Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) youngboy válasza tothmaxy182 (#2397) üzenetére


youngboy
senior tag

Amit én írtam ebben a topikban erről.

Ha van még kérdésed, akkor csak szólj.

PC-n már kipróbáltam pár dolgot.
AllShare
PS3 DMS
Plex (ezt még nem annyira)

Jelenleg pedig a window verziót tesztelem. Bár még nem értem teljesen a részleteit.

Telefonon csak 2-3 app-t próbáltam, de a Skifta nekem elég jó. Bár telefonon nem használom sokat ezt a funkciót, mert nekem megy fel az automatikus mentés a Google+-ba, amit meg elérek pl. TV-ről is.

(#2402) robagp válasza ghiottone (#2323) üzenetére


robagp
tag

Hello!
A mediaserver húzta le egyétrtelműen, de hogy kell azt lelőni?

Képet is akartam fellökni róla, régen volt egy prohardver app, de eltűnt, a netes oldalról, pedig nincs lehetőség rá telefon alatt. Tapatalk alatt nem találtam a fórumot, így a kép elmaradt :-(

(#2403) ghiottone válasza robagp (#2402) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha rootolva van a telód, akkor Greenify és ott felvenni a hibernálandó alkalmazások közzé a Skype-ot. Ha kiléptél az alkalmazásból akkor pedig nyomsz egy hibernálást most-ot (greenify widget) és elvileg innentől kezdve nem lesz gond. Ha nincs rootolva, akkor Skype-ból kijelentkezés és telefon újraindít.

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#2404) Sh4rk válasza Vityak (#2392) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

:C

(#2405) S-eye válasza zsirfecske (#2400) üzenetére


S-eye
senior tag

UK-re vonatkozik, ott akarom venni telóval együtt.

(#2406) Atawallpa válasza Destr4ct (#2396) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Köszönöm. Azt hittem csak úgy lehet kimásolni.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#2407) Blyan


Blyan
félisten

Hello Srácok! :)

Mennyire vagytok elégedettek a telefonnal? Gondok bajok, bármi negatívum?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2408) freeZZZbee


freeZZZbee
tag

Landscape modban is atlatszo nektek a navigation bar, vagy csak portrait modban?

[ Szerkesztve ]

(#2409) ghiottone válasza freeZZZbee (#2408) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Fektetett nézetben nem átlátszó, csak normál módban. Nova launcherrel próbáltam.

Blyan: 4.4.2.- vel jó. 4.3.- nál voltak problémák, amiket majdnem mind kijavítottak (led viaszajelzés ami nem 100%-os, + akkumulátor jelzésnél is lehet bug) Most 2 napnál tartok és közel 5 óra kijelző használat után is van még 23% a telóban.

[ Szerkesztve ]

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#2410) wwhy válasza Blyan (#2407) üzenetére


wwhy
veterán

Kereső használata ajánlott :) Szted hányan kérdezték már .... :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#2411) zsirfecske válasza S-eye (#2405) üzenetére


zsirfecske
addikt

mi is onnan vesszük. amint jön UK beszállítókhoz, expansys-nál is lesz. lásd magyar üf infó:

"3 szállítótól több soron várják ugyanazon tételeket, azaz ha valahova a 1tier szállítókhoz beesik végre valami a Motorla csatornából, az lesz az EXPANSYS-nál is"

[ Szerkesztve ]

(#2412) Blyan válasza wwhy (#2410) üzenetére


Blyan
félisten

És egy pár szavas összefoglalótól leesik az ujjatok? Vagy csak sznobok vesznek Moto G-t?

Visszaolvasva azt látom, hogy minden láma valamely custom rommal vagy laucherrel tolja az ipart, engem meg ez nem érdekel.
Na mindegy, láthatóan akkor ez nem az én telefonom. :)

