Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) #90933760


#90933760
törölt tag

Na most hülyeségből beírtam seednek hogy Village, mondom erre tuti hogy a programozók falut írtak a játék motorjába/generátorába. Begenerálódom, mögöttem a dombnál egy falu. :DDD
Nah akkor most elkezdek játszani.

Falusiak el szoknak mászkálni a faluból? Gondoltam lekerítem őket hogy védve legyenek. És hogy szereznek maguknak alapanyagokat, ültetni stb. vagy az náluk végtelen?

(#15252) #90933760


#90933760
törölt tag

De ostobák ezek a falusiak, jön az este zombik jönnek, bár bemennek a házba de sokszor ki is jönnek. Amíg nyitva az ajtó a zombi bemegy a többihez, ami kint van az elfut a zombi elől aztán megáll, utoléri a zombi és sebzi. Úgyhogy megvártam amíg bemennek a házukba és a francba földblokkal bezártam őket. :DDD Szerencsére nem haltak meg és nem fertőződtek.
Utána meg elmentem a közeli hegyhez és túloldalról hogy innen ne látszódjon lebontottam a felét. Irdatlan sok zúzottkő, majd szépen körbekerítettem az egész falut. Elég jó nagy, bár nem dupla de nagyobb mint amikkel eddig találkoztam. Aztán közben amit találtam szenet meg vágtam ki fát is, abból rengeteg fáklya és körberaktam az egész placcot, utána kiengedtem a falusiakat. Most már biztonságban vannak. :DDD Nem tudom éjjel háromig nyomtam kb.

Most nekiállok a saját házamnak, aztán kertemnek stb. a falusiakéba nem túrok bele, csinálok sajátot. Aztán meg majd csinálok szökőkutat stb. fejlesztem a falut nekik, a sok hülyén legenerált helyet meg kijavítom.

Amúgy falusiakat lehet valahogy szaporítani, meg növelni a falut? Építeni nekik ugyanolyan kertet akkor azt is gondozzák majd? Meg új házakat nekik?

[ Szerkesztve ]

(#15253) #56573440 válasza #90933760 (#15252) üzenetére


#56573440
törölt tag

a sima fa ajtót a zombi szét tudja verni bár csak hard mode-ban, olyanon meg nem játszol ha jól emlékszek:)

falusiak szaporítása elég komplex. a legegyszerűbb ha elkapsz egy zombi falusit (este spawnolnak maguktól)
majd bezárod egy fedett helyre hogy nappal ne égjen majd el. rádobsz egy splash potion of weakness-t és adsz neki egy aranyalmát . szép lassan átváltozik falusivá ezek után, kb meggyógyítottad.

a falunak a lakosságát az ajtók száma maximalizálja, a youtube tele van mindenféle tutorialokkal hogyan lehet szaporítani őket ennek a kihasználásával, még csak konkrét házakat se kell építeni gyakorlatilag hozzá. ha van elég ajtó és a falusiak kevesen vannak, akkor tudnak szaporodni, random megjelennek a szívek a fejük fölött, ha egyszerre két "szerelmes" falusi van egy helyen akkor lesz kis falusi. erre általában egyébként egy kis méretű zárt szobát szoktak használni, hogy maximalizálják az esélyeket, és az újakat meg el lehet szállítani vasúton. a wikin is van videó az alapokról.

az utóbbi egyébként a beugró egy jó vasfarmhoz is, a falusiak be tudnak spawnoltatni iron golemeket, amiket ha megölsz vasat dobnak, elég jól automatizálható, így gyak építhető olyan farm, aminek ha csak a közelében vagy termeli ládaszámra a vasat ;] ph szerón van is egy ilyen ;)

(#15254) föccer válasza #56573440 (#15253) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem is egy ilyen van. Én is megcsinálam egy picit, nem egy irgalmatlan nagy a hozama, de nekem megteszi. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15255) #56573440 válasza föccer (#15254) üzenetére


#56573440
törölt tag

Le vagyok maradva akkor:D sry

(#15256) föccer válasza #56573440 (#15255) üzenetére


föccer
nagyúr

Pedig hónapok óta megvan. Most megint fel kellene menni egy picit, mert kezd hiányozni a sok ronda kocka. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15257) apatyas válasza föccer (#15256) üzenetére


apatyas
Korrektor

A nagy lebegős vasfarm nem működik. Valaki szétkú.ta. Nem hallottam a falusiakat, hiányoztak a függőleges állványokból a csillék a közlekedéshez stb... Csillék híján nem is mentem fel igazán.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#15258) #56573440 válasza apatyas (#15257) üzenetére


#56573440
törölt tag

o_O az azért meleg... ránézek holnap...

