Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) MrDerekas válasza Bekő Tóni (#350) üzenetére


MrDerekas
addikt

Igen. Jelenleg tényleg fejlesztik a játékot :K

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#352) Bekő Tóni válasza MrDerekas (#351) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Amúgy lehet menni az event jutalom Chargerért, 1.3 millióért (!) beveszi a kereskedés :)

(ritka amatőr a vinylezés rajta, sehol nem passzolnak a vonalak. 1 csillagos perf partok, 4 csillagos juggernaut skillek. Mondom, háhá juggeresre van skillezve, verseny skillekkel rossz vicc lenne...de várjunk csak lehet hogy jobban ramol mint a ramkirály jugger Superbee? Hát nem, még azt se csinálja jobban.)

(#353) -Rolika- válasza Bekő Tóni (#352) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Na ha tényleg ennyiért beveszi, akkor indítom is újra és passzolom el gyorsan, mert ahogy egyet mentem vele elég hulladék. A vinylek rajta meg tényleg förtelmesek.

(#354) Bekő Tóni


Bekő Tóni
tag

Na, Discordon a sok rövidlátó egybites megszavazta hogy jöjjenek vissza az 5 csillagos (elite) partok (meg skillek is?) a shopba, úgyhogy valószínüleg jönnek. Persze több milliós darabáron.

[ Szerkesztve ]

(#355) MrDerekas válasza Bekő Tóni (#354) üzenetére


MrDerekas
addikt

Abban az árfekvésben jöhet [vállvonogatósszmájli].

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#356) LamerGyuri válasza MrDerekas (#355) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

A valószínűtlenül drága, minimum napi 25 óra gép előtt ülős játékot feltételező cuccok, acsik kezdő táptalaj a "nem tisztességes játék" irányába. Láttuk ezt már az EA idején.
Szerintem erre gondolt Tóni valahol...

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#357) MrDerekas válasza LamerGyuri (#356) üzenetére


MrDerekas
addikt

Már kis is ment a fejemből a botozás :( Az van, hogy én üdvözülten fogadtam mindent, ami drága. Mert melós és a játékommal én adok neki értéket. (Közben két hete időm nem volt bejelentkezni sem :( ) A csalókat baromi egyszerű lehetne szűrni. De ha nem szűrik és az mellett klikkesedés is van/lesz, na akkor én is feladom.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#358) Bekő Tóni válasza LamerGyuri (#356) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Az az egyik, a másik meg hogy elveszik a véletlenül beeső nyeremény varázsa. A plusz motiváció a random versenyzéshez, hogy megyek csak úgy és talán nyerek egy ritkát mert máshogy nem lehet megszerezni.
Vagy a vacillálás mint a játékélmény része, hogy a ritka elnyert partot melyik kocsiba építsd be ... az egyéniség kifejezése azáltal hogy melyik kocsiba szánod a ritka cuccot.
Hogy megtapsolod a lobbyban azt, aki valami nem nyerő kocsiba pakolta a nehezen nyert alkatrészét.
Hogy a felultrázott kocsit is már teljesnek tekinted tuning szempontjából és az elnyert elite cucc erre rá márcsak ráadás, ünnep. Nem pedig az van hogy nincs kész a kocsi amíg nem tele-elite part-os.
Ez mind kiesik és csak a kiszámított lélektelen money-grind fokozódik.
Ilyesmikre gondoltam.
Meg emlékszem World Online PL-en többször is gondoltam, hogy szivesen visszadnám a megvett 5 csilis partokat a hiánytalanul fel-elitezett kocsijaimból, ha a többiektől is elveszik.

[ Szerkesztve ]

(#359) Bekő Tóni


Bekő Tóni
tag

Játékbeli chat-ben többször felvetődött a kérdés, hogy melyik a leghosszabb circuit. Aztán ilyenkor rendre elindult egy diskurzus hogy a World Loop most sprint vagy circuit, mivel 100 méter választja elé a célt a startvonaltól. Na ennek a vitának vége, mert itt a Le Mans pálya: World Loop startvonal és cél immár össze van kötve és szorozva vagyon kettő körrel :DDD

Aztán új autók is jöttek: Porsche Cayenne, Alfa Brera (Carbonból -> E class) és ha nem utáltátok az Mr2-t eléggé akkor most imádni fogjátok mert megvan a versenyváltozata: SARD MC8
Meg új acsik, meg egyéb, kisebb pályák stb.