Azért köszi! :R

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2413) namyang válasza Blyan (#2407) üzenetére


namyang
tag

Én elégedett vagyok vele.
Legnagyobb gondom vele a mérete, mert mindig nagy telefon ellenes voltam, de kategóriájában rendben van ez is (az SP picivel nagyobb, nexusok szerintem mind nagyobb), és ezt nem lehet a telefon hibájának felróni :)
Ami néhány dolog nekem hiányzott, azokra lehet találni app-ot, és volt is szó már róla.
Amik viszont olyan hiányosságok, hogy jelenleg nincs rájuk megoldás:
- nem RGB LED van benne, azaz csak fehéren jelez (egyébként nem fogadott hívásnál nem jelez, de ezt a light manager nevű appal lehet javítani)
- én a képekkel amiket csinál nem vagyok kibékülve, elmaszálja az egészet, szerintem driveren kéne javítani (SP-hez hasonlítogattam már egész sokat, egy kategóriában vannak kb, bizonyos körülmények között az csinál jobb képet, bizonyos körülmények között pedig ez. néha meg ugyanolyanok.
- valamint nekem még a hangszórója volt csalódás, nincs semmi alja, egy cincogás az egész. cserébe viszont baromi hangos, és tisztán szól (nem torzít, persze mi torzítani, amikor semmi mély nincs benne) - de arra amire hivatott (csengés, figyelmeztető hangok) tökéletes, nem ezzel kell zenét hallgatni. Szintén SP hez hasonlítva ugyanaz a kategória (lakótársam és munkatársam is most vett SP-t, ezért mindig az a példa, mert sokat hasonlítgatjuk)
- OTG-t furcsán csatolja (vagyis inkább sehogy) neked kell tudnod, hogy ott van, és valami appot ráküldeni, hogy na, nézzed fiacskám
- az operátor neve non-stop ott van a status baron, de ezt már elvileg javítja a motorola, és jön majd rá a frissítés
(ezek közül van amit rootolással lehet javítani)

Mindezek mellett eszeveszett gyors, mindenre azonnal reagál, a telefonáláshoz használt hangszórója is elég hangos (körúton amikor elzötyögött mellette ma villamos kényelmesen tudtam beszélgetni, régen ilyenkor pár másodperc szünetet kellett tartani; a cserélhető színes hátlap zseniális ötlet, és mindig megkapod hozzá a frissítéseket; egy töltéssel rengeteget elmegy (32 óra standby, 5 óra screen on, 3G, folamatos WIFI, és most vagyok 30%-on)

freeZZZbee: Elforgatva nekem sem átlátszó, Nova launcher (bár én force portrait-ben használom

(#2414) namyang


namyang
tag

A vaku bekapcsolásánál (ha világítani akarsz vele, zseblámpa funkció) nektek is viszonylag nagyot "kattan" be és kikapcsolásnál?
Bocs, letelt a szerk. idő.

(#2415) Lovi24 válasza namyang (#2414) üzenetére


Lovi24
senior tag

:K

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#2416) Destr4ct válasza namyang (#2414) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Ha megnézed, láthatod hogy zseblámpa appoknak kell a kamerához jogosultság. Valószínű, hogy a vaku LED-et csak aktív kamera esetén lehet bekapcsolni, ezért a kattanás.

What can change the nature of a man?

(#2417) tothmaxy182 válasza youngboy (#2401) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Ezer hála és köszönet... :) Csak most kezdett el érdekelni a téma, így amikor ezeket írtad valószínűleg átsiklottam felette. Pedig az elejétől követem a topikot.

Majd ha lesz időm, kipróbálom a progikat, addig nincs kérdésem! :R

Minden szavam magánvélemény!

(#2418) dsr válasza Blyan (#2412) üzenetére


dsr
senior tag

Nem hiszem , hogy wwhy kollega sértésnek szánta volna a hozzászólását.
A custom romokat nem tudom honnan szedted , mert szerintem nem sokan vannak itt akik leváltanák ezt a gyors , stabil alap rendszert :)
A launcher meg szerintem relatív dolog , a legtöbben a plusz fícsörök miatt használják őket , no meg a jobb testreszabhatóság is egy jó érv :)

[ Szerkesztve ]

(#2419) Lovi24 válasza dsr (#2418) üzenetére


Lovi24
senior tag

B@sszus ,ugyanezt akartam írni ,pár szó eltéréssel :D Custom rom :F
Csak a Láma szóval voltak problémáim.....

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#2420) dsr válasza Lovi24 (#2419) üzenetére


dsr
senior tag

Hát igen , a lámázást inkább válaszra sem méltattam , mivel tudnék vitatkozni azon, hogy ki is az igazi láma, mert szerintem aki lusta visszaolvasni nagyobb láma , mint azok a " fantom emberek " akik ő szerinte mind custom romokat használnak :))

(#2421) focvis válasza freeZZZbee (#2408) üzenetére


focvis
veterán

Nexus 5 launcherrel ugyanilyen, landscapenél nem átlátszó.