(#15259) Geryson válasza apatyas (#15257) üzenetére


Geryson
addikt

Egy kolléga volt, javítgattam már rajta de nem tudtam mindent...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#15260) föccer válasza Geryson (#15259) üzenetére


föccer
nagyúr

Ki volt az?

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15261) #56573440 válasza Geryson (#15259) üzenetére


#56573440
törölt tag

ennyire tuti nem. _minden_ cart hiányzik a liftekből, _minden_ falusi eltűnt. nálam az összes állat szintén a karámokból. lehet hogy volt egy update ami rávert az entitásokra, mert a farm házamban ahol az állatok vannak a ládákban van rendesen cucc, ha valaki raidelte volna akkor azt is vitte volna szerintem.

(#15262) apatyas válasza #56573440 (#15261) üzenetére


apatyas
Korrektor

Mellettem is van elég régóta egy karám, de az állatok köszönik megvannak. Marha disznya birka csirke. Nem gondolom hogy update volt. Viszont, a vasfarm falusijaihoz meg elég macerás mimdenhova felmászni. Ha bement volna vki, annak is lenne nyoma, nem? Mellesleg, elég zizzent az, aki csak azért végigjárja az összes boxot és megöli a falusiakat (dobnak smaragdot tán?). A másik részén a tárolóval mi van?

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#15263) Mottie válasza apatyas (#15262) üzenetére


Mottie
őstag

Szerinetm valami updates móka miatt kellett hogy eltűnjön. Én egyszer felmentem körbenéztem (a vasfarmot akkor már nem láttam működni), de a csillék még megvoltak. Mikor legközelebb nézelődtem már nem voltak. És azért az is jó macera kiszedni mindet :)

Be Victorious!

(#15264) #56573440 válasza Mottie (#15263) üzenetére


#56573440
törölt tag

főleg hogy tonnaszám áll a vas a farmban, tehát ha valakinek kellett volna akkor blokkosítva felpakolhatta volna aztán csók. ha majd kell visszaépítjük :)

(#15265) Geryson válasza #56573440 (#15261) üzenetére


Geryson
addikt

Az korrekt. Amikor én rendbe tettem, akkor beindult megint a vasgolem spawn, mert azon teszteltem le, hogy folyik-e a víz rendesen, lávapengék működnek-e rendesen. Aztán a keleti részben is sok volt a bontás, de ott már nem annyira akartam foglalkozni a sztorival.

Nem lehet amúgy, hogy Tali állította le a falusiakat? Igazából teljesen jogosan mondta, hogy a spawnnál folyamatosan fogja a gépet ez az építmény, hiszen az a rész mindig aktív és bejárni kb. senki nem jár be néha...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#15266) #56573440 válasza Geryson (#15265) üzenetére


#56573440
törölt tag

passz. de az is benne lehet, bár ő miért vette volna ki a cartokat?:D

(#15267) Geryson válasza #56573440 (#15266) üzenetére


Geryson
addikt

Csak egy ötlet volt, de tudom, hogy beszélt az építmény felesleges állandó járatásáról anno.

Apropó, legnagyobb örömömre van egy hardcore vanillás Amur személyében. Nem tudod véletlenül, hogy mi az ő neve itt a fórumon? Olyan építkezésbe kezdtünk, hogy behalsz. :) Majd nyomok fel képeket, ha nem bánja ő sem.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#15268) #56573440 válasza Geryson (#15267) üzenetére


#56573440
törölt tag

(#15269) Amur válasza Geryson (#15267) üzenetére


Amur
addikt

Kedves tőled hogy hardcore vanillásnak titulálsz, de inkább vagyok modolt MC-s, csak most visszatértem az alapokhoz, és beszippantott!
Néha rendesen béna vagyok, de igyekszem! :)
Nyugodtan posztolj képeket, elvégre közös project!

u.i.: Blacknek illik majd felismerni a területet! :)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#15270) Serricon válasza Geryson (#15267) üzenetére


Serricon
senior tag

Volt róla szó, de nem nyúltam hozzá.
Én arra tippelek, hogy amikor spigot futott, akkor voltak törölve entitások, és az csak a loadolt területekről szedi ki, ezért maradhatott meg máshol.
Spawnold őket vissza nyugodtan, ha szükséges, de valóban ha már több tonna drop ott áll benne, akkor felesleges járatni.