(#360) LamerGyuri válasza Bekő Tóni (#359) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Jól be is néztem tegnap :DDD mondom, kipróbálom. A rajtnál már gyanús volt az ismerős környék...fél órás kellemes kis csapatás következett :DD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#361) Diokhan


Diokhan
addikt

Srácok én letöltöttem megint, de valamiért nem tudom, hogy mivel kell indítani. Valaki el tudná nekem magyarázni? Köszi szépen előre is.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#362) Bekő Tóni válasza Diokhan (#361) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Ez elején letöltötted(?) a launcher-t. Ez Release.zip vagy ilyesmi fájlnévvel volt. Kitömörítetted. Abban volt egy Gamelauncher.exe, azt indítva töltötted le magát a játékot.
Na, ezek után is ugyanezzel a Gamelauncher-rel indítod.

Szerver választásnál a Worldunited-hez regisztrálásnál kell egy ún. ticket. Ez ne riasszon el ettől a szervertől ha ezt választanád amúgy, mert csak egy-két klikk és megvan. Erre indulj el: [link] - Itt minden le van írva, a fentiek is.

[ Szerkesztve ]

(#363) Diokhan válasza Bekő Tóni (#362) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszönöm szépen.A release nincs meg.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#364) Bekő Tóni válasza Diokhan (#363) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Akkor itt a Launcher, Release.zip- be csomagolva: [link]
- Csinálj neki egy szép mappát mondjuk "NFSWorld 2020 Launcher" névvel, tömörítsd ki oda.
- Indítsd a Gamelauncher.exe-t. Aztán ha újra letöltené a játék file-jait azt töltsd egy külön mappába. Aztán azzal már nem kell foglalkozni, mert nem onnan indítod hanem az előbbi Gamelauncher.exe-vel.

(#365) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Le Mans circuitot próbáltam az előbb és kb 2 perc volt hátra, mikor kilépett a játék. Majdnem fél óra ment a kukába :((( :O

(#366) trapi007 válasza -Rolika- (#365) üzenetére


trapi007
tag

Nekem is ettől a rendszeres kapcsolati hiba, verseny közbeni kilépés miatt megy el a kedvem az egésztől. WU lvl 44, NR lvl 88. De nincs kedvem így tovább vinni. Hetente egyszer felmegyek, míg ki nem lép versenyből....

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#367) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Én mindennap fellépek, hogy a gyémántokat összeszedjem és nyomom is ki. :D

(#368) Diokhan válasza -Rolika- (#367) üzenetére


Diokhan
addikt

Én meg letöltöttem az underground2-t, és azzal játszok mostanában :) A world-ön sok a bug, sok a lagg, sok a "lego racer" feature, mint pl traffic magnet meg iylenek, ezek elveszik a kedvem tőle, az eredetiben nem volt ilyen.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#369) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Még mielőtt elmenne bárkinek is a kedve, mert nem azt kapja a játéktól (adott szervertől), amit várt

A hivatalos szerver, amit fejlesztenek, nem gagyi, valódi játékélményt nyújt, és a közösség építése a cél: WorldUnited.GG.

[ITT] kell regisztrálni, ha ez megvan, akkor a Launcher lenyíló menüjében a WorldUnited Official szervert kiválasztani. Login, játszik, örül :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#370) Bekő Tóni válasza Diokhan (#368) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Na igen, de mi van ha valaki már 4-szer végigtolta az underground2-t? :DDD (oké, 10 évre elosztva). Már fejlből vágtam melyik szinten, hányszor kell kihívni és legyőzni utcai versenyzőt hogy odaadja a boltban nem kapható cuccot. Tudtam melyik URL után melyik autó oldódik fel a kereskedésben, leteszteltem melyik a leggyorsabb kocsi (a kis szögletes hátú Celica)
Lényegében annak, meg Carbon, MW folytatásaként bohóckodok itt Worldben.

Ahogy LGyuri is írta, gyertek Worldunited-re. Különösebben bosszantó hiba nincs. A verseny szinkronizáció néha eltolódik (később indul, mögötted ér be a kolléga de mivel jobb időt futott előtted végez), Team Escape össze vissza dobálja a bronze, ezüst, arany kártyákat, de mind azonosra van beállítva nyeremény szempontjából.
(a nem tökéletes netkódot tinédzser forma hekkerek dobták össze, kizárólag a játékosoldali kliens küldte multis adatcsomagok alapján és még farigcsálják a cuccot).
Én ezen a szerveren több mint 60 napja vagyok de egy árva mágneses powerupot nem láttam még használni senkitől (lehet egyáltalán?)