Szerk. @Namyang: elemlámpa nem kattan ( droid light)

[ Szerkesztve ]

(#2422) bwoay válasza Blyan (#2412) üzenetére


bwoay
nagyúr

8 éves regisztrációval te tényleg, halálosan komolyan gondolod, hogy a topic rendszeres látógatóinak illene minden egyes újonnan érkezőnek pár szóban összefoglalni a telefonnal kapcsolatos tapasztalatokat abban a topicban, ami folyamatosan a telefonnal kapcsolatos tapasztalatokat taglalja?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2423) Vityak válasza dsr (#2420) üzenetére


Vityak
tag

Hát igen. Furcsa hogy egy olyan illető lámázik, aki szintén láma kérdéseket tesz fel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2424) namyang válasza focvis (#2421) üzenetére


namyang
tag

érdekes, nekem ez is kattan. kapcsolgatáskor nem, de program indításnál és bezárásnál igen. olyan kb a hang, mintha egy picike relé kattanna :) (ami persze nyilván nem igaz, csak a hangja olyan)

(#2425) robagp válasza Blyan (#2407) üzenetére


robagp
tag

Hello!
Én megírtam jópár hibáját, de le lettem hurrogva, valószínű ezért nem kapsz érdemleges választ!
Engem nem érdekelnek a gányolt rom-ok, csak a gyári, és az sajna nem műxik jól.
A telefon külsejével is vannak gondok, de ez Csakis az én véleményem!!!
Itt kérnék elnézést a fanatikusoktól, hogy rosszat merészeltem írni a drágaszágról! :R

namyang:
Flashlight -et használom semmi hangja sincs.

[ Szerkesztve ]

(#2426) lord.lakli válasza robagp (#2425) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nem akarlak megbántani, de azért ez a telefon nem az az árkategória, ahol az "együgyű" ember inkább nyel egyet a hibák miatt, minthogy szólna. Másrészt miért nem viszed szervizbe, ha tényleg ennyi gondod van?

(#2427) robagp válasza lord.lakli (#2426) üzenetére


robagp
tag

Olyan hibákról beszélek, amik nem szervíz igényűek.
Amúgy ez egy olcsó kis teló! Epp ezért az árért nem viszem sehová.
Ennyibe kerül egy hasonló méretű kő a butikban. /jó értelemben/
Mondj nekem ilyen áron még egy telót!

Ja, és bocsánatot kértem, hogy rosszat mertem írni róla!

[ Szerkesztve ]

(#2428) Lovi24 válasza robagp (#2425) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szerintem Téged sem hurrogott le senki,csak más nem tapasztalt hasonlót .

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#2429) robagp válasza Lovi24 (#2428) üzenetére


robagp
tag

Hello!
Mindenki tapasztalta, csak elnéz felette.... azaz a szemellenző miatt nem látja.
/jelezném nem vitát indítok, csakis és kizárólag beszélgetek/

Nem lehurrogás: Add el vegyél másik telefont... kb 5-en írták nekem

[ Szerkesztve ]

(#2430) Destr4ct válasza focvis (#2421) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Droidlight LED Flashlight, igaz?
Ellent kell mondanom, mert ez is ugyanúgy kattan.
Egyértelmű, hogy ezek az alkalmazások a háttérben elindítják a fényképezőt, és ezért van 1:1-ben ugyanaz a kattanás, mint a kamera app indításánál/leállításánál.

What can change the nature of a man?

(#2431) tothmaxy182 válasza youngboy (#2401) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nah, akkor most már lenne is egy kérdésem. A tv most már nagyon szépen látja a telefont és a telefonon lévő tartalmakat is. Be is regisztráltam a Skiftánál. Már csak az érdekelne, hogy vajon tudnék-e pl egy youtube videót nézni a tv-n mondjuk a telefonról?

Illetve még az bizergálja a fantáziám, hogy a tv és a telefon is látja a lap-topomat, pedig nem is tudtam, hogy tud ilyet a lap-topom. :) Szóval szerinted akár azt is lehetne, hogy laptopról telefonra, vagy laptopról tv-re küldjek így videókat, zenéket képeket? Csak akkor gondolom a laptopra is kéne valami program...

Minden szavam magánvélemény!

(#2432) zsirfecske válasza robagp (#2429) üzenetére


zsirfecske
addikt

hülyeséget beszélsz, vagy hibás a telefonod ezt már megmondtuk. nexus5 mellett kipróbálva is azt mondom hogy a kamerát kivéve hibátlan telefon (ennyiért főleg).

