Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#438) ufo13 válasza szaki04 (#437) üzenetére


ufo13
tag

Nos az a helyzet, hogy én is vissza fogom vinni a MMarktba
Sokszor tapasztalom azt a jelenséget beszélgetés közben, hogy recseg és szakadozik a vonal...a másik félből szófoszlányokat értek...mintha elmenne a térerő..és közben mégis fullon van a cella.
Néha meg is szakadok. Ezt általában akkor tapasztaltam, a mozgásban vagyok. Egy helyben jobb a helyzet.

Azt is észreveszem, hogy rendszeresen hol kisebb, hol hosszabb ideig az egyik SIM (hol az egyik - hol a másik) akár percekre teljesen offlineba áll, mintha nem lenne térerő. Majd magától visszajön. Ki is írja, hogy a hálózati kapcsolat módosult...vagy mi. Nagggyon idegesítő. Két ugyanolyan T-Mobile-os SIM.
Kötöttem is rá MM-ban egy biztosítást (törés, meg minden), ha nagyon felb**sz, akkor egyszer mérgemben lehet, hogy a falon köt ki. :((( Volt egy pillanat, amikor nem sok kellett.

Más bajom nem lenne vele...de végülis elsősorban telefonálásra vettem. Addig fogom visszaküldeni a szervízbe, amíg jó nem lesz. 60e-ért nekem ne szarakodjon. :W
A sima Series 5-öm volt előtte, azt három napon belül visszavittem (ugyanezen hibák + videon nem volt hang) ....ennél kicsit bánom, hogy nem tettem meg...
Ha ez a térerő szarakodás nem lenne, nagyon szeretném.... :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.