Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) zotosz


zotosz
tag

Sziasztok,

olvastam a forumon h lesz ( v már van is) GPE verzió, ami ugye eleve tudni fogja a magyar nyelvet.

Kérdés:

1. Ezt Amazonról/ebayről meg lehet majd rendelni v csak playstore-ból külfödön?

2. Ennek a magyarr nyelvet is tartalmazó ROMját fel lehet tolni nem GPE G-re? És jól goldolom h ezt is csak BL nyitás után lehet megtenni?

-Isten hozta.... -Meg egy nagy fekete autó....

(#2752) S-eye válasza rasky (#2749) üzenetére


S-eye
senior tag

Ez elég szomorú. Remélem feljebb nem megy már. Cserébe tudok egy 5 font OFF kódot, ami júniusig érvényes új vásárlók számára a Tesco Directen keresztül:
TDX-HQ9T

(#2753) S-eye válasza zotosz (#2751) üzenetére


S-eye
senior tag

1. Valószínűleg lesz olyan aki felteszi ebay/amazonra és megveheted, de USA Play Store lesz a legolcsóbb
2. Szerintem fel lehet tenni a GPE romot a sima G-re majd. Kb a BL-t is nyitni kell

[ Szerkesztve ]

(#2754) ujjonc válasza Rick4 (#2734) üzenetére


ujjonc
csendes tag

A westend MedieMarktban mondták ezt.
A másik választ a mammut MM-szerviz adta (remélem ez egyértelmü volt).
Elvileg a szervizközpont válasza a helytálló, tehát az esetlegesen meghibásodott telefont elküldik világot látni.
De ki tudja?

Akinek már van, és használ torrent programot, lefagy a program használata miatt? A defy+ om sajnos igen.

(#2755) Rick4 válasza Sur1G (#2750) üzenetére


Rick4
félisten

Tudunk, méghozzá innen, le lett írva.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2756) Rick4 válasza ghiottone (#2748) üzenetére


Rick4
félisten

Az, hogy van egy kódod, nem egyenesági kapcsolat aközött, hogy ki is nyitottad vele a BL-t. Tehát ha látják is, hogy kérted, de visszazártad, nem biztos, hogy bármiféle magyarázat kell a zárt készülék mellé..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2757) Sur1G válasza Rick4 (#2755) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Olvastam pár oldallal ezelőtt megoldást rá, de én a hivatalosra lettem volna kíváncsi. Minden nap nézem, de azt írj, hogy nincs újabb rendszer.

(#2758) youngboy válasza S-eye (#2744) üzenetére


youngboy
senior tag

Akkor árulják nálunk hivatalosan csak a Dual Sim-t.
Mi elég szegények vagyunk, hogy az járjon nekünk.
Csak sajnos nem elég nagyok, hogy komoly piacot jelentsünk.
Két szék között a padlóra. :o

(#2759) ZP67


ZP67
tag

Sziasztok,

félig off, de van valakinek tapasztalata a Royal Mail-lel? Mennyi idő alatt ér ide (egy Moto G)?

Köszi,
ZP

(#2760) Rick4 válasza Sur1G (#2757) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem ne várj vele, nekem sokkal jobb lett tőle a készülék...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2761) dokee78


dokee78
félisten

Hali a Morelocale 2 tudja honosítani?

[ Szerkesztve ]

(#2762) student válasza Rick4 (#2760) üzenetére


student
őstag

én semmi változást vettem észre. eddig is gyors volt.
talán a képek valamivel jobbak és gyorsabban lövi de lehet ez is csak placebo

+ kicsit változtattak felületen dialer ébresztő stb de nem mondanám hgoy jobb lett csak más

[ Szerkesztve ]

(#2763) zsirfecske válasza Rick4 (#2756) üzenetére


zsirfecske
addikt

hülyeség, amikor igényled a kódot, annak felhasználásától függetlenül ugrott az imei-ed a garilistától, ezt elfogadod mikor rányomsz.

(#2764) Rick4 válasza zsirfecske (#2763) üzenetére


Rick4
félisten

Az nem lehetetlen, nem kértem még.. :B

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2765) kakukkmarci válasza dokee78 (#2761) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

A ROM-ot nem, a magyarul tudó alkalmazásokat maradéktalanul.
Érdemes megcsinálni!

noob... rooter... geek

(#2766) Rick4 válasza dokee78 (#2761) üzenetére


Rick4
félisten

Hali, nem csak bekérdezni kellene, hanem olvasgatni is, amúgy meg a kereső kidobja, pár napja pont én diskuráltam valakivel.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2767) bigmafa válasza ZP67 (#2759) üzenetére


bigmafa
tag

Nekem az is pont 1 hét volt, mint az UPS... (Royal Mail, Airmail)

(#2768) dokee78 válasza Rick4 (#2766) üzenetére


dokee78
félisten

Nem omlott össze a topik a kérdésemtől.
A téma összefoglalóban nem találtam.