[ Szerkesztve ]

(#2433) lord.lakli válasza robagp (#2427) üzenetére


lord.lakli
őstag

De ha nem szerviz igényűek a hibák, akkor most vagy nem hibák, vagy felhasználói hibák. Ezt azért jó lenne tisztázni magatoknál és utána véleményt mondani a készülékről. Ja ha olcsó a telefon, akkor már csak ócska lehet? Rengeteg telefon van olcsóbban is. A kritériumod, hogy mondjak olcsóbb telefont? Miután nem mondtad, hogy tudás számít így nagyon sok telefont találsz 20-50e Ft közötti sávban.

Hidd el részemről írhatsz amit akarsz, csak a tények alapján írd és ne mond, hogy mások nem merik bevallani a "drágaságukról", hogy sz@r és csak te vagy az egyetlen valódi ember a kavics árú telefonoddal.

[ Szerkesztve ]

(#2434) Jaffa75 válasza robagp (#2429) üzenetére


Jaffa75
őstag

vannak hibás példányok minden telefonnál - ha a tied ilyen, akkor javíttasd, vagy kérj cserét. Ár/érték aránya készüléknek valóban jó, én ennél erősebb vasról váltottam vissza (Pf2), de remekül ketyeg eddig!

Az enyém tegnap jött, már a gombok is rendben működnek, nem lötyögnek :C ! Nyilván néhány fórumtárs elégedett a készülékével, és tök nem tapasztalta az általad jelzett problémákat, és flame-nek vélte - szerintem.

(#2435) Lovi24 válasza tothmaxy182 (#2431) üzenetére


Lovi24
senior tag

Ha wifi-s a tv-d,akkor csak a youtube alkalmazásnál be kell regisztrálni a tv-n látható kódot és muxik :)
Habár nem tudom a simával is megy-e,nekem a hd youtube van felrakva.

robagp
Látom páran már reagáltak,de azért csak leírom én is ,amit akartam.
Hogy kiállnak a gombok-engem nem zavar.
Hogy x@r az ébresztő és a zenelejátszó-nem zavar. Évek óta megvannak a bevált alkalmazások,amiket használok,defy-n is ezeket használtam már. Poweramp&alarmdroid
Hogy az érintőképernyő nem jól érzékel-én nem tapasztaltam ilyet
Hogy a zárképernyőn és a főképernyőn egyforma a kép-nem érdekel,részletkérdés.
Mass storage mód? Windowsnál Tc-ben megoldott. Bocs,nem használok mac-et.
Hát,nagyjából ennyi.
Nekem tényleg semmi bajom a telóval,sajnálom,hogy neked igen.
És nem azért nem írok rosszat,mert homokba dugom a fejem,netán szemellenzőt viselek.
Szeretem ezt a telót és kész,ennyi

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#2436) Vityak válasza Lovi24 (#2435) üzenetére


Vityak
tag

+1 :C

(#2437) tothmaxy182 válasza Lovi24 (#2435) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Csak nem wifis. Éppen ezért kérdezem, hogy ez DLNA-n megoldható-e.

Minden szavam magánvélemény!

(#2438) Lovi24 válasza tothmaxy182 (#2437) üzenetére


Lovi24
senior tag

Most gondolkodom,hogy a mi tv-nk sem wifis. :B Kábellel lóg a neten.
Youtube appod van a tv-n?

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#2439) zsirfecske válasza Lovi24 (#2435) üzenetére


zsirfecske
addikt

mass storage módot ne említsük hibának, egy microsd nélküli 4.4 androidot futtató stock google modellnél természetes hogy nincs.

de akkor utoljára a 3 fő ok összefoglalva:

"Here are couple of reasons.

- Earlier Android used to have /data partition for app data and /sdcard for movies, music and rest. Say you are an app freak and have installed lots of apps, what happens in /data fills up but still you can't use space from your /sdcard as it's a separate partition. Now what Google has done is used unified file system. So that you can share space between /sdcard and /data. USB mounts storage on host and gives entire block level access to the host. If this is done the partition is unmounted from your phone. It was fine when /sdcard was separate now since both /data and /sdcard reside on same partition Android can't afford to allow full block access to another host. This is solved with MTP.