(#15271) #56573440 válasza Serricon (#15270) üzenetére


#56573440
törölt tag

ezen elv alapján kb egy éve ki lehetett volna kapcsolni:D

(#15272) Buster17


Buster17
addikt

Amikor utoljára jára jártam a vasfarmnál akkor a csílék meg a falusiak is megvoltak. Már nagyon rég nem léptem be

(#15273) Geryson válasza Amur (#15269) üzenetére


Geryson
addikt

Hát az a személy, aki egy 200x200-as pincét csinál vagy 10 blokk magasan, miután a vára és a várfala van vagy 80 blokk magas, az hardcore vanillás a javából! :)

Csak nehogy kitalálja Black, hogy visszakéri a pincéjét! :) Otthonról dobok majd fel HD képeket!

Buster17: pont meséli Amur, hogy már Te sem jársz be! :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#15274) Amur válasza Geryson (#15273) üzenetére


Amur
addikt

Apropó Black: nem gond ha az end portál melleti ágyikód elbontjuk?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#15275) #56573440 válasza Amur (#15274) üzenetére


#56573440
törölt tag

bontható ott bőven minden :) ;)

(#15276) #90933760


#90933760
törölt tag

Az lehetséges, hogy valamiért gyorsabban telik az idő a játékban? Vagy csak én merültem bele annyira, hogy ilyen gyorsan érzékelem állandóan az éjszaka eljövetelét? Mintha nem ment volna le eddig ilyen gyorsan a nap.

(#15277) Teaway válasza #90933760 (#15276) üzenetére


Teaway
veterán

Nem.
Igen.

Nincs itthon csokid??

(#15278) jonnyjoker01 válasza #90933760 (#15276) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

24h = 20 percz.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#15279) Buster17 válasza Geryson (#15273) üzenetére


Buster17
addikt

Amióta megvan az új lapos azóta még fel se tettem :(

(#15280) #90933760


#90933760
törölt tag

Most épp sínt éptek a bánya alja és a ház közé, de még tervezgetem hogyan is legyen. Elektromosan akarom, hogy ne kelljen nyomni a gombot és gyors legyen. Ha nincs áram alatt akkor fékez, de mennyi sín kell hogy a fullos tempójú csillét megállítsa? És hány-hány blokkonként kell a sima-elektromos?

(#15281) Geryson válasza #90933760 (#15280) üzenetére


Geryson
addikt

Az "elektromos" mellé/alá (a blokk alá) tegyél egy redstone fáklyát és akkor áram alatt lesz végig. Én 10 blokkonként szoktam egy gyorsítót tenni, de állítólag ezt valami 30 körülire el lehet húzni - bár ezt soha nem próbáltam. A maximális sebesség elérhető bőven ezzel a tízzel (vagy többel), ennél gyorsabb tempó nincs. Volt tervezve, hogy végtelen sebességű lesz, de nem vezették be.

Fullos tempó megállásához én kettő blokkot (áram nélküli powered railt) szoktam használni. Az egy nem mindig fogja meg...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#15282) #90933760 válasza Geryson (#15281) üzenetére


#90933760
törölt tag

Háztól bányabejáratig megvan, nagyon pöpec. Viszont le a bányába is kéne, ne kelljen annyit lépcsőzni mindig. Itt minden második vagy harmadik sínnek elektromosnak kell lennie ha jól látom csak úgy fog felfele menni.

Viszont az ajtónál bajba vagyok, hiába rakok érzékelő sínt kinyitja az ajtót mikor rámegy a csille de ugye ajtó mögé a holttérbe nem tehetek sínt, így ott nem megy át a csille. Erre van megoldás vagy semmi? Akkor max ott az ajtónál átszállok egy másik csillére.

(#15283) Geryson válasza #90933760 (#15282) üzenetére


Geryson
addikt

Jaaaa, felfelé rakd végig elektromossal és fáklyázz alá/mellé. Én legalábbis a 45 fokos részeken mindig végig szoktam rakni a powered railt. Kaput úgy tudsz rakni, hogy pl. pistonnal betolsz egy blokkot fejmasságba. Bár alul nyitva marad egy blokk (a sín miatt), de azon a nagy mob nem fér be. Cave spider meg kis zombi meg sztem nem megy át a sín miatt. Próba...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#15284) #90933760 válasza Geryson (#15283) üzenetére


#90933760
törölt tag

Igen, éjjel eszembe jutott a dugattyú. Az alsó dugattyúra nem lehet tenni fél kőblokkot? A felső felére. Vagy mindenképp az alsóra kerül? Mert fél blokkal jó lenne, ha beteszi felülre.

