni műholdat,de a barátnőm 5230-asa kb 3 mp alatt talál és navigál is.A két telefon között a távolság 3cm :D
Tudja valaki miért van ez?/50 sw ovi maps/ :U

(#20481) Misály válasza Phili (#20480) üzenetére


Misály
addikt

Ki van kapcsolva az a-gps meg a hálózatalapú keresés az 5800-on és a barátnőd telefonján meg nincs valószínűleg.

(#20482) jety91 válasza Phili (#20480) üzenetére


jety91
őstag

5230ason be van e kapcsolva az AGPS, illetve nálad ki van-e kapcsolva?

Ha mindkettőn be van és a tied nem talál akkor szervíz.

(#20483) Samus


Samus
addikt

Valaki az itteniek közül kipróbálta a PNHT által portolt C6 firmware-t? Állítólag nagyon jó lett, sokkal gyorsabb, és amit youtube-on láttam, attól az állam is leesett.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20484) Phili


Phili
tag

jety91,misály:mind a két telón ugyanaz van bekapcsolva,elég dühító hogy 4x annyiért vettem és még szarakodik.Szervízbe mit tudnak vele csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#20485) jety91 válasza Phili (#20484) üzenetére


jety91
őstag

Cserélik a GPS vevőt

(#20486) Barthezz2 válasza Samus (#20483) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én használom, bár 5530-on. Gyorsabb, bár a gyári témahatás ratyi, másikra cserélve meg a beállítások menüpont megnyitása belassul(csak ez, én nem értem :F ). Sok ideje nincs fent, de úgy vettem észre, az akksival is jobban gazdálkodik. Több mint egy napja töltöttem, azóta nyúzva van eléggé(témát készítek, és már vagy 200x telepítettem/töröltem/nézegettem + zene is volt) és még 1 csík sem ment le, eddig, hogy nap végéig sem ment..
Meg van több kis apróság, ami még hozzátesz a dologhoz :)

Everybody lies.

(#20487) club1 válasza Phili (#20480) üzenetére


club1
veterán

Lehet, hogy a barátnőd gps-e használja a gprs-t (jó pénzért), és ezért gyorsabb. A beépített gps garantáltan nem talál pozíciót néhány másodpercen belül, max. akkor, ha utoljára ott volt kikapcsolva, ahol most be (mivel az utolsó pozíció közelében lévő műholdakat keresi elsőnek, utána pedig véletlen algoritmussal).

(#20488) Samus válasza Barthezz2 (#20486) üzenetére


Samus
addikt

Azt egész véletlen nem tudod megmondani, ha felpakolom ezt egy 5800-ra, és nem jön be, fogom, Navifirm-el lekapom a telóhoz passzoló legújabb FW-t (hogy még a PC is egyezzen), és feltolom ugyanúgy JAF-al, azt szervizben észreveszik, mármint, hogy előtte egy nem gyári volt FW volt rajta.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20489) hossszú válasza hossszú (#20479) üzenetére


hossszú
őstag

Valamiért nem tetszett neki az új kijelző, hard reset megoldotta a problémát.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#20490) FW190ace válasza club1 (#20472) üzenetére


FW190ace
csendes tag

Értem, köszi a választ!
Na és melyik boltból lenne érdemes vásárolni? Mobilszolgáltatóknál nem akarok, Telenornál van már előfizetésem szóval nem kell másik, de ahogy látom nem forgalmazzák már. Szóval valami kártyafüggetlen megoldás érdekelne...

(#20491) Sifre válasza Samus (#20488) üzenetére


Sifre
senior tag

Ha JAF-al frissítesz és nem írkálod át a PC-t, nem veszik észre a turpisságot.

(#20492) Barthezz2 válasza Samus (#20488) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Elméletileg nem. Akkor lehet gond, ha a hivatalos frissítési bejegyzések szerint bent nem látják, hogy feltetted a legújabb szoftot, de te meg ugye JAF-al mégis, akkor benne van, hogy neked most, hogy van fent, ha NSU/FOTA szerint meg még sincs(régit vissza meg ugye nem tudsz, sem CFW-ről hivatalos frissítést futtatni). De ezzel nem nagyon paráznak szvsz. Ha meg már frissítettél hivatalosan az 51-esre, akkor meg ez sincs.
Ja meg persze amit a felettem lévő kollega írt. a PC-t nem kell bántani, és nincs gond :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#20493) darál0w válasza Barthezz2 (#20492) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szal ha főzött romot tolsz fel JAFal, és PCt nem bántod, majd visszatolod a gyárit, akkor ha gari van nem veszik észre? :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20494) Barthezz2 válasza darál0w (#20493) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Elméletileg nem, csak abban az esetben, amit fent is írtam, hogy úgy teszel vissza gyárit, hogy az a verzió hivatalos frissítési forrásból még nem járt a telefonodon, de ilyenkor sem biztos, hogy foglalkoznak vele.

Everybody lies.

(#20495) Samus válasza Barthezz2 (#20494) üzenetére


Samus
addikt

Tehát akkor veszek egyet, amin csak v20 van, hazahozom, NSU-val feltolom rá az 51et, majd fogom, JAF-al a C6-ot, és ha nem tetszik, Navifirm-el leszedem a nekem való 51et, azt fel JAF-al, és mindenki boldog? Igazából csak ez érdekelne. Ha ezt eljátszom, akkor a későbbiekben, ha a C6 után visszaraktam a gyári 51et (a kiszemelt példány független), és kijön egy új, azt tudom még NSU-val frissíteni?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20496) club1 válasza FW190ace (#20490) üzenetére


club1
veterán

Auchanban láttam akciósan kártyafüggetlen 5800-át.

(#20497) freaghill


freaghill
őstag

Megjött a Nokia 5800-ám:D

(#20498) Prego


Prego
senior tag

Hosszas keresgélés után hétfőn átveszem őt (Csekkolva, méd in hángeri)
Persze haverom le fog cseszni, mert szerinte n97est kellene vennem, de hát 50-65 környékén nem merek megvenni egy 100-120 ezres telót ...

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#20499) Quasi_modo válasza club1 (#20496) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Auchanban láttam akciósan kártyafüggetlen 5800-át.
Hol tart most az ára ?

valami

(#20500) club1 válasza Quasi_modo (#20499) üzenetére


club1
veterán

64-65 ezer Ft körül volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.