- Another reason, Microsoft holds patents for long file name support on FAT filesystem. That's one patent for which they demand royalties from OEM's. If you use USB mount, you need to format your /sdcard as FAT because most users use windows. If you use FAT, you need to pay MS or risk a lawsuit. With MTP, Google can use ext3/4 btrfs whatever they please and there is no risk of lawsuit.

- Finally, formatting filesystem with ext3/4 instead of FAT gives lots of read/write improvements since Android uses linux kernel.

So, there you are 3 reasons for going the MTP way. I know it's pain to use on Linux, you can use Airdroid or similar app for transfering content instead of MTP."

[ Szerkesztve ]

(#2440) Phoenixy válasza Lovi24 (#2435) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Egyébként nem is értem, hogy lehet egyáltalán a telefon hibájának felhozni azt, hogy szar az ébresztő, a zenelejátszó és, hogy ugyanaz a háttér a zárképernyőn is. A Nexus 7-emen ugyanilyen, nyilván hiszen ilyen egy módosítások nélküli Android 4.4.
Elhiszem, hogy Samsungon vagy LG-n más, de az nem azért van, mert az kétszer ennyibe kerül, hanem mert belenyúltak a rendszerbe. Ami lehet, hogy egyeseknek tetszik, másoknak pedig nem.
Nem mintha nem lenne 20 millio app a play store-ba az egyéni igények kielégítésére...
Ez nem neked szól igazából Lovi24, hanem robagp-nek!

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#2441) robagp válasza Destr4ct (#2430) üzenetére


robagp
tag

Nem, nem Droidlight LED Flashlight!
Torch- Tiny Flashlight:
link

(#2442) tothmaxy182 válasza Lovi24 (#2438) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nincs. Csak azért érdekel a téma, mert ha tudok zenét videót és képeket küldeni rá DLNA-n, akkor miért ne menne mondjuk egy youtube videó?

De nekem már az is jó lenne, ha a laptopomról vezeték nélkül tudnék videókat, akár youtube-ot is streamelni a tv-re. De tuti ahhoz is kéne valami program a laptopra, mert így nem megy.

Minden szavam magánvélemény!

(#2443) focvis válasza Destr4ct (#2430) üzenetére


focvis
veterán

Igen, igen.
Basszus nekem nem kattan, Razrön is ezt használtam, ott se kattant. Ez van...nekem a Viber hívás nem kapcsolja ki a képernyőt :F

[ Szerkesztve ]

(#2444) robagp válasza Lovi24 (#2435) üzenetére


robagp
tag

- A gombok - igenis nagy probléma nálam, hiszen olyan óvatosan kell beraknom a zsebembe, hogy ne nyomjam meg azt a három lópatkót az oldalán...mert akkor bekapcsol a kijelző, és kukkolhatom, hogy kit hívok fel a nadrágomból. /a múltkor készítettem így pár fotót a zsebemről/
Az telefon alján ott hagytak fél méter fekete izét, amit semmire se használunk, mert az ott csak van. Oda simán bebiggyeszthették volna a három alap érintőgombot.....de ha nem rakták be, akkor meg minek az ott?

- kijelző - a chrome böngészőmben több mint 100 oldal van mentve, és ha megyitom a könyvjelzőket, majd szeretnék az aljára tekerni, akkor vagy hímestojáskodnom kell, vagy megnyit egy könyvjelzőt, amit épp érintésnek érzékelt. Szinte használhatatlan a könyvjelző ezáltal. Szokni kell, és ha szokni kell, akkor silány minőség!

- Alkalmazások: nem a tárhely miatt nem tetszik, hogy másik alkalmazást kell feltennem, hanem azért mert még több alkalmazás fut a háttérben, még több gubanc lehetőség...

Annyi, hogy nem használjátok ki a telefont, ezért nem veszitek észre ezeket.
Akinek csak egy ébresztője van, annak persze, hogy nem tűnik fel...
Aki csak képnézegetés miatt cserélgeti a hátteret, annak persze, hgy nem számít, hogy mindkettő ugyanaz...
és sorolhatnám
Azért veszem észre ezeket, mert igen száles körűen kihasználom a telefont.

(#2445) Lovi24 válasza tothmaxy182 (#2442) üzenetére


Lovi24
senior tag

Nekem Serviio van a pc-n,habár szerintem a youtube nem megy rajta.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#2446) focvis válasza robagp (#2444) üzenetére


focvis
veterán

Szia robagp!

No offense: egy kérdés, csak hogy jobban megértsem a problémát, férfi vagy, vagy nő?

