Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6130) AuraSync válasza Macika66 (#6129) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Az okostelefon számomra csak egy használati eszköz semmi több.
Nem fogom Isteníteni se a márkáját sem a tudását egyiknek sem.
Mindegyikben van hiba, de eddig ezzel szoptam a legtöbbet.
Nem lesz ájfónom sem mert rühellem a túlárazott szarokat. Ugyan így Samum se többet.
Az iOS-ben van jó dolog de van sok rossz is.

Az hogy te úgy imádod a OnePlus márkát mint az életedet az csak a te döntésed.

Számomra mindegyik csak egy használati eszköz ami nem felel meg nekem eladom vagy kidobom a kukába.
Kifizettem érte a pénzt onnantól fogva az én dolgom mit teszek vele.

De az nem baj ha YouTube csatornák tömkelegein dobálják meg karcolgatják a OP telókat igaz? :)
Oda is oda írod, hogy “rossz emberek vagytok mert tönkre teszitek az imádott telómat!”

Én meg a márka b..i embereket vetem meg mert olyanról mond véleményt amiről fingja nincs.
Én évek óta használom az iPad-em tudom mit tud az iOS de ennek ellenére nem vennék iPhone-t soha.

Nem fogom szidni az Oppo-t vagy a Vivo-t mert még nem használtam egyiket sem.

Itt viszont úgy látom sok olyan ember van akinek szent meggyőződése, hogy az OP a legjobb vétel.
A kifutó OP6-nak tényeg jó ára van de mond majd ezt az OP7 Pro ra is 200-ért meg majd az OP8-ra is 250-ért es így tovább Háváj szint coming...

Ja és amit meg az olcsóságra tudok mondani, nem hiába olcsó az OP6... a kamerája messze a legócskább amit eddig csúcs telóba láttam.
Lámpa fény mellett iszonyat ocsmány képeket csinál a gyári szoftverrel és ezen a vaku sem segít sokat.

Egy szó mint 100, jó vétel az OP6 de messze nem a legjobb telefon számomra.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.