(#371) LamerGyuri válasza Bekő Tóni (#370) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

WUGG-on nincs mágnes, AI-nak se.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#372) trapi007


trapi007
tag


Ez a jó kis üzenet ma igen aktív volt. 10-12 percenként beköszönt. :(

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#373) Bekő Tóni válasza trapi007 (#372) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Az szopó :U Worldunited szerver?

(#374) trapi007


trapi007
tag

Igen ez tegnap a WUGG-n volt. De sajnos az NRz is le szokott akadni.

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#375) LamerGyuri válasza trapi007 (#374) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Nem egészen fél órája írta Leo wugg-on, hogy újraindította a szervert, mert egyre lassabb és lassabb lett; ami nyilván okozhatott kapcsolódási problémákat is.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#376) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Örülök, hogy egy régi kedvencem a közösségnek köszönhetően feltámadt hamvaiból, még ha nem is hivatalos formában. Én főleg az elején játszottam vele sokat, tesztet is írtam ide, de amikor nagyon átment F2P fejős tehénbe, akkor alább hagyott a lelkesedés. Néha azért föl-fölnéztem rá, és kipróbáltam az új helyszíneket meg játékmódokat, de ennél azért gyorsabb tartalmi bővítést vártam az EA-től - és nem, nem a pénzért megvehető kocsikra gondoltam.
Szomorú voltam a lelövésekor, és ugyan olvastam a SoapBox-ról, de valamiért nem próbáltam ki. De erre a Rebornra valószínűleg rá fogok nézni. Már csak egy Battlefield Heroes remake kell, és teljes a nosztalgikus örömöm.

Egy kérdés: minden azonos Tierbe tartozó kocsinak ugyanolyanok a statisztikái, mint a hivatalos játék vége felé, vagy a kocsik menettulajdonsága közt vannak különbségek is, mint az elején? Csak hogy ne az legyen, mint az elején, hogy a T1-ben mindenki Nissan Silvia-val nyomult (mondjuk én nyertem már ellenük is anno versenyt :D )

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#377) Bekő Tóni válasza Necroman_Mk2 (#376) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Volt nemrég olyan szerver ahol majdnem minden autó handling-jén állítottak valamit vagy felcserélték két autó viselkedését (pl Shelby GT500-zal felcserélték a játékban erősebb Ford Mustang Boss 2012 tulajdonságait) De nem túl profin csinálták, meg sokan az eredeti játékot keresik az ott megszokott kocsi-erőviszonyokkal, úgyhogy nem is lett népszerű.

A legnagyobb mostani szervereken az eredeti EA-s autók úgy vannak ahogy azok voltak.
2010 óta persze több kocsi változott, de az még a Blackboxosok műve volt. Supra, 2003 Ford GT, Charger Superbee meg nemtom melyik még - fel lett kicsit javítva, ki lett könnyítve.

Viszont az erőviszonyokat megkavarta hogy a 3 Tier (+ 1 a játék vége felé kiadott hyperkocsiknak) helyett lett 6 féle class-ba besorolás.
A Silvia példájával: az még mindig erős, de a legalacsonyabb E classban, ahol alig van még tuning az autón, ott az erősebb Scirocco-val sokan jobbak. Vagy például a most, a Soapboxosok által berakott Alfa Romeo Brera is nagyon jó. Egy class-szal feljebb ahol szintén jó a Silvia ott meg már jönnek a 2011-2012 utáni EA-s paytowin kocsik.

De minden változik... most van egy terv arra, hogy a túl nagy 150 pontos tartományú A class-t leszűkítik és afölé szétbontják az S classt S1-re, meg S2-re. Ez utóbbi lenne a mostani S-class-ban verhetetlen (Tier4-es) verdáké.

[ Szerkesztve ]

(#378) Bekő Tóni válasza MrDerekas (#349) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Na kipróbáltam ezt a Pagani wHu R Ya-t, ha már ilyen gyorsan összejött ennyi pénz egybe (Le Mansonként 1,9 mill). Alacsonyabb gyorsulás stat-tal, rosszabb performance partokkal gyorsul úgy mint a Dodge Demon. Nem hasonlóan, hanem ugyanúgy (vagy még jobban ha egyforma tuningot kap). És az a 400 közeli végsebesség nitró nélkül. :Y És akkor emellett könnyű, meg jól fordul. Viszlát F1, megvan az új király.
Fordulása nem is annyira túlkormányzott mert az inkább az Aventador meg a Mustang Boss 2012, Shelby Snake stb, hanem nehezítésként simán csak nyúlós a kormányzás. Hosszú a lecsengési ideje a lenyomott iránygomb hatásának.