Amúgy ragadós dugattyú kell nem? Mikor az érzékelő jelet ad elhúzza a blokkot, mikor átmegyek és a túlsó érzékelő jelet ad az meg betolja. Jó ez így vagy a dugattyú az nem fog visszamenni alapállásba?

És hogy lehet a csillét megállítani ha én félúton ki akarok szállni? Mert most megy mint az állat végig. Arra gondoltam egyik helyen rakok egy kart ami lekapcsolja a vöröskőjelet és akkor ott lefékez, ha menet közben el tudom találni a kart lekapcsolni.

(#15285) #56573440 válasza #90933760 (#15284) üzenetére


#56573440
törölt tag

sticky piston kell mert az nem csak tolni de húzni is tud a sima sajnos csak tol.

alsó pistonos félblokkos nem megy sajnos

a dugattyú akkor van kitolva ha kap redstone jelet, a cartok mozgását pedig detector raillel tudod monitorozni. ahogy a cart áthalad a railen ad egy rs jelet. ebben a felállásban ugye pont akkor kap jelet és nyúlik ki a piston ha előtte vagy, ennek pedig pont a fordítottja kéne neked... ilyenkor jön jól egy egyszerű invertálás. a torch a piston alatt mindig ad jelet, kivéve ha a blokk túloldalába jelet adsz, akkor kikapcsol. a detector rail egy repeterbe ad jelet, az állítható jobbklikkel hogy mennyi késleltetéssel adja ki magából a jelet, így lehet időzíteni az egészet. a késleltetett jel belemegy a blokkba aminek a túloldalán a torch van, kikapcsolja azt, a piston visszamegy, te át tudsz jutni mögötted visszazár.

két oldalról kapcsolható verzió meg valahogy így néz ki egyszerűen

sajnos a kis mobok átmennek alatta, aminek egy blokk elég az bejuthat

fékezés egyszerű. az a powered rail ami nincs áram alatt fékez. gyak egy blokkban megállíthatod a cartot így. van jópár dizájn ami elég bonyolult redstone-t tartalmaz és minden megállóban kiválaszthatod hogy hova mész egy gombbal, és annak megfelelően csak abban a megállóban veszi el az áramot ahol kiszállnál. az egyszerűbb megoldás a minden megállóba áramtalanított power rail, és ha mégse oda mentél tovább gurulsz :D

[ Szerkesztve ]

(#15286) Amur válasza #56573440 (#15285) üzenetére


Amur
addikt

az egyszerűbb megoldás a minden megállóba áramtalanított power rail, és ha mégse oda mentél tovább gurulsz
Én is így szoktam, rakok egy gombot az áramtalanított sínhez, és ha tovább akarok menni akkor megnyomom a gombot,áram alá kerül a sín, és még lökni sem kell magam, megadja a kezdőlökést.

Ha bányába akarsz gyorsan le és feljutni akkor gyorsabb egy egyblokkos leásott lyuk, aljára slime block(régen vízet raktak egy létra,tábla felé, de ez kulturáltabb megoldás), felfelé pedig létrázol.
10-11es szintről biztos nem megy fel gyorsabban a vasút sem mint ahogy létrán mászol, lefelé meg biztos nem versenyzel a leugrással. :)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#15287) #56573440 válasza Amur (#15286) üzenetére


#56573440
törölt tag

felfele egy ilyen egyszerű módszerrel simán lehet menni, és ez megy szerveren is mivel az időzítő te magad vagy :D

(#15288) Mottie válasza #56573440 (#15285) üzenetére


Mottie
őstag

Korábban gyakran építettem több irányú vasutat, nem is csak megallokkal :) Van vele meló rendesen, főleg ha az ember él akarja rejteni a redstonet :)

Be Victorious!

(#15289) Amur


Amur
addikt

Ha már vasút,egész dizájnos kis metrot épített a pendragontheninja nevű srác:
kvarcblokk,színezett üveg. Elég drága, de nagyon jó nézz ki! Mondjuk 800 blokk hosszan survivalban biztos megizzadna amíg összegyüjti a nyersanyagot vanillában!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#15290) #56573440 válasza Amur (#15289) üzenetére


#56573440
törölt tag

hermitcraftosok csináltak vanillában legutóbb hasonló konstrukcióban vonatot a hubról, csak ott höld üveg volt. az is űberjól nézett ki :K

(#15291) #90933760 válasza #56573440 (#15285) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ha átfér alatta mob akkor lehet mégse szarakodok vele. Meg amúgy is nyálkával egész eddig csak egyszer találkoztam, akkor is lávába ugrott. Nem valami gyakori mob.
Maradok az átszállásnál és ajtónyitásnál.