Az avatarodból az utóbbira következtetek. A nők máshogy látják a dolgokat, más dolgok fontosak nekik.

Üdv, Ferenc

@dest4ruct: halkan, de kattan amikor összezár a blende, vagy hogy is hívják...

[ Szerkesztve ]

(#2447) Destr4ct válasza robagp (#2441) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

A kérdés focvis-nak szólt igazából.

De most kipróbáltam ezt is, és ez is kattan mint a többi. Különbség, hogy kicsit "kisebbet", mert ez nem rögtön kapcsolja a fényt az alkalmazás indításakor. Kilépésnél (ha előtte bekapcsoltad fényt) nagyobbat kattan, ugyancsak ugyanúgy mint a többi.

Na mindegy, engem igazából ez a kattogás nem zavar.

Ami viszont zavar, hogy indokolatlanul nagy méretűek ezek az alkalmazások. Tekintve, hogy kicsi a tárhely, ez azért fontos szempont.
Ez a Tiny Flashlight is... mi a tiny benne? Az apk-ja 1,5 mega körül van. Az App infonál meg majdnem 5Mb-ot ír foglalt helynek a rendszer. Oké, hogy több mint egy egyszerű kapcsoló, vannak benne ilyen-olyan a képernyőt használó módok, meg morse, meg ilyesmi. De ennek ellenére is kövérnek érzem.

A DroidLight 174kb, de ez még mindig feleslegesen nagy.

A legkisebb amit találtam, az a Torch 25kb-tal.

(#2443) focvis: akkor azt nézd már meg kérlek, hogy nálad a kamera alkalmazás kattan-e vagy sem.

What can change the nature of a man?

(#2448) isoram válasza robagp (#2441) üzenetére


isoram
csendes tag

Annak is van hangja, csak fülelni kell, én is azt használom.

(#2449) kakukkmarci válasza tothmaxy182 (#2397) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

A tévéhez:
Samsung Allshare
A telefonra:
iMediashare
Nekem az egyik Samsung TV-m wifiről megy, egy másik hálózati kábellel csatlakozik a routerhez, mindkettő megy ezekkel.
A samu szoftvere nagyon nehézkes, nem ajánlom, viszont az iMediashare nagyon jó.
Alternatívák:
skifta
plex
Próbálgasd, valamelyik biztos jó lesz !
Természetesen egy wifi-képes router is kell hozzá, amihez a TV-t kötötted a hálózati kábellel !

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#2450) namyang válasza robagp (#2444) üzenetére


namyang
tag

A gombok szerintem is indokolatlanul kilógnak, de tokot használok, mert tisztában vagyok vele, hogy nem tudok vigyázni rá (a defy-met rendszeresen vágtam földhöz részegen, de az jól bírta, ezt most eléggé féltem)
Alul azért van hely (meg felül is) mert kell a hely a vasnak ami benne van. Nexus 4-nél ugyanúgy ott van a sok hely, SP-nél ugyanúgy ott van a hely (csak nem tűnik fel, mert villog, jobb lenne?! elég hamar kivágnám az ablakon, ha nekem szivárnyszínekbe villódzna össze-vissza)
A könyvjelzős részt nem annyira értem. Én ha pl megnyitom ezt a fórumot, és jól megtolom a kijelző közepét (mondjuk 1cm-en) akkor simán eljut az oldal 3/4-ig a görgetésben egy pillanat alatt; ha nem erre vonatkozott, akkor bocs.
Miért futna még több alkalmazás? egy másik fut helyette. gumbancnak meg nyoma sincs, épp ez az előnye egy stock androidnak
Nem kötözködés, de épp az tűnik inkább képnézegetés céljának, ha másik képet szeretnél látni a zárképernyőn.

Viszont azt tényleg nem értem, hogy ha ennyi bajod van vele, és nyűgnek érzed, akkor minek használod? Megvetted, viszonylag új, minimális buklással simán el tudod adni. megéri azt az 5-10 ezer forintot az, hogy 1-2-3 évig (nem tudom mennyi ideig használsz egy telefont) mérgelődj, és ne szívesen használd?!
Vagy valójában mégsem tudnál venni ennél jobbat, csak rosszabbat? akkor meg hol a gond?

Többieknek Vaku fényhez: Én nem használok egyébként alkalmazást, asztalra kitett power widgettel kapcsolgatom (egy darab villám van kirakva a power toggles-el, de a gyárival is működik, csak ugye ott egész sor van)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.