(#2769) Rick4 válasza dokee78 (#2768) üzenetére


Rick4
félisten

A kereső korrekt találatokat ad:[link] Pont arra az esetre fejlesztették, ha az összefoglalóban nincs meg a keresett kulcsszó. Kiválóan használható. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2770) dsr válasza dokee78 (#2768) üzenetére


dsr
senior tag

Nem a topic összeomlásáról van szerintem szó , hanem , hogy unalmas , ha minden nap jön valaki , aki olyan témáról kérdez , amiről sokszor szó volt már, ahelyett , hogy olvasgatna , keresgélne..

[ Szerkesztve ]

(#2771) caverinha


caverinha
aktív tag

Nah,partnero-nál már van dual simes g 63 illetve a 16gb 67èrt.

(#2772) Vityak válasza caverinha (#2771) üzenetére


Vityak
tag

Érdekes hogy csak ilyen kicsi az árrés a kettő között!

(#2773) htctopaz


htctopaz
tag

Segítséget kérnék!
Nyűglődöm a CM11-es romok gps hibájával. Az XDA-n mindenféléket írnak róla, -még korai stádiumban vannak ezek a romok, vissza kell térni a gyári kitkatra, onnan újrakezdeni egy gps fix után, stb.
Arra gondoltam, ha valakinek gyári kitkatja van, megkérem, egy root explorerrel keressen rá a gps kifejezésre a ROOT oszlopban. Elvileg 4 fájlra van találat. ezeket a fájlokat megpróbálnám lecserélni a meglévőkkel, hátha bejön. Esetleg valami jobb ötlet? Előre is köszönöm!

(#2774) zsirfecske válasza Vityak (#2772) üzenetére


zsirfecske
addikt

ez király! céges/magán telónak 2in1 nincs is jobb! vajon kitkat-tel érkezik már?

(#2775) S-eye válasza caverinha (#2771) üzenetére


S-eye
senior tag

Vásárolt már valaki tőlük? Az hogy azt írják hogy magyar menüs még mindig bosszantó. Gondolom a garancia is annyit ér.

(#2776) kelly416 válasza Vityak (#2772) üzenetére


kelly416
veterán

Annak idején, amikor megvettem az Optimus G-t (kísértenek ezek a G-k), hasrapacsi összegeket írok: 80000Ft volt az ára újonnan, én megvettem 75000Ft-ért egy hónaposan. Kiderült, hogy az egyik GSM 78000Ft-ért ad GJ-t. (Elméletileg ugyanaz amint a G, csak vízálló és levehető műanyag hátlapja van.) No most ebay-től kezdve mindent végignéztem amit hirtelen értem és sehol sem adták 95000Ft-nyi valuta alatt. Az említett GSM meg G helyett postázta ki ennek-annak véletlenül. (Persze végül nem cseréltem le az enyémet GJ-re, mert gagyibb, és a videókon látott hátlap-rögzítés nem volt túl bíztató, de ez mellékes.) Csinálnak érdekes dolgokat a GSM-boltok. :))

(#2777) Jaffa75 válasza S-eye (#2775) üzenetére


Jaffa75
őstag

bolti gari van rá náluk... :U nemrégiben rákerestem a mobilarenán, és volt egy olyan topic, ahol "feketelistás"-ként emlegették, a negatív tapasztalatok miatt!
kiküldi jobb esetben javíttatni, a rosszabb esetbe inkább bele sem gondolok - nekem nem volt dolgom velük, szerintem nem is lesz! :N

(#2778) S-eye válasza Jaffa75 (#2777) üzenetére


S-eye
senior tag

Én is ezeket találtam :D De ha valaki bevállalós, és úgy sem érdekli a garancia, mert romolgat, akkor annak esetleg jó lehet.

(#2779) TayRol


TayRol
veterán

én sokkal jobban bízom az angol gariaban, megvettem UK-ból, és az eladó (PH!-s) gond esetén segít az intézésben.

(#2780) -Faceless- válasza S-eye (#2775) üzenetére


-Faceless-
őstag

A magyar menüt nem a motorolához írják, hanem az oldal kiadja minden telefonhoz. Én még anno írtam nekik, nem is konkrétan ezzel kapcsolatban, és akkor is írták, hogy a termék nem rendelkezik magyar nyelvű menüvel stb...
Én náluk tervezek majd venni, mert eddig segítőkészek voltak, és habár gsm bolt még mindig jobban megbízom bennük, mint az xxl-ben.