(#15292) Mottie válasza #90933760 (#15291) üzenetére


Mottie
őstag

Slime chunkokban spawned csak. :) viszont ott ha van helye, akkor egész sokan.

Be Victorious!

(#15293) jonnyjoker01 válasza #90933760 (#15291) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

És ha alulról tolja fel a sínt/ pistont a sticky piston?

Mármint valahogy így: (S)- sticky piston, [T]- talaj, amin van a sín.

[T]
(S)
(S)

Alá és mellé egy fordított redstone jel. Így 2 blokk magasságba fel tud emelkedni, tehát a mobok nem mennek át rajta (kivéve talán a pókot, de nem szokásuk felmászni bárhova szvsz). Csak azt nem tudom, hogy a sín ottmarad-e, nem "esik" e le a talajról amikor kinyílik, visszamegy a talajba.

Haha az [S ] az áthúzás ezt el is felejtettem :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#15294) #56573440 válasza jonnyjoker01 (#15293) üzenetére


#56573440
törölt tag

ledobja ;) technikailag az már nem a pistonnal mozgatott blokk hanem a következő. két függőleges slimeblokk oldalára ha teszed a blokkot és rá a sínt akkor működnie kéne, de persze hogy nem megy :D

(#15295) jonnyjoker01 válasza #56573440 (#15294) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:(

És ha magára a sticky pistonra rakjuk a sínt? Assem megy kipróbáltam

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#15296) #90933760


#90933760
törölt tag

Magasságos ég, akkora barlangrendszer, sőt, egyenesen operákat lehetne tartani akkora termek vannak itt lent 15-ös mélységben. Elnyomtam már 100 fáklyát és még mindig nincs vége, de már 5 elágazót elhagytam.
Jól kivilágítom, azt utána biztonságban bányászgatok szépen.

(#15297) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

@Baltoafarkas
Itt egy jó kapu megoldás:

[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#15298) #90933760


#90933760
törölt tag

Mivel van elég obszidiánom megcsinálom a portált, viszont ezen át tud jönni a disznóember, más is? Arra gondoltam egy kőépületbe építem az egészet egy vasajtóval és akkor ha át is jön valami nem fog tudni kijutni.
Először arra gondoltam lefedem, mint a csillagkaput az írisszel :DDD , de inkább építek neki egy fasza kis kőházat. Mert ott ha átjön akkor bent bóklászik és könnyebb elkapni.

Aztán lehet át is nézek majd. De az attól függ hova generálja a portált. Mert ha egy épület mélyére ott lehet kutakodni ha a közelben maradok, de ha a nyílt terepre rakja a kaput ahol szellemek lebegnek stb akkor még mostanában nem fogok átmenni. Gyémántsisak és cipő van meg gyémántkard. De ez nem elég még meg kellenek már enchantok is ide meg potik.

Ez jó, ezt a kaput megépítem. Csak kell hozzá még nyálka.

[ Szerkesztve ]

(#15299) #56573440 válasza #90933760 (#15298) üzenetére


#56573440
törölt tag

netherből bármi ami belefér. tehát a blaze a csonti és a wither skeli is. cserébe viszont a nether nem loadolt ha nem vagy ott (ha nem vagy ott és mégis átjön egy pigman akkor azt a kapu "spawnolta" be nem átjött, erre a mechanikára van egyébként pigman farm is amiben sok kaput kis helyre gyömöszölnek és az aljában gyűlik a cucc:D)

ha nincs loadolva a nether akkor ott minden áll ahogy a sima világod is amíg a netherben mászkálsz, mobok nem mozognak, stb. a szellemek nem férnek a kapuba úgyhogy tőlük nem kell félni, cserébe vigyél cuccot amivel be tudod gyújtani a netherből is a kaput, mert ha eltalálja azt, akkor ki is kapcsolhatja, utána újragyújtani elég para, anélkül meg ottragadsz:D

a szellemek sima íjjal is 2 lövésből megvannak, a cobble-t pedig nem tudják rombolni, úgyhogy ha nyílt terepen vagy vigyél magaddal, és húzz fel egy viskót egyből a portál köré. onnantól nincs mitől félni, kibújsz és leszeded őket. a pigman nem bánt ha nem bántod, így lehet mászkálni nyugalomban :)

(#15300) #90933760 válasza #56573440 (#15299) üzenetére


#90933760
törölt tag

A cobble az a zúzottkő?

És az izzókőblokkot ha szétütöm akkor a blokkot adja oda vagy csak az izzókőport? Mert 4 porból lesz egy blokk. Kéne jó sok világítani a faluba.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.