(#379) MrDerekas válasza Bekő Tóni (#378) üzenetére


MrDerekas
addikt

Igen, olyan driftelős érzet olykor. A gyorsulás volt nekem is a legszembetűnőbb és én is a demonra asszociáltam rögvest. Jó lenne már időt szánnom rá, mert sztem egy hónapja még a launchert se indítottam. :O Hah majdcsak eccő :B

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#380) Bekő Tóni válasza MrDerekas (#379) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Nem baj, változatlanul írogatom neked whisperbe az "a" betűket, hogy kiírja sárgán hogy offline vagy :) (fent a friends ikonnál egy narancs 1-es van -te- akit nem tudok felvenni. Ott nem látom az állapotod)

Huayra-hoz: főnöksrácok figyelhetnének kicsit jobban erre, hogy az új autók ne lógjanak már ki a mezőnyből, ne az legyen hogy a most berakott kocsit kell venni mert az a legjobb. Mert ez így annyira EA. Félek előre mit csinálnak majd a Honda Civic-ből -amekkora nimbusz övezi.

(#381) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok

ti nem játszotok a NFS Heat-tel, ami az újabb hasonló játék?
Szerintem nagyon jó időtöltést, én mostanában, amikor nem kamiont vezetek, azzal versenyzem

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#382) SyMbioTe válasza tutuhawer (#381) üzenetére

Én kipróbáltam, nem rossz, de a rendőrös része az valami katasztrófa. Nagyon buták a rendőrök, az elején szinte lehetetlen lerázni őket, ha magasabb szintre ér kicsit.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#383) tutuhawer válasza SyMbioTe (#382) üzenetére


tutuhawer
őstag

megküzd vele az ember, azért, én igyekszem.
szóval tetszik
mentem pár online versenyt, más játékosok ellen is, aztán az jó móka volt, hogy kormánnyal játszom, legalább valami ívre tudom tenni a járgányt, nagy előnyt jelentett.
Tetszetős

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#384) Severinus


Severinus
csendes tag

Sziasztok :)
Derekas mesternek ismételten a sapkámat emelem, nagy öröm olvasni sorait kedvencünkről cikk formájában is a World új érájában.
Tudom, hogy valamennyire reklámként hat, amit írni fogok lentebb, de de engedjétek meg, hogy meghívjalak Benneteket, hozzánk.

2019 őszén készítettem egy saját Discord szervert, kizárólag a Magyar World Közösségének (ami NEM multi discord szerver).
2020-ra megújítottam az Apex és a World Open PL fúziójának idején, így jó részt a mai World United.gg csapat (Discord és játék szerverek) követése mellett alakult a szerverem fejlődése. Ugyanakkor nyitott vagyok más szerók bevonására is, amint idő és igény van rá.
Az elmúlt félév alatt közel 40 főre duzzadt a kis táborunk, de a nosztalgia elég erős, hogy más magyarokat is szívesen lássunk köztünk.

Ha úgy érzitek, szívesen csatlakoznátok hozzánk a Discordon:
- SBR World Hungary szerverünk elérhetősége: https://discord.gg/ESMXTMv
- elérhetőségem: Severinus89#8148

Sok-sok csatornával, részletes leírásokkal, lehetőleg naprakész WU.gg hírekkel, napi aktivitással és néhány jövőbeni tervekkel halad az élet nálunk :)
Bátran keressetek meg!

Origin: Severinus89 | Uplay: Severinus89 |JKJA: Severinus | CoD2: Connor

(#385) trapi007


trapi007
tag

Hogyan lehet PU nélkül egy E osztályos 240SX max sebessége 250km/h?
Én még nitróval sem tudom, még csak megközelíteni sem... :F

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#386) nuke7


nuke7
veterán

srácok, azt tudja valaki, hogy akkor mi van, ha nem tudom a jelszavam, de nem tud email-t küldeni a launcher..? :F :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#387) trapi007 válasza nuke7 (#386) üzenetére


trapi007
tag

Azt nem írtad melyik szerverre.
https://nightriderz.world/ ezen lehet új jelszót beállítani.
https://worldunited.gg/ discordon van support, próbáld meg ott.

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#388) nuke7 válasza trapi007 (#387) üzenetére


nuke7
veterán

NightRiderz is azt írja h can’t send e-mail ...

https://youtube.com/user/nuke7

(#389) trapi007 válasza nuke7 (#388) üzenetére


trapi007
tag

Nem a launcher.
Az NRz-nek van honlapja. A játékban megadott emillel, és jelszóval be lehet lépni a profilodba. Itt van lehetőség jelszó cserére.
https://nightriderz.world/login/reset: [link]

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.