(#2781) S-eye válasza -Faceless- (#2780) üzenetére


S-eye
senior tag

De megtévesztő, sokan lehet, hogy csak azért vennék onnan, mert magyar menüs. Semmibe nem kerülne, ha átírnák. Remélem sikeres lesz azért a vásárlás.

(#2782) Jaffa75 válasza -Faceless- (#2780) üzenetére


Jaffa75
őstag

az xxl szokta adni általában (sok esetben) a tesztekhez a készülékeket! Nálam ez egy + pont! Esetleg meg kellene nézni az ő értékelésüket is a mobilarénán! :K

(#2783) -Faceless- válasza Jaffa75 (#2782) üzenetére


-Faceless-
őstag

+ pont de a garanciális szerződésben meghatározzák, hogy a telefon szoftverét nem lehet frissíteni, mert ugrik a gari...
nekem azért ez fontos...

[ Szerkesztve ]

(#2784) Vityak válasza zsirfecske (#2774) üzenetére


Vityak
tag

Elég nagy a valószínűsége hogy ezek 4.3-al vannak.

(#2785) Jaffa75 válasza -Faceless- (#2783) üzenetére


Jaffa75
őstag

Bár nem olvastam, de ez így elsőre nehezen emészthető... a frissítés (ráadásul OTA-n) egy gyári kibocsátású történet. A frissítés közbeni hibák a legtöbb (vagy majd mind :F ) helyen nem tartoznak a jótállási vagy garanciális problémák közé, bár tegyük hozzá, hogy a legtöbb user error-ból fakad (feltöltetlen készülék....)!

Nem szeretnélek rájukbeszélni, én is az expansystól rendeltem... :P

(#2786) ZP67 válasza bigmafa (#2767) üzenetére


ZP67
tag

Köszi!

Közben megjött:-) Pont egy hét.

Messze ez a csúcs AnNdroid amit fogtam (jó, boltokban fogtam azért komolyabbat is.

Egyelőre Tesco UK simmel, de kezdődik a tesztidőszak, tudok-e BB nélkül élni...

Üdv,
ZP

(#2787) Lovi24


Lovi24
senior tag

Megjött az Orzly tokom. Első látásra kellemes.


Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#2788) S-eye válasza Lovi24 (#2787) üzenetére


S-eye
senior tag

A háta GNex-re hasonlít szerintem

(#2789) Vityak válasza Lovi24 (#2787) üzenetére


Vityak
tag

Nekem a Terrapin tokom jött meg. Nagyon jó a fogása, így már egyáltalán nem csúszik a telefon és a lötyögő gombokat is megoldotta, az oldalsó gomb borítás. Nagyon tetszik!



(#2790) XDModesty


XDModesty
aktív tag

Sziasztok.

Telefon vásárláson töröm a fejem, és nagyon megtetszett ez a motorola. Tudnátok mondani felhasználói tapasztalatokat? Van vele gond, megéri? Kellett már valakinek visszaküldeni? Honnan érdemes megvenni? Nekem elég lenne a sima 8 gigás. Előre is köszi.

(#2791) Rick4


Rick4
félisten

Érdekes, ezt most kaptam. német SD-ről telepített kitkat után jött:

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2792) xEon1337 válasza Rick4 (#2791) üzenetére


xEon1337
őstag

Nekem is megjott a KitKat, német MediaMarkt beszerzés :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#2793) Viktor0610 válasza xEon1337 (#2792) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, de kolléga eleve KK rendszeren volt, mikor jött a frissítés. :)

Xiaomi 13T

(#2794) Rick4 válasza Viktor0610 (#2793) üzenetére


Rick4
félisten

Valami csak van, mert a verziószám eltér a jelenlegitől:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2795) zoltan6 válasza Rick4 (#2794) üzenetére


zoltan6
őstag

nekem eddig is ezeket a verziószámokat írta,angol kitkat frissítés után.

(#2796) Rick4 válasza zoltan6 (#2795) üzenetére


Rick4
félisten

Pont ezért írtam, hogy me, tudom mi van, de a most érkezett valami egy ennél is nagyobb verziószámú frissítés... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2797) oak válasza Rick4 (#2791) üzenetére


oak
tag

Nekem is megjött, de még nem bírta letölteni a telefon.

(#2798) zoltan6 válasza Rick4 (#2796) üzenetére


zoltan6
őstag

ja látom most már a képen 175.44.1
lehet jön a magyar nyelv?

[ Szerkesztve ]

(#2799) zsirfecske válasza zoltan6 (#2798) üzenetére


zsirfecske
addikt

persze, meg raknak bele pulit is :P

(#2800) Vityak válasza zoltan6 (#2798) üzenetére


Vityak
tag

Jön, de csak a német verzióhoz! :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.